Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Minnesota1 píše:Anoo vratili sme to DET ale ovela mensim rozdielom 2:3 ale za nás dali goly hraci ktory budu hrat i v sezone Demitra,Burns a Rolston a zanich neznamy mladĂ­ hraci
jak cudne to znie,ze za DET hrali mladi hraci :):):).......
Anoo po neuspesnom starte sme vyhrali tri zapasy posebe a to vsetky o jeden gol 8)
chlapce neber to tak vazne je to len priprava.
Dufam ze sa wildom bude darit aspon tak ako v minulej sezone :clap:
No uz 4 zapasy po sebe vyhry a tento zapas bol fakt :cool: kde rozhodla hlavne druha tretine v ktorej im Wild nastrielali 6 golov a celkovo 7:0.Taktiež ma potešil Niklas Backstrom,ktory vychytal prve ciste konto,ale to sa ani tak nepocita kedze to je len priprava. :clap: :biglol: a teraz bude hned aj odveta len Blues budu doma
No a odveta to bola doslova,Blues vyhrali 4:2 a konečne porazili tú nebezpečne rozbehnutú Minnesotu.
No a divosi sa opet dobre nastartovali po prehre s Blues sme vyhrali nad Chicagom 5:2 ked sa zaskvel necakane a dokonca hetrikom obranca Brent Burns MIN 5:2 CHIC a aj zaciname zakladnu čast s Chicagom :roll:
nooo tak obranca aby dal Hattrick toť parada životný výkon by som povedal moc som o tomto obrancovi nepočul no je to stale platný back v Minnesote...nech mu to vydrží obrana je podla mna to čo potrebuju divosi najviac
Sumestie St.Paul a Minneapolis je znamy svojou hokejovostou..su este vstupenky :?:

"Fanusikovia saleju..kapacitu areny mame 18 470 divakov a na permanentky je vyclenenych 17 000 miest..tie sa rozpredali v priebehu 10 minut..vari k tomu netreba ani nic viac dodavat..hokej je tu cislo 1 a fanusikovia ho doslova zeru..na pripravne zapasy inych timov chodilo okolo 6-7 tisic ludi..u nas 17 tisic :!: jednoducho parada :!:

tolko to pohlad Paliho Demitru..klobucik dolu pred fanusikmi Wild :thumbsup:
cepi píše:Sumestie St.Paul a Minneapolis je znamy svojou hokejovostou..su este vstupenky :?:

"Fanusikovia saleju..kapacitu areny mame 18 470 divakov a na permanentky je vyclenenych 17 000 miest..tie sa rozpredali v priebehu 10 minut..vari k tomu netreba ani nic viac dodavat..hokej je tu cislo 1 a fanusikovia ho doslova zeru..na pripravne zapasy inych timov chodilo okolo 6-7 tisic ludi..u nas 17 tisic :!: jednoducho parada :!:

tolko to pohlad Paliho Demitru..klobucik dolu pred fanusikmi Wild :thumbsup:

Vauu to je uzasne az kolko divakov prislo len na prípravaky a vedel som ze sa rozpredali lístky za 10minut,ale moja anglictina neni moc dobra a ked teraz citam ze to boli permanentky tak to je priam neuveritelne :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool: ja som cital toto Three Games Sold Out In Ten Minutes .
Prechvilou sme dobojovali a vyhrali sme najtesnejším rozdielom 1:0 a zažiaril N.Bäckstrom kedze vychytal shotout a najme v poslednym minutach nas podrzal.Zo strany Chicaga bol velmi aktívny P.Kane jednotka draftu a odohral prvy zapas v NHL.Ale taktiez aj Khabibulin podal dobrý vykon ale nastastie to tam padlo.Máme prve body :clap: :clap: :clap: :cool:
Chuu toto boli tazsie vydrete body ako s CHIC a utok B-B-R(Bouchard,Belanger,Rolston) je zatial nas najlepsi utok ked vsetci maju po tri body ale prvy utok nehra nic extra najme v prvom zapase sice teraz sa nepresadili ale vytvoril prvy utok dost sancí.Teraz nas caka EDM opet doma. :yahoo:
Je to možné :?: Brankárske jednotky ,ktorým som veril tento rok asi najmenej (LecLaire a Bäckstrom) majú po troch zápasoch 2 shotouty, CBJ a MIN si goly zatial dali len navzájom.
A navyše Minnesota začína tak ako minuú sezonu samými výhrami.

Lebo furt začínajú peknou sériou doma,minulý rok tušim 7 zápsov (7výhier) a tento 4 zápasy a zatial 3 výhry,potom sú rozbehnutý a vyhrávajú celý rok,a je to nefér že Minnesote sa takto pomáha,zatial čo chudáci diabli si zahrajú prvýkrat pred svojimi fans až 27 alebo 28. októbra.
devils dokoncuju novu halu, to bude tym ;)

ale wild naozaj zacali velmi slusne - hlavne defenzivne. utok zatial trosku pokrivkava (gaborik 3 zapasy bez golu ?!?) ale kym sa vyhrava tak to asi az tak nevadi...
premakana defenziva, skvely golman a utocne ostrie divochov su zarukou ich vitaznej snurky..na snuru je potrebne potiahnut este nejake dalsie zapasy :) uvidime, ako si budu pocinat na klziskach superov..supr, ze sa (konecne) presadili aj nasi, ktori sa postarali o oba goly domacich :thumbsup:
Backs ma zatial velmi potesil jeho výkonmi ked uz 2/3 sú shutoutu a mimochodom mohli mat slovaci prsty v troch goloch ked aaaach rozhodca neuznal Brankovi Radivojevičovi gol ked brankar Roloson vyrazil puk tak tam bol on a aj nastavil hokejku ale nestastne mu ten puk do korculi narazil a potom to neuznal :? .No ale nevadí body ostavaju doma :yahoo:
Divosi dokazali vyhrat aj svoj prvý vonkajsi zapas u kojotov,ktory znacnu mieru zapasu viedli a mali prevahu ale v tretej tretine vyrovnal Mikko Koivu na 2:2 a par minutiek dokonca necakane v oslabeni bolo precislenie 2 na 1 a Belanger prihral Veilleuxovi ktory strelil ale puk este vyrazil Auld a Belanger dorazil ktory zacal sezonu vynikajuco :yahoo:
Nadhera :) ,toto vítazstvo si dost cením,pretoze Divosi porazili ten tím,ktory najviac neznasam a pritom chytal este Josh Harding a vosvojom prvom zapase v sezone vychytal nulu.A skoda ze Rolstonovi to tam nepadlo proti Kojotom proti ktorým hral uz svoj 900.zapas v NHL.Síce lepsí start som si ani priat nemohol :yahoo: ,ale stale to nepatrí do "best Wild week ever" ked minulu sezonu vyhrali krasnych 6 zapasov ale to sme boli 5krat doma a v tejto sezone je toto uz druha vyhra vonku z piatich.A tú seriu nám zastavili spominaní Ducks v minulej sezone.A teraz pojdeme s kralmi zapas a opet vonku :( dufam ze nam nepretrhnu vynikajucu seriu :good:

A Anaheim mal dost sanci ale Harding vychytal.A velmi sa mi pačila akcia Koivu-Radivojevic-Parrish a padol ztejto akcie aj gol
Pravda wild to o5 rozbehla nao ete lepšie bya bolo keby to v nej rozbehli aj naši slovaci naplno..sympatický mi je zatial výkon brankarovšak z tých piatich víťazných zapasov tri boli shutouty:-) len tak dalej nech sa im to udrží
naozaj skvely uvod do sezony, hats off and respect :o
Dufam ze cesta po pacifiku bude plnobodova ked sme porazili Coyotes a Ducks ale Los Angeles zatial prehrava doma dost zapasov tak sa obavam ze Kiigs vyhraju a sance maju velke
Anoo vedeme hned po zaciatku druhej tretiny divosi nahodili a vybornu pracu urobil Brian Rolston ktory tam vybojoval puk prihral Bouchardovi ktory pohotovo nasiel Koiva a dal gol :)
hned je 2:2 kurnik ked odmodrej strela presla za Backsa
A je tu prva prehra :( ale aspon bod mame a uvidim kedy prehrame v hracom case.Som TROCHU sklamany z Demitru síce dal gol ale po jeho chybe v utoku zobral puk Kopitar a dal gol a este aj nepremenil najazd :|
škoda fakt absolutne by som nepredpokladal že by Minnesota mala prvú prehru prave proti LA...ktovie ...v brane bol Aubin ktovie či sa to vyplatilo...ale golov padlo habadej...tí traja krali v branke sa pohybuju na tej jednej urovni by som povedal...
No myslim,ze Minnesota podala super vykon proti Ducks a ubralo im to dost sil.Neviem,ale ten vyjazd maminiek nebol asi dobry napad,dokonca ani Backstrom nebol vo svojej kozi.. :lol2: Verim tomu,ze im ich mamy museli uz liezt na nervy,v LA je strasne vela atrkcii a predsa len ,hrac sa musi pripravovat na zapas.
1901 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS