Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak Zuccarello sa pomaly ale o to istejšie v AHL rozohráva k výkonom aké sa od neho očakávajú, preto si myslím, že by mu v rámci motivácie pomohlo pár zápasov v prvom tíme. V posledných 3 zápasoch bodoval, pričom v nich celkovo zaznamenal 5 bodov za 2 góly a 3 asistencie. Som zvedavý čo s ním do najbližších dní zamýšľajú vo vedení. Dnes nás čakajú Flames, takže nastaviť budíky a sledovať. Let´s Go Rangers!
Zucarello má smolu v tom,že Stepan,Fedotenko,Boyle.... podávajú veľmi slušné výkony a ťažko sa mu bude prebíjať do zostavy,pokud se nekdo nezraní . Uvidíme,myslím,že by mu pobyt v A určite prospel či ale dostane šancu :ja_neviem: No dnes to nebude nič jednoduché,ale verím,že minimálne X by sme mohli uhrať. :wink:
Mne hlavne prišlo v lete smiešne ako sa niektorí fanúšikovia Rangers dušovali, že spraví tím hneď z campu, dokonca že bude okamžite hrať v top6... :D Bolo jasné, že to nejaký čas potrvá. Ale na Olympiáde predviedol, že s podobným štýlom hokeja by sebemenší problém mať nemal, takže to chce len čas. Tu súhlasím s Deanom, ako Boyle, tak Fedotenko ma (ne)príjemne prekvapujú a tak nečudo, že stabilné miesto v zostave majú. Aasenov čas ešte len príde, ja mu vcelku verím i keď je samozrejme na mieste otázka: ako veľmi? :|
Dnes by mal chytať Biron. Výkonom v poslednom zápase si to zaslúžil, tak prečo nie. S prenosmi to vyzerá biedne, tak dúfam nejaký objavím.
Damarcus píše:Dnes by mal chytať Biron. Výkonom v poslednom zápase si to zaslúžil, tak prečo nie. S prenosmi to vyzerá biedne, tak dúfam nejaký objavím.
http://www.rags2richestv.ca/livestream1.php :smile03:
Getzo5 píše:
Damarcus píše:Dnes by mal chytať Biron. Výkonom v poslednom zápase si to zaslúžil, tak prečo nie. S prenosmi to vyzerá biedne, tak dúfam nejaký objavím.
http://www.rags2richestv.ca/livestream1.php :smile03:
Díky, ale tieto prenosy cez Veetle neviem akosi spojazdniť, a pritom to mam stiahnuté. Stále mi to zobrazuje len že načítava a vidím tam iba ten PC a myš :evil: Nevieš kde by som mohol robiť chybu?
Boyle sa až neuveriteľne zlepšil oproti minulej sezóne, dnes pridal už svoj 9. gól v sezóne. Stepan po zaradení do 1. útoku viditeľne ožil, čo potvrdzuje aj jeho 6 bodov v posledných 6 zápasoch.
Damarcus píše:Díky, ale tieto prenosy cez Veetle neviem akosi spojazdniť, a pritom to mam stiahnuté. Stále mi to zobrazuje len že načítava a vidím tam iba ten PC a myš :evil: Nevieš kde by som mohol robiť chybu?
Nuž čo ti na to poradím? Len reinstall všetkého - Mozilly i plug-inu. Snáď to zaberie. Žeby robil niekomu problém Veetle, to som ešte nepočul. SopCast...ten sa s*rie pravidelne, ale Veetle...
Damarcus píše:Boyle sa až neuveriteľne zlepšil oproti minulej sezóne, dnes pridal už svoj 9. gól v sezóne. Stepan po zaradení do 1. útoku viditeľne ožil, čo potvrdzuje aj jeho 6 bodov v posledných 6 zápasoch.
Fakticky, pravidelne na to čumím a vôbec sa mi to nepáči. :ee:
No on mal nôž na krku Boyle cez prípravné zápasy spolu s Fedotenkom, ktorý bojoval o zmluvu a chopili sa svojej šance parádne,bohužial pre Zucarelaa jeho toto práve presunulo na farmu.Ale to je fuk páči sa mi to zlepšenie Boyla,fakt na sebe oproti minulej sezone poriadne zapracoval,klobúk dolu. :clap:

A pred tým ako odchytal Biron tieto 2 zápasy, musím dať tiež klobúk dole :good:
hustee :scare:

cepi píše:hustee :scare:


Presne tak, krásny a hlavne čistý hit, aký som v podaní hráča Rangers už dlhšie nevidel. Staal sa neustále zlepšuje, čo je skvelé.
Zatim Rangers opravdu makaji a hraji nad sve moznosti. Je to kompletne jina filosofie nez kdysi, uz se nespoleha na rozmazlene hvezdy, ale hlavne na tvrdou pracovni moralku a disciplinu. Za tenhle pristup :thumbsup: , za atraktivitu hokeje :thumbsdown: . Pro me je totiz absolutne nemozne divat se na Rangers a neusnout...

Btw. jste nejlepe blokujicim teamem NHL a taky nejlepe hitujicim teamem NHL(tesne pred Penguins, pak je velka propast). Tohle by bylo kdysi nemyslitelne.
Tak včera zase skvelý Henrik, forma sa mu vracia, čo je príjemné zistenie. Stepan nebodoval prvý raz po 6 zápasoch, v ktorých sa mu to podarilo. Christensenov nájazd bol brilantný, ale to je z mojho pohľadu asi jediná činnosť, v ktorej je tímu skutočne prínosný. Rád sa nechám presvedčiť o opaku. Frolov sa u nás asi dlho neohreje, síce sa vie dostať do šancí, ale zahodí aj nemožné.
Frolov bol dosť jasný už pred podpisom, to je veľmi špecifický hráč. :| Skôr ma prekvapil Fedotenko, ako zapadol, samozrejme vrámci možností. A musím priznať, že zatiaľ stále verím, že Dubinsky ešte spadne do svojho priemeru. Alebo v to aspoň dúfam. :D Čo Del Zotto? Stále dobre dopredu a tečie dozadu ako vlani v niektorých zápasoch, alebo sa zlepšil? Nejak som ho nesledoval...Ď.
No Fedotenko mne osobne príliš nevonia, ale zatiaľ uznávam, že zapadol. Ale po sezóne dúfam odíde, nech má Aasen miesto :D Dubinsky sa teraz na chvíľku odmlčal, a aj v prípade, že sa nanovo rozbehne, tak pochybujem o tom, že si udrží podobný priemer gólov na zápas ako má teraz. Del Zotto sa trochu zlepšil v obrannej činnosti, ale zase na druhú stranu oproti minule sezóne boduje slabšie. Uvidíme ako sa to bude vyvíjať, ale sme na tom s bodmi celkom dobre :)
Krásny zápas. Pozeral som ho radšej ako ten náš (to som už nezniesol). Gabby zaslúžený hattrick, forma sa vracia, je to na ľade očividné. :yes:
Povinné 4 body z 2 zápasov s Rybkami sú doma, takže spokojnosť. Henrik veľa práce v noci nemal, ale čisté konto sa počíta. V posledných zápasoch hrá obzvlášť dobre Avery, Stepan si získava stále času na ľade, čo je skutočne skvelé. Frolova by som na 2 zápasy posadil na tribúnu, nech sa trochu preberie zo zimného spánku a povolal by som Zuccarella, ktorý by si zaslúžil šancu, horšie než Frolov to určite nebude.
Už som si pri sledovaní highlightu hovoril, ako dobre, že Roloson vychytal Boyla...a ono EN for him... :lol2: :hroza:
Dale Weise, to je panecku debut.!

Tycka, neuznany gol brusli, bitka a jeste se polil pitim pres cely oblicej :lol2:


:lol2: :lol2:
Hosi nevite kdy se ma vratit Prospal ?
Anger píše:Hosi nevite kdy se ma vratit Prospal ?
Az se poradne Prospi :D
leo píše:
Anger píše:Hosi nevite kdy se ma vratit Prospal ?
Az se poradne Prospi :D
Zvlastni, ja myslel, ze uz se Prospal.. :ja_neviem: :doh: :hmm:
Takže Zuccarello bol povolaný do tímu, pravdepodobne zajtra nahradí Gáboríka, ktorý má vraj niečo so slabinami ( kto by to len čakal...). Veľmi sa teším, že konečne dostane šancu.
Damarcus píše:Takže Zuccarello bol povolaný do tímu, pravdepodobne zajtra nahradí Gáboríka, ktorý má vraj niečo so slabinami ( kto by to len čakal...). Veľmi sa teším, že konečne dostane šancu.
Dostal ju? Zápas som nevidel. Ale toto ma medzi videami zaujalo. :D
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS