Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Lemieuxův průměr vodů za zápas=1.883
Gretzkyho = 1.921 - zase tak velký rozdíl v tom není - je teda možná ve statistikách nejlepší, ale není zase takový suverén

BigPete píše:LemieuxĹŻv prĹŻmÄ›r vodĹŻ za zápas=1.883
Gretzkyho = 1.921 - zase tak velký rozdíl v tom není - je teda možná ve statistikách nejlepší, ale není zase takový suverén
Máš pravdu.Wayne má pred Máriom náskok ,iba 1 100 bodov. :D Není dôležitý prúmer bodú, ale počet bodov, dosiahnutých v kariére.

milos76 píše:
BigPete píše:LemieuxĹŻv prĹŻmÄ›r vodĹŻ za zápas=1.883
Gretzkyho = 1.921 - zase tak velký rozdíl v tom není - je teda možná ve statistikách nejlepší, ale není zase takový suverén
Máš pravdu.Wayne má pred Máriom náskok ,iba 1 100 bodov. :D Není dôležitý prúmer bodú, ale počet bodov, dosiahnutých v kariére.
To nemá už cenu řešit - každej si budem mlet svou....

milos76 píše:
A ÄŤi som naivnĂ˝, keÄŹ by som chcel, aby Crosby hral Za Rangers?Nie som.Bolo to iba moje prianie.
Presne tak ako je moje prianie aby Paul Stastny reprezentoval Slovensko... dufam ze si pochopil co som ti tymto chcel povedat. :wink:

OpenFire píše:
Presne tak ako je moje prianie aby Paul Stastny reprezentoval Slovensko... dufam ze si pochopil co som ti tymto chcel povedat. :wink:
Ale áno, pochopil. Prepáč,mohol som to napísať ,trocha inak.:wink:

Tak Rangers se snad už konečně rozjíždějí :D :D vítěztví nad San Jose 3-1 je skvělé a málokdo jej očekával.Pěkná byla třetí branka Shanahana který trefil prázdnou branku přes celé kluziště a ještě s odrazem o mantinel jak v kulečníku :D :D :cool:

excelent píše:Tak Rangers se snad uĹľ koneÄŤnÄ› rozjĂ­ĹľdÄ›jĂ­ :D :D vĂ­tÄ›ztvĂ­ nad San Jose 3-1 je skvÄ›lĂ© a málokdo jej oÄŤekával.PÄ›kná byla tĹ™etĂ­ branka Shanahana kterĂ˝ trefil prázdnou branku pĹ™es celĂ© kluzištÄ› a ještÄ› s odrazem o mantinel jak v kuleÄŤnĂ­ku :D :D :cool:
Presne tak.Vyzerá to, Ĺľe sa Rangers znovu dostávajĂş, do formy.Milo ma prekvapil Weekes, ktorĂ˝ snáď koneÄŤne dokáže, Ĺľe aj on vie chytaĹĄ.CelĂ˝ tĂ˝m, hral supr.Ale pred Shanahanom, treba daĹĄ klobĂşk dole.KeÄŹ prichádzal dĂşfal som ,Ĺľe by tĂ˝mu mohol pomĂ´cĹĄ, ale, Ĺľe bude(aspoĹ

Visnovsky do Rangers, nebolo by to najhorsie :wink: V LA sa mu az tak nedari ako minulu sezonu, muzstvo sa oslabilo a Rangers maju rozhodne kvalitnejsie muzstvo a pomohlo by to aj Lubovi a snad aj Rangers prebrat sa zo zatial nie naj vykonov :)

WildCelt píše:Visnovsky do Rangers, nebolo by to najhorsie :wink: V LA sa mu az tak nedari ako minulu sezonu, muzstvo sa oslabilo a Rangers maju rozhodne kvalitnejsie muzstvo a pomohlo by to aj Lubovi a snad aj Rangers prebrat sa zo zatial nie naj vykonov :)
Rangers sa už snáď prebudili.Vyhrali v Anaheime a v San Jose.Ale ten Lubo, by sa zišiel.Pomohlo by to ako jemu, tak aj klubu.Ofenzívny obranca, chýba klubu ako soľ.A Lubo by so spoluhráčmi ako sú Jágr a Shanahan ,atakoval najvyššie priečky, v kanadskom bodovaní obrancov. :wink:

Rangers vyhrali v Atlante 5:2 :cool: Rangers už bodovali, v 5 zápase po sebe.Vyzerá to ,že sa hráčom Rangers definitívne vrátila pohoda a dobrá forma, z minulej sezóny.Veľmi ma to teší, najmä u Lundqvista, ktorý sa na začiatku sezóny trochu trápil a podával nevýrazné výkony ,ale vyzerá to ,že forma sa mu už vrátila.Včera obstál aj proti kanonierom, ako sú Hossa s Kovaľčukom. :cool:

No to s tym Lunquistom tesi aj mna.Uz som sa bal syndromu druhej sezony,ale to je hlupost.Henke sa z toho dostava.......

Alex píše:No to s tym Lunquistom tesi aj mna.Uz som sa bal syndromu druhej sezony,ale to je hlupost.Henke sa z toho dostava.......
Presne toho, som sa bál aj ja.Ale Henrik nám ukazuje, že to není jeho prípad.Včera to bol aj taký malý súboj, dvoch mladých špičkových gólmanov Lundqvist -Lehtonen ,z ktorého vyšiel víťazne Henke. Verím, že sa mu forma pomaly vracia a zase bude podávať kvalitné výkony, aké od neho poznáme, z minulej sezóny.:wink:

Jsem rád že Rangers vyhráli nad Atlantou :cool:

Tak Dalsi minisuboj Milosi
Jardo 0b
Shanahan 1a
Majo Hossa 2G :cool:

eman22 píše:Tak Dalsi minisuboj Milosi
Jardo 0b
Shanahan 1a
Majo Hossa 2G :cool:
Eman:Ten zápas s Atlantou, stál hráčov Rangers, veľa síl.A Kolzig chytal, fantasticky.Atlanta tiež prehrala.Aj ich ten zápas s Rangers ,dosť vyčerpal.

Ale nezabúdaj, že Atlanta má o 3 zápasy viac.Jarda so Shanahanom tú stratu, v pohode vymažú. :cool:

eman22 píše:Tak Dalsi minisuboj Milosi
Jardo 0b
Shanahan 1a
Majo Hossa 2G :cool:
Eman :Jarda včera strelil 2 góly, po prihrávkach Marcela.Aj Shanahan strelil, daľší gól.A to majú stále o 2 zápasy menej, ako Marián.Takže súboj môže pokračovať.

Včera ma Rangers potešili.Po 2 tretinách prehrávali s New Jersey 0:2 A ZA 1 min a 30 sekúnd otočili skóre a vyhrali tento dôležitý zápas, o čelo divize. :cool:

milos76 píše:
eman22 píše:Tak Dalsi minisuboj Milosi
Jardo 0b
Shanahan 1a
Majo Hossa 2G :cool:
Eman :Jarda včera strelil 2 góly, po prihrávkach Marcela.Aj Shanahan strelil, daľší gól.A to majú stále o 2 zápasy menej, ako Marián.Takže súboj môže pokračovať.

Včera ma Rangers potešili.Po 2 tretinách prehrávali s New Jersey 0:2 A ZA 1 min a 30 sekúnd otočili skóre a vyhrali tento dôležitý zápas, o čelo divize. :cool:
jagr strelil dva Goly po Marcelkovych dvoch uzasnych nahravkach. Ale stale verim Majovi On je najlepsi nie nejaky DĹľegr z Rangers :x

eman22 píše:
jagr strelil dva Goly po Marcelkovych dvoch uzasnych nahravkach. Ale stale verim Majovi On je najlepsi nie nejaky DĹľegr z Rangers :x
Jágr je najlepší hokejista, na svete.Marián na tom, aby dosiahol jeho ĂşroveĹ

len sa z toho JARDU nepototo :)

milos76 píše:
eman22 píše:
jagr strelil dva Goly po Marcelkovych dvoch uzasnych nahravkach. Ale stale verim Majovi On je najlepsi nie nejaky DĹľegr z Rangers :x
Jágr je najlepší hokejista, na svete.Marián na tom, aby dosiahol jeho ĂşroveĹ

eman22 píše:
Milos a ty si vravis ze slovak? :x
Ja nedelĂ­m hráčov v NHL na Slovákov a tĂ˝ch druhĂ˝ch.Mariánovi držím palce,ale ako pre fanúšika Rangers,je pre mĹ

milos76 píše:
eman22 píše:
Milos a ty si vravis ze slovak? :x
Ja nedelĂ­m hráčov v NHL na Slovákov a tĂ˝ch druhĂ˝ch.Mariánovi držím palce,ale ako pre fanúšika Rangers,je pre mĹ

BigPete píše: SprávÄ› Miloš :cool: . Jen mÄ› posledĂ­ dobou štve nevyrovnanost vĂ˝konĹŻ Rangers :( , bojĂ­m se, Ĺľe si jim to vymstĂ­ v play-off
Díky BigPete.Tou nevyrovnanosťou výkonou trpia momentálne viaceré týmy.Pozri sa na Ottawu,Pittsburgh,Carolinu ...Sezóna je ešte stále, len na začiatku.Lundqvistovi to tiež na začiatku sezóny moc nešlo, ale forma sa mu už pomaly vracia, tak ako obrancom.Myslím, že po uzdravení Ortyho, ( ktorý týmu veľmi chýba, najmä na oslabeniach) a posilnení o kvalitného ofenzívneho obrancu, už nebudú podávať naši hráči, takéto nevyrovnané výkony.:wink:

kajo píše:len sa z toho JARDU nepototo :)
Keby bol Jarda KanaÄŹan,tak by vám to toÄľko nevadilo.Jágra som vĹľdy uznával, ako supr hokejistu.Tak ako aj teraz, napr.Mariána,Forsberga,Thortona,Crosbyho ...Ale u mĹ

nikomu som nic nevnucoval,a ani to nemienim robit.len som napisal,ze sa to s tym Jagrom niekedy prehana,ako keby bol pan Boh,alebo nieco take.viem,ze je super hokejista a uz vela toho dokazal,to mu ani nik nebere.len mne osobne je strasne nesympaticky
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS