Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tak to jsme dva já jsem Škoulu nikdy nemusel přijde mi jako takový klasický bek bez myšlenky a někdy mi přišlo že i hůř bruslí a pohybuje se no....neříkám že je špatný ale znám hodně lepších
Owen Nolan v priprave zarezava, doslova a dopismena :D
Obrázek
ako som pisal, slogan wild v buducej sezone

IT'S IN OUR BLOOD

:D
Obrázek 1:3
Wild Pre-season Game #1
Tuesday, September 15th, 2009, 7:00 PM CDT
Scottrade Center-St. Louis, Missouri

Skoda ze sa zapas nedal sledovat,ale podla rozpisu zostavy je vidiet ktorý tím chce v zapase uspiet,ale je to pochopitelne kedze hraju doma.Čestny uspech za divochov zaznamenal v samom zavere zapasu Pouliot(Sheppard,Irmen)

Forwards
Paul Kariya-Patrik Berglund-Brad Boyes
Andy McDonald-David Backes-David Perron
Chris Porter-Derek Armstrong-Aaron Palushaj
Ryan Reaves-Yan Stastny-Cam Janssen

Defense
Erik Johnson-Steve Wagner
Darryl Sydor-Alex Pietrangelo
Brendan Bell-Mike Weaver

Goalies
Chris Mason
Ben Bishop

VS

Forwards
Brodziak, DiSalvatore, Gillies, Hilbert, Irmen, Kalus, Kassian, Milroy, Pouliot, Sheppard, Smith, Weller

Defensemen
Falk, Fraser, Hnidy, Noreau, Scandella, Scott, Zanon

Goalies
Khudobin, Hackett
zdravim vas, som tu new. Verim ze spolu s nasou MIN to potiahneme tuto sezonu na tomto fore co najdlhsie :clap:
huraaa, uz sme 3 :D
nejak sa mi nechce prebehnut cele toto forum, tak teda bavili ste sa tu o novych típkov vo vedení Wild? na zaciatok by som im poprial vela stastia,
moc som o nich teda nezistil, len ze GM robil v strukturach v PIT a trener ma skusenosti z AHL
WildCelt píše:to si asi zahra s Havlatom :hmm:

ale radsej Sykora ako Skoula :D

v noci sa Skoula upisal tucniakom, Wild staci Zidlicky ...

hura uz tu mame sezonu :yahoo:
Divosi sa predstavia v tretej sade dresov za sezonu 15x ztoho az 13 zapasov vnich odohraju doma a 2 vonku.
Prvy zapas vnich odohraju 21.10(akurat na narodky :) ) doma proti Coloradu
1domaci a 2vonkajsie zapasy neskôr doplnim,pretoze som ich nenasiel

21.October MIN:COL
7.November MIN:DAL
25.November MIN:BOS
4.December MIN:ANA
21.December MIN:COL
11.Januar MIN:PIT
23.Januar MIN:CBJ
27.Januar MIN:DET
14.Februar MIN:VAN
9.Marec MIN:FLO
14.Marec MIN:STL
2.April MIN:SJ
hlavne nech sa dobre predavaju a su z nich domace dresy :) zelena je :cool:
tak tie srandicky na adresu Nicka Schultza po prichode noveho vedenia, ci este nezabudol hrat v ofenzive neboli len srandicky

Schultz by mal byt partnerom Johnssona v 2. presilovkovej obrannej formacii, presilovky vraj nehral uz ale 5 rokov :D
no konecne :!: uz maju Wild wallpaper oktobrovy, ktory doteraz nebol, co bol dovod ich prvej prehry :roll:

:) jaaaj, no museli dat rozpis napravo :x :D
fajn wallpaper,ale radsej by som tam chcel vidiet brodziaka alebo sykoru namiesto hnidiy-ho.
Dnes by sa mal pravdepodobne pred zapasom urcit nový kapítan,ktorý by mohol pod vedením Richardsa nosit C po celú sezonu.Vyberat bude spomedzi troch hracov Koivu,Brunette a Schultz.
Obrázek 4:3 ppObrázek

1.tretina
Tak opet je prva tretina bezgolova tak ako s Columbusom.Prva vacsia sanca prisla hned v prvej minute ked sa Koivu ocitol osamoteny medzi kruhmi,ale tesne minul.Dalsia vacsia sanca bola az v polovici tretiny z precislenia ked Brodziak skusal strielat,ale Giguere bol pozorný.Najvacsiu sancu zapasu zatial mali Ducks v presilovke ked Getzlaf peknou prihravkou nasiel pred branou Lupula,ktoreho peknym zakrokom vychytal Backs.
Divaci sa aspon potesili na Twins,kde bol dlho nerozhodny stav ale nakoniec vyhrali a postupuju do PO.Z hladiska potom bolo pocut "Let's Go Wild! Let's Go Wild!" Vikes win...check. Twins win...check. Now, it's up to our boys in red.

2.tretina
No prvý gol padol po 5 minutach ked Whitney-ovu strelu stihol mierne tecnut Lupul pod lapacku a bolo 0:1.Hra sa viacej otvorila co vyhovovalo Ducks k ich druhemu golu ked Perry nasiel volneho Arthyukina,ktory bezproblemov dal do odkrytej branky dalsi gol na 0:2.O necele 3 minuty sa v presilovke presadil skúsenejsi Saku Koivu,ktory sa presne trafil z kruhu na 0:3 :cry: .Divosi boli vtejto tretine absolutne "bezzubí" ked vyslali len 5 striel aj to z vacsich vzdialeností.

3.tretina
V uvode tretiny sa pobil Scott proti Parrosovi,kde mal jasne navrh Scott a vyhral tento suboj.Konecne sa trafili do cierneho aj Divosi v presilovke ked sa Koivu pred brankou presadil a opet vtom mali prsty aj Havlat a Brunette.Prisiel kontaktny goool v podáni ceskej spoluprace ked Havlat zrohu klziska nasiel Sykoru a ten zprvej dáva svoj prvy gol v sezone na 2:3.O necele 2min trafil Burns tycku a vyrovnavajuci gol bol na dosah.Predsa len prisiel vyrovnavajuci gol v dalsej presilovke 2min do konca ked Belanger pomedzi betony prestrelil Giguera :yahoo: :yahoo: :yahoo: .
Uprimne som po druhej tretine takmer neveril ze Divosi po tom nepresvedcivom vykone dokazu vyrovnat,ale po prvom gole jasne dominovali a ZASLUZENE vyrovnali,FAMOZNY ZAVER zapasu :)

Predlzenie
Minutu dokonca opet v presilovke sa presadil BRUNETTE ked dorazal spolu s Belangerom a rozhodol tento vyborny zapas :clap: :good:
1:12 - WILD WIN! WILD WIN! WILD WIN! What a comeback! What a finish! What a week! Andrew Brunette, who I interviewed earlier today, jams home a loose puck from the side of the net! The crowd is jumpin, jumpin!
tak musel to být asi krásný zápass....podle mě Wild trochu nakopla vyhraná bitka Scotta nad Parrosem pak už to jenom jelo :D
Backstrom opet potvrdil že patří mezi TOP 5 golmanu NHL za ty goly v celku nemohl a hodně podržel
jen tak dál
tak som prave dopozeral zapas zo zaznamu :?

what a win, what a finish :D yeah baby yeah, IT'S IN OUR BLOOD, A NEW ERA BEGINS :scare:

tak uvod nebol najhorsi, sance boli, ale to premienanie :roll: a tie strely od modrej, kazda vedla brany :doh: potom rychlo 0:3, a to by poznacilo snad kazde muzstvo, potom to uz neslo, ani len do sanci sa dostat, ale potom prislo KO Scotta Parosovi :box: a obrat, ktoremu vyrazne dopomohli nedisciplinovanostou hraci ducks

ten gol Sykoru, Sykora na Havlata, Havlat spat na Sykoru a Sykora gol, to akcia ako Gabby s Demom :D
a gol Belangera, to bola pecka, najprv som myslel, ze Giguera neprestrelil a to si myslel aj Giguere :D a potom divaci, radost Belangera, komentatori a Wildik :yahoo:

skvely match, uz uz som myslel, ze najvacsie ovacie budu tie po oznameni vitazstva Twins, no napokon prisli vacsie :oslava:

teraz tazky trip 5-zapasovy, vratane odvety s Anaheimom

:cinka:


:box: :biglol:
dnes by mali hrat Sykora a Havlat spolu od zaciatku na centri s Belangerom
Clutterbuck by mal ist ku Koivuovi s Brunettom
WildCelt píše:dnes by mali hrat Sykora a Havlat spolu od zaciatku na centri s Belangerom
Clutterbuck by mal ist ku Koivuovi s Brunettom
jj podla mna to dobre urobil trener a rozlosil sily i do druheho utoku a teraz su nebezpecnejsie aspon prve 2 utoky
Takto by to malo vyzerat proti kralom
A. Brunette - M. Koivu - C. Clutterbuck
M. Havlat - E. Belanger - P. Sykora
A. Miettinen - J. Sheppard - O. Nolan
J. Scott - K. Brodziak - B. Pouliot

N. Schultz - K. Johnsson
G. Zanon - B. Burns
S. Hnidy - M. Zidlicky
dufam, ze tuto sezonu uz viac prerazi Sheppard
vie si dobre podrzat puk a odtlacit supera, dobre tahy ma, hadam zacnu pribudat bodiky :smile03:
Richards’ Quote of the Day

“The more time you spend in the offensive zone, the less time you’re spending in your own zone.”

to nie je lemaire, to nie je lemaire
1.tretina
Dost zly start do sezony uz ma zasebou Harding,ktory dostal v uvodnych 4 minutach 2 goly od Smytha a Williamsa.Tretí gol kralov dal Kopitar o necelych 5 minut po peknej kombinacii od trojice Williams-Smyth-Kopitar(vsetci maju zatial v zapase 1+1).Za Divochov hra zatial dost aktivne Clutterbuck,ktory sa chce presadit v prvom utoku.Harding za 2/3 golov prakticky nemohol ked 1.gol bol po teci a treti z podarenej akcie,ale druhy gol od modrej mohol chytit
Zatial do tretice Divosi nedali gol v uvodnej tretine a zatial ani v druhej,ale dufam ze teraz to prelomia.

2.tretina
Divosi vyuzili prvu presilovku v zapase ked Brunette spoza brany nasiel Havlata,ktory dava pvvy gol v sezone.Ocakaval som ze by mohol prist gol,pretoze Divosi zatial patria k top 5 v presilovkach a naopak krali su zatial najhorsi v oslabeniach.Uz o minutu neskor Quick dobre vychytal lapackou Sheppardovu strelu.V polovici tretiny sa krali dostavaju opet do trojgoloveho vedenia ked Handzus tusim pomedzi betony prekonal Hardinga.A Divosi vyuzivaju 2/2 presiloviek ked vyborne to pred brankou tecoval Belanger a tým nasiel volneho Schultza,ktory bezproblemov znizuje na 4:2.
MIN Powerplay 6/11 nad 50% uspesnost :good: LA Penalty kill 2/9

3.tretina
Po 7 minutach prisiel kontaktny gol od Johnssona a konecne i v hre 5na5,pretoze zatial takmer vsetky goly dali Divosi v presilovkach.V polovici tretiny Krali v precisleni 2na1 opet davaju gol ked zakoncoval Purcell na 5:3.O necele 2min Krali specatuju vysledok na 6:3 ked opet padol gol z one-timersu pricom Harding nechal odokrytu celu branku,dnes podal podpriemerny výkon
Ale odost viac sa mi paci tento pohladný stýl hokeja :thumbsup: nez Lemairova defenziva
Je to dost nezvyk vidět Minnie nejenom dostat tolik gólů, ale hlavně jak je průchodné střední pásmo...

Btw ten 3. gól nebyl 5-5, bylo to ve výhodě, takže Wild měli na ledě v tu chvíli 6 hráčů, nebyla to technicky přesilovka, ale pořád výhoda jednoho hráče navíc :wink:

Chválu a oslavné písně na Kings si nechám do příslušného topicu...
no Niklas Backstrom uz asi nebude mat dobre statistiky,i ked dnes stal v branke Harding, nejak zatial skoro prehravaju, tento mesiac moc vysledky asi nebudu :verysad:
tak Harding za prve goly mohol tazko, bolo to velmi slabe na zaciatku, znovu pomohlo az premiesanie utokov

zapas som si pozrel zo zaznamu, pozeram si pozeram, uz uz bolo vyrovnanie na spadnutie, takmer 10 minut do konca a trosku sa zhovadil obraz, ale hned naskocil, vobec som nezaregistroval, ze tam je strih, potom pozeram, ze kolko este zostava, ze 3 minuty :eek2: pozriem na stav a 3:6 :? :x

ale dobre tak, hadam si nemyslia, ze budu vyhravat po obratoch z 0:3 a pod

dalsi tazky zapas v San Jose nedelu, uz hadam live a s lepsim startom :!:
WildCelt píše:tak tie srandicky na adresu Nicka Schultza po prichode noveho vedenia, ci este nezabudol hrat v ofenzive neboli len srandicky

Schultz by mal byt partnerom Johnssona v 2. presilovkovej obrannej formacii, presilovky vraj nehral uz ale 5 rokov :D
tak prvy gol Nicka je tam :cinka:
WildCelt píše:dufam, ze tuto sezonu uz viac prerazi Sheppard
vie si dobre podrzat puk a odtlacit supera, dobre tahy ma, hadam zacnu pribudat bodiky :smile03:
pred kontaktnym golom pekne zaviezol puk do pasma, sice nemal asistenciu, ale keby sa udeluju 3, tak ma :D znova tam parkrat predviedol ako si vie pokryt puk :thumbsup:

Bruno je fantasticky pri mantineli :cool:
1901 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES