Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

,,Iťs Miller Time" :!: Na 2 roky za 11 by to sice vypadalo líp, ale když se podívám co se dělo na trhu tak je to zlatý :hehe: Snad se Ryan rozvzpomene na Vancouver 2010. Jsem rád, že jsme se vyhnuli Bollandovi a tak trošku jsem doufal v Iginlu. Hlavně se nepouštět do žádnejch velkejch akcí JB nezklam mě :wink2: A Kassian s Tanevem potřebují smlouvu tak nezapomeň...

Obrázek

Obrázek
Je Millerův čas

http://www.canucks.cz/tym-2014/je-milleruv-cas" onclick="window.open(this.href);return false;
Vrbata - 2 roky 10M :hroza: :hroza: :hroza: Ikdyž je fakt, že JB neměl navybranou. Doufám, že je to bez NTC! Chtělo by to nějakej trejd... A líbil by se mi Penner ve druhé lajně :-)
Leo píše:A líbil by se mi Penner ve druhé lajně :-)
Nerouhej se :-D
Trochu přehnaná částka za hráče, který hrál dobře jen v Arizoně.
BigPete píše:Trochu přehnaná částka za hráče, který hrál dobře jen v Arizoně.
Tak on si 4 miliony zaslouží a 5 dostal, protože je zku*venej trh.
Za to jak hraje/hrál v Arizoně určitě ano, možná i těch 5. Ale za to jak hrál v CAR, TBL, CHI, české reprezentaci, české extralize určitě ne. A ted otázka, zda mu jen perfektně sedí styl Arizony, nebo jinde jen neměl takovou motivaci či v tom byly jiný problémy. Je to takový opak Havláta, ten zase hrál více méně všude dobře, jen v SJS vcelku špatně.
BigPete píše:Za to jak hraje/hrál v Arizoně určitě ano, možná i těch 5. Ale za to jak hrál v CAR, TBL, CHI, české reprezentaci, české extralize určitě ne. A ted otázka, zda mu jen perfektně sedí styl Arizony, nebo jinde jen neměl takovou motivaci či v tom byly jiný problémy. Je to takový opak Havláta, ten zase hrál více méně všude dobře, jen v SJS vcelku špatně.
Tím spíš, že hrál skvěle v tak špatným týmu. Podle mě u nás těch 50 bodů udělá a dost možná bude i nejlepší střelec. Prý má hrát s dvojčaty...
No uvidíme, spíš si ale myslím, že jste se měli snažit o takovýho Iginlu, byt už by to bylo jen tak na sezonu či 2.
BigPete píše:No uvidíme, spíš si ale myslím, že jste se měli snažit o takovýho Iginlu, byt už by to bylo jen tak na sezonu či 2.
Jerome chce Stanleyho proto ty silný týmy - Pittsburgh > Boston > Colorado.
Podle capgeek u Vrbatu žádná NTC není :heat:
Leo píše:Podle capgeek u Vrbatu žádná NTC není :heat:
Myslím,že to tam doplní :giggle:
Leo píše:Podle capgeek u Vrbatu žádná NTC není :heat:
Má NTC. :yes: A zní tak, že pokud po něm budete chtít ten seznam týmů, tak on napíše jen OSM týmů, kam je ochotnej přestoupit. :giggle: Takže u vás odheraje obě sezony.
Rono píše:
Leo píše:Podle capgeek u Vrbatu žádná NTC není :heat:
Má NTC. :yes: A zní tak, že pokud po něm budete chtít ten seznam týmů, tak on napíše jen OSM týmů, kam je ochotnej přestoupit. :giggle: Takže u vás odheraje obě sezony.
No tak to je v prdeli :-D
Po šesti letech se v dresu Canucks objeví čech

http://www.canucks.cz/prestupy-2014/ses ... dim-vrbata" onclick="window.open(this.href);return false;
Santo nakonec podepsal s Torontem (1 rok 1,5M). Trošku mě to mrzí docela jsem si ho oblíbil a vzhledem k tomu co prohlásil Linden jsem čekal, že ho podepíšeme. Je ale pravda, že pravejch křídel máme dost a on si rozumněl hlavně s Kesem.

Podepsali jsme konečně Kassiana - na 2 roky za 3,5M , ale zatím to není ofic. Tipoval jsem že si řekne o 2,5 ročně takže paráda :clap:

Na trhu už pravděpodobně nepodepíšeme nikoho, protože Benning po podpisu Millera s Vrbatou uspokojil své potřeby, ikdyž je asi zklamanej, že nepřesvědčil Iginlu. Teď se zaměřuje hlavně na podpis Taneva a Veye. Sestava se nám začíná konečně rýsovat :thumbsup:

D.Sedin - H.Sedin - Vrbata
Higgins - Bonino - Kassian
Burrows - Matthias - Hansen
Sestito - Richardson - Dorsett
Vey

Burrows mi spadl až do 3. lajny a na svůj bývalej post levého křídla. Odůvodnil bych to tím, že Higgins si za svoje výkony zaslouží fleka ve 2. lajně a Kassiana je ve 3. škoda letos už musí prorazit naplno. Veye bych zatím bral jako 13. forwarda. Očekávám, že během této sezony se do útoku prosadí nastálo někdo z prospektů (Jensen, Horvat).

Hamhuis - Bieksa
Edler - Tanev
Sbisa - Stanton

Obrana je vcelku jasná jen pozice 7. beka mi přijde nedořešená. Corrada bych z farmy ještě netahal a Bobby Sa..... podle mě není ten správnej. Tanevův podpis nedokážu odhadnout, ale mělo by to být na 3 roky.

V brance nás budou držet Miller s Lackem, Markstrom poputuje na farmu.
Ale Markstrom bude musieť prejsť vaiwerom a podla mňa ho niekto zoberie...
Celkom sa mi páči tá tvoja predpokladaná zostava a asi tak to vidím aj ja. Len škoda že na západe sú tie tímy tak nadupané že ani s týmto tam nič neuhráme :?

Každý tu píše že Vrbata všade sklamal okrem Phoenixu, to je dobrá sprostosť lebo aj v Chicagu ktoré bolo v tej dobe slabé a "tankovalo" na picky ale aj v nastakovanom Colorade kde zas pri tej ich sile určite ako nováčik nehral TOP6 mal podobný bodový priemer ako vo Phoenixe... vyložene mu nevyšlo len pôsobenie v Tampe aj to ho hned po 15 zápasoch poslali do prdele.. tiež mu mohli dať viac času aby presvedčil..
Posledných 5 rokov hrá stabilne dobre tak neviem prečo by mal zrazu padnúť. Ked mal pri sebe plejmejkra Whitneyho tak prežil životnú sezonu, vedla Sedinovcov by mohol tiež, ale otázka je či to dvojičky ešte majú v sebe lebo poslednú sezonu mali príšernú aj oni, ale prvých 40 zápasov si držali skoro bod na zápas a dalších 40 zápasov mali problem nazbierať cez 10b :neviem: .
Markstrom farma? Tak to aby jste jej o uzávěrce vyměnili, protože jakmile začne ZASE držkovat, že chce chytat v NHL, tak jeho výkony i na farmě budou otřesné. Jinak Vrbata v té první, to bude zajímavé, pokud se tak opravdu stane. On poslední roky nehrál vůbec špatně, ba naopak. na druhou stranu, takhle hrál jen ve Phoenixu a všude jinde zklamal (hlavně v repre).
Jak říká Ohlund... Vrbatovi se nedařilo pouze v Carolině a možná v té repre. Tampu nebudu komentovat ta byla k smíchu jako organizace celkově.
Colorado jsem úmyslně nejmenoval, je fakt, že tam jako nováček musel hrát dobře (alespoň dle čísel), ale není to jen česká repre, TBL a CAR, v české lize taky zrovna nezářil, chápu, že nehrál třeba na plno, ale i tak by měl hráč jeho kalibru ostatní přece jen trochu převyšovat. V CHI ta čísla nebyla vyloženě špatná, ale právě tam tehdy nikdo kromě něj (a Havláta) nebyl, stálo to na něm, tedy nějaký body musel uhrát. Kraft měl taky v PIT relativně hodně bodů, když byl PIT téměř bez kvalitních hráčů (ano, bylo to vedle Lemieuxe, který na to měl jistě také vliv).
Pozice 7. beka vyřešena - znovu si jej zahraje Yannick Weber. Byla to taky jedna z možností Yannick má ofenzivní potenciál :thumbsup:

Prodloužili jsme i s golmanem Cannatou, takže Benning nechce nechat nic náhodě a počítá s tím, že si na waiweru někdo Markstroma vezme.



Kus chlapa snad z něj nevyroste kuželka, ale Chára 2.0

EDIT:


WOW! Nečekal bych takovou pohyblivost z něj kuželka asi fakt nebude. Dobrej typ Chibisove :thumbsup:
Tanev jenom na rok :-( (2M)
Nalákali mě na Sediny...

http://www.nhl.cz/CZ/35656/nalakali_me_ ... rbata.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Camp nám už pomalu začíná a ti nejtalentovanější se fotili :thumbsup:
Obrázek

:!: Canucks pozvali i Curtise Valka :!: Spoluhráč Huntera z MHT, kterej po něm převzal Céčko, když šel marodit :arrow: http://www.eliteprospects.com/player.php?player=45510" onclick="window.open(this.href);return false;
Trenérský štáb Vancouveru doplní Doug Lidster, někdejší obránce Canucks, Rangers, Blues a Stars se zkušenostmi z 897 zápasů NHL. S novým koučem Williem Desjardinsem se znají ze společného dvouletého působení na lavičce Texas Stars v AHL, s nimiž v této sezóně vybojovali mistrovský titul.

Chvilku to trvalo, ale přece :clap:


Technicky zdaleka nejvybavenější hráč Canucks :klobuk:
2910 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS