Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

http://www.hbo.com/sports/24-7-penguins ... IAXbkXOA==

Tak tady to je komplet :good: Paradni dokument. Obrovska pohoda v Pittsburghu a jaky to je jen rozdil oproti WSH... Hlavne Boudreau a Bylsma, to je jako noc a den. Pohled do zakulisi je velmi zajimavy. Muzu odporucit vsem!
Dokument je super pro porovnání opačných polů nálady v týmu. Ale dost by mě zajímalo, jak to v týmech vypádá klasicky...
neis píše:Dokument je super pro porovnání opačných polů nálady v týmu. Ale dost by mě zajímalo, jak to v týmech vypádá klasicky...
:good: Asi tak. I keď...na druhú stranu tomu čo som videl z kabíny Pens aj celkom verím, že na takejto báze to funguje stále. O WSH by som to netvrdil, ale mať Mr.Brambor za trénera ja, tak by som sa ani nečudoval tomu čo som vide a minimálne v kabíne verím, že to tak vyzerá s väčšou pravidelnosťou i pravdepodobnosťou...
Getzo5 píše: Asi tak. I keď...na druhú stranu tomu čo som videl z kabíny Pens aj celkom verím, že na takejto báze to funguje stále. O WSH by som to netvrdil, ale mať Mr.Brambor za trénera ja, tak by som sa ani nečudoval tomu čo som videl a minimálne v kabíne verím, že to tak vyzerá s väčšou pravidelnosťou i pravdepodobnosťou...
Ja tomu taky celkem verim, ze to bylo vsechno vicemene spontanni. Bylsma je totiz velky pozitivista a pohodar, ta atmosfera me tam vubec neprekvapila... Nejvic se mi libil GM Shero s Bylsmou, jak Shero vyzadoval po Danovi aby ohodnotil kazdeho po zapase od 5 do 1. Takova dlouhodoba evidence muze hodne napovedet, po zapase s Torontem Letang 5(nejlepsi), Crosby 4, Engelland 3.5, nejhorsi byl Cooke (2). Shero okamzite reagoval, ze Cooke hral spatne i v predeslem zapase (a hraje spatne i nadale :eek2: )...

Washington byl na dne + Boudreau je samostatni kapitola, to se taky pochopit da, zadne velke pretvarovani tam nebylo podle me.
Atlantik píše:Ja tomu taky celkem verim, ze to bylo vsechno vicemene spontanni. Bylsma je totiz velky pozitivista a pohodar, ta atmosfera me tam vubec neprekvapila... Nejvic se mi libil GM Shero s Bylsmou, jak Shero vyzadoval po Danovi aby ohodnotil kazdeho po zapase od 5 do 1. Takova dlouhodoba evidence muze hodne napovedet, po zapase s Torontem Letang 5(nejlepsi), Crosby 4, Engelland 3.5, nejhorsi byl Cooke (2). Shero okamzite reagoval, ze Cooke hral spatne i v predeslem zapase (a hraje spatne i nadale :eek2: )...

Washington byl na dne + Boudreau je samostatni kapitola, to se taky pochopit da, zadne velke pretvarovani tam nebylo podle me.
On to neis ani určite nemyslel, že šlo o pretvárku, ale že proste nešlo o tak objektívnu vzorku. Keby Caps hrali v pohode, rozhodne by bolo čo natáčať, takto... :smile03: (btw. len sa mi potvrdilo mnohé, najmä Talbot :) Dupuiho "Fuck you, Geno" bolo najlepšie :lol2: - fakt sa teším na ďalší diel a rovnako tak dúfam, že sa to pre HBO vďaka sledovanosti, ktorú to má stane tradíciou minimálne pre Winter Classic teams každý rok, je to presne formát, ktorý mi hrozne dlho chýbal)

Keď sme ešte svojim spôsobom pri Winter Classic...Fleury a Johnson. (nič proti, ale Dave ich sfúkol, pozri sa do topicu Caps :giggle:)
http://ingoalmag.com/masks/marc-andre-f ... #more-9350
Obrázek
Přesně tak jsem to myslel ;) Když se daří tak je podle mě mecheche v každém týmu a naopak. Ale musím říct, že liberální přístup Bylsmy, stejně u nás kdysi Stevens (s rozdílem, že nám to nesedělo) je určítě lepší, než to co předvádí Bou. Očividně byli všichni totálně v prdeli a místo toho aby je uklidnil a namotivoval, tak po nich dupal jako po dětskách. Ano, tohle je ideální když se hráči flákají nebo dělají hovadiny, ale v takové situaci je to spíše ubíjejíci. Musí to být děs hrát pod takovým cholerem, až mi jich fakt bylo líto ;)
Atlantik píše:
Getzo5 píše: Asi tak. I keď...na druhú stranu tomu čo som videl z kabíny Pens aj celkom verím, že na takejto báze to funguje stále. O WSH by som to netvrdil, ale mať Mr.Brambor za trénera ja, tak by som sa ani nečudoval tomu čo som videl a minimálne v kabíne verím, že to tak vyzerá s väčšou pravidelnosťou i pravdepodobnosťou...
Ja tomu taky celkem verim, ze to bylo vsechno vicemene spontanni. Bylsma je totiz velky pozitivista a pohodar, ta atmosfera me tam vubec neprekvapila... Nejvic se mi libil GM Shero s Bylsmou, jak Shero vyzadoval po Danovi aby ohodnotil kazdeho po zapase od 5 do 1. Takova dlouhodoba evidence muze hodne napovedet, po zapase s Torontem Letang 5(nejlepsi), Crosby 4, Engelland 3.5, nejhorsi byl Cooke (2). Shero okamzite reagoval, ze Cooke hral spatne i v predeslem zapase (a hraje spatne i nadale :eek2: )...

Washington byl na dne + Boudreau je samostatni kapitola, to se taky pochopit da, zadne velke pretvarovani tam nebylo podle me.
Tu by som verila Atlantikovi. Aj na mňa pôsobí Bylsma inteligentne, kým Budreau... no neviem, nechcela by som ho za trénera. inak dik za dokument. ;)
No Bruce na pohled vypada chytre (asi ta pleska nebo co) ale kdyz otevre hubu tak je to pruser, myslim ze wash potrebuje nekoho novyho na post kouce.
Anger píše:No Bruce na pohled vypada chytre (asi ta pleska nebo co) ale kdyz otevre hubu tak je to pruser, myslim ze wash potrebuje nekoho novyho na post kouce.
Vyjadrovanie a la Jozef Golonka. :D Pardon... Žiletka sa nechytá. :frajer2:
Práve som si pozrel tú prvú časť dokumentu a jednoducho ten náš tím milujem :D Cooke, Talbot, Fleury :D :D
No tak dnes Coyotes. Vraci se podle vseho Kunitz... Comrieho zraneni boku se nelepsi, spis naopak. Jinak nevim jak to s nim bude, Bylsma rekl, ze v priprave hral vyborne, ze s nim byla spokojenost a pak se zranil ve 2.zapase sezony proti MTL. Pak hral celou sezonu se zranenim(nechapu jak je tohle mozne!), ktere ho omezovalo a nemohl podavat plnohodnotni vykony. Pak to vyustilo az do znatelneho zhorseni a ted je Comrie porad mimo. 27.12. ma absolvovat dalsi dulezite vysetreni...

Smisene pocity... Na jedne strane tedy nechapu, proc to takhle silime, to same se stalo uz s Malkinem... Na druhe strane je tady alespon nadeje, ze s Comriem to nemusi byt takove marne a kdyz bude 100% fit, tak urcite dostane novou sanci.

Hlavne dnes uz musime vyhrat a naladit se opet na viteznou vlnu, meli jsme 5 dnu na oddech, tak ocekavam vykon!
Penguins 6-1 Coyotes

Tak takhle asi hrajeme, kdyz jsme v pohode a odpocati... Malkin 2+3, Crosby 1+2, Fleury 26/27, presilovka 3/5, oslabovka 8/8...

Zlomova byla urcite 1.tretina, tam to bylo hodne otevrene, kdo z koho... Mohlo to byt jinak, Phoenix nehral tak spatne, mel sve dobre sance, navic hral 4 presilovky v rade...
Ale vynikajici Fleury vsechno resil, naopak my jsme vyuzili 1.presilovku po skvele praci Letanga a v zaveru tretiny pri hre 4 na 4 ukazal Crosby krasnou lahudku na vhazovani a bleskove za vterinu z toho rezultoval gol Malkina :thumbsup:

Ve 2.tretine nas opet nastartoval hrubkou Morris, takhle stejne odevzdal Crosbymu puk i ve Phoenixu :D , rozdil byl akorat ten, ze ted Crosby nestrilel ale predlozil gol Genovi. Pak jsme hrali 3.presilovku v zapase a do tretice byla vyuzita, ted si Sid s Genem role vymenili a Sid vymetl LaBarberovi pavucinu. Na 5:0 zvysoval Cooke, Malkin si pripsal i tady asistenci za vyhrane vhazovani. To uz LaBarbera nevydrzel a poroucel se, ale nutno rict ze za goly vubec nemohl...
Phoenix pak nebyl schopen vyuzit ani extradlouhou dvojitou presilovku 5 na 3, jednak jsme hrali oslabovky vytecne, ale Coyotes hodne strel premachli nebo mirili vedle.

3.tretina se uz jenom dohravala, nekolik sanci jsme nevyuzili, Phoenix dal se stestim, ale celkove zaslouzene alespon ten jeden gol. Za nas v zaveru prikraslil skore na 6:1 Conner. Tenhle kluk si to zaslouzi, protoze ta drina ale i dobry hokej, ktery predvadi zapas co zapas cela 3.formace Conner-Letestu-Kennedy, to je parada :yes:
Uz mi tam chybi jen castejsi prispevek od Dupuise, Talbota, Ruppa, Adamse a spol., ale to uz bych asi chtel moc... :scare: ale tak mohli by pridat neco malo i smerem dopredu, na oslabovkach supr, ale to je tak vsechno.


Na zaver jsem si nechal hodnoceni Malkina(2+3). To co Geno predvadi po svem navratu po doleceni zraneni, to je neuveritelne... Hraje s neskutecnou chuti a radosti, porad se usmiva a ten hokej si uziva. Pada mu to tam a hodne si veri. Uz to neni jen o Crosbym konecne (i kdyz, jen tak mimochodem, Sid hral dnes naprosto famozne a asi jeste lepe nez Geno). Pokud ale Geno zacne stabilne hrat to na co ma a to co predvadel 2 roky dozadu, tak budeme jen velmi tezko zastavitelni, ten kluk to v sobe proste ma...

P.S. Engelland opet brutalne knokautoval chlapa(Pyatt), s nim se to absolutne neda, no... :lol2:
Nevstával jsem do školy ani na praxi a tak jsem se rozhodl sledovat ty mocné tučňáky a musím říct, že tedy klobouk dolů. :good:

Tenhle tým má momentálně neuvěřitelnou formu a všechno zvládnul na jedničku :yes: Chválím. Vaše hra byla bez chybičky. A pohladili jste moji hokejovou duši :) Oproti Columbusu :beee:

Jinak Fleury si to dává, že? Já vám to říkal, že je to gólman o kterého se dá opřít :frajer2: ale vy jste mi nevěřili :D
Dawe4 píše:Nevstával jsem do školy ani na praxi a tak jsem se rozhodl sledovat ty mocné tučňáky a musím říct, že tedy klobouk dolů. :good:

Tenhle tým má momentálně neuvěřitelnou formu a všechno zvládnul na jedničku :yes: Chválím. Vaše hra byla bez chybičky. A pohladili jste moji hokejovou duši :) Oproti Columbusu :beee:

Jinak Fleury si to dává, že? Já vám to říkal, že je to gólman o kterého se dá opřít :frajer2: ale vy jste mi nevěřili :D
Dobra volba Dawe, ten zapas se ti musel libit :good: I kdyz zas bez chyby to uplne nebylo, 8 vylouceni je hodne moc, a v 1.tretine jsme nechavali Marca az prilis napospas, ale zvladlo se i to a jinak souhlasim, ze uz se to celkem blizilo k tomu optimu a hlavne Malkin s Crosbym bavili hokejem.

Fleury? Klop, klop... Fakt musim uznat ze zatim to vypada ze si mel jednoznacne pravdu, minimalne do te miry, ze odepisovat Fleuryho nemame. Ten zacatek mel Marc hruzostrasny, loni taky byl spatny, ja jsem v neho uz pomalu ztracel duveru... A ted najednou chyta uz asi 15 zapasu absolutne paradne bez vykyvu a spolehlive na urovni cca. 95%. Kazdy zapas vytahuje nekolik vynikajicich a tezkych zakroku... Ma ten talent prece jen jeste v sobe, tak jen at mu to vydrzi! Vyhrano ale jeste vubec neni, totiz hlavne psychika aby mu neselhala, ta je u Marca asi hlavni atribut uspechu a neuspechu, vic jak u kterehokoliv jineho golmana.
Mám takový pocit, že dvouhlavé monstrum je už zase zpět :scare: Konečně!!!
Tu chybu udělal Yandle, né Morris.. Myslim že chtěl udělat zrovna svůj unikátní (a famózní) move, kdy z ničeho nic vysprintuje středem hřiště (když mu to vyjde opravdu radost pohledět)... bohužel uklouzl a vzal nám možnost bojovat....

celkově výsledek hodně krutej, zvlášť po dobře odehraný první třetině... klíčoví bylo, že nám tam v první nic nespadlo (šancí jsme tam měli pár dobrejch) a potom ty dva slepený góly rozdělený třetinou... na to se proti týmu jak je Pittsburgh těžko odpovídá....

Celkově škoda průběhu, myslim že jsme mohli vidět atraktivnější hokej trochu už play off stylu, kdyby Phoenix měl druhou a třetí třetinu o co hrát .... a né naše zbytečné a nic neřešící přitvrzení (občas i dost zákeřně) hry... :thumbsdown:
Jo sorry, ted to s tou hrubici byl samozrejme Yandle, ale tak pripomnelo mi to Morrise, ktery nas takhle podobne vratil do hry v zapase u vas a tak jsem si to dal nejak dohromady...

Hokej byl alespon v te 1.tretine oboustranne atraktivni dost, ovsem pak uz se to prevazilo jen na jednu stranu. To ze jste pritvrdili hru je normalni vec, taky jsem z toho nadseny nebyl, ale tak za takoveho stavu a navic kdyz tam Cooke predtim pomerne nesetrne fauloval Yandlea se ani moc neni cemu divit. Akorat Engelland vas trosku zklidnil, snad bude Pyatt v poradku, to K.O. vypadalo dost hrozive...
Genova forma po zranení. :cinka: Paráda chlape, škoda len, že tým pomáhaš Pens. :? A čo bude až sa vráti Staal... :hroza: (Engelland je zviera, s ním by som fakt zhodiť nechcel ani za nič, čo ma teší je fakt, že niekedy si podá Aj Boogeymana :buchac:)
Sid a Geno :clap: a samozrejme aj ostatní :D Len tak ďalej! :wave: A už aby sa konečne vrátil Jordan :|
Geno a Sid řádí jako pominutí! Jestli jim to vydrží, máme se ještě na co těšit! A soupeři Pens samozřejmě taky, ti obzvlášť! :D Sid má pravděpodobně životní formu a já si troufám tvrdit, že je v jeho silách dosáhnout 130 bodů, co říkáte? :yes:
Chabal píše:Geno a Sid řádí jako pominutí! Jestli jim to vydrží, máme se ještě na co těšit! A soupeři Pens samozřejmě taky, ti obzvlášť! :D Sid má pravděpodobně životní formu a já si troufám tvrdit, že je v jeho silách dosáhnout 130 bodů, co říkáte? :yes:
Jo, pokud pujde vse podle planu tak by Sid mozna mohl dat nejakych 60+70... O nej strach nemam, ale hlavne abychom predbehli Phillu, o to tady jde :D
Atlantik píše:
Chabal píše:Geno a Sid řádí jako pominutí! Jestli jim to vydrží, máme se ještě na co těšit! A soupeři Pens samozřejmě taky, ti obzvlášť! :D Sid má pravděpodobně životní formu a já si troufám tvrdit, že je v jeho silách dosáhnout 130 bodů, co říkáte? :yes:
Jo, pokud pujde vse podle planu tak by Sid mozna mohl dat nejakych 60+70... O nej strach nemam, ale hlavne abychom predbehli Phillu, o to tady jde :D
Já myslím, že v první řadě jde o to zvládnout play off. Když by jste je v základní části předběhli a pak s nimi prohráli sérii, to by vás asi netěšilo, co? :D
Chabal píše: Já myslím, že v první řadě jde o to zvládnout play off. Když by jste je v základní části předběhli a pak s nimi prohráli sérii, to by vás asi netěšilo, co? :D
Netesilo, i kdyz to je zatim prilis daleko, my se musime divat na nejblizsi mozne dosazitelne cile. A ty se zatim tykaji zakladni casti, takze pekne krucek po krucku si vybudovat co nejlepsi pozici do playoffs. Tedy vyhrat divizi, konferenci, dolecit zraneni a vyhnout se dalsim, podepsat na deadlinu jedno kvalitni kridlo a do playoffs vstupovat v plne forme a pohode. Pak se uvidi, ale ja letos verim ze nejsme bez sanci... :smile03:
Penguins-Panthers 5-2

2 body jsou 2 body, ale hokejove srdicko neplesalo :ja_neviem:
1.tretina zaslouzene 3-1, presne podle predstav, dobre odehrana, gol daly vsechny prvni tri kompletni formace a Vokoun se poroucel. Pak uz nemam k zapasu vic co dodat. Suse jsme to dobruslili a byli jsme radi za to ze nas drzeli oba golmani(Marc sel na 3.tretinu). Koukat se na to moc nedalo, asi jsme uz byli myslenkami ve Washingtonu. Pochopitelne... A tam to bude asi o necem jinem, tam zadne setreni se nehrozi... LET´S GO BOYS!
Penguins šľapú, šľapú a šľapú, momentálne hrajú vlastnú ligu :D :D :D
Crosby stále šalie, jeho séria sa natiahla na 22 zápasov, a konečne začína bodovať aj Geno. Ak to takto pôjde dalej, tak Crosby dosiahne 130 bodov určite, ako ste už vraveli, on hrá momentálne svoju ligu :thumbsup:
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS