Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

kajo píše:nikomu som nic nevnucoval,a ani to nemienim robit.len som napisal,ze sa to s tym Jagrom niekedy prehana,ako keby bol pan Boh,alebo nieco take.viem,ze je super hokejista a uz vela toho dokazal,to mu ani nik nebere.len mne osobne je strasne nesympaticky
Kajo:Keby si to takto napísal, tak to beriem.Je to tvoj názor a ja ti ho nebudem vyvracať.Ale ty si to napísal, trocha ináč.Neviem akoby sa ti páčilo, keby som ti podobným spôsobom písal, o tvojich obľúbených hráčoch.Ale stalo sa.Poďme daľej.Ale Eman to ešte zaklincoval otázkou, či si hovorím Slovák.Myslím, že to s tým, nemá čo spoločné.Ja mu tiež neradím, ktorému hráčovi má fandiť, tak by som ocenil, keby to nehovoril ani on mne.A otázky typu, či si hovorím Slovák, si nabudúce odpustil. :wink:

dobre,uz to nechajme tak,takato diskusia nikdy k nicomu nevedie.nabuduce si radsej treba kusnut do jazyka,teda do prsta :)

Rangers dnes v noci, porazili Carolinu 4:0.Bol to výborný zápas, v ktorom:

1: Jágr strelil 2 góly a tým predstihol Kurriho, na čele najlepších strelcov NHL, z Európskych hráčov, v histórii NHL. :cool:

2 Marcelko strelil svoj 1 gĂłl v tejto sezĂłne :cool:

3 Lundqvist vychytal svoju prvĂş 0 v tejto sezĂłne :cool:

Super Henke,gratulujem.Konecne sa dostava do formy.Len nech v tom pokracuje.Skoda,ze chyta v Rangers.Vedel by som si predstavit dvojicu LIV-LUNDQUIST aj v Hockey Towne :)

Jo super noc...výhra 4:0 nad Carolinou, Jágr se dostal před Kurriho a Lundqvistovi stoupá forma... co víc si přát?

Alex píše:Super Henke,gratulujem.Konecne sa dostava do formy.Len nech v tom pokracuje.Skoda,ze chyta v Rangers.Vedel by som si predstavit dvojicu LIV-LUNDQUIST aj v Hockey Towne :)
Henke v dobrých výkonoch pokračuje.Vyzerá to že sa mu forma už naozaj vrátila. Dnes dostal iba 1 gól z presilovky súpera, ktorý mu strelil Malkin. :cool: Jágr sa dokázal bodovo presadiť, aj v nepriateľskom ovzduší v Pittsburghu a zariadil nám 2 body.Strelil 1 gól a mal aj asistenciu, na víťaznom góle Straku.:cool:

Henke dnes v noci, zase podal supr výkon.Vychytal strelcov Ottawy a v spolupráci s Jágrom a spol ,zvíťazili na ľade Ottawy 3:1.Henke s Emerym boli zaslúžene vyhlásený za 1a 2 hviezdu zápasu.

Potešilo ma aj, že Jarda zase zaznamenal 2 body a opäť sa o niečo vzdialil Mariánovi, na čele kanadského bodovania.Gól si pripísal aj Shanahan, takže pokračuje v súťaži s Mariánom, o korunu kráľa strelcov, tejto sezóny. :cool:

Skvělí zápas NYR-OTA ještě,že to dávala Galaxie :cool: nejlepší letošní zápas Rangers :cool: hlavně Lundqvist perfektně zachytal.

Rangers dokázali naviazať výhrou, na ťažko získané 2 body z Ottawy a vybojovali aj 2 body, z domáceho zápasu s Floridou.Tentoraz skvelo zachytal Weekes, ktorý bol tiež ako Lundqvist v Ottawe ,vyhlásený za 1 hviezdu zápasu. :cool:

Rangers dokázali vyhrať 3:1, aj na ľade Philadelphie.Weekes opäť podal skvelý výkon a vychytal daľšiu výhru NYR.Rangers tak získali 2 body už v štvrtom zápase po sebe. :cool: Potešilo ma, že sa zobudil Immonen, strelil gól a pripísal si aj 1 asistenciu.Verím, že mu to psychicky pomôže a spolu s Shanahanom, vytvoria veľmi nebezpečnú dvojicu útočníkov.Práve takéhoto hráča, Shany pri sebe potrebuje. :wink:

Ortmayer sa uzdravil a Rangers ho poslali na rozohratie na farmu, do Hartfordu.Som zvedavý koho Ortmayer pripraví o miesto v základnej zostave.Buď to bude Hossa, alebo Prúcha.Ale tipujem skôr ,že o miesto príde Marcel.

jj :cool: Rangers to šlape!Bohužel ze sestavy vypadl Petr Průcha :( možná to byla jen taktika trenéra který ho šetří v náročném zápasovém programu který tet Jezdci mají.

excelent píše:jj :cool: Rangers to šlape!BohuĹľel ze sestavy vypadl Petr PrĹŻcha :( moĹľná to byla jen taktika trenĂ©ra kterĂ˝ ho šetří v nároÄŤnĂ©m zápasovĂ©m programu kterĂ˝ tet Jezdci majĂ­.
PodÄľa mĹ

No Petrovi sa naozaj minulu sezonu darilo neskutocne.Teraz asi prichadza faktor druhej sezony.Treba to nejak prezit.Talent ma,len treba byt trpezlivy.......

Rangers dokázali vyhrať aj v Dallase.Je to ich 5 výhra po sebe.Skvelo zachytal opäť Lundqvist,Rachúnek sa konečne zobudil a strelil 2 góly 1 z presilovky a 1 pri oslabení.No a vyzerá to ,že Immonenovi sa tiež začalo dariť ,dnes zaznamenal 2 asistencie.Jágr síce nebodoval ,ale hlavné je, že sa začali presadzovať gólovo aj iné útoky, okrem 1.To sme potrebovali. :cool: :cool:

Hlavně,že se dařilo brankáři Lundqvistovi :cool: ,takže oba brankáři Rangers chytají ve vynikající formě a mužstvo velmi podrží.Matt Cullen dal dva goli a na křídle se mu daří daleko lépe než když hrál centra!No a Rachůnek s děma trefama je dneska borec na konec. :D :D :D :lol: :lol:

Rangers se vážně začíná dařit, jen se nějak ztrácí Průcha ( možná je to příchodem Shanahana... ), ale četl jsem o nějaké výměně Průchy za Shoana Doana... to by bylo určitě skvělé, protože Rangers by dostali kvalitního, zkušeného hráče, který by jim mohl tuto sezónu pomoci v play-off. A Petr by se mohl ve slabším Phoenixu rozjet a je i o dost mladší než Doan, takže by Phoenix mohl získat na příští roky kvalitní pravé křídlo... tak doufám, že z toho nesejde i když se bojím že ano :(

hmm tak jazdci prekvapili (milosa 76 urcite prijemne :) mna uz pomenej, kedze sa jedna o konf. supera medvedov :?
5:2 nad Dallasom a na ich lade, fajn robotka; ked som sa dozvedel, ze Rangers supli 5, hned som spekuloval aku bodovu urodu predviedol Jagr, no nie kazdy den je nedela :)
zadak Rachunek ho viac ako slusne nahradil

cepi píše:hmm tak jazdci prekvapili (milosa 76 urcite prijemne :)

cepi:To máš pravdu že ma jazdci príjemne prekvapili.Som rád, že sa jazdcom darí ,obaja gólmani chytajú skvelo,Rachúnkovi tie 2 góly určite zvdvinnú sebavedomie a verím,že začne strieľať góly.A tiež ma potešilo,že sa začalo dariť Immonenovi.je to jeden z mojich najobľúbenejších hokejistov a tak ma tie jeho výkony tešia.Len tak daľej chlapci. :wink:

škoda že Jágr nebodoval, raději ať to vyhraje on než Hossa. Nejlepší by ale bylo kdyby to vyhrál Lecavalier a nebo St.Luois.

Lecavalier-number4 píše:škoda Ĺľe Jágr nebodoval, radÄ›ji aĹĄ to vyhraje on neĹľ Hossa. Nejlepší by ale bylo kdyby to vyhrál Lecavalier a nebo St.Luois.
Mne nevadí, že Jágr nebodoval.Hlavné je, aby sa darilo týmu.Boli sme až moc závislý na výkonoch Jágra.Takto je to lepšie, keď sa začínajú strelecky zobúdzať ,aj daľší hráči.To povolanie Immonena z farmy, bol supr krok, od Reeneyho.Vyzerá to, že si s Shanahanom výborne rozumie a mohli by vytvoriť daľší úderný útok, spolu s Cullenom.Alebo možno, by k nim mohli dať Prúchu, možno by ho to zobudilo.

kajo píše:ale nakoniec to nevyhra ani Jagr ci Hossa,ak bude celu sezonu v poriadku,tak si myslim,ze to bude urcite Sidney :cool:
a aby som nebol OT,Rangers v poslednej dobe sliapu,hlavne to vitazstvo v Dallase ma dost prekvapilo
´

Ja si tieĹľ myslĂ­m, Ĺľe kanadskĂ© bodovanie, vyhrá Crosby.Ak to uĹľ nebude Jágr, tak nech je to on.Jeho mám radšej, ako OveÄŤkina.KeÄŹ sa kanadskĂ˝m tĂ˝mom, nedarĂ­ vyhraĹĄ Stanley Cup, nech sa aspoĹ

presne tak Milos,aj ja mam radsej Crosbyho ako Ovcu :) len neviem,co si mam mysliet o Malkinovi,sice ako hrac je dobry,len sa mi zda trochu nesympaticky,podobne ako Jagr :) ale mozno sa to casom zmeni

BigPete píše:Rangers se vážnÄ› zaÄŤĂ­ná daĹ™it, jen se nÄ›jak ztrácĂ­ PrĹŻcha ( moĹľná je to příchodem Shanahana... ), ale ÄŤetl jsem o nÄ›jakĂ© vĂ˝mÄ›nÄ› PrĹŻchy za Shoana Doana... to by bylo urÄŤitÄ› skvÄ›lĂ©, protoĹľe Rangers by dostali kvalitnĂ­ho, zkušenĂ©ho hráče, kterĂ˝ by jim mohl tuto sezĂłnu pomoci v play-off. A Petr by se mohl ve slabším Phoenixu rozjet a je i o dost mladší neĹľ Doan, takĹľe by Phoenix mohl zĂ­skat na příštĂ­ roky kvalitnĂ­ pravĂ© křídlo... tak doufám, Ĺľe z toho nesejde i kdyĹľ se bojĂ­m Ĺľe ano :(
PodÄľa mĹ

kajo píše:presne tak Milos,aj ja mam radsej Crosbyho ako Ovcu :) len neviem,co si mam mysliet o Malkinovi,sice ako hrac je dobry,len sa mi zda trochu nesympaticky,podobne ako Jagr :) ale mozno sa to casom zmeni
Mne sa tiež zdá, trochu namyslený.Uvidíme, čo z neho vyrastie.Ale čo mala znamenať, tá narážka na Jágra?To by si nebol ty Kajo, keby si si trochu do "nášho"Jardu, trochu nerýpol však? :D
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG