Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Túto sezónu Rangers do PO tiahnu iba Gáborík a Lunquist
Rangers dnes zcela zasloužene po dobrom výkone porazili Floridu 4: 1. :oslava: King opäť čaroval, Gabby dal krásny gol v oslabení a mal aj nahrávku na gol,Prospal 2 goly a Drury 1 gol a 1 asistence.Najmä výkon Druryho ma potešil,zdá sa,že sa začína prebudzať a podávať dobré výkony.Dúfam,že mu to vydrží aj v dalších zápasoch. :good:
Gabbyho gol bol perfektny.
begbeee píše:Gabbyho gol bol perfektny.
dost precizne prevedene :) ale paradnu robotu odviedol aj Drury, resp. kompletna oslabovkova lajna Rangers
:D :D :D Dnes Avery proti svojmu bývalému celku - Dallasu zaznamenal 4 body :lol3: :lol3: za gól plus tri asistencie a bol vyhlásený za prvú hviezdu zápasu. :D Určite aj jeho pomocou Rangers vyhrali nad Dallasom 5:2.
Marty Turco na jeho bodový zisk prehlásil :D : „Rád bych viděl, jak pro nás delikvent odvádí něco podobného minulou sezónu. Nemyslím, že by to bylo možné.“

Smejem sa preto, lebo tento hráč je fakt provokatér :D a nikdy by som nepovedal, že toto by dosiahol :D. Asi chcel vyprovokovať hráčov Dallasu :D
treba uznat ze obran Dallasu a Turco boli otrasny v tom zapase a Avery moj oblubeny to hrac hral skvele najma ta nahravka pred branku na 4 gol tusim bola paradna jednoducho parada
Deco2508 píše:treba uznat ze obran Dallasu a Turco boli otrasny v tom zapase a Avery moj oblubeny to hrac hral skvele najma ta nahravka pred branku na 4 gol tusim bola paradna jednoducho parada
Jj, to som sem chcel aj hodiť, no je to len v highlighte. Otočka ako Ovechkin a nahrávka ako Thornton. To spravil fakt parádne!
Jako dva domaci zapasy a borci s Rangers nedali ani gol. S New Jersey 0-1n a s Ottawou je vychytal dalsi Brodeur :D :D :D

Ottawa byla jasne lepsi, Rangeri to hrali na 0-0, ale minutu pred koncem Senators zasadili domacim primadonam tvrdy direkt. No to jsem se nasmal, Lundqvist tam chytnul silne silenstvi :) . Jen tak dal hosi!
Máš recht, je to krapet raritka, 2 zápasy doma za sebou bez gólu :) . Rangers letos do PO nepůjdou, je to hodně divně poskládaný tým, za to Sen´s již potřebovali 2 b jako sůl !!!!
Asi nie je ťažké spraviť predzápasovú analýzu Rangers. Odstavte Gáboríka a strieľajte nad lapačku...
Two-men´s show.
begbeee píše:Asi nie je ťažké spraviť predzápasovú analýzu Rangers. Odstavte Gáboríka a strieľajte nad lapačku...
Two-men´s show.
Asi tak begbeee. Vyjimecne s tebou souhlas. Jako ja fakt nechapu, jak nekdo muze Rangers fandit. To co oni predvadeji, to neni hokej ale grc... A vubec vsechno kolem tohodle tymu... Gaborik mel radsi zustat v Minnesote.
já být Lunqvistem tak se jim tam na to už vyjebu :?
každý zápass chytat excelentně ale blbečci neumí dát gola to by mě asi je*lo v te brance
a to ještě kdyby tam Lunqvist nebyl tak by hráli o prvni volbu draftu
Atlantik píše:
begbeee píše:Asi nie je ťažké spraviť predzápasovú analýzu Rangers. Odstavte Gáboríka a strieľajte nad lapačku...
Two-men´s show.
Asi tak begbeee. Vyjimecne s tebou souhlas. Jako ja fakt nechapu, jak nekdo muze Rangers fandit. To co oni predvadeji, to neni hokej ale grc... A vubec vsechno kolem tohodle tymu... Gaborik mel radsi zustat v Minnesote.
Nebooj po tejto sezone urobia v RANGERS riadne zmeny a pritiahnu ku gabbymu nejakeho elitneho centra aspon dufam a zbavia sa tých dvoch predražených obrancov a vymenuju noveho kapitána lebo ten terajší to je bieda....a verím že buduca sezona bude lepší...ja Rangers fandím len kvoli tomu že tam je gabby...inak som nikdy rangers nemal v láske...vlastne fandím gabbymu a nie rangers hehe som sa vymotal :lol2: GABBY si naj si šeef fandííme ti všetci :good:
Wooow! Tak Rangers dali goool! Ve 28.minute zapasu v St.Louis nejaky B.Boyle vyrovnal na 1-1 :D :D ! Gratulace hosi, ja jsem vedel ze to nekdy zlomite!

Sorry, ale u tohodle tymu se nemuzu pomoct. To uz jsem i Washingtonu fandil v playoffs proti nim...
Po 1 tretine naši prehrávali s Montrealom 0:2 a moc to na obrat nevyzeralo.Do 2 tretiny vlítli naši ako pokropený živou vodou,jasne hráče Montrealu prehrávali a dali v nej 3 goly z toho 1 pri oslabení 3:4.2 goly Dubinski,1 Callahan 2 asistence mají Gáborík i Prospal. :wink:
Atlantik píše:Wooow! Tak Rangers dali goool! Ve 28.minute zapasu v St.Louis nejaky B.Boyle vyrovnal na 1-1 :D :D ! Gratulace hosi, ja jsem vedel ze to nekdy zlomite!

Sorry, ale u tohodle tymu se nemuzu pomoct. To uz jsem i Washingtonu fandil v playoffs proti nim...
Dnes dali jazdci 8 Tampe.Ešte sa tak bavíš na našich výsledkoch? :D
Zkus nekdy zhodnotit i nejaky prohrany zapas, popripade napsat nejakou kritiku do svych rad. Takovi fanousci co tady jen nakouknou po vyhranych zapasech, to je o nicem. Prijdou tezsi zapasy a opet pohorite na mizernem utoku. Jako zapasy doma s Montrealem a doma s Tampou jsou pro kazdy tym v NHL, ktery chce do playoffs povinna jizda. Uvidime jak se prosadite v tezsich zapasech, ale tak vzdyt ja jsem rikal ze ten strelecky pust se musi nekdy zlomit :D Tak snad jste si uz opet vystrileli vsechny naboje...
0-2, co na to reknes Deane?
No co jsem rikal?? Staci poradny souper a ubohost ofenzivy Jezdcu se opet ukazala v plne nahote. Tragedi, tragedi... :D
Alespon ze Letci mi udelali radost, kdyz uz ta nase banda mela zas v obrane den otevrenych dveri.
Montreal - Rangers 6-0 ??? To co ma byt ? :D :D :D Deane, kdepak si zmizel a co se to stalo s tou vasi smrtici ofenzivou? Jsem to rikal, ze prijdou tezsi zapasy a vy polevite, ale ze to bude az tak doslova, tak to jsem necekal. Kazdopadne mate za to ode mne :good: :good: :good: .
Atlantik píše:Zkus nekdy zhodnotit i nejaky prohrany zapas, popripade napsat nejakou kritiku do svych rad. Takovi fanousci co tady jen nakouknou po vyhranych zapasech, to je o nicem. Prijdou tezsi zapasy a opet pohorite na mizernem utoku. Jako zapasy doma s Montrealem a doma s Tampou jsou pro kazdy tym v NHL, ktery chce do playoffs povinna jizda. Uvidime jak se prosadite v tezsich zapasech, ale tak vzdyt ja jsem rikal ze ten strelecky pust se musi nekdy zlomit :D Tak snad jste si uz opet vystrileli vsechny naboje...
Co to plácáš o povinné jízdě, ty rozumbrado??? Myslím, že včera jsi tu "povinnou jízdu" mohl vidět na vlastní oči :D . Takovéhle kastování mužstev mám fakt nejradši...
habs píše:
Atlantik píše:Zkus nekdy zhodnotit i nejaky prohrany zapas, popripade napsat nejakou kritiku do svych rad. Takovi fanousci co tady jen nakouknou po vyhranych zapasech, to je o nicem. Prijdou tezsi zapasy a opet pohorite na mizernem utoku. Jako zapasy doma s Montrealem a doma s Tampou jsou pro kazdy tym v NHL, ktery chce do playoffs povinna jizda. Uvidime jak se prosadite v tezsich zapasech, ale tak vzdyt ja jsem rikal ze ten strelecky pust se musi nekdy zlomit :D Tak snad jste si uz opet vystrileli vsechny naboje...
Co to plácáš o povinné jízdě, ty rozumbrado??? Myslím, že včera jsi tu "povinnou jízdu" mohl vidět na vlastní oči :D . Takovéhle kastování mužstev mám fakt nejradši...
To jsem napsal, aby jsem ho zchladil. Nemam Rangers rad, a konec-koncu i doslo na moje slova, ze jejich utok stoji za h...
Proti Montrealu nic nemam ani nahodou!
Rangers - Pittsburgh 2-4, sice se po prohrach NYR tady komentare nedockame, ale musim rict ze tak slaby souper proti nam uz dlouho nehral. Myslim ze je to 8.vyhra Pittsburghu nad NYR v rade, jesteze vas v te divizi mame, jsou to tradicne bodiky temer zdarma :D
Rangers - Carolina 1-5. Alespon ten gol jste tam dali, takze pohoda, ne? :D :D .

Jiinak ted vazne, Rangers je podle mne momentalne asi nejslabsi tym ligy, dnes to z jejich strany opet bylo vsechno mozne, jen ne hokej. Jen tak dale kluci, pekne to zvladate. Boj o playoffs je v plnem proudu :D :D .
být Lunqvistem tak simuluju zranění :D :D už by mě to asi nebavilo
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG