Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dostal, a odohral veľmi dobrý zápas. Vo videu si všimni Tortorellu :D

http://www.youtube.com/watch?v=PYlo6KF8Y8c
Zuccarello sa po včerajšom zápase v AHL (1 asistencia) podľa očakávania vracia nazad do zostavy, čo je výborné. Hrať bude aj Gáborík, na tribúnu pravdepodobne zasadne nevýrazný Todd White. Hrať nebude ani Del Zotto, o ktorom sa Torts vyjadril, že si musí zase vybojovať miesto v zostave. V dnešnom mestskom derby s Isles ho nahradí Gilroy.
Dve derby po sebe :roll: Inak čo dojmy zo Stepana? Na túto tému som sa ešte nebavil. Torts :good: Nikto nemá mať miesto isté a Del Zotto sa príliš smerom dozadu oproti vlaňajšku nezlepšil, čo som si všímal. Mám pravdu?
Stepan sa ukazuje slušne, v posledných zápasoch patrí k oporám, kiežby tak pokračoval...Aj dnes by mal hrať s Dubinskym a Aasenom, minulý zápas to bol najlepší útok Rangers. S Del Zottom je to presne ako si písal, navyše mu to príliš nejde ani smerom dopredu, takže správny krok od Tortorellu.
Stepanovi sa darí velmi dobre ,fakt velmi nádejný vstup do NHL,když vezmete,že je to jeho premiérová sezona . :clap: Del Zotto je len tienom toho ako odohral minulú sezonu a herne i strelecky sa trápi.Asi i proto se čím dal víc objavujú špekulácie o jeho možnej výmene,ako napríklad tá o jeho výmene za Filatova. :| Ktovie,možno by práve zmena dresu ho nakopla k lepším výkonom a hral to,na čo má a čo predvádzal v minulej sezone. :wink:

Veľmi ma potešil AAsen v 1 zápase,bodaj by na to nadviazal aj v dalších dueloch. :yes: To čo mna momentálne najviac trápi je,že sa nedarí nájsť stáleho centra pre Gáboríka a neustále sa mu tam chalani menia,čo není moc dobré a asi aj preto sa tak strelecky i herne trápi.Keby sa aspon dátum návratu Prospala do hry blížil,ale aj keby to bolo už v januári,kto môže zaručiť,že to zranenie na nom nezanechá stopy a budú si rozumieť ako v minulej sezone? :sad2:
Dnes v noci teda derby s Devils. Zostava by mala byť podobná ako v poslednom zápase, nastúpi Zuccarello i Gilroy, White bude na tribúne ak ho nikto z re-entry waivers nestiahne ( čo sa určite nestane... :D ). V bránke bude stáť Henrik, u Devils to bude v tejto sezóne za očakávaniami zaostávajúci Brodeur. Očakávam i napriek nelichotivému postaveniu Devils vyrovnaný zápas so šťastnejším koncom pre nás, dúfam, že chalani zaberú a 2 body si nenechajú ujsť. Dnes skóruje Zuccarello, mám naňho podané :good:
Dnes chalanov čakajú znova Stamkos a spol., naposledy to bol vyrovnaný zápas. Podobný očakávam aj dnes. Namiesto zraneného Christensena nastúpi z farmy povolaný Dale Weise, ktorý hral veľmi dobre v doposiaľ jedinom jeho stretnutí v tejto sezóne na ľade Flyers.

Zostava by mala vyzerať takto:

Brandon Dubinsky - Derek Stepan - Marián Gáborík
Alex Frolov -Artem Anisimov -Mats Zuccarello
Ruslan Fedotenko -Brian Boyle -Brandon Prust
Sean Avery - Chris Drury(C) -Dale Weise

Marc Staal (A) - Dan Girardi
Steve Eminger - Michal Rozsival
Michael Sauer - Matt Gilroy
Kapitán v štvrtej lajne :hroza: Pravda, keby to bolo aj u nás správne, aj my by sme toho nášho "kapitána" nemali inde než v 4th.
Frolov si už v tejto sezóne nezahrá, čo znamená, že v Rangers skončil. Z farmy bol povolaný na jeho miesto Newbury, ktorý tam vedie kanadské bodovanie. V príprave sa nejavil zle, tak uvidíme.
Damarcus píše:Frolov si už v tejto sezóne nezahrá, čo znamená, že v Rangers skončil. Z farmy bol povolaný na jeho miesto Newbury, ktorý tam vedie kanadské bodovanie. V príprave sa nejavil zle, tak uvidíme.
hmm, smutné je, že to bolo po zrážke s našim Winchesterom :?
Frolov má u vás zmluvu iba na jeden rok, takže v lete asi pôjde inam. Bol by som prekvapený, ak by mu vedenie ponúklo predlženie kontraktu.
- vôbec by som sa nečudoval, ak by nakoniec skončil v KHL.
Walt píše:
Damarcus píše:Frolov si už v tejto sezóne nezahrá, čo znamená, že v Rangers skončil. Z farmy bol povolaný na jeho miesto Newbury, ktorý tam vedie kanadské bodovanie. V príprave sa nejavil zle, tak uvidíme.
hmm, smutné je, že to bolo po zrážke s našim Winchesterom :?
Frolov má u vás zmluvu iba na jeden rok, takže v lete asi pôjde inam. Bol by som prekvapený, ak by mu vedenie ponúklo predlženie kontraktu.
- vôbec by som sa nečudoval, ak by nakoniec skončil v KHL.
No Frolov ponuku na novú zmluvu na 99% percent nedostane. To, že s ním podpísal Sather len na rok bol dobrý ťah. Už pred sezónou mala o ňho veľký záujem Ufa (hlavne teda Bykov), takže podľa mňa zamieri práve tam. V NHL by už podobnú zmluvu ako teraz u nás nedostal.
Rangers trade Rozsival to Coyotes for Wolski.
To je dosť rýchla náhrada za Frolova a buďme úprimní, i celkom výhodný deal pre Rangers. Wolskimu nejde, ale stále je mladý, naopak Rozsíval aby vám chýbal, to sa rozhodne povedať nedá. Čo tým ale sleduje Maloney :hmm:
Tak tohle je vcelku překvapivá výměna. Tedy co se týká mého osobního pohledu.

Rangers se zbavili nejzkušenějšího beka, kterého v týmu mají/měli. K tomu všemu tato sezóna mu vychází velice dobře a hraje super. Na kom teď chtějí stavět obranu? Přeci jen to mít složené z mladíků. No, nevím, nevím. Po jeho odchodě by měl dostat šanci McDonagh a spoléhat se začne určitě ještě více na Del Zotta.
Získali Wolskiho, ale být já GM tak se toho hráče zbavím hned. Sic je to mlaďoch, ale jeho potenciál určitě nevyužívá a je to nestabilní, náladový player. Tuhle sezónu hraje strašně. Nevím jestli Rangers na této výměně vydělají.

A co tím sleduje Maloney? No, co by? Forwardů má tři prdele. Může si to tedy dovolit. A jejich obrana opravdu není moc dobrá. Sice tam mají pár zkušených hráčů, ale ti nehrají jak by se čekalo. Takže pro Kojoty absolutně pochopitelný krok. Být fanoušek jsem spokojen.

Jinak ten Howson mi leze na nervy. Proč se o toho Rozsívala nepokusil? Kdyby k nám přestoupil byl bych nadšen. Kvalitní obránce na přesilovku nám citelně chybí. U nás by hrál určitě první obrannou linii. A Michal na ní určitě má. Protihodnotu si myslím máme taky. Takový Brassard. No. Škoda slov.
Miro Satan dostal konkretnu ponuku od jazdcov, akceptoval tu z Dinama Moskva....
Dle toho co jsem četl, tak si Rangers touto výměnou chtěli také ulevit pod stropem, sice pravda je, že nyní je ta obrana hodně mladá, ale před TD určitě přijde nějaký trejd, navíc Jezdci mají nyní kupu zraněných, Drury se do formy dostává po svém zranění hodně pozvolna a přesto jsou Rangers tam kde jsou a předvádějí hokej jaký předvádějí - obdivuhodné :thumbsup: :thumbsup: .
Tak tak ako to povedal chalan v predchádzajúcom príspevku, išlo o to uvolniť si ruky pred uzávierkou prestupov na zisk možnej posily pred play off, ktorú dúfam,si už ujsť nenecháme a doklepeme to k nej.Hovorí sa o Richardsovi ale v hre su samozrejme aj iné mená,len tohto by si najviac prial náš tréner a oprášil časy z Tampy.Ukáže čas ako to dopadne. :wink:

Mna velmi teší,že sa chytili v produktivite hráči ako Dubinski,Stepan,Callahan,Anisimov,Boyle ...ktorý podávajú velmi pekné výkony a nahrádzajú chýbajúce body od Mariána a dobre hrajú aj další hráči na čele s fantastickým Henrikom a obrane šéfujúcim Girardim so Staalom ktorého sme podpísali na poslednú chvílu ale hlavné je,že ho nenechali odísť. :yes: Chalani sa zomkli,bojujú ako draci a žiadne zranenie či choroba ich neohrozí,nehrajú na 1 -2 hráčov, ale o body sa delia všetci v podstate naši utočníci a to ma na tom teší najviac,potom môže byť Marián pokojnejší a dúfam,že sa zobudí a tiež prispeje svojou trochou minimálne k postupu do play off, z ktorého nás dosť ludí pred začiatkom sezony už vopred odpísalo. :wink:

Dnes sme porazili Vancouver,bola to ťažký vyrovnaný zápas ale výhra je doma vdaka 1 golu Wolskiho u nás :wave: a samozrejme komu inému ako Kingovi Henrikovi :clap: ,fantasticky chytal a mal najväčší podiel na výhre. :cinka: Chalani bojovali a cennú výhru nakoniec pre seba vydreli. :cinka:
Včera to bol skvelý výkon celého tímu, obzvlášť dobre zahral Boylov útok s Fedotenkom a Prustom, ktorí Sedinovcov prakticky k ničomu nepustili. Henrik v tých pár šanciach Canucks podržal a zaslúžene sa tešil zo 6. čistého konta v sezóne. Wolski sa snažil, dúfam, že mu to vydrží aj do budúcna, viditeľne pri ňom ožil aj Gabby,škoda že mal včera zase raz trochu vychýlenú mušku. Zuccarello v 3. tretine krásne namazal medzi kruhy Anisimovovi, mohlo byť rozhodnuté. Zaujal aj Tortorella v predzápasovom krátkom interview so Samom Rosenom : "We're not going to win a 1-0 hockey game tonight." :clap:
Ako Del Zotto? Farma ci HS ?
Farma, a pri Gilroyovej forme tam asi chvíľku aj ostane. Navyše aj McDonagh sa zlepšuje každým zápasom, takže Michael to s návratom možno bude mať ťažšie ako si myslel.
Vo 4. útoku sa v dnešnom zápase na ľade Montrealu predstaví po prvýkrát v drese Rangers Newbury, nahradí Weiseho. Zipay a Gross tvrdia obaja niečo iné ohľadom toho, kto nastúpi v bráne. Pravdepodobne to bude Biron, uvidíme. Dnes očakávam prebudenie Gabbyho, nejaký bodík od veľmi dobre hrajúceho Zuccarella a v neposlednom rade naše víťazstvo.
Damarcus píše:Vo 4. útoku sa v dnešnom zápase na ľade Montrealu predstaví po prvýkrát v drese Rangers Newbury, nahradí Weiseho. Zipay a Gross tvrdia obaja niečo iné ohľadom toho, kto nastúpi v bráne. Pravdepodobne to bude Biron, uvidíme. Dnes očakávam prebudenie Gabbyho, nejaký bodík od veľmi dobre hrajúceho Zuccarella a v neposlednom rade naše víťazstvo.
Tak ses dočkal jen toho Zuccarella... :) . Gáborík nulový a dva body taky zůstaly v Montrealu, když jste byli nebezpeční jenom v poslední třetině - první dvě jsme vás skoro k ničemu nepustili a měli jsme vést minimálně o čtyři góly... Bohužel, Lundqvist nás vychytal a nakonec jsme se o vítězství strachovali.
u gaborika sme zvyknuti na vacsie bodove zisky (hlavne goliky), ako je tomu v tejto sezone. Zeby nebol uplne zdravotne v poriadku? :hmm: alebo chce ist radsej na domace MS :D
Podla mna ak by nebol zdravotne v poriadku tak Torts by ho nenechal minule sediet celu tretinu a navazat sa do neho na tlacovkach.
Btw, nejake sumy boli aj minuly rok, hoci si myslim, ze Torts je jeden z tych ofenzivnejsich koucov, s Gaborikom si prave nesadli.
To čo Rags hrajú pod Tortsom ani zďaleka nie je ofenzívna mašinéria. Chýba mu Prospal, sťažuje sa na rotáciu centrov v lajne a ja sa mu nečudujem. Samozrejme, aj on sám má na tom podiel viny ale je kým je. Rangers musia urobiť všetko preto aby ho nakopli, lebo zdravý Gáborík bez adekvátneho centra = zranený Gáborík. (čo mi to len pripomína...aha...Kovalchuk :hroza: ) Ako spomínam v topicu Dallasu, ak by mal Richardsa, boli by jednou z najproduktívnejších dvojíc tohto ročníka. Pravda o +/- by som potom radšej pomlčal. :D Sather sa oň bude snažiť, ale nemyslím, že Brad pôjde po prachoch. Vyššiu šancu na SC by nedostal a zaplatený bude aj v Dallase kráľovsky. Ak by ale nie, na budúcu sezónu budeme sledovať úplne iného Gáboríka ako tento rok. Trúfam si tvrdiť, že lepšieho než vlani...
Tak Mats se konečně rozehřívá :clap: Dneska 3. hvězda utkání, 0+3, paráda, jen tak dál :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES