Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLUMBUS BLUE JACKETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:D :D ............ !!!!

Jediná vec ktorá ma zaujíma v ohlade CNJ je Nikolai Zherdev ktorý by mal odísť do PIT alebo VAN. No nám by sa taký mladý pravý krídelník určite hodil ked nemáme ani jedno prirodzené pravé krídlo...

PHILLY FOREVER píše::D :D ............ !!!!
Tým chcel básnik čo povedať ? :dup: :ejha:

Ohlund: : Mne osobne je Žerdev ukradnutý. Je to síce výborný, ale rozmaznaný hráč. Niekedy sa mi zdá, že ho najviac trápia vlastné štatistiky a kolektív je na druhom mieste. Presný opak Sergeja Fjodorova, ten hral centra, krídlo (keď v Detroite pôsobil Larionov a na OH v Nagane), obrancu. A bez pripomienok. Okrem toho zodpovedne bránil, o čom svedčia jeho dve víťazstvá v Selke Trophy. Je to môj obľúbený hráč, škoda že už nie je v bývalej forme :( .

Chorche: Brule hral v treťom, štvrtom útoku. Ale najlepšie nás rozsúdi následujúca sezóna (samozrejme, ak dostane šancu a nie čas na úrovni terajších približné 10 - 12 m na zápas a v 3, alebo 4 útoku.

montreal píše::o DÄ›vÄŤe,proÄŤ by mÄ›l jĂ­t Nash do Philladelphie,kdyĹľ já se o nÄ›j s tebou pĹ™etahuju nÄ›kolik ÄŤlánkĹŻ :) .Tomu se říká nevÄ›ra :wink: Ale máte pravdu oba.Nash za ÄŤas pĹŻjde za lepším,zvláštÄ› uvÄ›domĂ­-li si ,Ĺľe SC je v Columbusu nedostupnĂ˝.SamozĹ™ejmÄ› ho spolknou bohatĂ­ a ĂşspěšnĂ­.Tušim,Ĺľe smlouvu v Columbusu má ještÄ› na 3 roky,do tĂ© doby bude okolo Nashe relativnĂ­ klid.A souhlasim i s tebou dÄ›vÄŤe,Ĺľe klub nemĹŻĹľe stát na jednom hráči. :( Nakonec Nash dost marodil a pĹ™esto Columbus hrál a nebyl na ĂşplnĂ©m chvostu všech tĂ˝mĹŻ celĂ© NHL.Ovšem pokud pĹŻjde karavana Columbusu tĂ­mto tempem,tak jĂ­ i v příštĂ­ sezonÄ› pojdou velbloudi/slovenskĂ˝ pĹ™eklad ĹĄavy :wink: / a do PO se nedostane!!MÄ›li by pĹ™idat!!!! :!:
Ťavy sú na púšti rýchlejšie ako kone :ejha: . Ale ani ja moc v play-off neverím, no ale dôležitejšie je zapracovať mladých, dať im šancu. Takí Brule, Brassard, Picard, Fritsche,Pineault, Starkov, Russell..., o tých budeme počuť. Len dúfam, že v Columbuse a nie v iných kluboch. Aby to nedopadlo ako s Martinom St. Louisom. Calgary ho vymenilo za deravý groš a teraz... . Už vidím, ako Chorche zase nebude so mnou súhlasiť :) .

:) Já s tebou dÄ›vÄŤe souhlasim,aĹľ na jedinou vÄ›c.Hokej se hraje na ledÄ› a ne na poušti :D Proto mi nepotĹ™ebujeme velbloudy,ale polárnĂ­ medvÄ›dy :wink: .Ryder by mohl vyprávÄ›t,ten je z nÄ›jakĂ© polárnĂ­ vesnice. :) Letos uĹľ moc zdomácnÄ›l a tak proti jinĂ˝m sezonam mu to tak nešlo :( .Budem mu muset dovĂ©zt zase nÄ›jakĂ˝ ten led,aby se vzpamatoval :) .Jinak dnes máte novĂ©ho GM Scott Howson se jmenuje.Pro mÄ› ĂşplnÄ› novĂ© jmĂ©no,těžko říci co od toho oÄŤekávat.TĹ™eba mu to pĹŻjde,kdo vĂ­.Ĺ˝erdÄ›va se nezbavujte.Mnoho zápasĹŻ Columbusu jsem nevidÄ›l,ale ÄŤ.13 si pamatuji.Talent má.Jinak ti schvaluju sázku na mladĂ© hráče.To je rozumnĂ©.S pĹ™ibĂ˝vajĂ­cĂ­ zkušenostĂ­ pĹ™ijdou i vĂ˝sledky.Podivej jak hraje Nash.Sám to ovšem neodtáhne,to nejde.MÄ› se lĂ­bĂ­ i VĂ˝bornĂ˝,protoĹľe hraje proti daleko vÄ›tšim a silnÄ›jším obráncĹŻm,a zvládá to,svou šikovnostĂ­. UdÄ›lal 64 body.To je slušnĂ˝,kdyĹľ uvážíš Ĺľe hraje v prvnĂ­ Ĺ™adÄ›,proti nejlepšim soupeĹ™ovĂ˝m hráčům.OsobnÄ› bych se zbavil bitkaĹ™e Shellyho :( .Je to hezkĂ© pro diváky,ale v mnoha případech to rozhodĂ­ koncentraci na hru,a Columbus na to doplatil.VidÄ›l jsem ho v zákl.části s Anahaimem a tam dvÄ› tĹ™etiny se po chvilkách nahánÄ›l s Parossem.Pak se lehce porvali a tempo bylo rázem pryÄŤ.Columbus prohrál.Ĺ

Zaujimave ze cerstvo vyhodenemu GM Dougovi MacLeanovi ktory bol na tejto pozicii od zaciatku fungovania klubu sa nikdy nepodarilo dostat klub do playoff. Asi sa Columbus unahlil s jeho angazovanim ako GM. MacLean mal za sebou iba velmi kratku trenersku karieru ked ho angazovali. Ale stihol zaznamenat jeden velmi velky uspech a to je finale SC s Floridou. Toto tazenie si velmi dobre pametam lebo som Floride velmi fandil vtedy. Bolo to hlavne kvoli Robovi Svehlovi jednemu z mojich najoblubenejsich hracov celkovo o ktorom sa vtedy dokonca uvazovalo ako o kandidatovi na Norrisa ale kvoli tomu ze bol defakto novacik a europan tak tam dali otrepane mena a aj kvoli stylu hokeja ktory vtedy produkovali. Trener a GM je predsa len nieco ine.

No uz som zvedavy na Bruleho. Urcite je lepsie hrat 12 minut za zapas, nez trebars 4.... A co ukazal? Minimum!

chorche píše:No uz som zvedavy na Bruleho. Urcite je lepsie hrat 12 minut za zapas, nez trebars 4.... A co ukazal? Minimum!
Ono to záleži kde a ským hrá? Či chodí na presilovky..., ale to predsa sám poznáš :) Rozsúdi nás budúca sezóna :) .

Montreal: Ja viem, že Žerdev je vynikajúci hráč. Ale ako vravím, je rozmaznaný. A to nerobí dobrotu. Takže dúfam, že ho Hitch spacifikuje. Mimochodom, keďže v karaváne nie sú ľadové medvede, zostávajú mi len tie ťavy :ejha: . A k tým mladým. Bolo by zaujímavé vytvoriť útok Žerdev-Brule-Picard. :) .

Brule nedostaval sancu, lebo je neschopny. To je cele.

chorche píše:Brule nedostaval sancu, lebo je neschopny. To je cele.
To je tvoj názor. Nik ti ho neberie.

Videl som jeho uzasne statistiky, ktore sa neprehupli cez 10 golov a 20 bodov, navyse nazbieral cez 20 minusovych bodov, to ma byt akoze hrac???

chorche píše:Videl som jeho uzasne statistiky, ktore sa neprehupli cez 10 golov a 20 bodov, navyse nazbieral cez 20 minusovych bodov, to ma byt akoze hrac???
Brule: http://bluejackets.nhl.com/team/app?pag ... ge&tab=gbg
Modin: http://bluejackets.nhl.com/team/app?pag ... ge&tab=gbg

Okrem toho si všimni, v akom útoku hral Brule.Nikde netvrdím, že je úžasný. Ale nebudem súdiť hráča, ktorý nedostáva príležitosť. Som zvedavá, ako by hral taký Jordan Staal, keby ho šupli do 3-4 útoku, dali mu minimum príležitostí a hral by po zranení. Okrem toho, je známe, v akej gólovej mizérii je Columbus.
Čo sa týka +/-. Taký Andrej Meszároš sa tiež nemá čím chváliť (-15) a to hráva za hráčmi, ktorí sú bodovo produktívni. Zatiaľ čo sezónu predtým mal +/- štatistiku vynikajúcu.
Jednoducho, každá sezóna je iná. Preto si počkám na ďalšiu sezónu.

Mimochodom, chcela by som sa spýtať. Ako môžem získať zápasy Columbusu z minulej sezóny a akým spôsobom si ich môžem pozrieť túto sezónu ak, keďže nemám taký internetový balík, aby som mohla pozerať zápasy cez Sopcast (okrem toho kvôli NHL nebudem ponocovať). A Galaxie dáva väčšinou iné tímy. A drvivou.

Porovnavar Bruleho a Modina je ako porovnavat Laraqua a Crosbyho, to sa jednoducho neda!

:) Těžko říci dÄ›vÄŤe jestli Ăştok Ĺ˝erdÄ›v-Brulle-Piccard bude fungovat.Natolik jsem Columbus nesledoval.Zkusit se to mĹŻĹľe,Hitchcock nenĂ­ hloupĂ˝ ,aby nepoznal jestlli si vyhovĂ­ :!: .Ĺ˝e on se ti ten Piccard lĂ­bĂ­ :wink: .OtevĹ™el jsem si jeho stránku je to pohlednej mladĂ­k,jinak jeho statistiky jsou z loĹ

montreal píše::) Těžko říci dÄ›vÄŤe jestli Ăştok Ĺ˝erdÄ›v-Brulle-Piccard :!:
to máte odkial že tam Nikolai zostane?

Ohlund píše:
montreal píše::) Těžko říci dÄ›vÄŤe jestli Ăştok Ĺ˝erdÄ›v-Brulle-Piccard :!:
to máte odkial že tam Nikolai zostane?
Máš snad jiné informace.......... :wink: ??

PHILLY FOREVER píše:Máš snad jinĂ© informace.......... :wink: ??
no vravi sa ze Zherdev pojde z Columbusu prec :wink:

arek píše:
PHILLY FOREVER píše:Máš snad jinĂ© informace.......... :wink: ??
no vravi sa ze Zherdev pojde z Columbusu prec :wink:
Víš Areku v kuloárech NHL se toho napovídá tolik, že si radši počkám na skutečný výsledek............ :cool: !!!!

[quote="montreal"]:) Těžko říci dÄ›vÄŤe jestli Ăştok Ĺ˝erdÄ›v-Brulle-Piccard bude fungovat.Natolik jsem Columbus nesledoval.Zkusit se to mĹŻĹľe,Hitchcock nenĂ­ hloupĂ˝ ,aby nepoznal jestlli si vyhovĂ­ :!: .Ĺ˝e on se ti ten Piccard lĂ­bĂ­ :wink: .OtevĹ™el jsem si jeho stránku je to pohlednej mladĂ­k,jinak jeho statistiky jsou z loĹ

No ja som hrál jednu online ligu v NHL 07 za Columbus ked bol VAN obsadený :evil: ,a bol som s útokom a brankárom velmi spokojný, v obrane stojí za to len Berard,Wescott a možno Klesla,ale neviem či by som mal voláku nepodarenú hru porovnávať so skutočnosťou.ale konkrétne na Bruleho som si dal pozor v septembri ked sa mu darilo v priatelských zápasoch,v základnej časti už to bolo iné...a tých -21 je v Columbuse na útočníka asi normálne.

:) Víš děvče já občas chodim na stránky celibrit žen.Ty jejich neuvěřitelný problémy,které nikdo z nás obyčejných nemá :o ,,/No představ si Hanychový se ztratil koucourek-tragedie"/muži mě obvykle nezajímají.Ale Piccarda jsem našel na stránkách Columbusu,tam jsem i opsal ty jeho statistiky.Brule :P řikáš,že se ti líbí víc? :wink: No tak teď už je mi jasný s čím by jste chtěli soupeře zastrašit.To tu ještě nebylo,aby se na ledě prohaněli manekýni :wink: Třeba ti ta taktika vyjde,za nás zase jeden čas hráli indiáni,později pinďové.Ani jeden experiment nebyl úplně košér.Ale teď vážně zmínila si útok anahaimu,který byl letos výborný,ovšem při vší úctě k Žerděvovi a spol. je útok Anahaimu někde jinde .To uznej. :!: Navíc obvykle to útočníci mají rozdělené.Obvykle se v zámoří první vrací centři, mají za úkol i puky do předu rozdělovat.Křídla pak zajíždí do rohů vybojovávat puky a najíždět před branku na teč nebo na střelu.Je to zjednodušené,ale je to tak.Společně pak brání,proto je dobré když je tam někdo starší zodpovědnější.Opravdu si netroufám tvŕdit,že by tebou takto poskládaný útok to nezvládl,ale nemůžu ti to ani potvrdit .Žerděv zrovna moc důrazně nebrání,ale jak řikám viděl jsem ho málo. Zkusit se to samozřejmě může.Sázka na mládí je dobrá cesta i já tomu tleskám,ale musí to trénéři dělat opravdu z rozumem :!: .Jenom nadšení nestačí!!! :!:

montreal píše::) Víš dÄ›vÄŤe já obÄŤas chodim na stránky celibrit Ĺľen.Ty jejich neuvěřitelnĂ˝ problĂ©my,kterĂ© nikdo z nás obyÄŤejnĂ˝ch nemá :o ,,/No pĹ™edstav si HanychovĂ˝ se ztratil koucourek-tragedie"/muĹľi mÄ› obvykle nezajĂ­majĂ­.Ale Piccarda jsem našel na stránkách Columbusu,tam jsem i opsal ty jeho statistiky.Brule :P Ĺ™ikáš,Ĺľe se ti lĂ­bĂ­ vĂ­c? :wink: No tak teÄŹ uĹľ je mi jasnĂ˝ s ÄŤĂ­m by jste chtÄ›li soupeĹ™e zastrašit.To tu ještÄ› nebylo,aby se na ledÄ› prohanÄ›li manekĂ˝ni :wink: TĹ™eba ti ta taktika vyjde,za nás zase jeden ÄŤas hráli indiáni,pozdÄ›ji pinÄŹovĂ©.Ani jeden experiment nebyl ĂşplnÄ› košér.Ale teÄŹ vážnÄ› zmĂ­nila si Ăştok anahaimu,kterĂ˝ byl letos vĂ˝bornĂ˝,ovšem pĹ™i vší ĂşctÄ› k Ĺ˝erdÄ›vovi a spol. je Ăştok Anahaimu nÄ›kde jinde .To uznej. :!: NavĂ­c obvykle to ĂştoÄŤnĂ­ci majĂ­ rozdÄ›lenĂ©.Obvykle se v zámoří prvnĂ­ vracĂ­ centĹ™i, majĂ­ za Ăşkol i puky do pĹ™edu rozdÄ›lovat.Křídla pak zajĂ­ĹľdĂ­ do rohĹŻ vybojovávat puky a najĂ­ĹľdÄ›t pĹ™ed branku na teÄŤ nebo na stĹ™elu.Je to zjednodušenĂ©,ale je to tak.SpoleÄŤnÄ› pak bránĂ­,proto je dobrĂ© kdyĹľ je tam nÄ›kdo starší zodpovÄ›dnÄ›jší.Opravdu si netroufám tvĹ•dit,Ĺľe by tebou takto poskládanĂ˝ Ăştok to nezvládl,ale nemĹŻĹľu ti to ani potvrdit .Ĺ˝erdÄ›v zrovna moc dĹŻraznÄ› nebránĂ­,ale jak Ĺ™ikám vidÄ›l jsem ho málo. Zkusit se to samozĹ™ejmÄ› mĹŻĹľe.Sázka na mládĂ­ je dobrá cesta i já tomu tleskám,ale musĂ­ to trĂ©nĂ©Ĺ™i dÄ›lat opravdu z rozumem :!: .Jenom nadšenĂ­ nestaÄŤĂ­!!! :!:
To bolo samozrejme bratĂ© zo Ĺľartu :) . Mimochodom, mĹ

:) Já samozřejmě bulvár nečtu děvče.To byl vtip. :!: Jinak samozřejmě-mládí vpřed.Jen toho Nashe :wink: by si mohla pustit :) .

montreal píše::) Já samozĹ™ejmÄ› bulvár neÄŤtu dÄ›vÄŤe.To byl vtip. :!: Jinak samozĹ™ejmÄ›-mládĂ­ vpĹ™ed.Jen toho Nashe :wink: by si mohla pustit :) .
Na mne to moc nezáleží, skús napísať vedeniu Columbusu 8) . Dúfam, že sa dostaneme do play-off, neviem, ći je to reálne, ale každý fanúšik dúfa v úspech svojho klubu :) . A tam by sa potom uvidelo. Ale nebudem predbiehať.

:) K tomu bych potřeboval uplatnit tvůj šarm :wink:
3777 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS