Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Měsíc před začátkem přípravného kempu oznámilo vedení New Yorku Rangers, ľe Jeda Ortmeyera postihla plicní embolie. Útočník musel okamľitě přeruąit trénink.

No jo no Ňů jork ček rendľrs se nám pomalu rozpadá, ąkoda

cheataĹ™ píše:No jo no Ňů jork ÄŤek rendÄľrs se nám pomalu rozpadá, Ä…koda
Počky Čechů je tam pořád stejně, moľná to tady dokonce někdo psal - odeąli Ručinský a Sýkora, přiąel Rachůnek a Richter

BigPete píše:
cheataĹ™ píše:No jo no Ňů jork ÄŤek rendÄľrs se nám pomalu rozpadá, Ä…koda
Počky Čechů je tam pořád stejně, moľná to tady dokonce někdo psal - odeąli Ručinský a Sýkora, přiąel Rachůnek a Richter
Ja som to písal,stále je v Rangers, 7 českých hokejistov.
To čo sa stalo Ortymu, je smutné.Ale zasa, ľe by sa Rangers kvôli tomu rozpadali, je prehnané tvrdenie.Keby sa to týkalo Prúchu,Jágra,Straku,Shanahana,Rachúnka,Kasparaitisa,Lundqvista, tak by sa o tom tak, ako to cheatař napísal, mohlo hovori».Toto sú kµúčový hráči, ktorým keby sa stalo niečo podobné ako Ortymu, tak by bolo »aľké, vykompenzova» ich stratu.Ale stratu Ortyho, budú Rangers vedie» vykompenzova».

Ortmayerovi prajem, skoré uzdravenie.

BigPete píše:
cheataĹ™ píše:No jo no Ňů jork ÄŤek rendÄľrs se nám pomalu rozpadá, Ä…koda
Počky Čechů je tam pořád stejně, moľná to tady dokonce někdo psal - odeąli Ručinský a Sýkora, přiąel Rachůnek a Richter
Ale odeąli lepąí neľ přiąli.

cheataĹ™ píše:
BigPete píše:
cheataĹ™ píše:No jo no Ňů jork ÄŤek rendÄľrs se nám pomalu rozpadá, Ä…koda
Počky Čechů je tam pořád stejně, moľná to tady dokonce někdo psal - odeąli Ručinský a Sýkora, přiąel Rachůnek a Richter
Ale odeąli lepąí neľ přiąli.
CheataĹ™ ako mĂ´ÄľeÄ… napĂ­sa», takĂşto blbos»?Ako mĂ´ÄľeÄ… porovnáva» stratu RuÄŤĂ­nskĂ©ho a SĂ˝koru, s prĂ­chodom RachĂşnka a Richtera?Ak to nevieÄ…, tak náhrada za SĂ˝koru, je Shanahan.A za RuÄŤĂ­nskĂ©ho priÄ…iel do tĂ˝mu, mladĂ˝ talentovanĂ˝ ĂştoÄŤnĂ­k ,Jarko Immonen.A v obidvoch prĂ­padoch, to boli zmeny k lepÄ…iemu.Ja som ten poÄŤet 7 ÄŤeskĂ˝ch hokejistov myslel tak, Äľe je to rovnakĂ˝ poÄŤet, ako v minulej sezĂłne.A neporovnával som ich kvality.Podµa mĹ

milos76 píše:
cheataĹ™ píše:
BigPete píše: PoÄŤky ÄŚechĹŻ je tam pořád stejnÄ›, moÄľná to tady dokonce nÄ›kdo psal - odeÄ…li RuÄŤinskĂ˝ a SĂ˝kora, pĹ™iÄ…el RachĹŻnek a Richter
Ale odeąli lepąí neľ přiąli.
CheataĹ™ ako mĂ´ÄľeÄ… napĂ­sa», takĂşto blbos»?Ako mĂ´ÄľeÄ… porovnáva» stratu RuÄŤĂ­nskĂ©ho a SĂ˝koru, s prĂ­chodom RachĂşnka a Richtera?Ak to nevieÄ…, tak náhrada za SĂ˝koru, je Shanahan.A za RuÄŤĂ­nskĂ©ho priÄ…iel do tĂ˝mu, mladĂ˝ talentovanĂ˝ ĂştoÄŤnĂ­k ,Jarko Immonen.A v obidvoch prĂ­padoch, to boli zmeny k lepÄ…iemu.Ja som ten poÄŤet 7 ÄŤeskĂ˝ch hokejistov myslel tak, Äľe je to rovnakĂ˝ poÄŤet, ako v minulej sezĂłne.A neporovnával som ich kvality.Podµa mĹ

[quote="cheatař"][/quote]No jo, ale tohle nejsou Čeąi Shanahan a Jarko Immonen a já to bral jako trio Sýkora, Ručinský a Dľégr.

Tak si za nich dosaď iné trio, Dľégr, Straka,Prúcha.A to eąte s Dľégrom, budú hráva» aj Malík,Rozsíval a pri presilovkách Rachúnek.

A není dôleľité, či priąli za Sýkoru s Ručínskym český hokejisti, ale či za nich majú Rangers adekvátnu náhradu.A tu majú, v podobe Shanahana a Immonena.

Rangers sou slaby...uz... :cry:

Ja si taky myslim,ze jsou slabsi nez minulou sezonu:((( Shanahan uz je strarej deda!!!A Jagr bude hrat s nim a v centru Nylander to se mi taky nelibi:(A jeste do Rangers prisel Adam Hall a Matt Cullen

Správné sloľení muľstva tak,aby bylo vysledkově dlouhodobě efektivní je největąí umění v kolektivním sportu.V týmu je potřeba mít jak starąí zkuąené hráče tak mladé dravce kteří mají ambice prosadit se v týmu na výsostná místa elitních hráčů.Rangers postupují zatím velice zkuąeně a tým mixují celkem rovnoměrně a tak pro mne jako fanouąka zatím spokojenost. :wink:

Ery91 píše:Ja si taky myslim,ze jsou slabsi nez minulou sezonu:((( Shanahan uz je strarej deda!!!A Jagr bude hrat s nim a v centru Nylander to se mi taky nelibi:(A jeste do Rangers prisel Adam Hall a Matt Cullen
Shanahan je sĂ­ce starÄ…Ă­ hráč, ale stále veµmi produktĂ­vny.A na presilovkách bude s Jágrom, veµmi nebezpeÄŤnĂ˝ pre sĂşperov a budĂş dáva» veµa gĂłlov. NemyslĂ­m si , Äľe bude hráva» v 1 Ăştoku.Tam bude hráva» ako minulĂş sezĂłnu Straka.Shanahana zobrali ,aby sa zväčąila nebezpeÄŤnos» a produktivita ,2 Ăştoku.V minulej sezĂłne, sa o gĂłly staral prevaÄľne 1 Ăştok.Shanahan bude hráva», s Cullenom a PrĂşchom.MyslĂ­m si, Äľe Shanahan s PrĂşchom, utvoria veµmi nebezpeÄŤnĂş dvojicu, pre gĂłlmanov sĂşperov.A ak sa bude Lundqvistovi dari» tak ako minulĂş sezĂłnu, tak sa Rangers bez problĂ©mov, prebojujĂş do play off.TakÄľe aj u mĹ

Tak pral bych si aby se jim darilo ved:) :cool:

potvrdene, Jagr sa stal novym kapitanom Rangers :?

Takze konecne sa rozhodol prijat kapitanske "C" :D A kto ho zvolil za kapitana, trener Renney :?: Urcite ale bude dobrym kapitanom...

Podle me to neni ten typ, kterej je idealni na C... :?

Senátor Palpatine píše:Podle me to neni ten typ, kterej je idealni na C... :?
Je to správny, kapitán.Ja som chcel aby to bol on, alebo Shanahan.Ale Jágr, je dobrá voµba.Veď v kabíne má práve on, najdôleľitejąie slovo.V celom klube sa snaľia, aby mal vytvorené, čo moľno najlepąie podmienky a snaľia sa mu splni», čo mu na očiach vidia.Ale dôleľitejąie ako to, ľe bude C je to, aby sa nezranil a mohol naplno odohra» celú sezónu. :cool:

V zámorských médiach prebehla ąpekulácia, o moľnej výmene medzi Rangers a Columbusom.Columbus by dal Rangers trucujúceho Zherdeva, a Rangers by im dali mladého gólmana Montoyu a vysokú pozici v drafte.

Ja by som to, privítal.Montoya v Rangers ąancu chyta» nedostane, Zherdev je dobrý hokejista, ktorý by bol veµkou posilou, kádra Rangers.Čo si o tej moľnej výmene, myslíte vy? :wink:

no montoya si fakt asi nezachyta lunqist je super brankar jeden z najlepÄ…ich v NHL takÄľe ja by som tuo vymenu prijal.inak dufam Äľe saa rangers bude darit aspon tak ak minulu sezonu :P

Bindo píše:no montoya si fakt asi nezachyta lunqist je super brankar jeden z najlepÄ…ich v NHL takÄľe ja by som tuo vymenu prijal.inak dufam Äľe saa rangers bude darit aspon tak ak minulu sezonu :P
Ty si tieľ, fanúąik Rangers?Aj ja dúfam, ľe budúca sezóna dopadne eąte lepąie, ako tá minulá.Predpoklady na to sú.A som rád, ľe moji obµúbený hráči z farmy, budú hra» v budúcej sezóne NHL-Immonen a Staal.Immonen určite a Staal v priebehu sezóny, naskočí dúfam tieľ.Majú na to, aby hrali v NHL.Dúfam ,ľe v budúcnosti dostanú ąancu, aj Dawes a Baranka. :cool:

rangers je moje 3 najoblubenejÄ…ie muÄľstvo za coloradom a atlantov a dufam Äľe bude aspon play-off ked uÄľ nie viac a Äľesa bude darit jagrovi tak ako minulu sezonu :lol:

Tak sa nám po vÄŤerajÄ…om ví»aznom zápase V Bostone, zrejme ukázala definitĂ­vna podoba kádra, do novej sezĂłny.Rangers strelili 4 gĂłly z presiloviek, ÄŤo ukazuje, Äľe to bude zrejme veµká zbraĹ

Lundqvist -Valiquette (Weekes)

Kasparaitis -Tyutin
Malik - RozsĂ­val
Ward - RachĂşnek
Pock (Baranka)

Shanahan -Nylander - Jágr
PrĂşcha -Straka - Hall
Dawes - Cullen- Ward
Hollweg -Immonen - Hossa

Podla mna Baranka poputuje na farmu pretoze je este mlady a Pockovi daju teraz sancu nech sa ukaze ci na NHL ma alebo nie, ak zlyha podla mna poputuje do Europy...

btw. Ked tak pozeram na kader NYR tak mi neda pripomenut ze preco Marcel nehra v druhom utoku... skoda :(

OpenFire píše:
btw. Ked tak pozeram na kader NYR tak mi neda pripomenut ze preco Marcel nehra v druhom utoku... skoda :(
Open Open.Stavím sa, ľe uhádnem, miesto koho, by Marcel mal hra» v 2 útoku.Miesto Prúchu ľe?Pochop, ľe Marcela v kádri udrľala, iba choroba Ortmayera.Ináč by s ním, vôbec novú zmluvu nepodpísaly.Marcel není moc produktívny hráč a iba to, ľe mu chcú da» ąancu hráva» oslabenia neznamená, ľe má na to, aby hrával v 2 útoku.Tam musia by» hráči, schopný strieµa» góly a takým hráčom, Marcel není.Jeho silná stránka je, ľe je dobrý na oslabeniach,dokáľe hra» do tela a bráni».Je to práve hráč ,pre 3 alebo 4 formáciu ,ale nie do 2. Počítam ,ľe aľ sa Ortmayer v januári vráti, tak Marcela vymenia.Toto je jeho posledná ąanca dokáza» ,ľe má na to, aby v kádri Rangers, mal pevné miesto.Uvidíme, ako sa mu bude v novej sezóne dari».:wink:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS