Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak koukám že se tady všichni shodnete že Rangers nenávidíte a hrájí nudný a hnusný hokej, naopak Flo hraje hokej skvělý atd. - mám tedy otázečku - když hraje Flo tak skvěle a Rangers tak hrozně, jak je tedy možné že josu na tom zhruba stejně ????
Co se týče Druryho tak o tom nemusíme debatovat, statistiky hovoří stejnou řečí, Drury je zejména v PO Pan hokejista, který jde svému týmu příkladem a sbírá body, neříkám že je to skvělý hráč v ZČ ale zase říkat že je to hráč do 3. lajny mi přijde hodně přitažené za vlasy....... !!!! Jágr se nahradit nedá, Naäslund ani tyto ambice neměl, jen novináři ho tak viděli....... !!!! Co se týče Averyho tak ho nikomu nevnucuji, ale já osobně ho mám rád ať již hraje kdekoliv (kromě MÁSEL)........... !!!!
Ještě k tomu stylu Rangers - jestli tento tým nehraje zezadu a nespoléhá na svého gólmana tak pak tedy nevím :wink: . Ano NJ hraje také zezadu a já mám takový hokej rád, nemyslím si že by se hokej těchto 2 týmů nějak lišil, až na koncovku, která Rangers opravdu nevychází.......... !!!!
Come on ENGLAND píše:mám tedy otázečku - když hraje Flo tak skvěle a Rangers tak hrozně, jak je tedy možné že josu na tom zhruba stejně ????
No je pravda že Flyers hrají lepší hokej, a to nejenom proto že tam oproti Rangers jsou hvězdy typu: Briere, Gagne, Carter, Richards.
Keďže nemám "jazdcov" veľmi v láske prial by som postup do PO Floride, samozrejme, žeby sme tam museli postúpiť aj my. Posledné tri zápasy ukážu, kto sa bude :D a kto :verysad:.

Zápasy Rangers:

8.4. Montreal
10.4. Philadelphia
12.4. Philadelphia

Zápasy Panthers:

8.4. Philadelphia
10.4. Atlanta
12.4. Washington


Myslím si, že kľúčový zápas pre jeden či druhý tím bude zápas s Philadelphiou Flyers, pretože "letcom" ide o 4.miesto na ktorom sa práve nachádzajú (hneď za nimi je Carolina).

P.S. Nech postúpi lepší :!: :yes:
Takže Flyers se ocitly v roli katů :D a právě Flyers ted rozhodnou, jestli do Play-Off pujdou Rangers nebo Panthers.
painkiller píše:Takže Flyers se ocitly v roli katů :D a právě Flyers ted rozhodnou, jestli do Play-Off pujdou Rangers nebo Panthers.
Nakoniec sme Fleyers zdolali v oboch zápasoch a zaslúžene postúpili do play off. :good: Navyše sme ju dnešnou výhrou, obrali o 4 flek.
:good:
Rangers sa zdaju byt fakt silni..hl. mi pripada, ze chytaju formu. Po tomto zapase budu riadne nabudeni :-O :shock: :?
XruC píše:Rangers sa zdaju byt fakt silni..hl. mi pripada, ze chytaju formu. Po tomto zapase budu riadne nabudeni :-O :shock: :?
no hej verím, že nám tie 3 vyhrané duely za sebou psychicky pomôžu. :thumbsup: Bude to súboj Ovečkina s Henkom.Uvidíme kto z neho vyjde ako víťaz.V každom prípade sa Henk bude cítit ako zajac na polovačke. :wink:
včera jsem viděl 2 třetiny a Rangers hráli dobře...Henrik je prostě král o tom žádná .ale Naslund je uplně mimo .... líbil se mi Rozsíval... kéž bysme ve finale vychodu na Rangers narazili a tam jim uakzali kdo je pán :D
NY Rangers to su kto? Old Boys?
begbee moje tajne přani si to s nimi rozdat ve finale konference a tam jim to ukazat se všim všudy a smetnout je z ledu
Martin #27 píše:begbee moje tajne přani si to s nimi rozdat ve finale konference a tam jim to ukazat se všim všudy a smetnout je z ledu
Hej to by bola paradna odveta za 1994.
tj a hlavně bolelal prohra minuly rok :oops:
Martin #27 píše:begbee moje tajne přani si to s nimi rozdat ve finale konference a tam jim to ukazat se všim všudy a smetnout je z ledu
Jako minulou sezónu co? :-P :D
tak Naslund ukončil kariéru ... myslím že bylo na čase letoss opravdu slabé výkony :thumbsdown: (pry náhrada za Jardu :D možná tak náhražka za Jardu) :D
Jediná změna pro Rangers - místo pod platovým stropem :D který určitě využijí lépe :wink:
Tak velký hráč odchádza od hokeja a vy si tu z neho robíte len srandu :thumbsdown: .
Bol to najproduktívnejší hráč v drese Canucks, za niečo vyše 11 rokov nazbieral 756 bodov.
V posledných rokoch u nás mu nesedel defenzívny štýl trénera Vigneaulta a tak chcel skúsiť štastie inde, ale chudák stupil z blata do :ho*no: .
Ved menej golov ako NYR nastrielali len posledné 3 tímy v Záp.konferencii. Určite to neni len Nazzyho chyba, ved v tom tíme nikto neprekonal hranicu 60 bodov a pritom sú tam aj ovela viac zarábajúci hráči ako Markus.
Näslund bol dokonca najlepší strelec tímu a stačilo mu nato len 24 zásahov..
Rangers ho chceli vykúpiť zo zmluvy a stále by mu museli platiť 2 miliony, ale on radšej ukončil kariéru a tie peniaze im zachránil.
Inak čo tu píšeš o náhrade za Jágra, tak ten dostával posledné 3 roky od NYR po 8,36 milionoch, za také peniaze by si kúpili aj 2 Näslundov... tak tie "náhražky" si nechaj pre seba.
Za Jágrove peniaze mohli vyplatiť Näslunda,Zherdeva a stačilo by im to ešte aj na Antropovov plat keby hrá v tíme od začiatku sezony :!:

Dobrý článok o Markusovi je TU
tak trochu sem cekal ze se nazzy u jezdcu nezvedne a pis pujde dolu ale nenapadlo by me ze hned dalsi sezonu zahodi hokejku :-O no aspon si splnil sen a zahral si za rangers :D
Martin #27 píše:tak Naslund ukončil kariéru ... myslím že bylo na čase letoss opravdu slabé výkony :thumbsdown: (pry náhrada za Jardu :D možná tak náhražka za Jardu) :D
A je to tady zase. :bitka3:

Näslund nebyl náhrada za Jágra, byl součást nově se tvořícího týmu. Žádná náhrada za Jágra, ale co se vzrušuju... je to zbytečný.
Ohlund píše:Inak čo tu píšeš o náhrade za Jágra, tak ten dostával posledné 3 roky od NYR po 8,36 milionoch, za také peniaze by si kúpili aj 2 Näslundov... tak tie "náhražky" si nechaj pre seba.
Ale pozor! Rangers platili Jágrovi jen něco přes polovinu platu, což je rozhodující (zbytek platili Capitals).

Samozřejmě Markusovi patří dík. Za to, co v Rangers odehrál (přeci jen měl i spoustu světlých chvilek) i za to, že se rozhodl ukončit kariéru, když myslel, že už není tak platný, jak bývak. Kolik hráčů by asi radši pokračovalo a shráblo další 4 miliony ze smlouvy.
Colline nebyl náhrada za Jágra??? sám genralní manažer tučím řekl že v Naslundovi vidí vůdce po odchodu Jágra a ani z poloviny nehrál to co Jágr :)
Martin #27 píše:Colline nebyl náhrada za Jágra??? sám genralní manažer tučím řekl že v Naslundovi vidí vůdce po odchodu Jágra a ani z poloviny nehrál to co Jágr :)
Nepamatuji si, že by tohle Sather řekl, taky tedy neříkám, že to není pravda, ale to není důležité.

Každý realista a každý, kdo se trochu vyzná v NHL, musel vědět, že Näslund není Jágr. Markusova výkonost v době podpisu s Rangers šla stále dolů a nebylo to jen prostředím u Canucks. Zkrátka už nedominoval jako dřív. Naopak Jágr sice v základní části už taky nesbíral 100 bodů, ale play-off se ukázal a dokázal, že na ledě stále může dominovat.

Näslund měl tedy být "jen" součástí nově se tvořícího týmu a jeho úkolem bylo především nastřílet nějaké ty branky, což se mu relativně podařilo (24 - nejvíc v týmu). Ve střílení branek se praticky vyrovnal Jágrovi, který v poslední sezóně za Rangers dal 25 gólů.

Já osobně jsem byl realistou a nenechal jsem se ovlivnit médii (na NOVĚ několikrát padlo, že ho má Näslund nahradit... kromě jiných "perel"), takže jsem s jeho působením u Jezdců spokojený. Snad až na play-off, nicméně tam předvedli kuloví téměř všichni.
Ehm, ešte sa zbaviť Druryho a Reddena a môžte byť nakoniec dosť dobrý :smile03:
Tak Scotta Gomeze jsem chtěl do Philly po té naší zpackané sezóně, Holmy se ale rozhodl pro Brierea. Stále se domnívám že Gomez je skvělý hokejista, holt angažmá u Rangers mu nevyšlo. Tímto krokem již mají Rangers poměrně dost prostoru pod stropem, zvlášť když k tomu připočtu skončení Näslunda. Počítám tedy s tím, že nějaký Gáborík či Hossa na sobě budou od příští sezóny nosit právě dres Jezdců :wink: :yes: !!!!
Englande souhalsím .... Gomez je dobrý hráč ale letoss mu sezona nevyšla moc no ale podle mě se v Montrealu zvedne
Taky si myslim, že Gomez bude hrát líp jak u Rangers, ale bude to hlavně o tom, s kym bude hrát :yes:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS