Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS BLUES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak nakoniec nás nezastavil ani Columbus :) .
Russell im dnes posledný krát povedal bye bye a Backes pokračuje v zlepšených výkonoch :) . Komentovať Elliotta už snáď ani netreba :) .

Veľmi ma teší naša defenzíva na čele s Brianom, naozaj nedostávame mnoho gólov a dnes máme 4. najlepšiu obranu. Ale čo ma naďalej trápi je útok. Veď už nejaký ten rok nevieme streliť viac ako 3 a donekonečna sa vyhrávať s takýmto malým počtom strelených gólov tiež nedá. Musí sa niečo udiať.
tak tak, víťazstvo aj napriek toľkým zraneniam a pri pozliepanej zostave sa veľmi cení. Zápas som ani nemal možnosť pozrieť, tak len výsledok som dnes registroval.
Poviem to takto, nevyhral lepsi, ale stastnejsi tim, pretoze toto bol zapas dvoch vyrovnanych timov. Skoda, ze sme lepsie nepremienali sance.
Na CBJ stačí aj pozliepaná zostava, Brian zachytal opať solídne, backes s oshiem sú skvelí, konečne im ide, trochu by sa mal prebrať Stewart, ale postúpili sme už na piate miesto čo je zaujímavé a celkom nezvyklé hľadať Blues v tabuľke a mať k ním vyššie zhora :D
Mimochodom, škoda že si Oshie nepodal Ricka, ten sa mu asi vyhýbal :D
O šanciach sa dá debatovať, keďže aj naši hráči zahodili niekoľko slušných. Víťazstvo je v tomto smere zaslúžené, pretože CBJ strelil 1 gól a my 2 :).

No ten Stewart je aj pre mňa zatiaľ obrovské sklamanie.
A my sme hrali kompletni? Figu!!! Ak neratam Dekanicha, tak Huselius a Martinek su IR. TOP 6 hrac a obranca z druhej obrannej dvojice.

Neboli ste lepsi, bol to zapas dvoch vyrovnanych druzstiev, v ktorom zvitazil stastnejsi, to iste by som napisala, ak by sme vyhrali my. A poznamky tipu na CBJ staci pozliepana zostava si laskavo odpust, na zaciatku sezony sme prehravali najma kvoli Masonovi a tomu, ze nam chybal doraz v obrane, nemozno zabudnut na totalnu marodku ci hracov s distancom, ked sa nam stalo, ze nam chybal prvy, treti a stvrty obranca. O zraneni Cartera na centri nevraviac. Takze si najprv zisti skutocnost, dokym trepnes taku volovinu, si akysi velky hrdina, uz len cakam, kedy tu zacnes spominat, aki ste favoriti na SC... . Russell ma netrapi, ano, striela u vas goly, boduje, ale priestor si nevycisti a my mame lepsich ofenzivnych obrancov ako on. Ono nie vsetko su body, a aj tak je v laufe.
nič proti, ale toto je prehnaná reakcia :thumbsdown: zápas nebol na začiatku sezóny, ale včera a vyhovárať sa na maródku, keď chýbajú dvaja hráči a tímu súpera ich chýba oveľa viac? :doh:
Ja si tiež myslím, že tvoja reakcia je prehnaná. Toto je topic St. Louis Blues a môže si tu každý fanúšik tohto klubu písať svoj názor. A rovnako tak ho môže podať spôsobom, akým je mu vlastný, kým to je v rámci slušnosti. Aj my sa môžme vyhovárať na Haláka, že nám prehral kopu zápasov. Nám chýba dlhodobo McDonald, zo základnej zostavy sú aj Huskins, Colaiacovo a Sobotka. No a to, že už rok hráme bez Perrona, ktorý je hráč prinajhoršom do 2. formácie snáď ani nemusím spomínať.

Nikto tu nejde písať a ani nepíše o tom, že sme favoriti na SC. Ale ruku na srdce. Máme lepšie mužstvo ako CBJ. Pohľad na tabuľku nám dáva za pravdu.
No a takisto nemôžeš zle chápať, že sa tešíme z Russellovho prínosu a tým, že Vám strelil gól sa dalo čakať, že na to budeme reagovať. A to, že považuješ našu výhru za šťastnú, OK. Ja mám svoj názor a ty zasa svoj.
Ja sa v dnesnom zapase nevyhovaram na marodku, ale tvrdim, ze preto sme tak hrali ako sme hrali na zaciatku sezony, akonahle sme v plnej sile (skoro) sme iny tim, takze podcenovat nas je od veci. Ibazel Bluesman to napisal, ako keby sme boli odpad, na ktory by stacila Peoria.

EDIT. Not tak, teraz z chladnou hlavou kukam, ze len opisal zapas.... fajn...priznavam... moja reakcia bola prilis prehnana... beriem spat... :yes:

Asi uz po tych uvodnych prehrach zacinam byt na poznamky precitlivela.... :oops:
ale no tak chalani, je to dáma, tak by som jej troška viac tolerancie pripúšťal, viete dobre že ženy sú v týchto veciach viac emotívnejšie.
Cez to všetko :klobuk_dole: pred jej záujmom o tento klub, spôsob akým sa tu prezentuje je pre mňa osobne nesmierne sympatický a na ženu nezvyčajný. :yes: :good:
Ja viem, že každý si bude svoj klub obhajovať ale jej výpad na Dana alebo nás bol trošku agresívny. A navyše som nenapísal nič, za čo by som sa musel hanbiť.
Ale čítam, že to tak nemyslela, takže v pohode. Ja to uzatváram :) .
Náš momentálne najlepší hráč Brian Elliott si vyslúžil ocenenie pre 3. hviezdu týždňa, k čomu mu gratulujem a dúfam, že v podobných výkonoch bude pokračovať aj naďalej :) .
Uvidíme akým smerom sa to uberie. Nechcem výkony Elliotta preceňovať ale ak bude takto pokračovať tak určite chcem aby dostával šancu aj naďalej :) .
Dnes nás preverí Washington. Som zvedavý aký výsledok sa nám podarí uhrať. Obrana s brankárom je výborná ale útok je slabší. Žeby ďalšia prestrelka typu 1:2 :D :?:
Tak či onak, verím, že uhráme aspoň bod :) .

Zostava by mala byť rovnaká ako v poslednom zápase len s tým, že Portera alebo Sterlinga by mal nahradiť Sobotka. Ako začínajúci brankár je písaný Halák :) .
Bluesfan píše:Žeby ďalšia prestrelka typu 1:2 :D :?:
tak to ti vyslo :good:
zeby jarovi ozaj vyhovovala len pozicia dvojky? Whatever, hlavne nech zbiera vitazstva, aby svoju bilanciu aspon vyrovnal.
No to je zaujímave, že som to strelil, len škoda, že v KTL som dal čistú X :-( .

Čo sa Jara týka tak som rád, že sa výraznou mierou podieľal na ďalšej výhre a potvrdil tak stúpajúcu formu :thumbsup: .
D´Agostiniho gól bol skvelý :thumbsup: .
Ken Hitchcock si získal môj rešpekt. Okamžite sme sa pod ním výrazne zlepšili.

Mám radosť z kvalitnej defenzívy, veď na posledné 3 výhry nám stačili v každom zápase 2 strelené góly. Zároveň je to však aj alarm pre útočníkov a trochu znepokojujúce. Musia sa prebrať najmä Stewart s Berglundom, ktorí sú a určite nie len pre mňa obrovským sklamaním.
tak tak, podstatné ale je, že ťaháme ako team a dostavilo sa zlepšenie, najmä v defenzíve. Ofenzívne tiež zlepšenie, len zvýšiť produktivitu a budeme nepríjemní pre každého (to už sme síce aj teraz). Veľmi dobre sa na to všetko pozerá, aj pohľad na tabuľku je fajn. Hitch a jeho prínos je väčší ako som aj ja očakával, ale dokážem s tým žiť... :)
Nech sa nám ešte doliečia zranení hráči, zostava sa stabilizuje a po Novom roku môžme kráčať k PO. :yes: :good:
ešte som stihol nakuknúť o u nás nové, takže :

- Carlo Colaiacovo : jeho zdravotný stav ešte nedovoľuje aby nastúpil v zápase, možno na budúci týždeň
- Sobotka a Pietrangelo, by už mali nastúpiť v zápase v COL (kde mimochodom bude pre zranenie chýbať na súpiske domácich Erik Johnson)
- na listinu zranených bol v utorok pripísaný Grachev, po tom čo ho na pondelkovom tréningu zasiahol puk do oblasti tváre, pravdepodobne oka (takže tam máme k dnešnému dňu 8 hráčov)
- David Perron hlási že je 100% fit a chce nastúpiť v zápase, v COL to ešte nebude, ale v domácom zápase s CHIC by to malo byť reálne
- objavila sa aj špekulácia, že patríme k záujemcom o Ryana, ale čo ja viem...
- pri otázke na trénera ktorý brankár v ktorom zápase nastúpi sa Hitch vyjadril, že v tom ešte nemá jasno, ale predpoklad je že v COL nastúpi Elliott
- v zápase v COL by sa konečne proti "svojim" mohol zobudiť Stewart...
tak dnes nás čaká zápas v COL, ktoré je už tradične veľmi nepríjemným súperom pre nás. Dnes by sme ale mohli nejaké body od súpera priviezť a natiahnuť tak veľmi slušnú sériu víťazných zápasov v rade.
V bráne by mal nakoniec nastúpiť Jaro Halák a zajtra v domácom zápase s CHIC to bude Elliott.
Zajtra sa inak začne veľmi zaujímavá séria pre nás. Do 3. februára odohráme 25 zápasov a z toho 18 doma..! :) Ale najbližších 5 hráme v rade a to takto :
03.12. vs. Chicago
06.12. vs. Detroit
08.12. vs. Anaheim
10.12. vs. San Jose
15.12. vs. NY Rangers

Takže ak všetko pôjde dobre, mali by sme vo februári okupovať veľmi lichotivé tabuľkové postavenie. :yes:

- k dnešnému dňu máme stále na IR 7 hráčov základnej zostavy ( Sobotka, Colaiacovo, McDonald, Huskins, Crombeen, Perron) ale už zajtra by mal Perron konečne nastúpiť v zápase a návrat Sobyho je tiež otázkou hodín.

Zostava by mala byť bez zmien oproti poslednému zápasu, ale ak nie večer ju ešte spresním.
Inak očakávam naše víťaztvo dnes v noci, žiaden ľahký zápas, Jaro dúfam podrží a konečne dáma viac ako 2 góly.
tak dnes nastúpime pravdepodobne takto :

Alex Steen - David Backes - T.J. Oshie
Chris Stewart - Patrik Berglund - Matt D'Agostini
Chris Porter - Jason Arnott - Jamie Langenbrunner
Brett Sterling - Scott Nichol - Ryan Reaves

Ian Cole - Cade Fairchild
Kris Russell - Kevin Shattenkirk
Barret Jackman - Roman Polak

G - Jaro Halák
:respekt:
ach jaro, tie nestastne najazdy :doh: nechyta zle, ale bohuzial nezbiera vyhry.
Dnes to bol pekný zápas. Jazdilo sa hore dole :thumbsup: .

Opäť sme boli mimoriadne efektívni a strelili sme až 2 góly :hroza: .
Stewart v polovici 2. tretiny demonštroval svoju (ne)formu.

Najlepším hráčom bol dnes jednoznačne Jaro :good: . Predviedol hneď niekoľko skvelých zákrokov a nebyť jeho, neodvezieme si ani bod. Zákrok v predĺžení bol už len čerešnička na torte :) . Držal naše šance na výhru až do konca zápasu a iba potvrdil, že forma stúpa čo je dobré :) .


Dnes v noci zostrelíme Chicago, kiežby sa trafil do čierneho Perron :) .
škoda toho zápasu, čakal som víťazstvo aj keď mi bolo jasné, že to nebude jednoduché. Nakoniec nastúpili aj Sobotka s košíkom a Pietrangelo v obrane. Stále sme ale slabší v zakončovaní a to sa dnes v noci presadil Berglund - konečne. Podľa ohlasov to bolo veľmi vyrovnané a remíza v riadnom hracom čase je tak spravodlivá. No zasa sme mali menej šťastia v nájazdoch - po koľkýkrát už... :?
Dnes teda dlho očakávaný návrat Perrona v zápase, ktorý je stále plný súbojov a napätia. Dúfam, že sa nejaký zurvalec v drese s jastrabom nenechá uniesť a Perrona nezvalcuje hneď v prvom zápase, to by som bol nerád. Ale hádam je už naozaj 100% v poriadku a hádam svoj návrat spestrí aj nejakým pekným gólom.
V zostave sa objaví v druhej formácii s Berglundom a Stewartom (tomu to ale posledne vôbec nejde, mal by sa už zobudiť)
Nastanú tak určité posuny v zostave, ale ako presne to vie zatiaľ asi len Hitch, tak si radšej počkám.
Návrat Perrona ! Konečne :!: :!: :!: :)

Kiežby sa mu podarilo napodobniť Crosbyho :) .
Každopádne dnes očakávam výhru ale je otázne koľko gólov strelíme, lebo naša koncovka je aj napriek dobrým výsledkom alarmujúca.
Stewart mal 3 zápasy stop. Žeby mu pomohli ďalšie 3 zápasy na tribúne :?:
A veru v tých nájazdoch máme smolu. Nuž, odišiel od nás Boyes.
5276 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS