Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA PANTHERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Guddy.44 píše:Asi si založím topik, kde Vás nechám sepsat návrhy. :neviem:
Vzhľadom na Guddyho trénerské príspevky ma napadá jediná možnosť:

Bench Boss (príp. BBM = Bench Boss Miami)

...Gallantov avatar vymení ľahko po jeho prípadnom odvolaní. :giggle:
Tallon dohodl další výhodný trejd. Guddy měl slabou sezónu a v obranné hierarchii dost spadl. Přeji mu vse nejlepší a ať se daří.
Mccanna vůbec neznám. Doufám že je to posila do 3.lajny aby ji zkvalitnil.
Snad z něho vyroste nový Trocheck.

PS: V obraně nás čekají velké rošády.
Kindl.46 :jn:
Už dnes predstavia Cats nové logo a dresy :nervozny:
Ohlund píše:Už dnes predstavia Cats nové logo a dresy :nervozny:
Obrázek
:jn:
S těma dresama si dělaj prdel doufám..
Teaz to tu na mňa vyskočilo na FB a je to teda sila.
Aspoň že na tých domácich dresoch majú nápis len Panthers a Florida na vonkajších... lepšie ako naši že tam musia mať nápis Vancouver aj doma aby sa ludia nepomýlili že komu to vlastne prišli fandiť.. :hroza:


Obrázek Obrázek
Guddy, až začneš hledat nový tým, kterému budeš fandit, nabízím ti Blues. Jako nový nick můžeš využít Hull.16. Kromě toho nabízím dvě jistoty - rebrand se nechystá a nehrozí, že by nám začal fandit vrabejka. :jn:
To je ešte horšie ako zlé....Prečo to tie kluby musia takto takmer zakaždým dosrať? Tomu fakt chýba už len adidas, reklamy na dresoch a dielo bude dokonané...
Otřesné. Nevěřím, že tohle navrhoval někdo s estetickým cítěním.

Překonat tohle bude teda umění.
Ty jo, to vypadá, jak kdyby to dělal vrabejka v malování to logo a ten dres. Neskutečná katastrofa :grc: :lol2:
Na to se da rict jen jedine:

Wellness Done
Hrůza. :hroza: To ten Pardál vypadá lépe. Jsem zvědavý na který vagón Vrabec zdrhne potom co to uvidí :giggle:
Hoši Guddy bude fandit Canucks tak co tady pořád řešíte? :-D
Jsem jediněj, komu se líbí? :giggle:
Esem píše:Jsem jediněj, komu se líbí? :giggle:
Aj mne sa to celkom pozdáva, ale lepšie ako pôvodné to ani byť nemohlo :neviem: . Ale trochu nezvyk je dať číslo aj na rameno, to alternatívne logo je kúsok pod tým a ten biely priestor na rukáve je volný :eek2: . Ale ked od novej sezony už má robiť dresy Adidas tak tých zmien bude asi pribúdať..

Guddy mal v avatare Erika tak ho cats vymenili, potom si tam dal logo tak vymenili aj to, takže ked sa ti nejaký hráč v tíme nepáči vieš čo máš urobiť :jn: .
Jdu fandit Blues.. protože Patrik Berglund..

next day..

TRADE: Patrik Berglund to Ottawa Senators for..
Ohlund píše:Guddy mal v avatare Erika tak ho cats vymenili, potom si tam dal logo tak vymenili aj to, takže ked sa ti nejaký hráč v tíme nepáči vieš čo máš urobiť .
Tak snad to funguje! .. (Dave FUCKING Bolland..)
Číslo na ramenu by ani tak nevadilo ale jestli jsem to pochopil tak Captain bude označenej pod ramenem a žádný C nebo A na prsou nebude :shock: Viola je dobrej maniak už stačí dát klukům místo hokejek samopaly a je vymalováno :giggle:
moze byt. Neviem, co bolo zle na tom starom.
Review sezony 15/16
Tuhle sezonu považuju za úspěšnou. Podařil se hlavní cíl postoupit do PO.
Překonali jsme několik historických milníků, například 12 zápasu bez prohry.
Díky Jardovému vedení se vytáhlo několik mladých hráčů. Pochvalu si zaslouží Trocheck - roste z něho top hráč patřil ke klíčovým hráčům, dávál spoustu golů nebýt zranění dostali by jasme se v PO dál. Lajna Barkov, Huberdeau, Jágr pracovala výborně skvěle se doplnovali. v PO si je skvěle uhlídali. V PO nás tahal Rielly Smith tento trade Tallona byl výborný. Trošku mě zklamal Bjugstad, ale určitě se bude zlepšovat.

Od další sezony čekám že uděláme PO budeme mít více zkušenosti, mladíci se zlepší a dokážeme předvést podobnou jízdu jako Sharks letos, ale s vítězným koncem.
vrabejka píše: Od další sezony čekám že uděláme PO budeme mít více zkušenosti, mladíci se zlepší
A Jarda nám zase ukáže něco ze svého umění.
Obrázek
vrabejka píše:Review sezony 15/16
Tuhle sezonu považuju za úspěšnou. Podařil se hlavní cíl postoupit do PO.
Překonali jsme několik historických milníků, například 12 zápasu bez prohry.
Díky Jardovému vedení se vytáhlo několik mladých hráčů. Pochvalu si zaslouží Trocheck - roste z něho top hráč patřil ke klíčovým hráčům, dávál spoustu golů nebýt zranění dostali by jasme se v PO dál. Lajna Barkov, Huberdeau, Jágr pracovala výborně skvěle se doplnovali. v PO si je skvěle uhlídali. V PO nás tahal Rielly Smith tento trade Tallona byl výborný. Trošku mě zklamal Bjugstad, ale určitě se bude zlepšovat.

Od další sezony čekám že uděláme PO budeme mít více zkušenosti, mladíci se zlepší a dokážeme předvést podobnou jízdu jako Sharks letos, ale s vítězným koncem.
No jo. To by bylo krasny. Hlavne nenapodobovat ty lamy z Pittsburghu a bude to dobry.
Kdyby se Jágr vysral na ty jeho slavný instagramy, facebooky a fotky u zrcadel, mohli jsme dojít dál.. V PO byl marnej Trocheck neTrocheck..

BTW: To tancování u tyče je nehorázně trapný a přijde mi, že čím starší je, tím je hloupější. Zlatej Jarda bez instagramu a FB.. Ale samozřejmě, jinak jej plně respektuji za to, co stále dokáže..
1735 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS