Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Guddy.44 » úte čer 14, 2016 2:27 pm píše:Kdyby se Jágr vysral na ty jeho slavný instagramy, facebooky a fotky u zrcadel, mohli jsme dojít dál.. V PO byl marnej Trocheck neTrocheck..

BTW: To tancování u tyče je nehorázně trapný a přijde mi, že čím starší je, tím je hloupější. Zlatej Jarda bez instagramu a FB.. Ale samozřejmě, jinak jej plně respektuji za to, co stále dokáže..
Hele přiznám se že to vidim stejně :) na NHL.cz jsem byl osočen že nemám smysl pro hůmor.A nejvíc mě dostalo jak dusil toho novináře jestli je hrdej na svojí práci.Hlavně že je hrdej že jeho stara se kroutila u tyče :)
Jarda Jarda jede :jn:
Obrázek
Atlantik píše:
vrabejka píše:Review sezony 15/16
Tuhle sezonu považuju za úspěšnou. Podařil se hlavní cíl postoupit do PO.
Překonali jsme několik historických milníků, například 12 zápasu bez prohry.
Díky Jardovému vedení se vytáhlo několik mladých hráčů. Pochvalu si zaslouží Trocheck - roste z něho top hráč patřil ke klíčovým hráčům, dávál spoustu golů nebýt zranění dostali by jasme se v PO dál. Lajna Barkov, Huberdeau, Jágr pracovala výborně skvěle se doplnovali. v PO si je skvěle uhlídali. V PO nás tahal Rielly Smith tento trade Tallona byl výborný. Trošku mě zklamal Bjugstad, ale určitě se bude zlepšovat.

Od další sezony čekám že uděláme PO budeme mít více zkušenosti, mladíci se zlepší a dokážeme předvést podobnou jízdu jako Sharks letos, ale s vítězným koncem.
No jo. To by bylo krasny. Hlavne nenapodobovat ty lamy z Pittsburghu a bude to dobry.
Tolko stastia iny tim mat ani nemoze. Marna snaha to napodobnit.
Rowe zatím velmi solidní kroky. Poslal o dům dál přeceňovaného Gudbransona a teď se snaží zaplnit díru, vznikající po Campbellovi. Spousta českých fandů (haha, fandů) neustále srovnává Briana a Keitha Yandleho a píší, jaká to je chyba, že Campbell je srdcař, že zná tým a že Ekblad je i díky němu tak vysoko. Ano, to je samozřejmě pravda, ale spoň z části. Ale ví ti fanoušci (před rokem ještě fandili Blckhawks), že Campbell už minulý rok chtěl být vyměněn a že se se štěstím povedlo jej ukecat na tu poslední sezónu? Nevědí, ano správně..

A jestli má Briana někdo nahradit, tak Yandle je správná volba. Rychlý a šikovný obránce, co má přehled a může šéfovat přesilovým hrám. V hiearchii Rangers hrál až "druhé" housle a i přesto má za sebou velmi zdařilou sezónu. Trošku jsem se bál Goligoského (ano, přeceňovaný, leč Yandleho vidím výše), no nakonec Rowe nezklamal. Teď jen jej podepsat..

Přes léto je pak potřeba vyztužit obranný val a přivést kvalitní brankářskou dvojku, protože Montoya po povedené sezóně hodlá zkusit trh volných hráčů. Hodilo by se i kvalitní pravaso, protože Jarda nebude mít tolik času se věnovat hokeji a bude točit reklamy a dělat selfíčka s blondskou. V posledních dnech se pak mluví o výměně Bjugstada. Je to bullshit a Nick určitě zůstane. Že máme přetlak centrů je pravda, ale obětovat kvůli tomu hráče, co má to nejlepší před sebou? Opravdu ne.. Koule u nohy je Bolland. Tohle byl totální ujetej podpis, kterej nás teď bude mrzet. Hold fandové Panthers musí doufat, že se najde nějaký blázen, kterému chybí 5,5 mega do stropu, co si jej vezme. Hodnocení sezóny jsem letos vynechal. Není čas a spousta událostí, co se v organizaci stala mě i nasrala (dresy a Guddy). Ale s preview na sezónu přijdu.
Keith Yandle has agreed to terms with the Florida Panthers: seven years and $6.35 million average per season--Pierre LeBrun
:hmm:
to sa mi celkom paci. po tomto a Vatanenovom podpise Barrie, ktory ma este 3 RFA roky, nema velke paky pytat viac ako 6mil :petrik:
Za mě dobrej podpis.. :)
long may he reign.. jeho tvořivost je unikátní.. způsob jakym s nim zacházeli v Rangers byl trestuhodnej (a trest taky záhy Pittsburghem vykonanej, či? ... za tohle :cool: tučňákům)..

jednu věc, kterou bych u něj vypíchl je, že jste podepsali loajálního hráče.. Yandle z Arizony nikdy primárně nechtěl sám odejít, ani když se moc nedařilo (nebo aspoň pokud vim), nosil "áčko" a je přezdívanej jako "gym rat" :) .. no snad se u vás chytí.. těžko mu nepřát úspěch :jn:
Já ho měl vždycky strašně rád. Z podpisu jsem vážně nadšený. Obzvlášť po tom, co píšeš o jeho oddanosti. :)

BTW: Ať už ten podpis potvrdí do*rdele. Chci si změnit avatara a oblíbeného hráče.
Guddy.44 píše:Ať už ten podpis potvrdí do*rdele. Chci si změnit avatara a oblíbeného hráče.
Co chceš potvrzovat? Potvrdil to McKenzie i LeBrun, není o čem.

Yandle podepsal.
Ja jsem v praci chlape. Nemam cas brouzdat twittery apod. Koukal jsem jen na offiko stranky Panthers. ;)
Guddy.44 píše:Ja jsem v praci chlape. Nemam cas brouzdat twittery apod. Koukal jsem jen na offiko stranky Panthers. ;)
Stačí věřit mému online přenosu :bee:. Co je psáno jako podpis, to je dáno :giggle:.

Yandle signed. V klidu. Můžeš měnit avatar :D.
Online prenos sem neaktualizoval. Takze protosem si nevsiml. Nicmene, verim tvemu slovu. Diky za info a jak budu doma, avatar bude zmenen! :D
Tohoto hráče nemám moc na sledovaného ale famózní náhrada Campbella. Přestupové léto pro nás začalo skvěle:)
Si dělají prdel ne? Grimaldi za Berru? Co to do**** je? Takových golmanů jako Berra je k sehnání nejméně TUCET. Grimaldi má potenciál. Navíc je to bojovník. Chápu, že na centru je přetlak, ale tohle je totálně zbabranej trejd s nevypovídající hodnotou. Tak, jak jsem byl nadšený z Yanfleho, teď su na*ranej z Grimaldiho.. Tohle je další trn v organizaci Panthers a já du blejt..
Začínáme to přehánět s těmi trejdy. Proč jsme tvl brankáře nepodepsali s free agent?!! Bojím se že ještě nějakou blbost v létě uděláme a bude náš to mrzet ještě víc.
Protože centrů není nikdy dost..

23. :arrow: HENRIK BORGSTRÖM

+ He has great offensive skills

+ He has a very efficient looking glide and edge work


- He lacks effort, especially on the defense

- When his team lost the puck in the offensive zone, you could sometimes see him stop skating

- He seems to have poor acceleration

- He "skates" (glides) in big circles and his defensive play suffers from it


Jeden názor z HFka od člověka, co jej sleduje často.. Prý mu připomíná Laineho, co se ofenzivních dovedností týče, avšak jeho defezivní práce je vskutku zlá a má pochybnosti i o jeho nasazení. Takže na jeho adresu napsal doslova "He reminds me of a bigger Ville Leino in good and bad.". To nezní špatně.. K té povaze. To, že se nevrací a občas nedá do zápasu 100% bude dáno i soutěží. Až se dostane výše a dospěje (Je mu 18 let) a přibudou zkušenosti, zjistí, že cesta do NHL pro takový přístup dveře otevřené nemá. Velké plus má v postavě. Na finského hráče má skvělých 191 cm a váží 80 kg. V 18 letech solidní a na jeho pozici by mu to mohlo být přínosem. Já jsem spokojený a věřím, že ukáže potenciál. Samozřejmě, ani v nejmenším neočekávám, že z něj ten "SKOROLaine" vyroste. Ale něco v něm určitě bude. :)
Gratuluji k Pysykovi :serus: Co se týče samotného trejdu, tak nebudu komentovat..
Nekomentuju.. Na tohle já už seru. Defenzíva, co nás dotáhla do PO je během jednoho léta komplet pryč. Fajn, zůstal Ekblad. Od NHL si dávám pauzu, a to dlouhou. Takhle nasranej sem dlouho nebyl..

Nejdříve si Jarda nabouchne striptérku..
Poté z krásných dresů udělají škaredé..
Následně se trejdne můj nejoblíbenější hráč..
Pak se podepíše Yandle a mně svitne naděje..
Aby vzápětí poslali pryč Kulikova..

Tak to nic. Tohle nemám za potřebí. :hroza: Nazdar..
Pysyk je lepší jak Kulikov.
vrabejka píše:Začínáme to přehánět s těmi trejdy. Proč jsme tvl brankáře nepodepsali s free agent?!! Bojím se že ještě nějakou blbost v létě uděláme a bude náš to mrzet ještě víc.
Bohužel jsme ji dokázali udělat hned za pár dní. Někteří experti argumentují, že jsme netratili talentovaneho beka a získali ještě picky, ale na to já kašlu. Kuli jsem si ho za ten rok a půl oblíbil a jeho odchod mě hodně mrzí.
Hodně štěstí Kuli :cry:
S drafty jsem spokojený ten rus vypadá dobře, ale od te doby jak Tallon se odebral do ústraní jdou naše trejdy od 10 k 5. Máme sice Yandlea, ale pustili jsme 4 kvalitní beky, to jako 2 pár bude hrát Petrovic?!!
Budeme se muset v létě hodně snažit aby ta obrana byla aspon tak dobrá jako minulou sezonu.
Guddy.44 píše: Od NHL si dávám pauzu, a to dlouhou. Nazdar..
Ještě že nám zůstane :vrabec: :jn:
kisin píše:Pysyk je lepší jak Kulikov.
To je vtip? Kulikov je jinde. Vždyť Pysyk je jen o rok mladší a má odehráno v NHL 125 zápasů. Statistiky také mluví jasně. Navíc, Kulikov je strašně podceňovaný. Má výstavní střelu (kterou ale neumí využít i díky jeho pozici na PP), umí hrát dobře do těla, senzačně bruslí, vede puk. Má solidní rozehrávku. Občas propadá, ale to se stává i lepším (třeba Campbell že?)Co z toho má Pysyk? Ten má tak možná lepší Pysky. Sorry ale ne. Pysyk na úkor Kulikova ne. To je krok zpět a vzniká nám mezera (zbytečná) v top 4 D.
Obrázek
Designated role kamaráde. Jeden podporuje útok a druhý je zalezlej v obraně. Porovnej Pysyka s Gudbransonem a neřeknu nic. Navíc, já strašně nesnáším tohle tahání statistik. Je to strašně ovlivněno stylem hry (FLA a BUF hrají odlišný), rolí v týmu a proti komu daný hráč nastupuje. Takže neuznávám. Pardon. Pro mě Pysyk lepší jak Kulikov není. :wink2:
Souhlasím s Guddym. Kulikov je komplexnější bek zahraje dopředu, tak dozadu a ještě hituje. Mě se zase ty změny u vás líbí McCann, Yandle, Pysyk. Taky může hrát Pysyk u vás úplně jinak.
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO