Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

chorche píše:Dobre si ma doplnil, prave obrana je miesto, kde by sa mohli Rangers posilnit, ale maju este peniaze?
To je práve ten problém.Moc nie.Ale dalo by sa to aj riesiť, pripadnymi vymenami hokejistov.Ja si myslím ,že Sather sa pokúsi nejakého kvalitného obrancu získať ,v priebehu sezony.Uvidíme, ako sa bude v priebehu sezony dariť Staalovi ,od ktorého si v klube dosť sľubujú.Ak sa chytí a naplní predpoklady, tak možno ,ani nebude treba posíl. :wink:

Hrabal som sa trocha vo svojich fotkach a narazil som na par z MSG. Tu su:

Bar:
Obrázek

Pohlad z VIP:
Obrázek

VIP loza:
Obrázek

Vstup do satne:
Obrázek

Satna Rangers - na tej sirokej sedacke (brankarskej) sedaval The Great One a na tej vyklopenej Mark Messier (vraj je vyklopena odkedy odisiel...):
Obrázek

Nalavo lavica pre brankarov:
Obrázek

Zvonka:
Obrázek

Tak podle prvních informací z přípravného kempu Rangers je sestava útočných formací taková:

1.řada Hossa - Gomez - Jágr
2.řada Shanahan - Drury - Avery
3.řada Průcha - Straka - Callahan
4.řada
sestva není ještě určena

Jágr si pochvaluje spolupráci z Gomézem který by měl operovat před brankou soupeře a Jágr jak je zvyklí v rohu kluziště.Hossa je univerzál a pro Jágra momentálně velmi ceněný hráč.

excelent píše:Tak podle prvnĂ­ch informacĂ­ z přípravnĂ©ho kempu Rangers je sestava ĂştoÄŤnĂ˝ch formacĂ­ taková:

1.řada Hossa - Gomez - Jágr
2.řada Shanahan - Drury - Avery
3.řada Průcha - Straka - Callahan
4.řada
sestva není ještě určena

Jágr si pochvaluje spolupráci z Gomézem který by měl operovat před brankou soupeře a Jágr jak je zvyklí v rohu kluziště.Hossa je univerzál a pro Jágra momentálně velmi ceněný hráč.
tiez som to niekde cital ze hossu skusaju v jagrovom utoku. ak by tak hrali celu sezonu a marcelovi vydrzi zdravie tak by to mohla byt jeho prelomova sezona v nhl :thumbsup:

jde vidět jak jsou rangers silný tým, co hráč, to pojem
:arrow: 8 dôvodov Times Herald Record prečo bude New York Rangers bojovať o SC

..zaujimave citanicko..priaznivci jazdcov sa zrejme v novej sezone maju na co tesit..
1. útočná řada: Martin Straka – Scott Gomez – Jaromír Jágr
2. útočná řada: Sean Avery – Chris Drury – Brendan Shanahan
3. útočná řada: Petr Průcha – Blair Betts – Ryan Callahan
4. útočná řada: Marcel Hossa – Ryan Hollweg – Orr Colton
Náhradníci: Dany Byers, ...

Obrana: Daniel Girardi, Andrew Hutchinson, Darius Kasparaitis, Marek Malík, Paul Mara, Thomas Pock, Michal Rozsíval, Jason Strudwick, Fedor Tyutin a další

1. brankář: Henrik Lundqvist
2. brankář: Al Montoya
3. brankář: Stephen Valiquette
No Jezdci, proti soupeřům z Original Six jste se moc nepředvedli... 1:6 je celkem dost.
Tak Rangers na začátek také vítězně........ :thumbsup: !!!! 2 tř. nic moc, ale ta závěrečná část - PARÁDA........... :thumbsup: :thumbsup: !!!!

Obrázek
No herne to nebolo nič moc, ale tá 3 tretina a 4 goly v nej, zachránila, aspoň výhru.Som spokojný.Akurát ma trocha prekvapilom že sa Hossa, nezmestil do zostavy.Ale sezóna je dlhá ,verím, že šancu určite dostane a bude už len na ňom, ako ju dokáže využiť.

Tiež ma potešilo, že sa docela darilo Drurymu.Verím, že v podobných výkonoch bude pokračovať a pridá sa aj Gomez a dokážu, že patria k najlepším centrom NHL a peniaze do nich investované, si zaslúžia. :thumbsup:
Velke mena netvoria nikdy vitazny tim, neviem neviem ale podla mna pre Rangers dost slaby zaciatok, cakal som vacsiu produktivitu... a najviac ma sere to ze mi vcera zobrali 7500 :x
OpenFire píše:Velke mena netvoria nikdy vitazny tim, neviem neviem ale podla mna pre Rangers dost slaby zaciatok, cakal som vacsiu produktivitu... a najviac ma sere to ze mi vcera zobrali 7500 :x
Je len začiatok ligy a zatiaľ sa len Jágr s Gomezom a Drurym, zohrávajú.Ale postupne, sa to bude zlepšovať.Výhru nad Capitals, Rangers zariadili využitými presilovkami a v nich ukázali, že kvalitu majú, len to chce čas.Veľmi ma potešilo, že sa strelecky konečne zobudil Gomez a bodovo prebudil Shanahan. :clap:
Alexej Čerepanov během draftu chvilku trpěl, teď se těší na New York a Jaromíra Jágra

Kdyby šel do draftu před nějakými pěti lety, patrně by si ho kluby NHL zamluvily nejpozději do pátého výběru prvního kola. Ruský útočník Alexej Čerepanov má mimořádný talent. Výborně bruslí, kombinuje, je chytrý i odolný. Jenže Rusové trvale odmítají uznat smlouvu mezi NHL a IIHF o odchodech mladých Evropanů a zámořské týmy tudíž nehodlají přiliš riskovat. Čerepanov tím letos hodně utrpěl. V lednu byl vyhlášen nejlepším útočníkem mistrovství světa dvacetiletých, na šampionátu osmnáctek získal zlato. V superlize překonal střelecký nováčkovský rekord Pavla Bureho. Přesto to na špičkovou volbu nestačilo.
Během výběru v Columbusu se ruský mladík musel dívat, jak před ním vstupují na pódium něktzeří bezpochyby méně talentovaní hráči. Čerepanov trpěl, některé odhady ho během sezony pasovaly na medailové stupně, posléze se ustálily někde kolem páté až osmé pozice. Jenže Čerepanova si nakonec zamluvili až ze 16. místa New York Rangers!

Čerepanov by se jednou mohl vyrovnat Ovečkinovi nebo Malkinovi. Tihle dva za sebou skončili v draftu 2004. Mladík z Omsku se nervózně potil až do poloviny prvního kola. "Když jsem nešel mezi desítkou nejlepších, už mi bylo všechno jasné. Tušil jsem, že mě možná vezmou Rangers. Na testech v Torontu měl klub velký zájem, setkal jsem se s vedením organizace a získal z toho skvělý pocit," uvedl Čerepanov pro deník Sovětskij sport.



Tohle všechno je hezké, přesto pozdní vstup do NHL v případě Čerepanova překvapil. "V NHL už Rusy nepotřebují. Kluby měly zájem jen o devítku našich nadějí, což je skutečně málo. Ani jiné země na to nebyly lépe. Čechů šlo pět, Finy jsme napočítali čtyři. Výjimkou zůstali pouze Švédové," píše Sovětskij sport.

Propad Čerepanova oproti odhadům se dal předpokládat. Hráč má totiž smlouvu s Omskem do konce dubna 2009, dva měsíce poté vyprší lhůta, do kdy musejí hráče podepsat New York Rangers. Některé kluby si to uvědomily, naopak Jezdci neváhali. "Alexej je mimořádně nadaný hráč, který má ohromný potenciál. Stálo za to draftovat ho v prvním kole. Poslední dobou jsme brali obránce, teď nastal čas sáhnout po pořádném útočníkovi," připomněl hlavní skaut klubu Gordie Clark.

Čerepanov zažil v Columbusu trošku zklamání. "Ale už jsem to pustil z hlavy. Mám z Rangers radost. Je to silný klub, v němž před lety hráli Zubov nebo Kovaljov. A teď tam působí Jaromír Jágr. Byl bych moc šťastný, kdybych mohl jednou vedle něho nastoupit," vyznal se s úctou velký kamarád Pavla Rosy a Václava Nováka.

Jágra si velmi dobře pamatuje, viděl ho totiž na vlastní oči v superlize. "Byl jsem v dorostu a chodil se dívat na zápasy Jágra v Avangardu. Stál jsem dole u mantinelu a měl oči jen pro něj. Jaromír byl idolem nás všech. Naprosto úžasný hokejista, navíc příjemný člověk." řekl Čerepanov v nedávném rozhovoru pro hokej.cz. V NHL sice nejvíc fandil Coloradu, hned na druhém místě obliby ale uváděl právě Rangers.

Podle původních odhadů by měl ruský útočník zůstat v Omsku ještě dva roky. Ale všechno patrně dopadne jinak. "Do NHL chci odejít po příští sezoně. Tedy za rok," hlásí. Jeden z jeho agentů Ilja Moliver pro Sovětskiíj sport přizvukuje: "Podobnou cestu podstoupili Ovečkin i Malkin. Uděláme všechno, aby byl Alexej úspěšný. Pomůžeme mu k tomu, ať změří síly s nejlepšími hokejistay světa."

Představitelé Jezdců dobře vědí, že ruská superliga má kvalitu. Čerepanov bude dál hrát elitní soutěž dospělých, která mu dá jistě víc, než kanadsko-americké juniorské ligy. Určitým problémem může být jazyk, ale Alexej na rozdíl od některých jiných krajanů angličtinu vcelku ovládá. Je inteligentní, brzy se naučí. A hokejově už se dostal na potřebnou úroveň. Jen musí trošku zesílit a při hře by měl místy prokázat víc nasazení.

S novou organizací se seznámí tento týden, zúčastní se totiž kempu nováčků. "New York vůbec neznám, pokud tedy nepočítám přestup na tamním letišti během cesty do Columbusu. V Americe jsem poprvé, je to pro mě zajímavé. Občas slýchám otázky, proč myslím na NHL, když mi doma dají lepší peníze. Ale to mě nezajímá! Chci do nejlepší ligy světa, finance nejsou na prvním místě. Opravdu ne," konstatuje jasně závěrem.
Tento článok je tu síce trošku neskoro, mal sa sem dať hned po drafte, ale myslím ,že ide o tak talentovaného hokejistu, že by tu nemal chýbať.Verím, že v budúcej sezone, naskočí do NHL a presadí sa rovnako dobre, ako tomu bolo u jeho krajanov Malkina,Ovečkina a Kanadana Crosbyho. :thumbsup:
fuuha, toto stoji za mrknutie :o to boli huste minuty.. :roll2:

Exelby hits Prucha, Orr goes after Exelby
no tak Pruchu tam pekne zlozil :bitka3:
A potom mam pocit ze Orr drzal rozhodcu a nie rozhodca Orra :D
Tak je vidět, že úspěch si nekoupíš a zvlášť v New Yorku...:-( sice Rangers fandím a je jen začátejk sezony ale zatím to vypadá bledě, ale snad se sehrají, jenže mně tam ten Gomez nesadí - on měl zůstat v NJD nebo jít někam do Minnesoty max WSH...- prostě tam, kde se brání a na co je zvyknutý, u Brandana a bohužel i JArdu roky jdou dál a už to asi nebude to, co to bývalo. Oni si fakt radši měli udržet Nylandera a získat dobrýho obránce třeba toho Souraye, který by podpořil i útok a vykašlat se na hvězdy, navíc ještě na takové....( polohvězdy ). Navíc Jarda pod tlakem velkých očekávání hraje špatně a tak se mi líbil výrok jednoho z redaktorů na nhlpro, že je v Rangers spousta indiánů, ale žádnej náčelník + teď ještě bude Straka zraněný.... nevím, nevím... nezbývá než doufat:-(
BigPete,souhlasím s Tebou,Gomez jaksi není to pravé ořechové co Jezdci potřebují a jejich styl hry mu zjevně nesvědčí,takže to podle mě nebyl výhodný nákup,no,nezbývá jim než doufat,že Scott ještě neřekl poslední slovo.Každopádně výrok co jsi použil není z nhlpro,ale z nhl.cz,kde je zajímavý článek a autor nepíše,že je moc indiánů,ale naopak mnoho náčelníků a tak na černou práci,fyzicky náročnou hru a chození před bránu k odraženým pukům a clonění brankářům,kde to hodně bolí,nezbývají ti indiáni.
Hrozny začiatok pre jazdcov...prave od tohto tímu sa čakalo že v atlantickej divízii budu kralovať a budu sa biť o prve miesto s Philkou no namiesteo toho sa biju s New Jersy o posledne miesto v divizii...sranda kto by to bol povedal...s takými hviezdami to nevedia zohrať...žeby to bolo za trenera?Ktvoie..no takto to nesmie byť ...
Popravde, oni k tomu, co se deje, byly naznaky uz pred sezonou. Takove ty odpovedi Jagra na otazky: "jakou mate formu," a Jagr :"Neni dulezite mit formu na zacatku sezony, ale na konci," apod. Ale stejne me to prekvapilo.
No konečne, tá výhra prišla. :clap: :clap: Rangers porazili New Jersey 2:0 a oba goly strelil Nigel Dawes,ktorý len nedávno,dostal šancu v A tíme.Dúfam,že jazdci tú smolu z posledných zápasov zlomili a teraz,začnú hrať to na čo majú. :good:
No uvidíme, ten výkon ještě nebyl 100% a moc nevyužívali šance, ale zase na druhou stranu kdyby jim to tam začla nejadnou všechno padat, tak jsou na opačné straně tabulky
Rangers se začínají rozjíždět, ne však zasluhou útoku, ale především skvělého Lundqvista, dneska čisté konto s rivaly Flyers.
no s Islanders to im to nevyšlo ale treba povedať že sa rozbehli
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS