Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No najprv k Majovi. Gabby na nočný zápas nenastúpi, už je to isté. Tú ranu na kolene mu zašívali pár snehmi, no snáď to nie je nič vážnejšie. Podľa mňa nechcú riskovať a preto ho radšej na zápas nedajú, aj keď je to len menšie poranenie.

A k Averymu. Mne sa páči jeho štýl. Takýto hráč patrí do NHL, povedal by som, že určite viac ako Hartnell. Robí šou a aj keď nie som fanda NYR, rád sa pozerám na ich zápasy hlavne vďaka nemu. Dokáže neskutočne provokovať, no potom sa vie aj pobiť a je mu jedno s kým. Nijak moc to nerozlišuje. Nie ako Hartnell, na ktorého keď niekto ide, tak sa ide schovať do kúta. Góly vie strielať tiež, mne sa pozdáva jeho strela. A nehrá zas tak špinavo, len provokuje a to je paráda.
Tak to zase pozor stím Hartnellem to je dobrá blbina, Scott sice rýpe, ale hlavně hraje hokej a je to srdcař. Nechápu jak můžete tyto dva hráče vůbec srovnávat ???? Avery nemá v NHL obdoby a osobně mu fandím, ale Hartnell není zdaleka jako Avery ten je na ledě vyloženě jen od provokace a že by se on stavil čelem k soubojům to ani zdaleka. yzy kolik jsi viděl zápasů Flyers, že Hartnella tak znáš ?
neis píše:Tak to zase pozor stím Hartnellem to je dobrá blbina, Scott sice rýpe, ale hlavně hraje hokej a je to srdcař. Nechápu jak můžete tyto dva hráče vůbec srovnávat ???? Avery nemá v NHL obdoby a osobně mu fandím, ale Hartnell není zdaleka jako Avery ten je na ledě vyloženě jen od provokace a že by se on stavil čelem k soubojům to ani zdaleka. yzy kolik jsi viděl zápasů Flyers, že Hartnella tak znáš ?
Jeden a to mi stačilo. Nemal som na neho nervy, debil posraného. Veď ako sa dostal na ľad, hneď nabral smer :penalty: . Na neho nemám ani nervy. Avery provokuje aspoň čisto a aj jeho zákroky sú v poho. No Hartnell je moc nervovo labilný.
yzy19 píše:Dokáže neskutočne provokovať, no potom sa vie aj pobiť a je mu jedno s kým. Nijak moc to nerozlišuje..
http://www.youtube.com/watch?v=arQ5c2jHIk4

fakt se pobije s každým?? tady moc dobře věděl že by dostal jako minulý vzájemný zápass šašek škaredý
Avery nedostal žiadny trest. Ale ten hráč NJD hej, že? Spravil to premakane, už viac krát som to u neho videl, že vyprovokoval hráča k bitke a potom sa tváril že nič. A tuším, že ten hráč, ktorý sa chce biť dostáva 2 minúty. Avery je proste maník.
A biť sa s ním už bil:
http://www.youtube.com/watch?v=EoytsAY5bvA

Takže podľa mňa mám pravdu ja.
už nevím jak to bylo každopádně Clarkson ho vždycky seřeže jak psa :) spíš mě štvalo jak se po tom psalo jak je Avery už vyrovnaný a ukázal že se nenechá vyprovokovat...dám ruku do ohně že kdyby ho tahal někdo jiný než Clarkson že se pobije tak měl jenom strach tomu věř
Martin #27 píše:už nevím jak to bylo každopádně Clarkson ho vždycky seřeže jak psa :) spíš mě štvalo jak se po tom psalo jak je Avery už vyrovnaný a ukázal že se nenechá vyprovokovat...dám ruku do ohně že kdyby ho tahal někdo jiný než Clarkson že se pobije tak měl jenom strach tomu věř
Ťažko povedať. Mne je jedno, či je Avery labilný, alebo nie, no aspoň nepácha také zverstvá, ako by sa dalo čakať.
To ti přijde normální pomlouvat a dělat o nějakém hráči závěry po jednom utkání ?? A ještě to psát stylem jako že jsi přes něj totální znalec? chlape chlape ;) Mezi nima extra rozdíl Hartnell dostává prachy za hokej, Avery za rozhození soupeře např. Kovy ... tyto momenty můžou rozhodovat utkání a v tom Avery nemá konkurenci.
Rangers - Predators 1-2

Tak Gaborik chybel, takovehle domaci prohry si Jezdci nemuzou v jejich situaci dovolit. Mam dojem, ze golfova sezona bude letos u Jezdcu asi jeste trosku delsi nez loni :D
NSH je podle mě nejvíce podceňovaným týmem posledních let, kádr sice nic moc, ale jejich hra je vždy kompaktní a týmová, nehledě na to, že mají spoustu místa pod stropem....takže bych zase NYR tak nezhazoval...
neis píše:NSH je podle mě nejvíce podceňovaným týmem posledních let, kádr sice nic moc, ale jejich hra je vždy kompaktní a týmová, nehledě na to, že mají spoustu místa pod stropem....takže bych zase NYR tak nezhazoval...
To je sice pravda, ale prece jen v situaci NYR je takovahle domaci prohra podle mne prilis velky luxus :D :D Totiz NSH poslednich 10 zapasu melo bilanci 2-6-2 a navic den predtim hralo zapas na Long Islandu, kde ztratili vyhru 12 vterin pred koncem.
souhlas s Neisem ... Predátoři sice papírově nemají nejlepší tým ale jsou skvěle sehraní a je to takový nenapadný tým co ale sbírá bodíky
Moc se mi líbí jejich golmanská dvojce...jak Rinne tak Ellis jsou pro mě výborní golmani.
Do Rangers přichází Shelley takže Brashear asi zase bude měnit trikot
Martin #27 píše:Do Rangers přichází Shelley takže Brashear asi zase bude měnit trikot
uz ho dali na waiver ale pochybuju ze by ho nekdo chtel za ty prachy
megaton píše:
Martin #27 píše:Do Rangers přichází Shelley takže Brashear asi zase bude měnit trikot
uz ho dali na waiver ale pochybuju ze by ho nekdo chtel za ty prachy
jj máš recht
megaton píše:
Martin #27 píše:Do Rangers přichází Shelley takže Brashear asi zase bude měnit trikot
uz ho dali na waiver ale pochybuju ze by ho nekdo chtel za ty prachy
Z waiver si ho nikto nezobral. Tým pádom bol poslaný do Hartfordu Wolf Pack z AHL.

Pravdepodobne nastúpi v noci proti tímu Bridgeport Sound Tigers...
k Rangers přicházi jako volný hráč Alex Auld.
Rangers konečně mají solidní dvojku ... jelikož Veliquettovi ( nebo jak se píše) se moc nedařilo
Martin #27 píše:k Rangers přicházi jako volný hráč Alex Auld.
Rangers konečně mají solidní dvojku ... jelikož Veliquettovi ( nebo jak se píše) se moc nedařilo
Alex je solidny brankar, urcite vam doda istotu v otazke brankarskej dvojice.

Smutnejsia sprava je ze Majo Gaborik dnes nenastupi... dalo sa to cakat ved na Olympiade hral len s maximalnym sebazaprenim... urcite management Rangers nie je spokojny ale hviezda ako on si to moze dovolit.
Už sa špekuluje či Majo nebude musieť ísť na ďalšiu operáciu čo by ho vyradilo do konca sezóny :( :-O
Marian Gaborik will play tonight.

Gaborik dnes nastupi ..dobra sprava :cool:
Ten Avery je ale vtipálek :D

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DM4Ci4K-C4M&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DM4Ci4K-C4M&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]
.
PainKiller píše:Ten Avery je ale vtipálek :D

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DM4Ci4K-C4M&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DM4Ci4K-C4M&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]
To se mu povedlo :D Dost jsem se u toho nasmál... ale být na ledě, tak se na něj asi vrhnu, on je opravdový jediný profesionální provokatér :D
Avery je frajer, tohoto chlapíka mám rád, je super sledovat jak svým hbitým jazýčkem či posunky dokáže protivníka rozhodit, navíc i jako hokejista mi velmi sedí :good: :yes: !!!!
Avery je ma*or. Nevim kde lidi prisli k tomu ze je to dobrej hokejista. Mozna kdyz hral v lajne s Jagrem. Ale to bych asi i ja mel vedle Jagra dobrou sezonu. Je to vypatlanec ktery nema uctu snad k nicemu a nikomu.
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS