Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Guddy.44 píše:Tak Hobbit se uskromnil. pokud zopakuje výkon z minulé sezóny, tak dostane dlouhodobou smlouvu. Tohle je rozumné pro obě strany. Teď už jen ten Brassard. :giggle:
Velmi pekná a rozumná smlouva :)

Ješte pred Brassom,je na rade Kreider,ktorý má dnes arbitráž. :wink:

Až potom príde rada na Brasse
Brassarda mám rád, proto jsem jej zmínil. V Rangers zahrál dobře a to jak minulý rok po přestupu, kde hlavně v PO exceloval, tak letos. Ale 5,5 je moc. na druhou stranu, povahově mi přijde dost nafoukaný, takže asi bude problém se s ním domluvit. :neviem:
Guddy.44 píše:Brassarda mám rád, proto jsem jej zmínil. V Rangers zahrál dobře a to jak minulý rok po přestupu, kde hlavně v PO exceloval, tak letos. Ale 5,5 je moc. na druhou stranu, povahově mi přijde dost nafoukaný, takže asi bude problém se s ním domluvit. :neviem:
Aha,preto o nom tolko píšeš :wink: U mna je to Chris, takže pre mna dnešok je dôležitejší z pohladu hráčov NYR ako Brass :-D

Tak k tomu čo píšeš o Brassovi ,není čo dodávať,dobre ho poznáš :wink: je to presne takto aj podla mňa s tým,že zahral dobre hlavne po tom čo ho dali dokopy s Zuccarellom. Bez neho by bol tak polovičný a ked to porovnáš s jeho platom,ktorý zobral není čo riešiť,tie prachy podla mňa Brass nedostane.Uvidíme ako to nakoniec dopadne,mne by sa celkom zamlouvala jeho výmena, ak teda by nebol ochotný ani teraz zlaviť :wink:Starý podla mna len tak necúvne to sa Brass prepočíta
Chris Kreider agrees on a 2 year $4.95M deal to avoid arbitration
NYR sign Brassard to 5 yr, $25M deal.
:lol2: :slap: ..no lepší jak 5,5 ne? :neviem: Brassarda mám fakt rád, ale tyhle prachy si ani vesnu nezaslouží. Teď bude ještě víc nafoukanej jak byl doteď. A už může hrát zase kulové jak v Bulumbusu. :|
No neviem, mne sa tiez nadvihlo obocie… potom aby si hraci ako o´reilly nepytali 6,5+ mil… :slap:
Buduce leto budu NYR v poriadnych srac*ach… uz maju 52 mil minutych na 11 hracov a bez zmluv stepan, hagelin hobit, staal… (st.louisa sa uz ani spominat neoplati)
Na druhou stranu, Brassard je stále mladý a tím, že se posune na post 2nd centra a dostane kvalitnější křídlo jak Pouliota by se jeho produkce mohla ještě zvýšit. Narozdíl od Columbusu tady cítím, že mu destinace sedí. Zlepšil se i směrem dozadu, na to je třeba také přihlížet. Příští sezónu od něj těch 55-60 bodů čekám. Rád bych viděl lajnu Zuccarello-Brassard-Nash, protože Kreider-Stepan-MSL snad zůstane spolem.

Za rok asi Rangers budou muset napálit 5 mega u hobbitovi. Ten problém s plat. stropem bude, o tom žádná. Nicméně, pořád se dají některá jména "vypustit", popřípadě vyměnit. :neviem: U Brassarda rangers neměli na výběr. Museli mu to dát.
Ok, ak sa stane spolahlivym clenom top6, pravidelne zbierajucim aspon tych 0.7-0.8 bodu na zapas tak ta zmluva nakoniec nemusi vyzerat az tak zle. Zatial ale este nenazbieral ani 20g ci 50b za sezonu a to uz ma v NHL nieco odkrutene… rangers touto zmluvou stavili na to ze sa v najblizsich sezonach dokaze zdvihnut minimalne o level vyssie ako v doterajsom priebehu kariery. Keby sme to boli urobili my s o´reillym pred 2 rokmi (zmluva 5x5) tak teraz urcite nenadavame, no ale na druhu stranu najdu sa aj priklady kde sa take zmluvy a stavka viac na hracov potencial ako na doterajsie vykony timom nevyplatili, skor naopak… (za vsetkych napr. ville leino)
Uvidime kam sa zaradi brassard
U Brassarda byl ale problém, že v Columbusu mu to stejně jako většině nešlo. Nedokázal se tam prosadit a hrál podprůměrně stejně jako většina týmu. Po přestupu k Rangers se ale ihned chytil a sbíral body. Navíc, 45 bodů na centra 3. lajny je podle mě nadprůměr. A taky podstatná věc, 45 bodů udělal v lajně s Zuccarellem a Pouliotem, žádnými zázračnými hráči. (sorry hobbit).. Tím chci říct, že pokud bude hrát jako doteď, tak se může o ten level klidně zvednout. Kdo sledoval alespoň pár zápasů Rangers tak ví, že snad nejnebezpečnější lajna Rangers byla ta třetí s Brassardem v centru. Jo, druhá věc je pak bránění, protože to ani jeden z trojky nezvládal. Ale rozhodně to není zas až tak velkej průser ta smlouva, jak to na první pohled vypadalo. Být to za 4 mega, je to kauf.
Pre rangers je hlavne nebezpecne ze tymto nastavili latku trojici hobbit, stepan, hagelin. Ak budu podavat porovnatelne vykony s brassardom, nedajboze lepsie (co IMO vobec nie je nerealne), tak bude moct kazdy z nich ziadat podobne zmluvy, ci uz priamo od sathera, alebo na arbitrazi a rangers len tazko najdu nejake protiargumenty…
aby sa este tato zmluva rangers uz o rok nevratila ako bumerang – bez ohladu na brassardove vykony :hmm:
„Máme nadupaný tým a většina skvělých hráčů je momentálně v jednom ze svých nejlepších období. Už jsem si s hráči během té sezóny dokázal vybudovat určitý vztah, za který jsem rád, protože bez toho to nejde. Několik členů týmu odešlo, jiní zase přišli. Je před námi hodně práce, přičemž věřím, že se i letos dostaneme do play-off a budeme patřit mezi špičku soutěže,“ sdělil svoje pocity před začátkem nové sezóny hlavní kouč týmu.

AV se toho nebojí :giggle:

:slintac:
Tak ze by dochazelo na ma slova o tom, ze NYR jeste nad tim kontraktem Lundqvista zaplacou? :hmm: Zatim nejhorsi cisla ligy.. Ale ne, jakkoliv bych to na nej chtel hodit, tak dnes to byl predevsim totalni cirkus obrany, ktera je bez Stralmana proste mimo. Klein drevenej, Kostka komickej, M.Staal overrated, Girardi s McDonaghem se zatim hledaji, Moore je jakej je..

A jsem rad, ze Glass se nezapre ani na Manhattanu, zatim solidnich 4 0 0 0 -4 :klobuk:
Glass bol vždy Vigneaultov oblúbenec, niet divu že si ho zobral k sebe.. ešte by si mohol aj do obrany priviesť dalšieho oblúbenca Rome-a , ten by určite vyriešil tie ich problémy vzadu.. :giggle:
Atlantik píše:Tak ze by dochazelo na ma slova o tom, ze NYR jeste nad tim kontraktem Lundqvista zaplacou? :hmm: Zatim nejhorsi cisla ligy.. Ale ne, jakkoliv bych to na nej chtel hodit, tak dnes to byl predevsim totalni cirkus obrany, ktera je bez Stralmana proste mimo. Klein drevenej, Kostka komickej, M.Staal overrated, Girardi s McDonaghem se zatim hledaji, Moore je jakej je..

A jsem rad, ze Glass se nezapre ani na Manhattanu, zatim solidnich 4 0 0 0 -4 :klobuk:
to je ze začátku sezóny normální. loni to bylo ještě horší jak s obranou, tak s Lundqvistem a dotáhli jsme to do finále.

obrana je bez Stralmana mimo:)........jako Stralman nebyl špatnej bek, ale pořád byl na +-4 pozici. jeho nepřítomnost nemá žádnej významnej dopad, to spíš zas AV na začátku sezóny zkouší různý věci, a podle toho to vypadá.
lets go Rangers píše:..
Chod sem castejc! :andy:
Atlantik píše: A jsem rad, ze Glass se nezapre ani na Manhattanu, zatim solidnich 4 0 0 0 -4 :klobuk:

Ty tusim chodis po HF a kydas na kazdeho kto vas po sezone opustil :slap:
nejaky psychicky blok?
Skor falosna satisfakcia z prace ich noveho GM (predcasna).
XruC píše: Ty tusim chodis po HF a kydas na kazdeho kto vas po sezone opustil :slap:
nejaky psychicky blok?
Ale kdepak, psychika je na tom dobre, rakoviny (Bylsma+Shero) jsme se zbavili..
Pokud vim, slo jen o Orpika a Glasse, ktere fakt nemusim a oba dostali nesmyslne smlouvy. Kydal jsem na ne v Pittsburghu a jsem rad, ze v tom hernim trendu (tudiz mi ke kydani davaji prilezitost) pokracuji i jinde. Muj respekt nemaji ani v nejmensim. Naopak, Vitaleho, Niskanena jsem pochvalil a v obou pripadech jsem napsal ze jim preju hodne zdaru. K Jokinenovi a Engovi jsem irelevantni, Neal je zajimavej z hlediska porovnani toho trejdu (nemam proti nemu v zasade nic, ale presto bych nebyl rad kdyby se nam ten trejd spatne vyvinul, kvuli vnitrnimu klidu). Asi tolik, nic vic, nic min.

PS: U Orpika a Glasse hraje roli i to, za jake teamy hraji. Pochopitelne ze jim nic dobreho nepreju, oni si ani nic jineho nezaslouzi. U obou bohate staci uz to ze berou vic nez 2-nasobek toho co si zaslouzi..
ok, ako pises, len..na pitt fore si ich riesil vsetkych
XruC píše:ok, ako pises, len..na pitt fore si ich riesil vsetkych
To proto, ze to byla usmevna bilance.. Nehazim je vsecny do jednoho pytle, to ani nahodou.
Obrázek

:good:
AndyF píše:
lets go Rangers píše:..
Chod sem castejc! :andy:
se to teprve rozjíždí :wink:
Co je s Zuccarellem? Sem si všiml, že nehraje s Brassardem a hraje "AŽ" třetí lajnu..
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG