Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Come on ENGLAND píše:Krapet se vytrácí Voros, bylo mi jasné, že takto produktivní nebude do konce sezóny, ale navnadil mě, to je pravda :wink: !!!!
Řekl bych, že to souvisí i s rozpadem lajny Voros - Dubinsky - Žerděv. Teď poslední dva zápasy napravo od Vorose s Dubim hraje Průcha, a tak je jasné, že produktivita této řady půjde dolů.
Určitě Colline, s tím souhlasím, jinak nechápu opětovné zařazení Průchy do sestavy, tento hráč již nemá dle mého názoru v týmu místo a měl by být vytrejdován. Místo toho zabírá pozici Danu Fritchemu, což opravdu nechápu :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Come on ENGLAND píše:Určitě Colline, s tím souhlasím, jinak nechápu opětovné zařazení Průchy do sestavy, tento hráč již nemá dle mého názoru v týmu místo a měl by být vytrejdován. Místo toho zabírá pozici Danu Fritchemu, což opravdu nechápu :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Přesně tak.

Průcha zazářil v první sezóně, když chodil na přesilovky s Jágrem a dával spoustu gólů jen tím, že stál před bránou a doklepával do sítě nahrávky JJ. Od povýlukové sezóny se také znovu přitvrdilo, což určitě Průchovi nepomohlo. Poslední ročník už byl z jeho pohledu tragický a ten současný není o nic lepší. Jeho význam v týmu by podle měl být jako nahráda za zraněné hráče a nikoliv jako křídlo třetího útoku.

Nezabírá místo jen Fritschemu, ale taky Korpikoskimu. Laurimu je 22 let a vysedává na tribuně. Pro potencionální křídlo třetího či druhého útoku je to vůbec to nejhorší, co ho mohlo potkat. Absolutně nechápu proč ještě nebyl poslán na farmu do Hartfordu, kde by zcela jistě obsadil místo v elitní pětce a byl by posílán do všech herních situací.
Tak Laurimu již místo nezabírá, ten byl včera odeslán na farmu. Jinak Renney se snaží Průchu předělat na defenzivního hráče což já považuji za nesmysl, na tuto práci tam jsou povolanější hráči, Průcha je vyloženě ofenzivní typ, ale jak jsme se shodli, on již budoucnost v Rangers nemá.
Dnes doma s Atl která bude chtít jistě odčinit domácí debakl s Philly, já osobně bych do branky nasadil Val !!!!
Let´s go RANGERS !!!!!!!!
Come on ENGLAND píše:Tak Laurimu již místo nezabírá, ten byl včera odeslán na farmu. Jinak Renney se snaží Průchu předělat na defenzivního hráče což já považuji za nesmysl, na tuto práci tam jsou povolanější hráči, Průcha je vyloženě ofenzivní typ, ale jak jsme se shodli, on již budoucnost v Rangers nemá.
Dnes doma s Atl která bude chtít jistě odčinit domácí debakl s Philly, já osobně bych do branky nasadil Val !!!!
Let´s go RANGERS !!!!!!!!
Jojo, taky se to ke mně dostali. Už bylo na čase.

Zatím nejsou žádné zprávy o tom, že by měl chytat Vali.
Hokej nuda, ale 2 body doma. Zherdev jsou zatim nejlepe investovane penize za posledni dobu, akorat ho budou mit problem podepsat na dalsi sezonu.
Crab píše:Hokej nuda, ale 2 body doma. Zherdev jsou zatim nejlepe investovane penize za posledni dobu, akorat ho budou mit problem podepsat na dalsi sezonu.
Určitě Crabe, souhlasím :thumbsup: . O něm se ví, že je to mimořádný hráč, ale musí to v tu danou chvíli mít v palici srovnané, jak nemá, tak je problém. Co bude po sezóně neřeším, v současnosti se užívám jak to jemu a hlavně celým Rangers neskutečně šlape :good: :good: !!!!
Našel jsem z toho zápasu s Thrashers na hockeyfights.com parádní T2T bitku mezi Orrem a Boultonem-fakt super,
hodím to sem,je to :cool: :box: :fight: :good:
teAWcvVRdas&eurl=http://www.hockeyfights.com/fights/48269[/youtube]
Sexyyy :lol2:
A ten ľad je skvelý :good: Pekné logo v strede.
Tak čekal jsem všelicos, ale že se všichni hráči Rangers dostanou ve 3. tř. zápasu v Tor do stádia klinické smrti, to je i na mě moc :shock: :sad2: :verysad: !!!!
Ostuda
A aby toho nebylo málo...

Rangers - Islanders 1:2

- 6 nevyužitých přesilovek + 2 inkasované góly při nich
Drury gol :o
Crab píše:Drury gol :o
a aby toho nebylo malo tak pridal jeste 2 kousky a vystrilel si hattrick :roll:
Pozor, Rangers sice jsou na tom opticky dobre, ale muze se to zmenit. Chtel bych jenom upozornit na jeden fakt. Rangers maji zatim 16z a 23b. To je OK, jenomze hrali zatim 10krat(!) doma a navic meli velmi priznivy los. 3x Tampa, 2x Islanders, 2x Toronto, 1x Atlanta, 1x Columbus, Chicago. Takze ja to vidim tak, ze na osmicku Rangers na Vychode urcite maji, ale jejich postaveni na spi*i bude tezke udrzet, protoze ted uz proste musi prijit vice zapasu venku a zapasy proti tezsim souperum.
Hokejisti Rangers po 2 prehrách za sebou, si pripísali veľmi cenné (hlavne pre psychiku hráčov) 2 body, po výhre nad Tampou. Veľmi ma potešil Drury, ktorý sa konečne dokázal presadiť a dosiahol hattrick.Z toho dal 1 gól, pri vlastnom oslabení. Hokejisti Rangers sa konečne presadili strelecky aj pri presilovkách, z ktorých strelili 3 góly. Ale fantastický bol predovšetkým Henrik Lundqvist, ktorý sa hlavnou mierou pričinil o výhru jazdcov.Klobúk pred jeho výkonmi dolu. :good: :oslava:
To, čo predvádza váš GM je dosť nechutné. Požadovať náhradné miesto v drafte kvôli tomu, že Čerepanov nepodpísal zmluvu je zvrhlé.
Atlantik píše:Pozor, Rangers sice jsou na tom opticky dobre, ale muze se to zmenit. Chtel bych jenom upozornit na jeden fakt. Rangers maji zatim 16z a 23b. To je OK, jenomze hrali zatim 10krat(!) doma a navic meli velmi priznivy los. 3x Tampa, 2x Islanders, 2x Toronto, 1x Atlanta, 1x Columbus, Chicago. Takze ja to vidim tak, ze na osmicku Rangers na Vychode urcite maji, ale jejich postaveni na spi*i bude tezke udrzet, protoze ted uz proste musi prijit vice zapasu venku a zapasy proti tezsim souperum.
Rangers 2007/08...

Doma: 7-3-0 (70%)
Venku: 4-1-1 (75%)

Rangers si první místo na Východě udrží do konce sezóny jen stěží. Jenomže hra na venkovních kluzištích jím zatím zdá se moc problém nedělá. Spíš jde o formu a hlavně o formu Lundqvista, který je zatím úžasný.

Těžsí soupeři? Do konce měsíce budou hrát Jezdci s těmito týmy: Capitals, Oilers, Devils, Bruins, 2x Senators, Canucks, Coyotes, Lightning, 2x Panthers.

Myslím, že je v silách Rangers poradit si s jakýmkoliv z těchto týmu. Kádr Jezdců je kvalitní dost. Jak už jsem řekl, jde o to si udržet formu, což se nedá po celou sezónu, ale zatím to vypadá dobře.
mt-svk píše:To, čo predvádza váš GM je dosť nechutné. Požadovať náhradné miesto v drafte kvôli tomu, že Čerepanov nepodpísal zmluvu je zvrhlé.
V pravidlech to je a každý správný generální manažer udělá pro svůj tým to nejlepší. Je to zkrátka obchod.
Collin píše:
mt-svk píše:To, čo predvádza váš GM je dosť nechutné. Požadovať náhradné miesto v drafte kvôli tomu, že Čerepanov nepodpísal zmluvu je zvrhlé.
V pravidlech to je a každý správný generální manažer udělá pro svůj tým to nejlepší. Je to zkrátka obchod.
Keď už to chcel spraviť, mohol poćkať aspoň nejaký čas.
mt-svk píše:
Collin píše:
mt-svk píše:To, čo predvádza váš GM je dosť nechutné. Požadovať náhradné miesto v drafte kvôli tomu, že Čerepanov nepodpísal zmluvu je zvrhlé.
V pravidlech to je a každý správný generální manažer udělá pro svůj tým to nejlepší. Je to zkrátka obchod.
Keď už to chcel spraviť, mohol poćkať aspoň nejaký čas.
To mohl, ale to je skutečně jediný "zádrhel", který v tom vidím.
Tak podařilo se napravit 2 prohry, to je důležité, chytil se Chris, ten to potřeboval jako sůl, o králi Henrikovi netřeba diskutovat, letos zatím nejlepší gólman ligy (pro mě osobně již dlouhodobě). Co se týče toho Čerepanova, tak v tom žádný problém nevidím - Sather svou soustrast vyjádřil a nyní se snaží udělat to nejlepší pro klub !!!!
Come on ENGLAND: No, na nejlepsiho golmana ligy bych ho nepasoval, ale mezi prvnich 5 bych ho mozna napasoval. :D
RANGERS 1:3 CAPITALS

- škoda Druryho neproměněného nájezdu, to klidně mohli potom ještě vyhrát
Crab píše:Come on ENGLAND: No, na nejlepsiho golmana ligy bych ho nepasoval, ale mezi prvnich 5 bych ho mozna napasoval. :D
Mezi prvních pět patří ať chceš nebo ne. :wink:
Crab píše:RANGERS 1:3 CAPITALS

- škoda Druryho neproměněného nájezdu, to klidně mohli potom ještě vyhrát
Článek ze zápasu...

http://www.newyorkrangers.cz/view.php?c ... 2008110901

:)
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS