Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OTTAWA SENATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tomasinho píše:No po začátku, když hrál se Spezzou, pak hrál ve druhé s Turrise a McArthurem, což letos bude první zřejmě. Neměl tolik času jako Spezza a co hlavně (a co se mu nelíbilo ani u nás), nebyl součástí první přesilovkové lajny. Šlo to horko těžko, když on vyloženě hráč na brankoviště není a jako praváci už tam byli Karlsson a Spezza minimálně, potom i Hemský.

Jasně, s tou pozicí může jenom zastírat to, že tam zůstat nechce, ale proč by dělal ze sebe blbce? Moc týmů mu podobnou roli, jakou letos bude mít v Ottawě, nenabídne.
Tezko rict clovek do toho nevidi.Kazdopadne Ottawa je mi docela sympatickej tym ale proste mam pocit ze se jim jadro dost rozpada a budou to muset skladat zase znova.
Anger píše:Tezko rict clovek do toho nevidi.Kazdopadne Ottawa je mi docela sympatickej tym ale proste mam pocit ze se jim jadro dost rozpada a budou to muset skladat zase znova.
Ten základ tam je, pokud se jim letošní sezona nepodaří, budou mít šíleně výhodnou pozici na draftu. Já tam fakt nevidím až takový problém. Odešel Spezza, což je zásah, ale poslední rok byl stejně šíleně nevyrovnaný, byl hrozivě v mínusu. Ofenziva má i bez papírově 1. centra kvalitu, Zibanejad by měl jít pořád nahoru, totéž Stone a Lazar nejpzoději za rok taky pronikne to 1. týmu. V Lehnerovi vidím taky velký potenciál. Problém pořád vidím v obraně a v tom, že se až moc věří Turrisovi. Třeba ale naváže na předešlou sezonu.

Takže bych to neviděl až tak tragicky, pořád jsou horší týmy a i s tou loňskou bídou byli 5 bodů za PO, to není tak špatné.
Spousta lidí tu zapomíná, že to byla právě Ottawa, co bez Karlssona a Spezzy během výluky dokázala uhrát PO. Já bych je neodepisoval nicméně, ani bych je nepřeceňoval..
Guddy.44 píše:Spousta lidí tu zapomíná, že to byla právě Ottawa, co bez Karlssona a Spezzy během výluky dokázala uhrát PO. Já bych je neodepisoval nicméně, ani bych je nepřeceňoval..
Tak tak, na PO to nebude, ale na dně konference taky nebudou.
Ryan on waiting to see what his role with the Senators will be this season.
“It’s not the way it was meant to come across. I had a conversation with my agents who, in turn, had a conversation with Bryan and at the end of the day if you’re hitching your wagon to a team for seven years it’s okay to take some time to realize if it’s really what you want or not. Everything that I’ve said and still feel is that I’d love to be here long term. You need some assurance and motivating factor. To not get it done at this early stage isn’t a tragedy, we’ve still got a year to get there. I think everybody is fairly confident that we will.”
The Ottawa Senators signed right wing Bobby Ryan to a seven-year, $50.75 million contract extension Thursday and named defenseman Erik Karlsson their new captain.
Yeeees :yahoo: :oslava: Bobbík moc potěšil, dostal sice trošku moc, ale podepsal, i když tomu nikdo nevěřil. Já říkal, že mu záleží na pozici víc jak na kvalitě týmu. Zas u mě stoupnul.
Fans flyers budu urcite neprijemne prekvapkani... :giggle:
petrik píše:Fans flyers budu urcite neprijemne prekvapkani... :giggle:
To se mi na tom líbí snad nejvíc :-D
Rono :rofl: :rofl: :rofl: :oslava: :wave: :jupi: :yahoo:
Marman píše:Rono :rofl: :rofl: :rofl: :oslava: :wave: :jupi: :yahoo:
?? :sisi:

Škoda, no. Bobby se rozhodl kariéru strávit v bojích o play-off, jeho volba. :giggle:
Rono píše:Škoda, no. Bobby se rozhodl kariéru strávit v bojích o play-off, jeho volba. :giggle:
No jo, ne každý chce do "svého klubu za každou cenu. V Ottawě se mu prostě líbí dali mu královský plat a určitě slíbili pozici jedničky v útoku, přesilovky a tak. A na to on slyší, on rád cítí, že je potřebný, to hraje vždycky lépe.

A s tím bojem o PO. Bobby má furt 27 a Ottawa není na tom tak marně zase. A kdyby se nepovedla sezona nějak brutálně, tak mají šanci na draftu získat top hráče. Do pár let můžou být jedním z top týmů.
:jupi:
Aj som chcel napísať niečo uštipačné, ale nechám si (škodo)radosť radšej pre seba.
Trochu zmiešané pocity mám z toho že Karlsson dostal C, uvidíme čo to celkovo prinesie.
Nightwolf píše:Trochu zmiešané pocity mám z toho že Karlsson dostal C, uvidíme čo to celkovo prinesie.
Karlssonovi to pomůže si myslím. Navíc kdo jiný by měl být kapitán, Phillips s Neilem už jsou staří, Erik tam bude dlouho, je to po odchodu Spezzy největší tvář organizace.
Ja to zas Ottawe preju.Mam ten tym rad a na druhou stranu jsem rad protoze vim jak nas managment obcas postupuje i kdyz od odchodu Holmyho se to zlepsilo.

Takze jsem uvidel videl tu smlouvu co by mu nabidli.To by zas bylo neco na zpusob 9 Mega na 8 sezon nebo neco podobne caklyho :)
tomasinho píše:
Nightwolf píše:Trochu zmiešané pocity mám z toho že Karlsson dostal C, uvidíme čo to celkovo prinesie.
Karlssonovi to pomůže si myslím. Navíc kdo jiný by měl být kapitán, Phillips s Neilem už jsou staří, Erik tam bude dlouho, je to po odchodu Spezzy největší tvář organizace.
Skôr som tým chcel naznačiť, že Karlsson je síce superstar tímu, čo ale neznamená automaticky že je dobrý leader. Nakoľko bol teraz už definitívne vymenovaný, tak nech sa ukáže v tomto smere. :frajer2:
Obrázek
btw neviem či sa to zdá len mne ale nejak má Ryan oproti nemu chudé ramená :giggle:
Na Ryana jsme za rok nemeli prostor a vzhledem k prubehu leta bysme ho ani neziskali.
Obrázek
Tak dneska v téhle sestavě:

Ryan – Ziba – Chiasson
McArthur – Turris – Stone
Michálek – Legwand – Neil
Hoffman – Lazar – Condra

Cowen – Karlsson
Phillips – Ceci
Borowiecki - Gryba

Lehner

Pochválit je třeba Lehnera (dvakrát vychytal únik Paciorettyho), Ceciho, rychlost Hoffmana a taky Karlssona, i když si ty svoje turnovery neodpustil občas. Jinak na preseason super tempo i napjatá atmosféra, rivalita šla cítit, hlavně Subban to pocítil. Pobavila jeho bitka s Borowieckim pak. Překvapilo mě využití Ryana a Lazara na oslabení. Lazar odvedl dobrou práci, ale rok ve WHL mu jenom prospěje, stejně v první třech útocích nemá místo.

Z Montrealu nejlepší o parník Galchenyuk a vlastně celá lajna Galchenyuk-Plekanec-Gallagher hrála výborně. Taky Pacioretty výborný, má prostě neuvěřitelný střelecký instinkt.
Tak Ottawa zatím velice slušné. Kdo by to byl čekal, že po těch odchodech se budou takto držet. Mnoho přispívajících z fóra jí tu dokonce předpovídalo boj o poslední příčku. No ZATÍM to šlape a to hlavně díky dvojičce Anderson/Lehner. Oba zatím chytají fantasticky. Hodně se mi také líbí Alex Chiasson. Ten kluk má skvělé hokejové IQ a hraje se zápalem. Navíc přispívá důležitými brankami. No trošku mě děsí Karlsson. Dopředu jako vždy skvělý, ale vzadu to je hodně špatné. Co jsem viděl, tak mnohokrát hodně nepřesně rozehrál. Naopak Ceci hraje o parník lépe jak minulý rok. Jakoby našel to potřebné sebevědomí. No jen tak dál Sens. :)
Z Karlssona se stala mašina na giveaways.. :hroza: Letos hraje otřesně..
:klobuk: Alfie
Wow, to bylo něco. Takový výkon jsem od Ottawy neviděl už dlouho. Po katastrofálním úvodu a gólu na 3:0 se tak zvedli, že Vancouver totálně přejeli. Hlavně lajna Ryan-Zibanejad-Hoffman zahrála neskutečně, Ziba 2+2, Bobby 0+3. Tohle byl nejlepší Bobbyho zápas za hodně dlouhou dobu, se Zibou si evidentně sedli, klape jim to výborně, k tomu rychlík Hoffman. A završili to krásnou akcí v prodloužení zakončenou stylově kapitánem. Paráda :klobuk:
Ahojte :frajer2: je tu nějaký fanoušek ottawských Senátorů? Fandím jim od neúspěšného finále 2007. Na začátku sezóny jsem to s náma neviděl moc růžově, ale Sens hrají docela dobře a dnešní zápas to byla lahoda :klobuk: Snad budou kluci pokračovat v bojovných výkonech i nadále, mužstvo není poskladané vůbec špatně.
.Yoda. píše:Ahojte :frajer2: je tu nějaký fanoušek ottawských Senátorů?
Já jsem fanoušek Ducks, ale Sens mám rád a když mám možnost, tak se na jejich zápas podívám, sympatizuju s něma dlouhou dobu.
.Yoda. píše:Ahojte :frajer2: je tu nějaký fanoušek ottawských Senátorů? Fandím jim ..
Budu doufat, že tu vydržíš a budeš přispívat pravidelněji, jak tvoji chlebodárci z Caroliny a Dallasu, kteří sem třikrát napsali a od té doby nic.. Vítej :thumbsup:
962 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS