Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Anger píše:Pokud dovolite rad bych prispel...

Po pravde :) kdyz jsem videl ze ma prijit Kessel tak jsem si rikal " sakra to bude pruser ten vedle Crosbyho da 50 golu ve 30 zapasech" ale po pravde jsem dost prekvapen ze bodove i golove je na tom dost mizerne.

Crosby taky moc neboduje i kdyz nevim jak hraje, a Malkin je skvelej jako vzdycky.Druha vec je obrana kde mam pocit ze neni moc hloubka a vlastne utok je to samy.Par zvucnych jmen ale pak hraci kteri nejdou tak uplne naproti.
Pro mne je nejvetsi propadak sezony Hornqvist, ale pod timhle trenerem vlastne vsichni forwardi produkujou pod moznosti. Ten system je spatny a sterilni, tam je nejvetsi duvod vseho a pak samozrejme nepodpora od beku. Tam hrajou solidne snad Dumoulin s Lovejoyem a po navratu Maatta, nicmene zatim mu chybi Letang a kdyz hral Letang tak chybel Maatta. Po navratu Letanga by jsme mohli mit aspon 2 decentni pary.

Uvidime co s tim udela retirement Dupuise, navrat Spronga a komenty GMa smerem k Johnstonovi.

Taky je tu tohle:
McKenzie: #Pens "looking hard at trying to make some trades. Trying to find a puck-moving, top-4 defenseman."
McKenzie: #Pens “still continuing to look for an elite level, skill guy that can play alongside Sidney Crosby.”
Samozrejme nikdo nam to do klinu jen tak neda, ale odepsani Dupuise a jeho kontraktu nam otevira tyhle moznosti.
Wow.. Rutherford nadelal trosku vitr, bez Dupuise a bez Scuderiho a na Colorado vlitnul uplne novy team, mladsi, rychlejsi a namotivovany. Jednoznacne nejlepsi vykon sezony, hrali jsme 60 minut cistou ofenzivu a Avs nevedeli kudy kam, mistama to byl uragan. Nicmene i presto jsme to mohli prohrat, Berra dlouho odolaval a dlouho jsme prohravali 1-2, k tomu nas jeste tak trochu kosili sudi a kdyby Avs promenili 5 na 3 ve treti tretine tak to uz asi nerozchodime. Takhle jsme to ubranili a za 2 minuty bylo otoceno. Bennett a Dumoulin fantazie, nadherne nam vyrustaj pred ocima kazdym zapasem (dobri jsou i dalsi mladi - Plot, Olli, Warsofsky a Sprong - ten tam mel jedno vyborny stridani a jednu tycku, jinak ale opet nedostal moc prostoru). Timhle zapasem by si mel Beau upevnit misto vedle Crosbyho na delsi dobu a ma na to tam zustat na furt. Dumo je nas nejlepsi bek (sorry Olli). Je excelentni, sebevedomy, kvalitni jak v defenzive tak uz i smerem dopredu, dnes tam delal dokonce pruniky pres cely led.

Je videt, ze kdyz se na ten team narve, tak ten talent a kvalita tam proste nekde je, jen nechapu proc jsme az doposud hrali defenzivne kdyz nase sila je presne v tomhle co jsme hrali dnes. Snad nam tenhle zapas ukaze cestu. Vsechno to bylo o rychlosti, puck movingu a extremnim forcekingu.

Kdyz je rec o forcekingu, tak tam vynikaj Cullen a Plotnikov, Plots je possession monstrum, strasne silnej v soubojich a drzi na distanc i nejlepsi hrace soupere, dostava se i do sanci, jenomze prave tam mu proste chybi skill. Proto je to 4th liner, ale dobrej. Cullen celou sezonu vybornej a dnes dobre i Bonino s Hornem.

Jediny slabsi utok paradoxne Malkinuv, Malkinovi to dnes nejak skakalo, Perron tradicne zahodil 2 tutovky a Kessel opet ztracenej. Pak jeste slabsi Letang, jinak ale nadhera, fakt se na to dnes divalo dobre a veril jsem ze to tam proste musi uz prijit i za neprizniveho stavu, protoze to nasazeni bylo videt na kazdem pohybu. Jen to chce takhle hrat casteji :good:
Getzo5 píše:
Ano, bez opet zraneneho Letanga to na papire vypada primo komicky. Nicmene tady malokdo vi jak kvalitne hraje par Dumoulin-Lovejoy a specialne Dumoulin, i kdyz uz si ho pomalu zacinaj vsimat i fans soupere: http://hfboards.hockeysfuture.com/showp ... ostcount=1" onclick="window.open(this.href);return false;
http://hfboards.hockeysfuture.com/showp ... ostcount=2" onclick="window.open(this.href);return false;
http://hfboards.hockeysfuture.com/showp ... stcount=13" onclick="window.open(this.href);return false;

Takze az takova tragedie to neni a je to trosku zkresleno.

Warsofsky vypadal zatim dobre, ale ted bude celit tezsim matchupum a kvalitnimu souperi, to nebude lehky a smrdi to pruserem. A pak je tam znamy pruser jmenem Scuderi, tady nejde ani tak o to ze chybi Letang (ktery ma zatim fakt hroznou sezonu) jako o to, ze ho nahradi Scud, ktery to zas vse zabije, celej rytmus o ktery se muzeme snazit. Hlavne ze Johnston po minulym zapase (kde byl Scud na tribune) vynasel do nebe nas puck movement a ted ho zas nasadi pricemz k dispozici byl jeste Clendening, ktery zrovna tu rozehravku ma jakz takz.

No a Crosby se za poslednich 20 zapasu uz drzi kolem bodu na zapas, ale ten start uz asi nedozene. S Kunitzem v utoku (i kdyz ted hraje trochu lip), pod defenzivnim Johnstonem a samozrejme i se slabou podporou beku tezko. Bennett muze byt pozehnanim, ale jestli vubec a jestli to bude stacit na neco vic?
Tak mne sa Dumoulin páčil vždy a Määttä sa len potrebuje dostať do tempa po hrôzostrašne smolnom kalendárnom roku. Každopádne je to málo. A zase vieš, že Despres by tam jednoducho nebol o nič horší ako Lovejoy. Ale do toho mŕtveho koňa už nekopme.

Inak sranda ako už o Johnstonovi hovoríš ako o defenzívnom koučovi, keď si dobre pamätáme, aký offensive juggernaut viedol v Portlande a čo sa od neho očakávalo v Pittsburghu.
Getzo5 píše:Tak mne sa Dumoulin páčil vždy a Määttä sa len potrebuje dostať do tempa po hrôzostrašne smolnom kalendárnom roku. Každopádne je to málo. A zase vieš, že Despres by tam jednoducho nebol o nič horší ako Lovejoy. Ale do toho mŕtveho koňa už nekopme.

Inak sranda ako už o Johnstonovi hovoríš ako o defenzívnom koučovi, keď si dobre pamätáme, aký offensive juggernaut viedol v Portlande a čo sa od neho očakávalo v Pittsburghu.
O tom diskutovat nemusime a ani to nebyl muj zamer.. Ale je fajn ze Lovejoy si alespon hraje to svoje, i kdyz fans ho budou nenavidet jen za to ze tam neni Despres, pricemz za to Lovejoy samozrejme nemuze.. Potrebuje k sobe dobreho partaka, tak jako v ANA mel Fowlera a ted ma Dumoulina, ale pak si to odehraje a je proste o tridu lepsi nez napr. Cole ktery je marnej celou sezonu. O Scuderim ani nemusim mluvit, aspon ze ten IT mel limitovan.

Co se tyce Johnstona, je to uplne jiny clovek jako v Portlandu, proto je riskantni angazovat tyhle kouce z juniorek, protoze nevis co jsou zac a jake adjustmenty budou vymyslet. O tomhle stylu se manazmentu zrejme ani nezdalo v dobe kdyz se angazoval..

Jinak dnes proti vyborne hrajicimu LA jsme sli nadoraz, ten bod byl zaslouzenej a vydrenej, celkove celej zapas hodne kvalitni.. Ten breakout pokulhava, ale aspon uz se da mluvit o tom, ze je snaha o ofenzivnejsi hokej, dnes napr. strely 42-40.. Nicmene furt tam jsou nevysvetlitelny veci od Johnstona jako napr. to ze Kunitz hraje o minutu a pul vic nez Malkin nebo ze Warsofsky hraje o 6 minut vic nez Dumoulin !! Hrat s Warsofskym v prvnim paru proti LA a bodovat v zapase kde celou dobu dotahujeme, to je celkem uspech. Kazdopadne Warf se ukazuje dobre, dnes tu extremni sichtu (25 minut IT proti velkym forwardum Kings) zvladl celkem dobre a pokud se postupem casu ustali ve tretim paru, tak je to uplna pohoda. Hazet ho takhle do hluboky vody ale Johnston nemusi, hlavne kdyz Dumo-LJ je tak solidni par, i kdyz castecne se to da vysvetlit tim, ze War-Maatta jsou ofenzivnejsi kdezto Dumo-LJ je shutdown, pricemz jsme skoro furt prohravali takze byla snaha s tim neco delat.. Dalsi vec co mi ale hlava nebere je, ze jak muze MJ nasadit Bonina na 4.rundu najezdu kdyz jsou k dispozici napr. Bennett nebo Fehr (ten byl ve WSH na najezdy uprednostnovan snad i pred Ovechkinem). O Kesselovi nemluvim, ten najezdy neumi a momentalne neda gol z niceho.. Kazdopadne ty najezdy, to je na bliti, ale OT 3 na 3 je perfektni svezi vitr.

Jinak Fleury predvadi vynikajici zakroky ale zrovna oba goly mohl mit.. A co zahodej Kessel s Perronem, to uz neni normalni, hlavne Kessel dnes. Tam uz vymluva o defenzivnim stylu Johnstona neobstoji, pac Kessel minul asi 4 prazdny brany za posledni 3 zapasy, dnes co nedal po pasu Crosbyho bylo az tragikomicky. S timhle Johnston nema pochopitelne nic a vzpamatovat se musi samotnej Kessel.

PS: Simon v AHL jede.. To same Wilson, ale Simon me zajima vic. Jeden bek nam proste chybi a to i po navratu Letanga, takze kdyby se podarilo vymenit Perrona nebo i Hornqvista (ktery se propadl do tretiho utoku) za solidniho beka a to misto by se pak zaplnilo Simonem, mozna by to nebylo na skodu. Chci ho videt v acku, aspon poznat co v nem je a podle toho se rozhodnout.
Mike Johnston and Gary Agnew relieved of their coaching duties. Mike Sullivan named new Head Coach of the Penguins.
:sok: :sok: :good: I kdyz zrovna posledni 2 zapasy vypadaly jako posun spravnym smerem.. Sullivan s WBS mel excelentni vysledky, navic Johnston nenasadil latku vysoko.. No to jsem zvedavy s cim prijde. na zacatek by si tam z WBS mohl protlacit Simona a poslat do haje treba Perrona.. A samozrejme nadobro skoncovat se Scuderim. Zajimave ale je ze Tocchet to prezil.
Simon se mi moc libi, hlavne na MS byl vybornej a kdyz jsem myslel, ze uz neni draftovatelnej, tak jsem si pral ho podepsat. Tak snad se prosadi. Stats ma v AHL vynikajici.

K odvolani Johnsona jen jedno. Jsem rad ze Hynes je u nas :D
Atlantik píše:
Mike Johnston and Gary Agnew relieved of their coaching duties. Mike Sullivan named new Head Coach of the Penguins.
:hehe: :rofl:
Poslední 2 zápasy stály za to? Asi to moc rychle vzdávám. Prostě mě to jendoduše přestavlo bavit, radši jsem šel spát, než jsem se díval, nebo jsem u toho natvrdo usnul, byla to prostě nuda, čekal jsem, kdy vyhodí Johnstona.. a konečně je to tady, tak snad se změní celej systém hry a začneme hrát hokej, protože hráče na to máme!!
Penguins Acquire Defenseman Trevor Daley from the Chicago Blackhawks in Exchange for Rob Scuderi
No a Scuderi je pryč. V to už jsem ani nedoufal..
Celková spokojnosť s touto výmenou, aj ked pens si vraj nechajú 33 % platu scuderiho. Dnes prvá tretina celkom dobrá, potom to už bola slabota. No, máme o robiť:-(
slavo píše:Celková spokojnosť s touto výmenou, aj ked pens si vraj nechajú 33 % platu scuderiho. Dnes prvá tretina celkom dobrá, potom to už bola slabota. No, máme o robiť:-(
Trejd samozrejme dobrej, i kdyz ne vybornej.. to by tam nemohl byt ten salary retention. Ale u Scuderiho neslo ani v nic lepsiho doufat. Daleyho muzeme vyzkouset, narozdil od Scuderiho jsou aspekty hry kde ma co nabidnout a kdyz to nepujde tak by melo byt jednodussi ho dumpnout nekam nez tomu bylo u Scudse. Ale uz jen fakt, ze neuvidim Scuderiho naskocit na led v dresu Pens je vyhra, taky jsem uz neveril tomu ze pujde se ho nejak zbavit.

Co se tyce zapasu, vykon negativem neni. Spatne jsme to pokryvali vzadu a byly tam diry ale smerem dopredu tam byla vyrazna aktivita. Bohuzel Holtby je momentalne z jine galaxie asi a tim nemyslim jen tenhle zapas. Pokud budeme hrat takhle tak goly prijdou.

Nejvetsim negativem ale zraneni Bennetta. Uz zas. Oshie ho sundal a pak nam dal jeste navic 2 kusy. Fakt diky Blues za tuhle ******nou vymenu :slap: Jo a pak Kessel, na to se dnes nedalo divat. Opět.. Achjo..
Fleury otres mozku... :v_hajzli:
AndyF » úte pro 15, 2015 8:33 pm píše:Fleury otres mozku... :v_hajzli:
Matt Murray time.. :wink2: Aspon uvidime co v nem je, jeden z nejvetsich golmanskych talentu soucasnosti. Pochybuju ze Sullivan vsadi na Zatkoffa, Murray byl i loni jasna jednicka pred nim a letos je jen lepsi. U MAFa 1-2 tydny (minimalne), Bennett 4-6. Simon please.. ale cekam spise Wilsona, coz taky je OK, hlavne ne Porter nebo neco takoveho. Kazdopadne nas ceka jedno z klicovych obdobi sezony.. :?
Ten Bennet, to už snad ani není možný.. :eek2: Ten je snad z porcelánu..
Tak Murray, Sheary a Porter.. Sheary je zajimavy a Porter snad pro pressbox, to by davalo smysl aby v nem nesedel nekdo talentovany.
Tak na Murraya som zvedavý, ako sa s tým vyrovná. Hádam sa kolektív stmelí po zranení Fleuryho. Zeby sa ku crosbymu posunul sprong? Skor to však vidím na Hornqvista... Vo svetle doterajšej sezóny však môžeme len lutovať, že sme pustili hynesa k devils
Podle tech random lajn co trenovaly to vypada jinak, i kdyz se to muze podle slov Sullivana jeste menit..
Kunitz-Crosby-Perron
Plotnikov-Malkin-Hornqvist
Cullen-Bonino-Sheary
Sprong-Fehr-Kessel

Jak Sullivan rikal, ze kazdy bude mit ice time podle vykonu, tak Kessel vypada ze muze byt prva obet. Ja bych ho ale jeste jednou zkusil s Crosbym.. Perron a Kunitz v prvni lajne, to nepovede k nicemu.
S tým Bennetom to už fakt nie je normálne. Ja by som sa už aj bála ho vôbec postaviť na ľad. Má riadnu smolu, chudák. A to by z neho aj niečo mohlo byť.
Stíham sledovať len výsledky, ale mám dosť obavy z toho, aké to bude bez Fleuryho. Tie výkony asi celkovo nie sú bohvie čo. Škoda toho Kessela, dúfala som, že z toho bude veľká vec. Ako aj ProHockey písal na titulke, že nové due Crosby a Kessel chce pre Penguins Stanley Cup. :D Čo už.
Mimochodom, ďakujem Atlantikovi, že aj napriek obmedzenému času si vždy nájde chvíľu a zásobuje informáciami napr. mňa, neporiadneho fanúšika. :serus:
:wink: ProHockey radsi nečti.. A s tim Stanley cupem je to utopie, nemame na to ani omylem. Bez naroku. Bude to boj o playoffs, zoufalej a s nejasnym koncem. V playoffs nas pak semele nejakej divizni vitez, protoze pokud se tam vubec dostaneme tak to bude z wildcard fleku.
29. misto co se tyce nastrilenych golu (spolecne s Flyers) :lol2: :lol2: Brutalni. Neuveritelne. Toronto ma vic nez my, Canes maj vic nez my, Arizona ma snad o 20 golu vic nez my. Za nama uz jen ANAHEIM(!!!!!!) s 55 golama ve 30 zapasech. Getzlaf s jedinym golem. Kde to sakra zijeme, tohle ma byt realita? Asi tomu hokeji nerozumim a mel bych ho prestat sledovat. Uz se na tom pracuje..
Atlantik píše:29. misto co se tyce nastrilenych golu (spolecne s Flyers) :lol2: :lol2: Brutalni. Neuveritelne. Toronto ma vic nez my, Canes maj vic nez my, Arizona ma snad o 20 golu vic nez my. Za nama uz jen ANAHEIM(!!!!!!) s 55 golama ve 30 zapasech. Getzlaf s jedinym golem. Kde to sakra zijeme, tohle ma byt realita? Asi tomu hokeji nerozumim a mel bych ho prestat sledovat. Uz se na tom pracuje..
Dneska v noci znovu Bruins, po novém roce několik zápasu s Flyers,... Žádná pozitiva a sociální jistoty! A pak už snad jen nepostup do play-off... :clap:
Philly(p) píše:Dneska v noci znovu Bruins, po novém roce několik zápasu s Flyers,... Žádná pozitiva a sociální jistoty! A pak už snad jen nepostup do play-off... :clap:
Playoff musia spraviť aj keby sme im mali poslať Phaneufa a nechať si polku jeho platu. My už totižto máme pekné plány s ich 1st rounderom. :wink2:
Atlantik píše:29. misto co se tyce nastrilenych golu (spolecne s Flyers) :lol2: :lol2: Brutalni. Neuveritelne. Toronto ma vic nez my, Canes maj vic nez my, Arizona ma snad o 20 golu vic nez my. Za nama uz jen ANAHEIM(!!!!!!) s 55 golama ve 30 zapasech. Getzlaf s jedinym golem. Kde to sakra zijeme, tohle ma byt realita? Asi tomu hokeji nerozumim a mel bych ho prestat sledovat. Uz se na tom pracuje..
New World Order
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS