Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Obrázek
Huberdeau.. :sok: :sok: :hroza: :hroza:
Už to začíná být dosti trapné. Sága kolem tradu Huberdeau x Tkachuk je unavující. Nemohu si pomoci ale.. to si i vy tu všichni myslíte, že Calgary je jasný vítěz? Já mám totiž k tomu pár poznatků..


Huberdeau:
1. Huberdeau a jeho věk. Hubymu je 29 a podepsal randál smlouvu na maximální možnou dobu za neskutečné peníze. Nicméně, zaslouží si ji? Huby hrál u nás prakticky od začátku prim, dostal prostor a vypracoval se v opravdu skvělého hráče. Co se týče jeho elite playmaking skills, tady asi není o čem. Hráče kolem sebe dělá lepší, své o tom ví Bennet, který se hlavně díky jeho pasům dostal na 20+ gólů. Určitě je Huby skvělý hráč, ale věk + výška smlouvy.. Huby má před sebou kolik, tak 2 - 3 sezóny na fakt TOP úrovni, kdy může dát bod na zápas, možná více. Ale co pak?

2. Sniper skills.. Huby nikdy nebyl a nebude střelec. Vždy raději volí přihrávku před střelou a tím pádem bude kolem sebe potřebovat střelce, aby se vyplatil za ty peníze. Co mu může Calgary nabídnout? Lindholm se v Calgary rozstřílel, Mangiapane je za mě skvělý hráč, jež bohužel nemá pozornost, jež by si zasloužil a dál? Spící Monahan by se mohl rozstřílet na stará čísla, Toffoli, Anderson, Coleman? Calgary není Florida. Na Floridě jsme hráli hurá hokej, všichni do útoku, to v Calgary, alespoň co jsme viděl v zájemných zápasech, nepraktikují. Také počet těch hráčů s potenciálem na góly tam mají menší. Navíc, Huby for Tkachuk, ale zapomíná se, že Calgary přišlo ještě o Gaudreaua.. To je velká ztráta, kterou nenahradili.. Huberdeau góly dávat nebude. Však v základní části ma za celou kariéru 12,6% úspěšnost střelby. V PO má 5%.. Tím, že nedává góly u mě nikdy nebude mít nálepku hráče s cenovkou, jež dostal..

3. Soft.. Huberdeau je strašně slabý hráč. V základní části je to mašina, ale co se přejde do PO, tak má problémy. Má problém se soupeři, jež se mu, jak se říká, dostanou pod kůži. Nechává se vyprovokovat, pokud mu narušíte hru, nebo ho rozhodíte, je to poloviční Huby. Před brankou je k ničemu, z mezikruží střílet neumí, one timer má slabý.. Snaží se hitovat a hitů měl třeba letos dost.. Nevím, není to za mě tak dobrý two-way forward, ačkoli není rozhodně špatný. Díky rychlosti a skillu s hokejkou nějaké ty puky i vybojuje. Ale nemohu si pomoci, v Po byl a věřím že i bude vždy jen poloviční. A pokud chce calgary SC, tak je třeba hledat materiál na PO.

4. Spíše dodatek. Z toho co jsme četl a pochopil, tak ačkoli se nadává na charakter Tkachuka, Huby taky není žádný svatoušek. Z rokování smlouvy s ním bylo patrné, že v žádném případě nesleví ze svých požadavků. Před reportéry se prezentoval, jak to tu miluje a že tu chce zůstat, protože chce vyhrát s Floridou PO. Co si pamatuju ještě z draftu, tuším i říkal, že je odmalička fanoušek Panthers a jako malý chodil na tréninky na Floridu. Jaká to láska, kterou přebijou dolary.. Barkov mohl dostat nasypáno víc, ale uskromnil se, a Huberdeau se nevzdá kolika... 1, možná 2 milionů pro úspěch milovaného klubu, hrát po boku velkého kamaráda (Barkova), hrátr v týmu, kde jsme franchise player, držím tu rekordy a mohu být legenda.. Opravdu to nešlo podepsat za 10 000 000? Ta cena, co dostal od Calgary je prostě přemrštěná, ať je Huberdeau elite jaký je. Nedosahuje kvality těch nejlepších a podle mě už nikdy nezopakuje sezónu, co měl u nás. Letos si to sedlo, bylo tu více hráčů, co měli životní sezónu, nebo průlomovou sezónu, v Calgary tohle neočekávám. Ačkoli, i přestože jsem očekával, že Huby sleví a zůstane, mu přeji jen to nejlepší. Nikdy to nebyl můj velký oblíbenec, ale respekt za to co dokázal a jaký profesionál byl (je!) bude mít u mě vždy.

Druhá věc je, že jsem se nikdy netajil, že stats pro mě nejsou všechno. Konec konců, jsem zvědavý, jak si v Calgary povede Weager.. za mě naprosto šíleně přeceňovaný obránce, který, jak všichni píší, měl úžasné statistiky (když myslíte), ale nikdo už nemluví o tom, jak otřesný byl třeba v PO. Hodně mě pobavilo, jak někteří psali, že Weager je lepší jak Ekblad a že jsme měli Calgary poslat Ekblada..Ty ****.. Enjoy Calgary. Já jsem rád, že jsme se jej zbavili. Nesnášel jsem jej. A první kolo si nechte, jakože díky za to, že si berete Weagera a že jste dali Hubymu tu milionovou nálož. Já mu to přeji. :)

Tkachuk:
pro mě super náhrada a hráč, co jsme k nám chtěl.. Jsme nadšený z jeho příchodu.. Přál jsme si jej k nám ve svých "vlhkých snech". Nebudu se tu k němu vyjadřovat jak k Hubymu, já jej nasledovaného nemám. Pokud ho tu někdo sledoval, rád si o něm něco přečtu. Co jsem letmo koukal, statistiky má famózní, vlastně elitní ve všech směrech ligy. Líbí se mi, že je mladý, čili klidně by mohl těch 100 bodů dávat po boku Barkova. Líbí se mi, že je i střelec, že se nebojí chodit do předbrankového prostoru, je po tátovi taková "neřízená střela", power forward. Takové hráče já velmi rád.. Co se povahy týče, nemá si s Huberdeauem co vyčítat. CO jsme četl, Tkachuk řekl vedení Calgary už s předstihem, že prostě po sezóně jde, což je podle mého férové. To, že z něj noviny dělají krysu.. sorry, ale já si cenním upřímnosti a podepisovat jej na sílu by bylo hloupé a nepřineslo by to nic, pokud by Calgary nešlo tuto sezónu zkusit RUN na SC s Tkachukem. Dále si myslím, že přesně tento typ hráče nám v Po chyběl. Takový ten dravý útočník, co se dostane pod kůži soupeři, nebojí se poprat, bojuje před brankovištěm, ale má i skill. Za mě tenhle typ útočníka je klenot a opravdu, jsme nadšený, že jej v týmu uvidím, moc se na něj těším.

Každopádně.. Jste tu o dost větší odborníci jak já, máte nastudované snad všechny advance stats, byl bych rád, kdyby jste se k Tkachukovi nějak vyjádřili. Hlavně tedy ti, co jej máte nasledovaného. Opravdu mě to zajímá.

Pro mě totiž sečteno podtrženo rozhodně Calgary vítěz není. Ale pravdou je, že čas ukáže.
Čas ukáže. Ale po tom podpisu Hubbyho spíš Florida vítěz.

Kdo to může otočit, tak je Weegar imo.
Guddy.44 píše:
ned 07. srp 2022 11:29
Už to začíná být dosti trapné. Sága kolem tradu Huberdeau x Tkachuk je unavující. Nemohu si pomoci ale.. to si i vy tu všichni myslíte, že Calgary je jasný vítěz? Já mám totiž k tomu pár poznatků..
Nwm ci si tu vsetci myslia, ze CGY je vitaz. Skor mam opacny pocit.

V mojom pohlade na vec, Calgary je vitaz, nie vymeny, ale situacie do ktorej sa dostalo po nepodpise Gaudreau a Tkachukovom vyjadreni, ze o rok nepodpise, kde mu skonci zmluva po arbitrazi.

Co mali v CGY robit ? Podla mna vytrieskali z tej situacie v ktorej sa ocitli, maximum ako sa dalo. Za Tkachuka dostali elitneho forwarda Hubyho, Weegara do prveho paru v obrane, prospekt a prve kolo.
Co mohli este viac ziskat ?

Poste sa poucili z toho ze im JHG odisiel uplne zadarmo a o rok by ich to iste cakalo aj s Tkachukom.

To, ze dali vzapati Huberdeau-ovi taku zmluvu ako dali, to je uz ina vec. To je chyba podla mna, bude ich to sialene boliet. Tiez si myslim, ze Hub v CGY taku sezonu ako mal, uz mat nebude. Uvidime, sam so na to zvedavy.

Resume moje:
Z hladiska dlhodobeho urobila podla mojho nazoru FLA skvelu vec. Ked chces priviest hraca formatu Tkachuka, tak musis nieco aj obetovat.
CGY vytrieskalo z vymeny co sa dalo. Spokojne su obe strany, dobra vymena :wave:
Obidva timy si vymenili plejof chokerov. Ziaden z timov nie je vyznamne lepsi. Huberdov kontrakt bude boliet, mozno bude dobry do 35 ale tie posledne roky to bude pruser. Tkachukov kontrakt je vyhodnejsi v tom ze je mlady a prime ma iba pred sebou. NIe som ale u Mathhewa presvedceny ze to bude to co od neho ocakavaju. Rad by som upozornil na jeho slabe korculovanie a rychlost co sa s vekom bude zhorsovat. Toze huberdo nebude mat take cisla ako vo floride, no neviem, bude hrat s lindholmom a ančapánom , co je trosku lepsi level ako somrak bennet. Ani jeden tim nebude kvoli tomuto trejdu contender. flames si zabezepecili to co dlhe roky oblubuju a to je priemernost a semtam plejof podobne jak s gudrom.
Já spíš nechápu, proč se musí hledat vítěz za každou cenu a nemůže se na věc koukat z pohledu těch týmů a brát v potaz jejich potřeby.

Fla sice na následující sezonu oslabila, ale díky 2 hráčům, které nehodlala prodloužit. Proč je nemohou podepsat, to už je jiná a dost obehraná písnička "když jde malý bobr spát". Naopak získali hráče, který pro ně bude do budoucna lepší a mají ho podepsaného na dlouhou dobu. Nedostatek draft picků v prvních kolech mohou kompenzovat ochotou free agents podepsat v teple nízkých daní :arrow: WIN

Cgy ztratilo JG a pak chtěl pryč i MT - tedy jediné hvězdy, které měli. Cgy je týmem, který nutně potřebuje lákat diváky na své hvězdy a potřebuje hrát aspoň slušně, jinak by se zase mohly rozjet řeči o přestěhování. Tak ze situace, že jsou uplně v řiti, se dostali do situace, kdy mají JH podepsaného a na dlouho a ještě parádně vyztužili obranu (+ prospekt a pick v budoucnu). Je jasný, že pokud se na to díváme čistě datově, tak ten kontrakt bude po půlce špatný a ke konci průser. Ale směrem k fanouškům to je jasný vzkaz, že nepřijdou ani o hvězdu ani o konkurenceschopný tým :arrow: WIN

Vidím WIN-WIN a tak by ty trejdy měly probíhat. Teď jen popřát všem zúčastněným, ať se nic v jejich kariérách nepodělá.
ja suhlasim s tym ze obidva timy dosiahli co chceli... florida nebola stotoznena s tym ze by mali huberdovi v jeho veku dat 8yrs a 10+m, co je celkom pochopitelne. Ziskai zanho mladsieho hraca porovnatelnej kvality pri ktorom sa 8yr zmluvy nemuseli bat. Este je aj o milion lacnejsi. Ano, nieco tam este prihodili – weegara zrejme predlzovat tiez neplanovali, pick zrejme nebude extra vysoky, prospect je wild card... skratka cena za to ze sa do buducna vyhli potencialne problemovej zmluve (tipujem ze ta jedna bobrova im bohato staci)

flames mali v situacii do akej ich dostali gudroo a tkachuk 2 moznosti – tankovanie alebo pokus o retool on the fly. Problem je v tom ze na tankovanie nie je prave vhodny cas – po korone treba dobiehat usle zisky a zarabat co najviac $$$, navyse konkurencia tankujucich timov je teraz dost velka, tankuje ich celkom dost (aj ked mozno niektore by uz radi prestali) co znizuje sance na “uspech“ v podobe top picku v drafte. Preto je rozhodnutie pre retool pochopitelne, zvlast v takej slabej divizii ako je teraz pacifik, kde na postup do PO netreba ziaden super tim s kopou stastia. Flames by po tomto trejde nemali mat vaznejsi problem s postupom, ale sanca ze by sa Huberdoo v calgary stal prvym hracom s platom 10+m co vyhra cup asi prilis vysoka nebude...

vacsina timov NHL sa vo vykonnosti pohybuje po sinusoidach – par rokov su hore, potom par rokov dole a tak dookola. Akurat niektore timy sa silou-mocou snazia tym dolnym pasazam sinusoid (rebuildom) vyhnut. Povacsinou dosiahnu iba to ze ta ich sinusoida ma ploskejsi tvar – par sezon su tesne v PO, ale ziaden deep run, potom par sezon tesne mimo PO ale ziadne top draft picky. Typickym prikladom takejto long term priemernosti je napr. minnesota. Sem sa teraz IMO zaradili aj Flames.
Osobne som rad ze Avs sa radsej vybrali cestou tej vyraznej sinusoidy (ako predtym pens, hawks atd) a po niekolkych rokoch na dne sme teraz v obdobi kedy zurocujeme tie vysoke draft picky a caka nas snad este par rokov na spicy ligy
Díky za názory. Sem opravdu zvědav, jak se aktérům výměny povede. :thumbsup:
Tak nevím jak u Flames, ale já jsem maximálně spokojený a potvrdilo se mi to, v co jsem věřil. MT je přesně typ hráče, které zbožňuji. Tvrdý, nebojí se chodit do míst, kam to bolí.. Jeho hand-Eye koordinace je úžasná. Navíc tu panovala obava, že nezopakuje svoji minulou sezónu. Já mu věřil a co víc.. on ji vylepšil. Ani náhodou není jeho chybou, že se do posledního zápasu pereme o PO. I kdybychom jej nedali, tak MT za to nenese zodpovědnost, dělal co mohl, nefňukal, i když se nedařilo.. Smekám. Momentálně můj nejoblíbenější panter.

Co jsem koukal u Flames, asi jsou také spokojeni.. :jn: "Sorry jako", ale Huby není tak super, jak minulou sezónu mohl působit. Je to skvělý hráč, ale tu hodnotu neměl ani náhodou. Patrně se zlepší, někomu to hold sedne hned první sezónu, jinému aklimatizace trvá. Ale já v něm nikdy neviděl to "víc" jak jiní. Popravdě jsme rád, že je pryč, protože nevěřím, že je to hráč do PO. U MT v to věřím..

Jinak z letošní sezóny mě ještě mile překvapili Verhaeghe, Montour a Lomberg. Je škoda, že se nepodařilo navázat na minulou sezónu, ale letos mi přijde liga nesmírně vyrovnaná a několik týmu je pro mě až moc vysoko a jiné zase moc nízko. Holt, NHL ve své kráse.

Kdo mě naopak noc co noc vytáčí je Lyon. Neznám horšího sněhuláka v NHL. I když.. dnes v noci zachytal, to se musí nechat. :giggle:
Sněhulák Lyon začínal oba první PO zápasy, proč? To měl Bobr tak špatnou fazónu? Nicméně to nedělá moc dobrý dojem do budoucna a je to jen potvrzení faktu, že brankoviště stále není u vás vyřešené a to vás stojí nebo bude stát opět úspěch v PO, na ruins jste podle mě měli, ale tu oporu v brance nemáte a za stavu 3:1 se to bude obracet těžko.
Parda píše:
pon 24. dub 2023 08:43
Sněhulák Lyon začínal oba první PO zápasy, proč? To měl Bobr tak špatnou fazónu?
Lyon je ten hlavní důvod, proč Cats vůbec v play-off jsou - základní část končil jako jasná jednička a chytal výborně.
ktovie ako to dopadne s Knightom? o nom som uz dost dlho nic nove nezachytil...
Rethon píše:
pon 24. dub 2023 10:56
Lyon je ten hlavní důvod, proč Cats vůbec v play-off jsou - základní část končil jako jasná jednička a chytal výborně.
Ale když máš nejlépe placeného brankáře ligy na lavičce, který navíc je mnohem v PO zkušenější a nijak nereaguješ na ne úplně předsvědčivé výkony Lyona v G1, tak to není úplně dobrý coaching a že to rozhodně nezlepší vztahy s Bobrem do budoucna, když má tuto tučnou smlouvu ještě na tři roky, tak o tom ani nemluvím.
petrik píše:
pon 24. dub 2023 11:08
ktovie ako to dopadne s Knightom? o nom som uz dost dlho nic nove nezachytil...
Jo kdoví co s ním a jak to s ním bude, každopádně pro Cats je situace v brankoviští stále dosti nejasná a bude je pořád brzdit.
Rethon píše:
pon 24. dub 2023 10:56
Lyon je ten hlavní důvod, proč Cats vůbec v play-off jsou - základní část končil jako jasná jednička a chytal výborně.
Ehm.. To není pravda. První zápasy u nás měl strašné. Pouštěl sofťáky odevšad. Pak se to zlepšovalo a naopak Bobr se zhoršoval, takže proto následně ovládnul brankoviště pro PO Lyon. Zaslouženě, ano. Na konci základní části mu to faklt chytalo. Ale v PO se ukázalo, že je to sněhulák. Je to přinejlepším dvojka, ale velmi velmi nestabilní. Jednou zachytá dobře a jindy působí dojmem, že neví co dělá a je rád, když jej puk trefí, aby něco chytil. :neviem:
petrik píše:
pon 24. dub 2023 11:08
ktovie ako to dopadne s Knightom? o nom som uz dost dlho nic nove nezachytil...
Také jsem o něm dlouho neslyšel. Snad bude v pořádku.

Nicméně.. otočit z 3:1 na 3:4.. WAU.. Šestý zápas bylo asi to nejlepší, co jsme kdy viděl. To přelévání ze strany na stranu, to nasazení, užíval jsme si to a TO goal od MT byl třešničkou na dortu. Boston hrál dobře, ale jen dobře. Přišlo mi, že od GAme3 to nějak podcenili a jakoby přepli do režimu "už to doklepeme, hlavně se nezranit". Postrádal jsem u nich větší nasazení a třeba takový Hall se úplně vytratil. Hrubice v obraně pak jejich dílo dokonalo, ačkoli je třeba říci, že velký podíl na tom mělo i štěstí, o tom žádná.

Každopádně, jestli ještě někdo pochybuje o tradu Huberdeau/Tkachuk, tak prosím.. :frajer:
Enjoy Calgary. :yes:
Rethon píše:základní část končil jako jasná jednička a chytal výborně.
Guddy píše: Na konci základní části mu to faklt chytalo.
Možná jsme se špatně pochopili, ale píšeme totéž ... hodnocení se týká čistě konce základní části

btw co Weegar? Tech nechybí? Ten trejd byl přecijen o všech třech. Tkachuk samozřejmě fantastickej a pro mě až překvapivě, protože u Flames v play-off tolik nevyčníval
Nádhera kluci, moc gratuluji a tento postup fandu Habs musí těšit, i když tím znehodnocujeme náš 1st rounder co máme od Floridy z Chiarot tradu. Ta historická ostuda a blamáž ruins mi za to stojí :jupi:
BTW co je největší rozdíl oproti loňskému týmu, favorita PO a vítěze Prezidenta? Co tomu loni chybělo a letos to tam je, je to vše o Tkachukovi?
Jinak já gratulovatl Cats hned po tradu Tkachuk-Huberdeau, naprosto souhlasím co tady Guddy píše a nepřekvapuje mě letošní propad v produkci u Huberdeaua oproti loňsku.
Huby bude mat este sancu rehabilitovat sa v novej sezone pod novym trenerom, ak sa stane lidrom timu a zaboduje aspon na urovni PPG tak sa ten trejd este bude dat uhrat ako nie az taky strasny pruser... ale ak bude huby v calgary rovnako nevyrazny ako tento rok a tkachuk bude pokracovat vo vykonoch z tejto sezony tak to bude majstrstyk floridy
Parda píše:
úte 02. kvě 2023 12:47
BTW co je největší rozdíl oproti loňskému týmu, favorita PO a vítěze Prezidenta? Co tomu loni chybělo a letos to tam je, je to vše o Tkachukovi?
Těžko říci. Je tam vícero faktorů. V prvé řadě asi styl hokeje. Udrželi jsme si ten "na pohled pěkný" hokej. Ale v obraně se to dost zlepšilo. Už to není čistý rybník(alá hokej), ale snažíme se hrát i dozadu. Například, dva odchozivší hráči (Huberdeau a Weegar) byli minulé PO asi největší zklamání v týmu. Huberdeau je jak už jsme psal soft. Neustojí souboj, netlačí se do branky, nemá goal scoring potenciál, nemá size.. navíc ho sráží mentalita a to nejenom, že ho "vykolejí" kdejaký hit a naruší mu jeho hru. Podívejte se na letošní sezónu. Sutter jej vydeptal + balík peněz = obrovský tlak a to on nezná a neumí s tím pracovat. Nemá na to povahu. On je spíše ten tichý kloučík, co si chce hrát svoje. Weegar to stejný.. Dozadu absolutně nepoužitelný. Minulé PO ho Brunnete musel hodit do 3. páru, protože co zápas, to chyba v rozehrávce/ztráta. Ano, letos tam jsou jiní ,co tohle dělají. Ale ta obrana drží lépe. Navíc Weeger se u Calgary taky moc neukázal. Hodně lidí tu z něj dělalo výbornéhop beka. Možná na to měl i statistiky (těm já nikdy neholdoval), ale je to čistě ofenzivní bek a ty já rád nemám. Neměli jsme k němu ani beka, co by jej vykryl.. Ani Huberdeau, ani Weeger mi absolutně nechybí a nechyběli ani po tradu..

Takže styl hokeje, nová krev.. co dál.. Asi celkově ta vyváženost týmu. Máme dobře poskládané útoky, řekl bych velmi dobré centry, vyvážený útok, kdy každá lajna dokáže dát gól (něco co třeba Colorado nemělo) a chytl se i Bobr. Chytá opravdu dobře! Ale na co se nesmí zapomenout (zapomínat je psychika. Minulý rok tento tým dostal něco, co třeba roky chybělo Oilers nebo Torontu. Schopnost věřit si. Nesesypat se. Minulý rok jsme obrátili XY zápasů, kdy se prohrávalo o 3 góly. Ten tým to nakoplo, věří si, že dokáží obrátit vše. Hrají v klidu, nerozhodí je nic. To je podle mého strašně důležitý faktor, který mnoho týmů v NHL nemá. Něco co jsme popisoval u Huberdeaua. My dostaneme 3 góly, ale hrajeme dál, hrajeme v klidu, nerozhodí nás to. Prohrávali jsme v sérii s Bruins 3:1 a otočili to. Další věc, v týmu je přátelská atmosféra. Žádné rozboje (alespoň neunikly žádné informace). Spousta hráčů si sedla, hrají nejen pro tým, ale hrají i pro své kamarády. Prostě dobrá atmosféra, žádný tlak.. Hokejem se bavíme. Ta politika klubu je nastavena strašně hezky.

A pak taky vedení klubu. Od vyhazova Gallanta a T. Roweho (jako trénujícího GM..) se konečně ten klub chytl a vše má směr. Má to logiku. Trady, co se dělají dávají smysl. Ten tým se vhodně doplnil a ačkoli na papíře některá jména nepůsobí tak grandiózně, tak ve výsledku jsou to hráči, co hrají parádní hokej když dostanou prostor. Te´d mě napadají dvě jména. První je samozřejmě Montour, v něm jsme potenciál viděl prakticky hned co došel tehdy (tuším) z Anahaimu. Přál jsme mu ten ICE Time navíc a konečně jej má a ukázal, že má navíc. Druhý je Luostarinen. Také, dostal prostor a hraje skvěle. Hlavně teď v PO. A já doufám, že se chytnou i další. Pořád tak nějak doufám, že se chytne Heponiemi. Mám strašně rád severské hráče (Švédsko, Finsko, Dánsko) a byl bych rád, kdyby po Barkovu a Lundellovi v týmu byl další fin. Doteď mě mrzí, že nám o jednu pozici utekl Raantanen. Ten by mohl být s Barkovem a Luostarinem parádním doplňkem prvního útoku. A byl by to vyvážený útok, který by dle mého mohl krásně fungovat. No uvidíme co přijde dál..

A jako poslední mě napadlo tlak.. Podívejte se na Boston, ten tým byl pod tlakem. Rekord v základní části, suverén ligy. Všichni od nich čekali postup. Ještě proti tak tak postoupivší Floridě. Měli vyloženě vydlážděnou cestu a ... nic.. Přijde mi to rok co rok. Tým, co dominuje základní části VĚTŠINOU vypadne v 1. nebo 2. kole. Kdy naposledy vyhrál SC vítěz základní části? Já mám v paměti spíše ty "odpadlíky", co tak tak postoupili do PO. Namátkou Los Angeles, St. Louis, ....

Je tam určitě víc faktorů. Tohle mě z fleku napadlo u ranní kávy. Nečekejte odemne babrání v Advance stats nebo jiných věcech. Nikdy jsme tomu nepropadnul. Sleduji hokej, co vidím, napíši. Netvrdím, že mám ve všem pravdu, rád se pobavím a podívám na věci jinak. Určitě se tu najde někdo, kdo můj post doplní něčím zajímavým. Ale tohle jako nástřel je za mě ok. :)
Guddy.44 píše:
pon 08. kvě 2023 10:48
Kdy naposledy vyhrál SC vítěz základní části? Já mám v paměti spíše ty "odpadlíky", co tak tak postoupili do PO. Namátkou Los Angeles, St. Louis, ....
Naposledy minulý rok Avalanche. Viem neboli sme víťazom základnej časti, skončili sme 3 body za Vami. Ale z posledných 7 zápasov sme 6 prehrali (1 v overtime). Čize z poslednych 14 moznych bodov sme ziskali 3.
Ale zakladnou časťou sme prešli dominantne, na čele ligy boli väčšinu jej času. To či sme jej záver vypustili aby sme sa vyhli prekliatiu víťaza RS v play-off, to vedia len samotní hráči a vedenie tímu.
A dominantne prešli Avalanche aj pohárom. :)

Som zvedavý ako to tento rok dopadne, traja z TOP favoritov sú už vonku a štvrtý (či bol aj reálny, alebo len mediálny rozoberať nebudem) je tiež na pokraji vypadnutia... :klobuk:
Guddy.44 píše:
pon 08. kvě 2023 10:48
A jako poslední mě napadlo tlak.. Podívejte se na Boston, ten tým byl pod tlakem. Rekord v základní části, suverén ligy.
Je to tak, je to President trophy curse a jsem za to letos moc rád :hop: Přát bych Vám neměl kvůli toho picku, ale proti Bostonu nebylo vůbec o čem, radějí mít o jednoho prospecta méně než se dívat na krysáka jak zvedá Cup. Ale dali jste jim krásně na prdel a fakt jsem nevěřel, že oni prohrají tři zápasy v řadě.
A souhlasím s tím co píšeš, byť nesleduji Cats samozřejmě tak do hloubky. Je tam spousta pracantů a to na PO potřebuješ, na krásu se to nehraje. Všichni ti Gudasové, Lombergové, Lundellové + skvělý veteran presence od obou Staalů, tohle PO tým potřebuje a hlavně tedy brankáře, který Vám chytá jak má podle platu přesně kdy má. Konečně. Za mě je pro vás teď strop už jen Cup, doufám, že jsem to nejinxnul, ale za mě jo.
Bobr.. :-O :scare: :sok: :poklona: :poklona2:
Nemají v Calgary víc takových "somrákov" jako Bennet a Tkachuk? Sem s nimi.. :hehe:

Takhle jsem se bavil naposledy v sezóně 11/12, kdy mě hokej bavil díky lajně Weiss, Fleischmann a Versteeg.. Skvělé výsledky, hlavně Bobr co předvádí mě nepřestává udivovat.. :klobuk: Barkovův gol nádhera a perlička v podobě vyrovnání rekordu MT.
Jo jo, to je docela blázinec zatím :-D A Tkachuk ty dva OT winnery? Za mě zatím jasný adept na Conn Smythe. Kdžy ten tým šlape, tak je to opravdu radost sledovat. A to jsem ještě zapomněl předtím na mého oblíbeného bottom 6 playera Cousinse. Podle mě strašně nedoceněný hráč, který je přímo stvořený pro PO. Mimo jiné další hráče, kteří se pro tuto roli hodí a proto jsou Cats tam kde jsou letos.
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS