Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:) HANNU NAPSAL a farmovaho maju Nolana Schaefera očakavam že cez sezonu bude aj on nasadený do prveho tímu a zachyta si...v každom prípade držím palce bo brankari s pravým garde čiže Harding,Scheafer,Vokoun,hlavne Dipietro,Theodora moc nemusím...no preto ich mam rad bo aj ja chytam pravým garde...
napsal Hannu. :) Docela mě zaujalo poslední věta,že i ty chytáš také v pravém gardě.Já jsem,kdysi hokej taky hrál i když ne v brance.Osobně můj pohled na sportovce leváka je pozitivní.V mnoha sportech,jako tenis,box,ale i kopaná či hokej je topři určitých herních situací výhoda.S jednou vyjímkou :!: Hokejový brankáři.Nezlob se,ale leváky hokejové brankáře,nerad vidim.A to jsem mnohokrát měl možnost Turka,Vokouna, Theodora pozorovat.A důvod :!: Tvrdim,že je to nevýhoda :!: Je v podstatě věcí treningu,kdy si ať již útočníci praváci či leváci přivyknou na jeho obrácené postavení a nemilosrdně mu to pálí nad pravé rameno,kdo je nucen střely chytat přes ruku.Což je někdy problematické a je divné,že střelci se tak nechovají brankářům pravákům.Tvrdím,že taktika postavená o brankáře v pravém gardu vychází 1-2 zápasy a pak už si všichni zvyknou a na lapačku to nefunguje.Všiml jsem si i letos,kolik situací přes ruku letos řešil i Eda Turek/jinak sympaťák/a bylo to zhruba 80%.Na lapačku mu to pošle opravdu málokdo.Pokud by ti to nevadilo,docela rád bych si vyslechl tvoje zkušenosti.Nikdy jsem neměl možnost z brankářem obráceného gardu mluvit.I u nás pokud mě paměť neplete,chytali samí brankáři praváci :!:Jakej je na to tvůj názor?Chápu je to i o zvyk!

no ja s lapčkou nemam problemy mam tam dobre reflexy a viem robiť semafory...teda každý brankar sa líši ale ja som spokojný...ta vyražačka je väčší problem u mna...

:) Uvažuju jako pravák a protože nemám natrenováno samozřejmě jsem ty strany spletl.Ty jsi mi odpověděl správně,protože jsem mluvil o pravé straně,kde máš lapačku.Ale já tvrdim,že střelci si velice rychle zvyknou levorukému brrankáři střílet vše nad levé rameno/tady byla ta chyba/, tedy na místo,kde má vyrážečku a hokejku a tudíž skoro vše chytá lapačkou přes ruku.Takto ta formulace měla být a ty potvrzuješ má slova,že tam je problém ty puky chytat.Nevím totiž čím jto je ,ale pravákovi nad pravé rameno tak často nemíří.Minimálně je to 50-50%.Je to nějaký podmíněný reflex nebo co.Jinak ti přeju,aby ti to chytalo :wink: :!: :!:

PĂ­sali sme sĂ­ce offtopic ale zaÄŤo please ospravedlnte..a dĂ­ky...

arek píše:to by bolo pekne, ale dolezite je hrat dobre na konci sutaze :)
No ved to ma velmi nasralo že práve aj nakonci minulej sezony hrali z 9 zápasov 8 doma.Takže aj to rozlosovanie pomohlo Minnesote dostať sa tam kde bola,na začiatku sezony 5 zápasov doma-5výhier,to je velmi dôležité začať výhrami a rozohráť sa...a nakonci ked vrcholia súboje o play off tak tiež to nemali ťažké,nie ako Vancouver že z prvých 11 zápasov hrali 9! vonku,mali priemerný štart a bál som sa o play off až do vianoc,ked po vianočnej prestávke sa rozbehli a udržali to vo vynikajúcej forme až dokonca...
montreal píše:HokejovĂ˝ brankáři.Nezlob se,ale leváky hokejovĂ© brankáře,nerad vidim.A to jsem mnohokrát mÄ›l moĹľnost Turka,Vokouna, Theodora pozorovat.A dĹŻvod Exclamation Tvrdim,Ĺľe je to nevĂ˝hoda Exclamation
Teraz prišiel Vokoun do Floridy a určite ho v niekolkých zápasoch uvidím,kedže na Vancouverské zápasy zvyknem čakať do 4:00 ráno tak často predtým pozerám zápasy Floridy,takže si dám na Vokouna pozor a uvidím či to je nevýhoda.

Derek Boogaard bude na fighting campe(bojovom kempe) kde bude zaucat mladych hracov ohladom bitiek ako som videl fotos :wink:

Europa nie je NHL, preco napriklad Stefan Liv nechytava pravidelne za Detroit? Spravne, akosi na to nema pri tej konkurencii. Podobne ako Backstrom. Ako dvojka prosim! Ale dat neskuseneho chalana na miesto jednotky?!

chorche píše:Europa nie je NHL, preco napriklad Stefan Liv nechytava pravidelne za Detroit? Spravne, akosi na to nema pri tej konkurencii. Podobne ako Backstrom. Ako dvojka prosim! Ale dat neskuseneho chalana na miesto jednotky?!
Ja viem ze Europa nieje NHL,ale Bäckstrom zvladne post jednotky !!! Ved chytal nad 40zapasov a este + play off a podaval dobre vykony v zakl.casti aj v PO.A prebral stafetu od Fernandrza,ktory ho dost zaucil a aj tento rok ako i minule budeme mat 2dobrych brankarov ! Backstrom a Harding :evil:

Anooooo :D Wild podpisali 4och hracov,ktory pĂ´sobili vacsinu sezony na farme Matta Foya ktory patril k najproduktivnejsim hracom a dal najviac golov za Houston(farma) potom Erika Reitza-kvalitneho obrancu,ktory nazbieral na famre 9+25celkom slusne na obrancu a hral aj 7zapasov za divochov(najlepsi obranca na farme !,potom Aarona Vorosa ktoremu nedavam velke sance ze sa dostane do A-timu ale na farme bude stabilnym clenom podla mna nazbieral 11g+11a a este Joela Warda,ktory dostal v minulej sanci,ale len zopar sanci zahrat si za Minnesotu.Ale Foy,Reitz a Ward podpisali len jednorocnu zmluvu :D :D

Backstrom nemal dobru sezonu,mal ju vynikajucu..maloktorý brankar take vykoni vie podať hned vo svojej prvej sezone v NHL,a k tomu dostať aj ocenenie za najmenší priemer obdržaných golov na zapas..ni hocikto...

o Backstromovych kvalitach absolutne nepochybujem :!: a nepochybujem o jeho jasnej brank. 1tke :!: Harding je idealnou dvojkou; brankarsky post v Minnesote absolutne bezproblemovy..

cepi píše:o Backstromovych kvalitach absolutne nepochybujem :!: a nepochybujem o jeho jasnej brank. 1tke :!: Harding je idealnou dvojkou; brankarsky post v Minnesote absolutne bezproblemovy..
Ja viem ze to mame s brankarmi dobre a tiez Bäckstromovi verim i ked mnohi hovoria ze on nezvladne post jednotky comu ja neverim! I ked bol v NHL len jednu sezonu a predviedol toho dost a mozno sa aj zlepsi tuto sezonu :roll:

Je to síce trocha offtopic ja len chcem pripomenuť že aj Cam Ward vo svojej prvej sezone teda v play off zabezpečil svojimi paradnimi výkoonmi SC pre Carolinu no a čakalo sa že to bude talent na nasledujuce sezony no tato bola pre neho strašne nanič...noo mohlo ho potešiť iba víťasztvo na MS

Hannu píše:Je to sĂ­ce trocha offtopic ja len chcem pripomenuĹĄ Ĺľe aj Cam Ward vo svojej prvej sezone teda v play off zabezpeÄŤil svojimi paradnimi vĂ˝koonmi SC pre Carolinu no a ÄŤakalo sa Ĺľe to bude talent na nasledujuce sezony no tato bola pre neho strašne naniÄŤ...noo mohlo ho potešiĹĄ iba vĂ­ĹĄasztvo na MS
No,ale Ward nieje Bäckstrom ja mu plne dôverujem,ale pripustam ze by sa mu to mohlo stat,ale to by bol mozno len kratsi vypadok pre Bäckstroma :wink:

Uz mame podpisaeho aj obrancu Kurtisa Fostera na jeden rok mal 3+20 minulu sezona,ale bol na arbitrazi a tiez este Derek Boogard bude 23jula a Nick Schultz 26jula :) :)

Ano, aj Jim Carrey mal jednu dobru sezonu a teraz hadam nikto ani nevie, kde je! (Asi v advokatskej kancelarii, ved je JUDr.) Podobne moze dopadnut aj Backstrom! A Ward je LUCKER!

Minnesota1 píše:Uz mame podpisaeho aj obrancu Kurtisa Fostera na jeden rok mal 3+20 minulu sezona,ale bol na arbitrazi a tiez este Derek Boogard bude 23jula a Nick Schultz 26jula :) :)
Boogard nepojde na arbitraz,podpisal novu viacrocnu zmluvu s Wild,ktorej podrobnosti neboli zverejnene.

chorche píše:Ano, aj Jim Carrey mal jednu dobru sezonu a teraz hadam nikto ani nevie, kde je! (Asi v advokatskej kancelarii, ved je JUDr.) Podobne moze dopadnut aj Backstrom! A Ward je LUCKER!
Souhlasím s Chorchem, každý rok se v lize najde golman, který má dobrou formu a chytá špičkově, jneže málokterý golman udrží vysokou výkonnost dlouhodobě!

Theodore, Raycroft, Carey, Backstrom? Alebo to bude ako na hojdacke s New jersey a tak trochu aj Brodeurom? A co sa tyka Boogeymana, tak pre Wild len dobre, lenze naozaj nemam rad neschopne nehokejove mlatacky!

No Minnesota uĹľ podpĂ­sala aj toho Nicka Schultza,ja si myslĂ­m Ĺľe na poste centra a obrancov to uĹľ preháĹ

Hlavna vec, ze Minnesota nedotiahla ziadnu posilu, kto nahradi Whitea? A kde je konecne kvalitny brankar?

chorche píše:Hlavna vec, ze Minnesota nedotiahla ziadnu posilu, kto nahradi Whitea? A kde je konecne kvalitny brankar?
Wild vsadili na Backstroma, uvidime, jestli se jim to vyplati.

chorche píše:Hlavna vec, ze Minnesota nedotiahla ziadnu posilu, kto nahradi Whitea? A kde je konecne kvalitny brankar?
Ved Whitea "nahradí" Eric Belanger a s tým brankárom máš pravdu,Bäckstrom nie je kvalitný,nakoniec to dopadne ako minulý rok,Bäckstrom to pokazí,bude chytať Harding,posledných 25 zápasov odchytá dobre,potom bude 1ka,Bäckstrom pôjde preč.... :D

S hardingom to mozu zabalit a ak Backstrom nebude chytat tak dobre, ako v uplynulej sezone, trejd bude nevyhnutny. Belanger - mne sa nezda, ze dosahuje kvalit priemerneho Whitea. :!:

konecne sa nieco dĂ´lezitejsie udialo v Minnesote po dlksej dobe.ZĂ­skali sme Sergeho Payera z Ottawy v ktorej si vela nezahral,ale asi si nezahra vela v MIN ked je center.
1901 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES