Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Noční zápas v Columbusu dohráli hokejisté NY Rangers bez trenéra Toma Renneyho, který v průběhu druhé třetiny inkasoval tvrdý úder hokejkou do hlavy. Lodivod Jezdců zrovna sledoval hru na opačném straně kluziště, když ho do temene nechtěně zasáhla hůl Rostislava Klesly, který byl před střídačkou hostí tvrdě atakován dvěma soupeři. Renney sice na chvíli ztratil vědomí, ale podle informací z manhattanského klubu je v pořádku a neměly by mu hrozit žádné komplikace.
Come on ENGLAND píše:No Mt já jsem každopádně rád za 2 b pro Rangers a za jejich opět velice kvalitně odvedenou defenzivní práci :clap: :clap: !!!! Vypadá to že se Ti Hitchova práce s mladíky nepozdává, holt budeš muset vydržet nebo začít fandit jinému týmu (ale to asi fakt neklapne, co :wink: :frajer2: ?) !!!!
Tá už začína liezť na nervy aj našim fanúšikom. Najprv zničil Brulého (dobre, Fritcheho nechám bokom, však Martin :D ), teraz Filatova a ignoruje Voráčka s Brassardom. :evil: Russell má hrať. Škoda, že nám Rangers nedali 10:0, aspoň by sa zmenili niektoré veci (i keď by to asi dopadlo tak, že by z mladých nehral nikdo a z farmy by prišli York, Kelly a McDonald s McKenziem). :cry:
Collin píše:
Come on ENGLAND píše:No Mt já jsem každopádně rád za 2 b pro Rangers a za jejich opět velice kvalitně odvedenou defenzivní práci :clap: :clap: !!!! Vypadá to že se Ti Hitchova práce s mladíky nepozdává, holt budeš muset vydržet nebo začít fandit jinému týmu (ale to asi fakt neklapne, co :wink: :frajer2: ?) !!!!
Hele, musíš mi něco vysvětlit. :D

Vypadá to, že si fanouškem Rangers, ale přitom máš v podpisu loga Flyers a Stars. Tak jak to je? :)
Sry , že sa do toho miešam, ale výborná stránka. Ja mám tiež v podpise stránbku, ale o Pens. ale zadara :D
Ináč hoši vo svojom podpise mám stránku om PENS a dal som tam anketu či nad Vami vyhráme už dvaja dali Áno :D:D:D:D
Hele, musíš mi něco vysvětlit. :D

Vypadá to, že si fanouškem Rangers, ale přitom máš v podpisu loga Flyers a Stars. Tak jak to je? :)
To je naprosto jednoduché Colline - Philly a Dallásek jsou pro mě v NHL č. 1, ale hned za nimi fandím Rangers, Flames a Vancymu (Canucks) :wink: !!!!
Jinak dnes doufám že si Pit podáme, simulant křížený s provokatérem a ruský zběh dostanou po tlamách a potáhnou :wink: :box: :cinka: :yahoo: !!!!
Come on ENGLAND píše:
Hele, musíš mi něco vysvětlit. :D

Vypadá to, že si fanouškem Rangers, ale přitom máš v podpisu loga Flyers a Stars. Tak jak to je? :)
To je naprosto jednoduché Colline - Philly a Dallásek jsou pro mě v NHL č. 1, ale hned za nimi fandím Rangers, Flames a Vancymu (Canucks) :wink: !!!!
Jinak dnes doufám že si Pit podáme, simulant křížený s provokatérem a ruský zběh dostanou po tlamách a potáhnou :wink: :box: :cinka: :yahoo: !!!!
OK. Kdyžtak můžeš navštívit i fórum Rangers - http://www.newyorkrangers.cz/forum/ :smile03:

Jojo, mluvíš mi z duše. :D
Come on ENGLAND píše:
Hele, musíš mi něco vysvětlit. :D

Vypadá to, že si fanouškem Rangers, ale přitom máš v podpisu loga Flyers a Stars. Tak jak to je? :)
To je naprosto jednoduché Colline - Philly a Dallásek jsou pro mě v NHL č. 1, ale hned za nimi fandím Rangers, Flames a Vancymu (Canucks) :wink: !!!!
Jinak dnes doufám že si Pit podáme, simulant křížený s provokatérem a ruský zběh dostanou po tlamách a potáhnou :wink: :box: :cinka: :yahoo: !!!!
Ten tvoj dalásek aký slabý a tá tvoja philla to isté a simulant krížený s provokatorom si ty :D :D :D :D
Philly sa o Crosbym vjadril správne, čo je pravda, nie je hriech. Či sa ti to páči, alebo nie. Mimochodom, dúfam, že Rangers vyhrajú :clap:
mt-svk píše:Philly sa o Crosbym vjadril správne, čo je pravda, nie je hriech. Či sa ti to páči, alebo nie. Mimochodom, dúfam, že Rangers vyhrajú :clap:
Všetci proti PENS? Mne to nevadí, každý si môže hovori´t čo chce, vyhrali ste , ale až po nájazdoch (aj tak nezískate Stanley Cup)
kanter píše:
mt-svk píše:Philly sa o Crosbym vjadril správne, čo je pravda, nie je hriech. Či sa ti to páči, alebo nie. Mimochodom, dúfam, že Rangers vyhrajú :clap:
Všetci proti PENS? Mne to nevadí, každý si môže hovori´t čo chce, vyhrali ste , ale až po nájazdoch (aj tak nezískate Stanley Cup)
Za to vy hej že?Ani omylom, svoju šancu ste už mali v minulej sezóne a premrhali ste ju.
:)
Skôr si viem predstaviť SC v Rangers než v Pens. S Malkina urobili krídlo len aby mal Crosby viac bodov, keďže nie každý pochopí genialitu jeho prihrávok :lol2: . Takže, buď niekoho kúpia alebo môžu na SC zabudnúť, keďźe aj iné tímy majú kvalitných brankárov a taký Lunqvist je kvalitnejší než Fleury. Že ste boli vo finále je veľká zásluha Hossu a nie Crosbyho, prípadne Malkina, a fanúšikovia Pens sa môźu hnevať koľko chcú.
mt-svk píše:Skôr si viem predstaviť SC v Rangers než v Pens. S Malkina urobili krídlo len aby mal Crosby viac bodov, keďže nie každý pochopí genialitu jeho prihrávok :lol2: . Takže, buď niekoho kúpia alebo môžu na SC zabudnúť, keďźe aj iné tímy majú kvalitných brankárov a taký Lunqvist je kvalitnejší než Fleury. Že ste boli vo finále je veľká zásluha Hossu a nie Crosbyho, prípadne Malkina, a fanúšikovia Pens sa môźu hnevať koľko chcú.
:D :D :D :D
mt-svk píše:Skôr si viem predstaviť SC v Rangers než v Pens. S Malkina urobili krídlo len aby mal Crosby viac bodov, keďže nie každý pochopí genialitu jeho prihrávok :lol2: . Takže, buď niekoho kúpia alebo môžu na SC zabudnúť, keďźe aj iné tímy majú kvalitných brankárov a taký Lunqvist je kvalitnejší než Fleury. Že ste boli vo finále je veľká zásluha Hossu a nie Crosbyho, prípadne Malkina, a fanúšikovia Pens sa môźu hnevať koľko chcú.
Ty držís Blue Jackets a máš viac rád Rangers. Tiež dobré :D
mt-svk píše:Skôr si viem predstaviť SC v Rangers než v Pens. S Malkina urobili krídlo len aby mal Crosby viac bodov, keďže nie každý pochopí genialitu jeho prihrávok :lol2: . Takže, buď niekoho kúpia alebo môžu na SC zabudnúť, keďźe aj iné tímy majú kvalitných brankárov a taký Lunqvist je kvalitnejší než Fleury. Že ste boli vo finále je veľká zásluha Hossu a nie Crosbyho, prípadne Malkina, a fanúšikovia Pens sa môźu hnevať koľko chcú.
A vy v blue jackets môžete ďakovať Nashovi a Leclairovi (ináč by ste boli posledný vždy :D :D :D )
Ako to vždy býva na začiatku sezóny sú všetci Slováci a Česi nepriatelia (myslím, že držia rôznym klubom v NHL), ale keď prídu MS, tak všetci držia pokope (Myslím Slováci a Česi) Bodaj by sme dostali Čechov.
Radšej sa o zostave nášho tímu nebudem vyjadrovať, pretože to čo urobil a robí Hich s našimi mladými hráčmi je hnus. Taktiež nechápem, podľa čoho Hitch robí zostavu, asi sa riadi podľa sci-fi kníh Isaaca Asimova. Normálne Columbusu prajem, aby sme nevyháva.i, je to kruté, ale snáď sa potom veci pohnú k lepšiemu.
kanter píše:
mt-svk píše:Philly sa o Crosbym vjadril správne, čo je pravda, nie je hriech. Či sa ti to páči, alebo nie. Mimochodom, dúfam, že Rangers vyhrajú :clap:
Všetci proti PENS? Mne to nevadí, každý si môže hovori´t čo chce, vyhrali ste , ale až po nájazdoch (aj tak nezískate Stanley Cup)
To nemůžeš vědět. :)

Objektivně jsou největšími favority na Stanley Cup Red Wings, Sharks, Canadiens a Penguins (až se do sestavy vrátí Gončar s Whitneym, bez nich to není ono).
Collin píše:
kanter píše:
mt-svk píše:Philly sa o Crosbym vjadril správne, čo je pravda, nie je hriech. Či sa ti to páči, alebo nie. Mimochodom, dúfam, že Rangers vyhrajú :clap:
Všetci proti PENS? Mne to nevadí, každý si môže hovori´t čo chce, vyhrali ste , ale až po nájazdoch (aj tak nezískate Stanley Cup)
To nemůžeš vědět. :)

Objektivně jsou největšími favority na Stanley Cup Red Wings, Sharks, Canadiens a Penguins (až se do sestavy vrátí Gončar s Whitneym, bez nich to není ono).
sry, že odbočím od témy, ale fajn stránka Collin. Aj ti články. není si novinárom,
kanter píše:sry, že odbočím od témy, ale fajn stránka Collin. Aj ti články. není si novinárom,
Jo díky. :)
Tak dnes hrajeme derby na Islanders doufám že hoši budou po bodech zachráněných proti Pit v hod. 12-té řádně v laufu, že tedy přibyde další výhra, zvlášť když dnes nemá hrát DiPietro :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Let´s go RANGERS !!!!!!!!

Jinak také jsem se byl Colline podívat na těch Vašich stránkách a vypadají fakt skvěle, grafika je prvotřídní a vůbec přehlednost a úplnost - zcela jistě budu tyto stránky navštěvovat :good: :good: !!!!
Come on ENGLAND píše:Jinak také jsem se byl Colline podívat na těch Vašich stránkách a vypadají fakt skvěle, grafika je prvotřídní a vůbec přehlednost a úplnost - zcela jistě budu tyto stránky navštěvovat :good: :good: !!!!
To jsme rádi. :)

Můžeš si přečíst už preview k zápasu s Islanders: http://www.newyorkrangers.cz/view.php?c ... 2008102701

:good:

Colline, ak budes riesit pred zapasove preview Rangers vs. Bruins, nezabudni ho capnut aj sem, resp. link nan :smile03:
neviem preco, ale dnes to vidim na remizku..favorit je bez debatky jasny, ostrovania kracaju od jednej porazke ku druhej, navyse opät bude na strane domacich chybat Rick, no neviem, derby je derby a som presvedceny o tom, ze ostrovania do tohto zapasu daju o nieco viac ako obvykle :wink: svoj remizovy nazor potvrdzujem aj v KTLke :wink:
Drury začíná splácet. :good:

EDIT: Byť se nevyhne tomu, aby opět asistoval u všech gólů soupeře. :?
"moja" remizka sa nekonala a v diviznom derby zvitazil papierovy favorit :yes:
Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Tak dnes v noci další z parádních výkonů Rangers, jen škoda toho 2. gólu NYI těsně před koncem, navíc v jejich oslabení. Ale jinak opět kvalitní defenzivní výkon, i vepředu nám tam něco spadlo, snad se konečně chytil Chris, tyto 2 góly potřeboval jako sůl :thumbsup: :thumbsup: !!!! Krapet se vytrácí Voros, bylo mi jasné, že takto produktivní nebude do konce sezóny, ale navnadil mě, to je pravda :wink: !!!!
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES