Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Z prvých 6 zápasov sme vyhrali 2, a aj to boli vydreté výhry s Columbusom a Edmontonom :hroza: , na slabšie začiatky Canucks som už zvyknutý ale toto sa mi prestáva páčiť, Luongo ešte menej ako 3 goly nedostal :? , ale dnešná prehra rozhodne nemôže ísť naňho, ved sme mali 7 PP a 40 minút velkú prevahu a nedáme Lundqvistovi ani 1 gol :scare: a to sa nám vrátil už aj Kesler.
Naštastie žreb nám trochu praje v zvyšných oktobrových zápasoch, z 5 odohráme 4 doma a NSH,MIN,EDM a STL sú z tých lahších súperov. NSH je nepríjemný súper a majú nám čo oplácať z poslednej sezony, ale v lete znovu len oslabili a podla mňa túto sezonu to nemajú s PO vôbec isté, takže ich poraziť musíme.
Lou, Lou.......co s tebou hochu.....že nepodržíš při PO jsem si tak nějak již vzykl....Ale kdyť ty se nám i po startu sezony pohybuješ úplně u dna brankařských statistik :thumbsdown: ......... Asi bych taky dal šanci Schneiderovi...Třeba na 3- 4 zápasy. Ať se předvede. A pak by se vidělo. Lou si alespoň uvědomí, že jeho pozice neni neotřesitelná a že s tim jeho monster kontraktem musí předvádět solidní výkony. Pokud se ale ukáže, že to je obranou, tak nám nepomůže v bráně ani cihlová zeď..... jo, jo,....to byly časy, když se po ledě proháněl Erhoff :?
pan kosatka píše:Lou, Lou.......co s tebou hochu.....že nepodržíš při PO jsem si tak nějak již vzykl....Ale kdyť ty se nám i po startu sezony pohybuješ úplně u dna brankařských statistik :thumbsdown: ......... Asi bych taky dal šanci Schneiderovi...Třeba na 3- 4 zápasy. Ať se předvede. A pak by se vidělo. Lou si alespoň uvědomí, že jeho pozice neni neotřesitelná a že s tim jeho monster kontraktem musí předvádět solidní výkony. Pokud se ale ukáže, že to je obranou, tak nám nepomůže v bráně ani cihlová zeď..... jo, jo,....to byly časy, když se po ledě proháněl Erhoff :?
Hoff nebyl v defenzivě žádný eso... Cory má narozdíl od Bobbyho skvělá čísla, takže obranou to není. Cory dokáže za večer předvést několik zákroků, kterýma je schopen změnit vývoj zápasu. Lou ne a ještě k tomu pouští blbé branky :hroza:
V zápase Red Wings - Canucks chytal Corey výborne, mnohokrát podržal, nebyť jeho, Canucks by dostali oveľa viac gólov, dajte mu šancu, ale PORIADNU ... zaslúži si ju. Ja viem, že je ťažké nechať sedieť pána Luonga na striedačke, ale keď sa inak nedá. Corey ! :wave:
OndroNR píše:V zápase Red Wings - Canucks chytal Corey výborne, mnohokrát podržal, nebyť jeho, Canucks by dostali oveľa viac gólov, dajte mu šancu, ale PORIADNU ... zaslúži si ju. Ja viem, že je ťažké nechať sedieť pána Luonga na striedačke, ale keď sa inak nedá. Corey ! :wave:
Radši oželím Luonga, kterého mám rád než se pak dívat jak CORY září v brance jiného týmu. To bych Gillisovi nikdy neodpustil :!:
Leo píše: Radši oželím Luonga, kterého mám rád než se pak dívat jak CORY září v brance jiného týmu. To bych Gillisovi nikdy neodpustil :!:
Už sa objavili niekde isté špekulácie, že po ukončení kariéry Martina Brodeura sa Cory Schneider stane jeho nástupcom v bráne Devils. :hroza: :scare:
OndroNR píše:
Leo píše: Radši oželím Luonga, kterého mám rád než se pak dívat jak CORY září v brance jiného týmu. To bych Gillisovi nikdy neodpustil :!:
Už sa objavili niekde isté špekulácie, že po ukončení kariéry Martina Brodeura sa Cory Schneider stane jeho nástupcom v bráne Devils. :hroza: :scare:
To jsou jen spekulace. Jsem zvědav co by museli Devils obětovat. Navíc Gillis musí Coryho vyřešit už letos, když mu pak končí smlouva.
Viděl někdo zápas s Preds? Já zaspal :| Ve 4 ráno vstávat bylo nad moje síly, kdyby měl někdo bližší info, budu rád :)
V lete sa nám nepodarilo získať poriadne krídlo ku Keslerovi, podpis Sturma bola velká chyba a tak sme sa už tradične obrátili s týmto problémom na parťákov z Floridy, získali sme Bootha :slintac: k nemu aj Reinprechta :hmm: + 3. kolo 2013 za Sturma a Samuelssona ktorí momentálne u nás ani nehrali či už kvôli zraneniu alebo výkonnosti, takže to vyzerá na super ťah pre nás.
Len tie Boothove štatistiky zo začiatku sezony ma dosť znepokojujú a ked sa nechystá ešte neaký trejd tak aj Reinprecht by nemal mať miesto v zostave...
Zaujímavý trejd, vo videu na nhl.com to dobre zhodnotili, Booth bude brať ešte 3 roky 4,5 miliona, a u Cats s nim už spokojný neboli, v minulej sezone -31 a túto sezonu začal príšerne, len 1A v 6. zápasoch a dalších -6 :? . K tomu sa zbavili aj Reinprechtových 2 mega, aj ked hráva len v AHL. My sme im poslali 2 starších hráčov, ktorým končí po sezone zmluva, takže si uvolnili vyše 4M aby mohli v lete preplatit niekoho iného :hmm: .

Mason späť na lade :thumbsup:
Chválim Gillisa, týmto trejdom určite získali Nucks, pri Keslerovi sa David Booth určite rozstrieľa. Minimálne 25 gólov to určite bude :) Ľúto mi je jedine Sammyho, tak dobrý hráč a ide do takého klubu ako Florida :|
Ohlund píše:V lete sa nám nepodarilo získať poriadne krídlo ku Keslerovi, podpis Sturma bola velká chyba a tak sme sa už tradične obrátili s týmto problémom na parťákov z Floridy, získali sme Bootha :slintac: k nemu aj Reinprechta :hmm: + 3. kolo 2013 za Sturma a Samuelssona ktorí momentálne u nás ani nehrali či už kvôli zraneniu alebo výkonnosti, takže to vyzerá na super ťah pre nás.
Len tie Boothove štatistiky zo začiatku sezony ma dosť znepokojujú a ked sa nechystá ešte neaký trejd tak aj Reinprecht by nemal mať miesto v zostave...
Zaujímavý trejd, vo videu na nhl.com to dobre zhodnotili, Booth bude brať ešte 3 roky 4,5 miliona, a u Cats s nim už spokojný neboli, v minulej sezone -31 a túto sezonu začal príšerne, len 1A v 6. zápasoch a dalších -6 :? . K tomu sa zbavili aj Reinprechtových 2 mega, aj ked hráva len v AHL. My sme im poslali 2 starších hráčov, ktorým končí po sezone zmluva, takže si uvolnili vyše 4M aby mohli v lete preplatit niekoho iného :hmm: .

Mason späť na lade :thumbsup:
Luxusní trade :clap: Sturm hrál katastrofálně a Sammy už byl dobrý jen na přesilovkách... Reinprecht se do Áčka určitě nedostane to se nebojím no a Booth :slintac: Sice Cody poputuje zpět na farmu, protože jeho výkony jdou dolů a i Hansen ho přehrál v boji o 2. křídlo, ale to nevadí. Nám jde o blaho celého týmu :yes: Rozestavení vidím po Mayovu návratu takhle:

D.Sedin - H.Sedin - Burrows
Booth - Kesler - Raymond
Higgins - Malhotra - Hansen
Volpatti - Lapierre - Weise

:cool:
Zase geniální tah od Gillise :clap: !!!! Mikaelovi jem odchod prorokoval už loni....a Sturm...to snad ani nepotřebuje komentář...Booth se do druhý lajny bude k Ryanovi dobře sedět..... Snad nás to nakopne a půjdem postupně nahoru!

GO CANUCKS!!!!'
Super trejd :clap: chvalim vedenie canucks a dufam ze David sa chyti pri Keslerovi
David bude u Canucks údajně nosit číslo 7 :hmm:
A tady je důkaz :)

Obrázek

Obrázek

Jinak David je šťastnej jak blecha :D Na potréninkovém interview měl pusu jak loupák :lol2:
Prehrali sme oba btb zápasy už druhýkrát v sezone :-( , znovu slabší začiatok zápasu a už v 8 z 10 zápasov sme dostali 1. gol :hroza: . Aj ked sme nedali gol tak sme v útoku nehrali zle, v druhej polovici 1. tretiny sme ich pekne zavreli ale chýbalo zakončenie, 2x sme trafili tyč..., škoda že sme si vlastné presilovky kazili faulami... V útoku mali dobré chvílky aj Hodgson s Hansenom, 2. útok nič extra, ale nie je to Boothom ale skôr Kesler ešte určite nie je vo forme. V obrane debutoval Sulzer a mne sa dnes ten jeho pár s Ballardom páčil najviac, pozičnú hru neviem neako dobre posúdiť ale čo sa týka ofenzívy tak boli obaja dosť vidieť, Ballard sa často zapájal do akcií a Sulzer dobre rozohrával, práve jednou peknou prihrávkou vysunul Ballarda ale ten z dobrej pozície nedal, na lade strávili skoro 20 minút :thumbsup: . Obaja brankári dnes chytali dobre, zápas dnes rozhodol nový Canuck killer Steen, 2 golmi, v 15 zápasoch proti nám dal už 9 golov :x , ten druhý ale mohol Cory chytiť podla mňa. V dalšom zápase nás čaká zatial neporazený Washington :scare: , síce si myslím že prehrajú už dnes v Edmontone, ale ked nie tak my ich už určite zastavíme :!:
Ohlund píše:Prehrali sme oba btb zápasy už druhýkrát v sezone :-( , znovu slabší začiatok zápasu a už v 8 z 10 zápasov sme dostali 1. gol :hroza: . Aj ked sme nedali gol tak sme v útoku nehrali zle, v druhej polovici 1. tretiny sme ich pekne zavreli ale chýbalo zakončenie, 2x sme trafili tyč..., škoda že sme si vlastné presilovky kazili faulami... V útoku mali dobré chvílky aj Hodgson s Hansenom, 2. útok nič extra, ale nie je to Boothom ale skôr Kesler ešte určite nie je vo forme. V obrane debutoval Sulzer a mne sa dnes ten jeho pár s Ballardom páčil najviac, pozičnú hru neviem neako dobre posúdiť ale čo sa týka ofenzívy tak boli obaja dosť vidieť, Ballard sa často zapájal do akcií a Sulzer dobre rozohrával, práve jednou peknou prihrávkou vysunul Ballarda ale ten z dobrej pozície nedal, na lade strávili skoro 20 minút :thumbsup: . Obaja brankári dnes chytali dobre, zápas dnes rozhodol nový Canuck killer Steen, 2 golmi, v 15 zápasoch proti nám dal už 9 golov :x , ten druhý ale mohol Cory chytiť podla mňa. V dalšom zápase nás čaká zatial neporazený Washington :scare: , síce si myslím že prehrajú už dnes v Edmontone, ale ked nie tak my ich už určite zastavíme :!:
Já přišel ve 3 z práce a hodně jsem přemýšlel jestli zapnout nota...nakonec jsem udělal dobře a šel spát :) Je to katastrofa, když už i doma dostáváme na prdel :arrow: Rangers,Blues,...
Ohlund píše:... V útoku mali dobré chvílky aj Hodgson s Hansenom. V obrane debutoval Sulzer a mne sa dnes ten jeho pár s Ballardom páčil najviac, pozičnú hru neviem neako dobre posúdiť ale čo sa týka ofenzívy tak boli obaja dosť vidieť, Ballard sa často zapájal do akcií a Sulzer dobre rozohrával.
Tak celá Hodgsonova formácia, mala dnes v útoku veľmi dobré chvíľky, tlak od Vašej prvej, je viac-menej klasika, ale táto formácia sa mi páčila (ak sa to tak dá povedať :) ) najviac. :klobuk_dole: Na druhej strane Ballard hral veľmi skúsene a povedal by som, že bol z VAN fakt najlepší obranca, získaval puky a hlavne vedel v správnu chvíľu udržať puk na hokejke. :thumbsup:
Na tretej strane som až nechápal ako zbrkle Vaši útočníci mrhali dobrými šancami (viď šance Higginsa a Keslera). Jeden až traja na bránu a oni strieľali ešte spomedzi kruhov, to bolo naše šťastie. :giggle:

Brankári boli dobrí, ale mali sme šťastie, tyčku ste trafili 3-4x a druhý gól, ktorý, dovolím si tvrdiť bol rozhodujúci, sme dali +/- úplne náhodou. Dobrý zápas.
Obrázek

:yes: Ale poďakujte vedeniu, lebo nič sa meniť nebude. :fucker2:
Kesler pokračuje :lol: :arrow: http://video.canucks.nhl.com/videocente ... &id=131983" onclick="window.open(this.href);return false;
Dnes jdeme proti Divočákům v tomto složení:

Sedin - Sedin - Burrows

Booth - Kesler - Hodgson

Hansen - Malhotra - Higgins

Volpatti - Lapierre - Weise


Hamhuis - Bieksa

Salo - Edler

Ballard - Sulzer


Schneider

Mimo hru jsou stále Mayray, Rome, Pinnizotto, Bitz....Ve Formě je jednoznačně Edler (6 bodů ve dvou zápasech), Salo hraje obstojně, Coach V. tvrdí, že hra 2. útoku půjde zápas od zápasu výkonností vzhůru. Podle Canucks. com se dnes do brány nejspíše postaví Schneider...Tak jsem zvědav

Co se týče Wild - Vyhráli posledních 5 zápasů o 1 gól, z těch 5ti zápasů Setoguchi (2+5). Ze hry jsou mimo jiné obránce Zanon nebo Stoner....

Podtrženo sečteno - očekávám výhru, ale nic lehkýho to určitě nebude.....TAKŽE GO CANUCKS!
To si ho chtěl vzít domů na památku? :D
Vsimli jste si jak dostal rozhodci pesti ? :))
Anger píše:Vsimli jste si jak dostal rozhodci pesti ? :))
Nemal sa im tam motať, bolo to nechcené :wink2:
a to ani trest od pana Shanahana nedostane :pravidla: Bouchard je zodpovedny za svoju hokejku a Clutterbuck za svoje ruky nie, dokonca inzultacia rozhodcu :slap:
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS