Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dnes "jazdci" porazili "diablov" 3:0 :verysad: a na nás strácajú iba jeden bod :shock:, ale my máme jeden zápas v dobru :yahoo:. No dúfam, že "jazdci" zostanú aj do konca ZČ za nami :-P a najradšej by som ich videl na 5. mieste a nás samozrejme na 4. :cinka: , aby bol súboj Jordan Staal vs. Marc Staal. :good: .
looooooooool
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jlOBPFnZY7M&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jlOBPFnZY7M&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
cepi píše:looooooooool
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jlOBPFnZY7M&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jlOBPFnZY7M&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
Presne se potvrdily moje slova co jsem psal vyse :D Myslim ze rangers budou diky nemu v play-off o kus silnejsi, ja ho sice moc nemusim, ale to ze dela pro svuj tym to nejlepsi co muze tak o tom neni pochyb :yes: jsem kazdopadne rad ze je pryc z dallasu :)
toho šaška Averyho nemužu ani vidět zákeřne fauly a silné slova to jo...on moc dobře věděl že by ho Clarkson seřezal jak maleho kluka jak v minulem zápase tak si hrál na to jak je psychicky odolný
Martin #27 píše:toho šaška Averyho nemužu ani vidět zákeřne fauly a silné slova to jo...on moc dobře věděl že by ho Clarkson seřezal jak maleho kluka jak v minulem zápase tak si hrál na to jak je psychicky odolný
Hold taky je Avery (nadavky, silne slova, provokacia), to uz vsetci vieme.
Rozhodcovia ho aj tak posadili na trestnu lavicu, takze neni sa na co stazovat.
ten Averyje vazne ubohej, co zas dnes predvedl proti Bostnu to by zadalo distanc tak do kone zakladni casti
megaton píše:ten Averyje vazne ubohej, co zas dnes predvedl proti Bostnu to by zadalo distanc tak do kone zakladni casti
jen kdyby jste nevedeli o co jde tak
http://www.youtube.com/watch?v=aU6Yt-qn ... re=related
čo k tomuto hráčovi dodať :sad2: Je to primitív, ktorého by mali z tejto súťaže poslať niekam na farmu, nech si to v hlave urovná a najlepšie, ak by tam zostal na stálo. Robí svojmu tímu iba hanbu :thumbsdown:
No Avery hcvilku držel latinu, ale zase začíná na novo :D jinak se mě libí, jak Avery dělá že ho neviděl :lol2:
divim se ze ho ve zbytku zapasu Chara nezazdil mezi mezery v mantinelu
Avery je proste totalni hovado. A cely tym Rangers je jedna velka traparna. Dnes nasi Penguins prohrali s Floridou i kdyz byli jasne aktivnejsi, nevadi..., ale ja jsem tomu opravdu rad, newyorskym idiotum bude kvuli tomu ted poradne horko :lol: :lol: . A Timmy Thomas se Rangerum revansoval tim nejlepsim stylem - shutoutem ! Avery a cela tahle banda at jde radeji za tyden na golf, je to ostuda NHL. LETS GO PANTHERS!!!
Ty jsi komik - Avery je za tuto kulišárnu, kdy je jasné že chtěl Thomase jen vytočit a absolutně tam nehrozilo žádné zranění či něco podobného, zkrátka ho chtěl jen rozhodit a já jsem se u toho náramně pobavil, tak za toto je u Tebe "TOTÁLNÍ HOVADO"........ !!!! Co je Tedy potom pro Tebe Crosby, když Valábikovi drtil zezadu koule, co....... :shock: :shock: :sad2: :sad2: ??
Avery je velmi dobrý hokejista a ty jeho provokačky a srandičky mě vždy náramně pobaví........ :thumbsup:
:thumbsup: !!!!
Atlantik píše:Avery je proste totalni hovado. A cely tym Rangers je jedna velka traparna. Dnes nasi Penguins prohrali s Floridou i kdyz byli jasne aktivnejsi, nevadi..., ale ja jsem tomu opravdu rad, newyorskym idiotum bude kvuli tomu ted poradne horko :lol: :lol: . A Timmy Thomas se Rangerum revansoval tim nejlepsim stylem - shutoutem ! Avery a cela tahle banda at jde radeji za tyden na golf, je to ostuda NHL. LETS GO PANTHERS!!!
Atlantik, pozri na svojho miláčika a budeš vidieť to, cituje, "hovädo".
100 lidi, 100 chuti... A opravdu jste me ted rozesmali vy, porovnavat Sidneyho s timhle primitivem, tak to jo :lol2: :lol2: :lol2:
Nejde jen o tohle extempore s Thomasem, Avery dela svinstva temer kazdy zapas. Nekoho to mozna bavi, ale pro ligu jako je NHL je to proste nedustojne. Porad provokuje, tak aby to sudi nevideli a pritom nema odvahu se postavit na ferovy souboj. Sorry, pro mne tohle neni hokejista. A budu mit opravdu skvely pocit, kdyz se Rangers na cele s Averym budou po pristich trech zapasech pakovat.
Z toho "cukríka" robia tvár NHL, takže by sa mal podľa toho aj správať. A on sa nespráva. V tom je problém. Mimochodom, keď ste mali Ruutoho v tíme, až tak ti také kúsky nevadili. :D
:backtotopic: -) Rangers :frajer2:
Avery je proste sasek - traposek Obrázek viac uz k tomu, resp. k nemu nemam co dodat :butt:

Timmy to vystihol dokonale:
"Je nepisane pravidlo, ze pocas prestavky je pokoj.", povedal Thomas. "Robil som strecink a Avery prisiel a zozadu ma udrel hokejkou. Pozrel som sa hore kto to bol a pomyslel som si, ze to snad nie je mozne. Bol to reflex. Suboje pocas hry? Nemam s tym problem. Dokonca sa mi paci ako hra okolo brany. Je huzevnaty. Mota sa okolo brany, ale nie je to nic proti pravidlam. Nemam s tym problem. Ale je ciara, ktora by sa nemala prekrocit. Zda sa, ze ma problem zistit, kde su tie hranice." a skorpy supol do nasho topicu este zaujimavejsie veci :)

ja osobne, by som do 1.kola toho saska bral :ble: a v nom by sme mu fajne premasirovali mozocek, o tom nepochybujem! ale najskôr sa tam musia jazdci dostat...poviem to aj takto, Panthers prajem postup viac ak Rangers a aj ked panteri by mohli byt relativne prijatelnejsim superom, pripadny PO naboj s Rangers by sa mi docela pozdaval :yes:

NY Rangers - Montreal
NY Rangers - Philadelphia
Philadelphia - NY Rangers

Philadelphia - Florida
Atlanta - Florida
Florida - Washington


vzajomne zapasy ma na tom lespie Florida: 4:3pp, 0:4, 1:2pp , 1:2
Mt-svk:
1. Tohle je forum o NYR, byla rec o Averym a o tymu Rangers, nevim co tady porad podhazujes Crosbyho. Ok, nemas ho rada, je to tvoje vec, ale jsi ted trochu mimo misu.
2. Ruutu Jarkko(opet nevim proc ho spominas) nebyl nikdy muj oblibenec, je sice dost podobny Averymu, ale asi tak o dve tridy za nim... Navic Jarkko je jinak udajne alespon v civilu celkem inteligentni chlapik.
3. Za tim co jsem rekl o Averym si stojim a dalo by se to rict o nem i ostreji. Je to proste zakerny zbabelec, nedavno dostal hezky nalozeno v Pittsburghu od Tylera Kennedyho :lol2: , a to Tyler neni zadny vyhlaseny rvac. Avery sel hezky k zemi za ovaci Mellon Areny. To co udelal Thomasovi, to neni nic noveho pod sluncem, ale z druhe strany, kdyby to udelal tebou spominany Crosby, to by zas bylo reci...
4. Rangers dle meho do playoffs absolutne nepatri, za to co predvadeji v teto sezone urcite ne a verim, ze 3 tezke zapasy(2xPHI a 1xMTL) budou pro Blueshirts posledni v sezone. Florida si playoffs zaslouzi mnohem vic.
Flo si PO zaslouží mnohem více - a to jako proč :shock: ?? Zaslouží so ho ten tým, který získá více bodů, tak to snad stále je ne. Mt vyčítáš že nemá ráda simulanta kříženého s provokatérem a Ty zase nemáš rád RANGERS jak je vidno....... !!!! Já naopak doufám že se tento tým do PO dostane, doufám že my jim z těch vzájemných 2 zápasů nějaký ten bodík pustíme. Hráče jako Lundqvist, Avery, Näslund či Drury chci každopádně v PO vidět. A jestli postoupí z 8. místa jako že asi ano a budou hrát s Bruins tak se domnívám že postoupí a Bos zbudou jen oči pro pláč....... !!!! Jinak k jejich stylu - ten se mi také velice zamlouvá, hrají pěkně zezadu, mají skvělého gólmana - snad se chlapcům ten postup podaří............... :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Proc si Florida playoffs zaslouzi vic? Hraje podle mne lepsi, dynamickejsi hokej, vice srdcem, makaji nadoraz kazdy zapas, zadne preplacene primadony, nespoleha se tolik na najezdy, nema v tymu nedustojne zakeraky atd... No ale bohuzel musim uznat, ze kdyby se tam Rangers z 8.mista dostali, co jako doufam, ze ne, tak by trochu nezkuseni Bruins meli co delat, naopak z Rangers by trochu opadl tlak a mohli by treba i prekvapit.

Mt-svk nevycitam, ze nema v lasce Crosbyho, je to jeji vec, to akceptuji. Ani ja se netajim tim, ze nesnasim NYR. Vycital jsem ji ale, proc nesmyslne meni temu. Kdyz je rec o Averym a New Yorku, co sem toho Crosbyho porad taha.
tak zajímává diskuze...já osobně Averyho nenávidím a Rangers taky moc nemusím (kromě Lunquista to je pan golman)
jinak Atlantiku naprosto s tebou souhlasim s tou Floridou zaslouží si PO hrajou fakt letoss super hokej :good:
Panthers mají momentálně stejně bodů jak Rangers, a byl bych rád kdyby si Play-Off zahrala Florida :yes:
painkiller píše:Panthers mají momentálně stejně bodů jak Rangers
jazdci maju 40V - panteri "len" 39V, to v pripade rovnosti bodov môze zavazit..ale ak budu na tom co sa tyka vyhier rovnako, v tom pripade rozhoduju vzajomne zapasy a na tom su panteri lepsie..budu to zaujimave suboje na dialku :yes: a zaujimave to bude aj pre nas, mackov.. :frajer2:
Come on ENGLAND píše:Flo si PO zaslouží mnohem více - a to jako proč :shock: ?? Zaslouží so ho ten tým, který získá více bodů, tak to snad stále je ne. Mt vyčítáš že nemá ráda simulanta kříženého s provokatérem a Ty zase nemáš rád RANGERS jak je vidno....... !!!! Já naopak doufám že se tento tým do PO dostane, doufám že my jim z těch vzájemných 2 zápasů nějaký ten bodík pustíme. Hráče jako Lundqvist, Avery, Näslund či Drury chci každopádně v PO vidět. A jestli postoupí z 8. místa jako že asi ano a budou hrát s Bruins tak se domnívám že postoupí a Bos zbudou jen oči pro pláč....... !!!! Jinak k jejich stylu - ten se mi také velice zamlouvá, hrají pěkně zezadu, mají skvělého gólmana - snad se chlapcům ten postup podaří............... :thumbsup: :thumbsup: !!!!
tak nevim jestli jsi tenhle prispevek myslel vazne. Drury je tak hrac do treti lajny, stejne jako Naslund,Avery do NHl snad ani nepatri a ze hrajou pekne od zadu :lol: kdyby takhle hralo Jersey tak lidi budou prskat ze hrajou past a nuda hokej ale u primadon co neumej dat poradne gol se rika ze hrajou pekne od zadu :lol: jinak Floride bych to samozrejme pral mnohem vic s tim aby se ukazalo jak hraje JayBo v PO abychom vedeli koho v lete podepisujem
megatone přesně tak ten Naslund je uplně hotový pry náhrada za Jágra :D
Tak musíme si přiznat že Rangers měli skvělý vstup do sezony, a tuším skoro 20 zápasů se drželi na vrcholku tabulky. Jenže pak přišel hodně strmý pád, a jakžtakž se zněj ted dostávají.
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS