Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Henrik Sedin už vede statistiky o šest bodů. Útočníkovi Vancouveru k tomu dopomohly branka a asistence ve včerejším utkání s Buffalem. Nejlepším hráčem byl ale vyhlášen druhý z bratrů Daniel (0+2). Roberto Luongo inkasoval v souboji olympioniků Kanady a Spojených států o jeden gól méně než Ryan Miller a Canucks se dotáhli na čelo Severozápadní divize.

Ta přihrávka D.Sedina na Lukowiche, byla geniální!! A ten gól Henrika taky neměl chybu!! Oba bratři hrají v ohromné pohodě a je radost je pozorovat!! :taptap: :thumbsup2:
Nechápu ty 2 kluky :D si to dávaj jak na rybníku :D
Obrázek

:lol:
No tohle prostě nemá chybu!! :lol3: :lol3: :lol3:
Souhlasím, Leo, tak takhle jsem se již dlouho nezasmál, to fakt nemá chybu :D :good: !!!!
Hlavne jak to zalomili jak v hospode :oslava:
:D :D :D tak to je luxus
Na stránke Canucks je článok s bližšími informáciami o nasledujúcom tripe.
V číslach to vyzerá asi takto:

Už je známe že odohráme 14 zápasov v rade vonku.
Prvých 8 zápasov pred olympijskou prestávkou odohráme v priebehu 18 dní.
Posledných 6 zápasov v priebehu 9 dní .(Tak to bude husté..)
Tím absolvuje celkovo 15 letov a navštívime 3 časové pásma.
Na tripe zavítame do celkom 13 miest (2x sa stavíme v Columbuse).
Celkovo budeme mimo GM Place 42 dní, precestujeme 20 740 km a berieme so sebou asi 300 hokejok.

Prekonáme historicky najdlhší trip Canucks (8 záp. v sezone 1974/75) ale aj najdlhší trip v rámcii NHL, ktorý absolvovali hráči Flyers v sezone 05/06 a Calgary v roku 1988 (ked tiež usporadúvali ZOH),oba tímy odohrali 11 zápasov vonku.

Som velmi zvedavý ako ten náš trip dopadne ale odštartovať by sme ho mohli dobre, kedže z prvých 4 zápasov hráme 3 proti momentálne trápiacim sa tímom Toronta, Montrealu a Bostonu.
Spokojný budem ked domov privezieme 16 až 20 z 28 možných bodov :-P .

GO Canucks GO !!
Parádní shrnutí Öhlunde, osobně se domnívám že kdyby jste to dotáhli až na těch 20 bodů tak by to bylo hodně, opravdu hodně dobré, reálných je tak těch 16 b. Ale fazónu má nyní Vancy opravdu skvělou :good: :good: . Jinak na ten náš trip, tedy těch 11 matchů venku, si pamatuji, je to docela pak nezvyk vrátit se domů, člověku přijde že je to až divné :) !!!!
Zápas s Torontom sme začali katastrofálne a už v 1. minúte otvoril skore Kessel, o dalšie tri minúty zvýšil v presilovke 2. golom v zápase na 2:0. :shock: Potom sme začali trochu hrať aj my ale nevedeli sme prekonať Toskalu, mali sme dokonca 80 sekundovú presilovku 5 na 3 a nedokázali sme ju využiť, pritom Tor je najhorší tím na oslabenia v lige :-( . Nevyužité šance potrestal Mayers a 5 sekúnd pred koncom tretiny zvýšil na 3:0.

Do druhej tretiny už nahradil Luonga v bráne Raycroft, je to škoda že sa dostáva po dlhej dobe do brány práve v takejto situácii, podla mna má naviac a mohol by odchytať aj 15+ zápasov za sezonu ale tréner si to asi nemyslí a Luonga dáva do brány stále, aj ked hráme 2 zápasy za 2 dni a to nezvykol robiť v minulých rokoch.

V polovici druhej tretiny nás vrátil do zápasu Burrows golom v oslabení. Našu hru to výrazne oživilo, ale do konca tretiny sa neako nedarilo premienať šance.
Ale už začiatkom tej tretej strelil kontaktný gol po krásnej Burrowsovej prihrávke Daniel Sedin.
Už o 2 minuty dorážal Burrowsovu strelu Henrik a začíname odznova :yahoo: . Alex už 1+2 :thumbsup: .
V druhej polovici tretiny sme dostali presilovku a možnosť zápas rozhodnúť, nevyšlo nám to a ked následne nevyužili presilovku ani domáci vyzeralo to že body sa budú deliť. Ale 2 minuty pred koncom zavelili Sedinovci znovu do útoku a Hankovu prihrávku premenil Daniel na víťazný gol. V poslednej minute ešte Burrows výsledok poistil golom do prázdnej brány.

Trip sme tak začali úspešne a neskutočným obratom sme potvrdili kvality nášho tímu. Vyhrali sme už 7. zápas v rade a z 11-ich proti tímom z východu sme ich vyhrali už 10. :thumbsup:
Tento zápas mi velmi pripomenul minuloročný proti Canes, kde bol klúčový moment zápasu tiež Burrowsov gol v oslabení. Prvý útok hral v poslednej tretine neskutočne, Burrows skončil dnes s bilanciou 2+2, Daniel 2+1 a Henrik 1+1. Vlastne dokázali streliť všetkých 5 našich golov.
Som rád, že výhru proti svojmu bývalému tímu vychytal Raycroft a dúfam že Burke s Nonisom si zápas vychutnali rovnako ako ja :-P .
Neskutečný obrat, opravdu Vancy je nyní v neskutečném laufu. Velmi je důležité je že Ray potvrdil že za Luo může kdykoliv zaskočit a nebude to pražádný problém. To co předvedl útok Alexe a Dvojčátek netřeba komentovat - fantastic :good: :good: !!!!
Drzim vam palce chlapci,caka vas este dlhsia snura ,aku mame za sebou my,bude to zabijak.
Cody Hodgson nastoupil po dlouhe pauze vynucene zranenim zad do zapasu.Pripsal si v nem 2 asistence,Brampton porazil Erie 4:2 a Cody se stal 1. hvezdou vecera :thumbsup: Jen tak dal a pristi rok te uvidime v NHL Cody :wink:
asi vás bude zaujímať, ako je to s možným príchodom Kariyu k vám. Podľa mňa je to na dobrej ceste, aj keď sa ozval PIT, že vraj majú tiež záujem, no Paul má v zmluve klauzulu, že musí s výmenou súhlasiť a tak si myslím, že z týchto dvoch možností ho to predsa len troška viac bude ťahať domov (aj keď PITs je skvelý team...)
Tu vám posúvam odkaz na jeden článok, kde sa autor zaoberá týmto eventuálnym trejdom a posúva čitateľom aj niektoré možnosti :
http://bluenotezone.com/2010/02/11/wher ... iya-going/

tak čo vy na to..?

mne osobne sa celkom pozdáva takáto možnosť :
Kariya, prospekt (Palushaj) + výber 1.kolo :arrow: VAN
Wellwood, Cory Schneider :arrow: STL
ivan23 píše: Kariya, prospekt (Palushaj) + výber 1.kolo :arrow: VAN
Wellwood, Cory Schneider :arrow: STL
A Kariyuv plat?Ja se tam docet ze asi 1,5 mega?Je to pravda?To by bylo super :wink:

Kariya + Sonne + 1.kolo :arrow: VAN
Wellwood + Cory Schneider :arrow: STL

Jak by se ti libylo tohle?2 rodaci z BC by byli doma :thumbsup:
leo píše:
ivan23 píše: Kariya, prospekt (Palushaj) + výber 1.kolo :arrow: VAN
Wellwood, Cory Schneider :arrow: STL
A Kariyuv plat?Ja se tam docet ze asi 1,5 mega?Je to pravda?To by bylo super :wink:

Kariya + Sonne + 1.kolo :arrow: VAN
Wellwood + Cory Schneider :arrow: STL

Jak by se ti libylo tohle?2 rodaci z BC by byli doma :thumbsup:
môže byť, uvidíme čo z toho nakoniec bude... :smile03:
leo píše: A Kariyuv plat?Ja se tam docet ze asi 1,5 mega?Je to pravda?To by bylo super :wink:
Tých 1,5 mil by sme mu museli zaplatiť len za posledných 20 zápasov inak má plat 6 mega a to je celkom dost. Mne by ten trejd tiez nevadil, Kyle patrí k mojim oblúbencom v tíme ale posledný rok mu ozaj nevychádza a navyše je to center a v tíme by určite v lete nepredlžil pretože do tímu sa na poste centra prebojuje Hodgson alebo možno aj Schroeder. Wellwood by sa mi viac hodil do východnej konf. tam odohral za TOR niekolko velmi slušných sezon.
Inak si viem predstaviť že by Kariya u nás aj ukončil kariéru, v lete by podpísal na neaké 3 roky za 2-3 mil a bolo by, ale to už moc predbieham, som zvedavý či vôbec niečo bude z toho treejdu.
Obrázek TOP 10

1. Trevor Linden

Obrázek

2. Pavel Bure

Obrázek

3. Stan Smyl

Obrázek

4. Markus Naslund

Obrázek

5. Thomas Gradin

Obrázek

6. Roberto Luongo

Obrázek

7. Alex Mogilny

Obrázek

8. Mattias Ohlund

Obrázek

9. Kirk McLean

Obrázek

10. Tony Tanti

Obrázek
Ten Rome je katastrofalni bek :bitka3: Pryc snim :thumbsdown:
:arrow: 03.03. - Vancouver zapsal na listinu volných hráčů obránce Brada Lukowiche.

Pavol Demitra je prý blízko k odchodu :!: :?: :!:

Zájem je taky o náhradního brankáře Coreyho Schneidera :!:
Yan Stastny :arrow: VAN
Labrie :arrow: STL

Spis vymena farem nez A-tymu.
leo píše:Ten Rome je katastrofalni bek :bitka3: Pryc snim :thumbsdown:
Aj ja ho nemám moc rád, ale musím uznať že dnes proti Det zahral velmi dobre, pripísal si 2 asistencie a hlavne tá druhá bola vynikajúca, v polovici zápasu vysunul Wellwooda do brejku a Kyle sa z takýchto situácii často nemýli. Bol to asi rozhodujúci gol zápasu, a navyše Rome poslal do brejku aj Keslera, ale ten už nájazd nepremenil. Ten Woodyho gol bol klúčový, po nom sa to zlomilo a goly v bráne RW len pribúdali. Štvrtý gol strelil Sami Salo ked strelou od modrej potrestal vylúčenie Kronwalla už po 5 sekundách, zároven aj vyhnal Howarda z brány. V závere tretiny ešte Samuelsson strelou z uhla prekvapil Osgooda, trafil sa proti bývalému tímu a zvýšil už na 5:2.
Na začiatku poslednej tretiny pridal svoj 2. gol v zápase Kesler, ked tečoval Danielovu prihrávku medzi Osgoodove betony. Necelých 5 minút pred koncom ešte výsledok kozmeticky upravil Franzen na konečných 6:3.
Slušný zápas odohrali aj dvojčatá, obaja si pripísali 3 golove prihrávky.

S tripom som zatial spokojný, pred začiatkom som dúfal v neakých 16-20 bodov a zatial po odohraní 10-ich zápasov máme na konte 12b :thumbsup: .

Trochu sklamaný som ale bol s Trade deadline, už len kvôli tým kecom okolo toho, "Canucks chcú Hortona,Kariyu,Hamhuisa,Niedermayera...." a nakoniec sme získali len 2 hráčov na farmu - Stastny,Zimmerman a defenzívneho beka Andrewa Albertsa z Caroliny. U nás na fore sa fanúšikm nepáčila protihodnota, teda 3. kolo draftu , ved Caps získali Jurčinu späť za 6. kolo a sú to podobné typy obrancov. No tak som zvedavý čo Andrew predvedie, návrat Mitchella je stále otázny, tak by určite mal dostať šancu. Dobrou správou pre obranu kosatiek je blížiaci sa návrat Kevina Bieksu.
Ohlund píše:
leo píše:Ten Rome je katastrofalni bek :bitka3: Pryc snim :thumbsdown:
Aj ja ho nemám moc rád, ale musím uznať že dnes proti Det zahral velmi dobre, pripísal si 2 asistencie a hlavne tá druhá bola vynikajúca, v polovici zápasu vysunul Wellwooda do brejku a Kyle sa z takýchto situácii často nemýli. Bol to asi rozhodujúci gol zápasu, a navyše Rome poslal do brejku aj Keslera, ale ten už nájazd nepremenil. Ten Woodyho gol bol klúčový, po nom sa to zlomilo a goly v bráne RW len pribúdali. Štvrtý gol strelil Sami Salo ked strelou od modrej potrestal vylúčenie Kronwalla už po 5 sekundách, zároven aj vyhnal Howarda z brány. V závere tretiny ešte Samuelsson strelou z uhla prekvapil Osgooda, trafil sa proti bývalému tímu a zvýšil už na 5:2.
Na začiatku poslednej tretiny pridal svoj 2. gol v zápase Kesler, ked tečoval Danielovu prihrávku medzi Osgoodove betony. Necelých 5 minút pred koncom ešte výsledok kozmeticky upravil Franzen na konečných 6:3.
Slušný zápas odohrali aj dvojčatá, obaja si pripísali 3 golove prihrávky.

S tripom som zatial spokojný, pred začiatkom som dúfal v neakých 16-20 bodov a zatial po odohraní 10-ich zápasov máme na konte 12b :thumbsup: .

Trochu sklamaný som ale bol s Trade deadline, už len kvôli tým kecom okolo toho, "Canucks chcú Hortona,Kariyu,Hamhuisa,Niedermayera...." a nakoniec sme získali len 2 hráčov na farmu - Stastny,Zimmerman a defenzívneho beka Andrewa Albertsa z Caroliny. U nás na fore sa fanúšikm nepáčila protihodnota, teda 3. kolo draftu , ved Caps získali Jurčinu späť za 6. kolo a sú to podobné typy obrancov. No tak som zvedavý čo Andrew predvedie, návrat Mitchella je stále otázny, tak by určite mal dostať šancu. Dobrou správou pre obranu kosatiek je blížiaci sa návrat Kevina Bieksu.
Rome me prekvapil ale porad to na mem nazoru nic nemeni :-D Gillis hledal nahradu za Mitchiho takze predpokladam ze Alberts bude mit sve misto jiste dokud se nevrati Kev a pak Mitchi samozrejme.
Luongo dnes zažil jeden z nejhorších zápasů své kariéru, když v první třetině inkasoval pět gólů a následně byl střídán! Pět branek v jedné třetině údajně ještě nikdy nedostal! Zdá se, že Roberto to trochu přehnal z oslavami po olympijském triumfu! Totéž platí i o Brodeurovi v brance Devils! :D
Fry68 píše:Luongo dnes zažil jeden z nejhorších zápasů své kariéru, když v první třetině inkasoval pět gólů a následně byl střídán! Pět branek v jedné třetině údajně ještě nikdy nedostal! Zdá se, že Roberto to trochu přehnal z oslavami po olympijském triumfu! Totéž platí i o Brodeurovi v brance Devils! :D
Nejhorsi tretina Canucks kterou sem kdy videl a nejhorsi vykon Roberta kterej sem kdy videl :-( Snad se z toho kluci v letadle otrepou a porazej Preds.

GO CANUCKS GO!
2910 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO