Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

5,5 mega by bylo optimální... ale 6,75 mega, to už je docela přeplacenej :D
Ja som spokojny stým ze Mikko unas ostane dlksiu dobu i ked musim uznat ze je trocha preplateny.Optimalne by bolo od tych 5.5-6mil ale treba brat do uvahy ze to je nas lider,kapitan okolo ktoreho mozme v buducnosti stavat tím.Taktiez podla mna patri k najlepsim braniacim utocnikom v lige a aj na vhadzovania je docela uspesny.A taktiez v utoku nehra s neakymi super hviezdami a vylozenimi zakoncovatelmi ako Brunette a Miettinen,ale tým nechcem povedat ze tito spominany hraci su podpriemerny.
Jeho agent tvrdil ze na otvorenom trhu by nanho mohli prist ponuky i na 7mil rocne,ale nikde by nebol takym vyznamnym a dolezitym hracom ako unas.

Tu pridam niekolko statistik
Bodovanie centrov minuly rocnik:
Sedin 112
Crosby 109
Backstrom 101
Stamkos 95
Richards 91
Thornton 89
Kopitar 81
Stastny 79
Malkin 77
Kesler 75
Koivu 71

Buly:
Nichol 60.6
Steckel 59.2
Brind'Amour 58.8
Pavelski 58.1
Bergeron 58
Gaustad 57.4
Toews 57.3
Koivu 56.9
Belanger: 56.4
Stoll: 56
Crosby 55.9
A posledne 3roky sa len zlepsoval a ak to bude pokracovat i nadalej tak po takej 3sezone budem spokojny i s platom :)
2006-07 MIN 82 20 34 54
2007-08 MIN 57 11 31 42
2008-09 MIN 79 20 47 67
2009-10 MIN 80 22 49 71

Inak som zvedavy kto bude #2 v brane ked mame po Backstromovi dalsich kvalitnych brankarov ako Harding Endras a netreba odpisovat aj Khudobina
Miko Koivu je výbornej hokejista ale takové peníze si podle mě nezaslouží...je přeplacenej...ale když mu ty peníze "Wild" dali,tak proč ne že? :wink:
niekto moze hovorit, ze je preplateny a niekto zase, ze je podcenovany :!: tie peniaze si zasluzi, do posledneho centa, kto o tom nie je presvedceny, bude :D Wild sa nevyplatili pred rokom natahovacky s Gaborikom (aj ked slo o predosle vedenie), teraz si uz nemohli dovolit nieco podobne, Mikko by tie peniaze dostal tak ci tak, je dobre, ze ich dostal v Minnesote, je to nas najdolezitejsi hrac :yes:

"This is a historic day for the Wild," General Manager Chuck Fletcher said of signing the Wild's leading scorer the past two seasons. "Mikko is our captain, our top offensive player, our top defensive forward and truly our franchise player.

v branke bude Backstrom a dvojka bude Harding (mal by dostat viac priestoru, asi aby sa ukazal, aby ho mohli dobre vymenit, kedze bude po sezone UFA), Endras by mal zostat v Nemecku a Khudobin v Rusku
ale radsej by sa mohli pokusit vytrejdovat Backstroma :roll:
stale sa hlada asistent a kandidatmi su Wes Walz a Darby Hendrickson, juj :clap: jeden z nich by sa znovu mohol spojit s Wild
Tak do timu nam po Cullenovi pribudol dalsi velmi skuseny defenzivny utocnik John Madden na 1rok za 1mil.
Podla mna to bol dobry nakup ked John uz ma viacnasobne skusenosti s vyhrou SC taktiez je velmi dobry na vhadzovania a urcite bude platnym hracom na oslabenia ale dufam ze uz to bol posledny trejd.
Teraz uz je v time centrov az nadbytok ako:Koivu,Cullen,Brodziak,Madden,Bouchard,Sheppard,Wellman
Vidim to tak ze Sheppard zrejme pojde na farmu a Wellman je univerzalnejsi hrac tak on by sa mohol presadit niekde na kridle...

Ale skôr by som privital neakeho strelca,ktory nam stale znacne chýba :-(
Uvidime v akom style sa vrati po roku Pierre-Marc, urcite mu chut nechyba, hadam 60 bodov da v tejto sezone...
S dobrymi centrami rastie aj strelecky potencial, v utoku to bude dobre, urcite daju priestor i Mikaelovi



Skor by to chcelo este jedneho robustneho obrancu typu Hala Gilla

:good:
Butch, ak vobec bude hrat, tak by mal hrat na kridle a Granlund by mal zostat este vo Finsku

Sheppard out pre tento rok :shock: koleno si zranil, nie vsak na lade :hroza: 3-4 mesiace
WildCelt píše:Sheppard out pre tento rok :shock: koleno si zranil, nie vsak na lade :hroza: 3-4 mesiace
Na štvorkolke... :hroza: Zato by mal dostať zrážku z platu, toto by si hráči nemali dovoľovať vôbec, je to risk.
WildCelt píše:stale sa hlada asistent a kandidatmi su Wes Walz a Darby Hendrickson, juj :clap: jeden z nich by sa znovu mohol spojit s Wild
Darby Hendrickson bude jednym z 3 asistentov :clap: toho som mal rad, na PC hre NHL 2001 byval moj kapitan, aj na MS hraval dobre, aj nam dal gol :D
Výhra mladíkov Wild nad Rangers 5-4.

http://www.pointstreak.com/prostats/box ... id=1366254
Vysoká prehra aj v druhom zápase so STL, tentoraz 5-0 a Josh Harding zranený...zas! To snáď nie je pravda akú má ten chlapec v poslednom čase smolu. :?

vyzerá to na nepríjemné zranenie, to žiadneho hráča takto krátko pred sezónou nepoteší. Vyzerá to tak, že mu ho spôsobil Brad Boyes, tým ako prepadol cez brániaceho hráča rovno na nohu Hardinga... :?
este vcera na stranke titulok :arrow: Hip, hip hooray: Harding is back

a teraz toto :hroza: to je smola, hned bolo vidiet, ze to nie je dobre, vedel, ktora bije

moze si podat ruku s Bouchardom, po navrate znova zraneny :-( Butch uvod sezony urcite hrat nebude, tak snad sa dockame ich navratov co najskor
takze Harding si uz mozno v sezone, ktora vlastne este ani nezacala, nezachyta :scare: jedine pozitivum, ktore v tom vidim je, ze v buducej sezone by za Wild mohol chytat, lebo inak by skor odisiel, ci uz pocas sezony alebo po nej :ja_neviem:
WildCelt píše:takze Harding si uz mozno v sezone, ktora vlastne este ani nezacala, nezachyta :scare: jedine pozitivum, ktore v tom vidim je, ze v buducej sezone by za Wild mohol chytat, lebo inak by skor odisiel, ci uz pocas sezony alebo po nej :ja_neviem:
Kto bude dvojka za Backsom?
asi Anton Khudobin, ten ho nahradil aj v zavere minulej sezony, ale Backs si urcite zachyta viac ako sa planovalo, ved na 6 melonoveho brankara by sa aj patrilo takych 70+ zapasov :D

inak, az teraz som si spomenul na Endrasa, toho planovali este nechat v Europe, ci by sa to mohlo zmenit, to neviem :ja_neviem: a este je tu mladik Matt Hackett, ale to je uplny novacik, ten nebol minuly rok ani na farme asi

...
spravna odpoved je tu :arrow: Hokejový brankář Jose Theodore se stal novou posilou Minnesoty, kde bude krýt záda Niklasi Bäckströmovi. Podle zámořských médií podepsal roční smlouvu na 1,1 milionu dolarů. :|
Zatial som velmi spokojný stým ako sa dari Mikaelovi Granlundovi v IFK Helsinki ked zo 7zapasov má 2+4 ale v zapase proti Assatu sa dnes blisol hned 4bodmi=1+3 :good:

K priprave sa radsej ani vyjadrovat nebudem pretoze bola katastrofalna nielenze ani jeden zapas sa nám nepodarilo dotiahnut do vitazneho konca,ale mrzi ma aj to prerusenie serie vypredanych zapasov :cry:
Snad start sezony vo Finsku bude vyzerat uplne inak.
Konecne prisla výhra a oto cennejsie to je ze to bolo pri otvaracom domacom zapase.Musim pochvalit presilovky pretoze vsetky goly sme dali v pocetnej vyhode.Ale po polovici zapasu to vyzeralo biedne na dalsiu prehru ale potom prisli 2"zlepene" goly v rozpeti 50sekund a hned bolo vedenie nase a nastastie aj ostalo.
Olejari skusili nakoniec powerplay ktoru slusne zahrali a takmer nepustili puk z hokejok,ale bola 1obrovska sanca skorovat do prazdnej ked Burns spoza brany vyhodil o mantinel cez cele klzisko a nakoniec bola tycka :D no nevadi hlavný je plny bodovy zisk
Mela na tréningu Minnesoty? :shock: :shock: Čo je to s vami chlapci? Toto Maddog nezažil snáď nikdy v kariére...
Clutterbuck and Falk nearly come to blows after Falk two-hands him on ankle. Clutterbuck and Lats next. Now Barker and Brodziak
then

Quote:
Russostrib Michael Russo
Richards breaks up Barker and Brodziak by basically telling Barker to go to other side of rink. Bouchard may get setback just watching this

Russostrib Michael Russo
Schultz just throws his stick at Staubitz, then spends a minute screaming at him. You've got to admit, I called this nasty practice

Russostrib Michael Russo
Richards is skating the you know what out of the boys now. Burns picked a good practice to miss

Russostrib Michael Russo
In 4 corners, players are all bent over. Richards standing in middle of rink. Silence in arena for minute. He turns to group of 4: "3 laps!"

Russostrib Michael Russo
In 16 years, I have not covered a practice like this, and I've covered 10 coaches, including Mike Keenan
"That's what happens when you lose to the Blue Jackets."
:lol2:
V Minnesotě se při tréninku jiskřilo i sténalo

:bitka2:

dufam, ze to pomoze, v tom zapase s Columbusom uz aj mne sli na nervy...

to cloveku nemoze nepripomenut toto :D

Tak zrejme im pomohol ten zvlastny trening a hned to bolo vidiet i ked ten prvý gol hned v 1min ma trochu zaskocil a vyzeralo to ze prideme o dalsie body ale uz o par minut neskôr bolo vedenie na nasej strane,ktore sa uz nezmenilo.Opet musim pochvalit skvele presilovky ked z 3presiloviek vyuzili Divosi vsetky :cool: a v percentualnej uspesnosti im patri zatial 1.miesto v lige.Nastastie Luongo nemal svoj den co sa ukazalo na skore,len skoda ze zaverecna tretina sa uz dohravala v kludnom tempe

Inak som sklamaný z navstevnosti pretoze proti Nucks som ocakaval ze sa vypreda a taktiez i v predchadzajucom zapase proti Columbusu nebol "plný dom" :-( Ked to bude takto pokracovat aj nadalej tak nas slogan We are the team of 18 000 mi pripomenie uz len stare dobré casy.Dufam ze taketo výsledky dopomôzu k vacsej navstevnosti.
hej, pomohlo, ta agresivita z treningu sa preniesla na hracov Canucks, konkretne Rypiena :D
Minnesotka šlape pekne, celkom prekvapivo, Cullenovi ide, len čo je pravda a tak som sa nádejal že ho získame my... :?
No uvidíme keď prídete do Scottrade Center, to bude bitka...
1901 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS