Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No nevím pánové, ale já zkrátka Krále Henrika považuji za nejlepšího gólmana světa, jestli se to tak dá říci :yes: . V závěsu za ním je Luongo. Ano, Bro či Kip jsou také skvělý, ale na tuto dvojici ale hlavně Henrika dle mého názoru nemají !!!!
Come on ENGLAND píše:No nevím pánové, ale já zkrátka Krále Henrika považuji za nejlepšího gólmana světa, jestli se to tak dá říci :yes: . V závěsu za ním je Luongo. Ano, Bro či Kip jsou také skvělý, ale na tuto dvojici ale hlavně Henrika dle mého názoru nemají !!!!
Za tenhle názor se nemusíš se vůbec nesmusíš stydět, protože s ním určitě nejsi sám.

Pro mě je Henrik mezi třemi nejlepšími (Luongo, Brodeur).
Brodeur, Luongo, Lundqvist, Nabokov, Kipper - to je moje první pětice a ještě bych si dával pozor na Backströma.
tak jazdci, dufam, ze nocny zapas aspon jeden z Vas zhliadne a supne sem pak pre mna vitazne medvedie infosky :smile03:
BOS 2:3 NYR (SO)

Zajímavý zápas, byť jsem to sledoval jenom na půl oka od druhé třetiny. Líbil se mi Drury a 95% času i Lundqvist. Jinak ale moc nevypadalo, že by se jim mohlo povést Thomase překonat.
Největší mínus ale patří Rozsívalovi, který se na tom ledě normálně podělal. :thumbsdown:
Crab píše:BOS 2:3 NYR (SO)

Zajímavý zápas, byť jsem to sledoval jenom na půl oka od druhé třetiny. Líbil se mi Drury a 95% času i Lundqvist. Jinak ale moc nevypadalo, že by se jim mohlo povést Thomase překonat.
Největší mínus ale patří Rozsívalovi, který se na tom ledě normálně podělal. :thumbsdown:
Presne tak.Došlo to až tak daleko, že fanúšikovia Rangers začali na neho bučať a Reeney ho moc v 3 tretine do hry nenasadzoval.

No nebol to moc povedený zápas z pohľadu Rangers.Ale nakoniec sa sťastne podarilo vyrovnať Näslundovi, 1 minútu pred koncom a v samostatných nájazdoch, rozhodol Drury premeneným nájazdom v 4 sérii.Jazdci mali kopec sťastia, ale nakoniec cenné 2 body ostali doma a to se počítá. :good: :clap: :oslava:
Rozsíval chyboval už v minulých zápasech,ale proti BOS to byla hrůza.Druhý gol zavinil při přesilovce,na modré zase nezpracoval puk a soupeř toho využil.Je to šmudla :D
excelent píše:Rozsíval chyboval už v minulých zápasech,ale proti BOS to byla hrůza.Druhý gol zavinil při přesilovce,na modré zase nezpracoval puk a soupeř toho využil.Je to šmudla :D
A to hodně drahý šmudla.S tým jeho platom, prakticky nevyměnitelný. :x
1.tř NYR 0:2 VAN
Obrázek

2.tř NYR 2:5 VAN
Obrázek

3.tř NYR 3:6 VAN
:ho*no:
pre mňa nepochopiteľný výsledok...akože... :evil:
Velky dik pro Canucks, konecne nekdo toho Lundqvista zchladil. Jezdci uz meli stesti dost proti Bostonu a Ottawe, ted byli ale i od najezdu hodne vzdaleni. Pevne verim, ze se Jezdci neudrzi dlouho na cele Vychodu, vzdyt jenom doma odehrali snad tolik utkani co jine tymy celkove. Takze NYR 22z - 30b, ale doma az 14z, tak snad to procento pujde trosku dolu.
Kosatky si vás dnes dali ke svačině!!! :thumbsdown:
Lundqvist hold každý večer všechno nechytí.
Atlantik píše:Velky dik pro Canucks, konecne nekdo toho Lundqvista zchladil. Jezdci uz meli stesti dost proti Bostonu a Ottawe, ted byli ale i od najezdu hodne vzdaleni. Pevne verim, ze se Jezdci neudrzi dlouho na cele Vychodu, vzdyt jenom doma odehrali snad tolik utkani co jine tymy celkove. Takze NYR 22z - 30b, ale doma az 14z, tak snad to procento pujde trosku dolu.
Až na to, že Rangers mají při zápasech venku téměř stejnou (dokonce o necelé procento vyšší) než při zápasech doma.

BTW, Lundqvista zchladili především vlastní hráči, kteří chybovali jak jen to šlo.
Prostě se smiř s tím, že takového gólmana nikdy mít nebudete. :fucker: :D
To ze zatim se jim venku neco zadarilo jeste nic neznamena, hrali tam malo utkani(z toho jedna vyhra venku je v Praze s Tampou...). Proste jde o to, ze venku je to urcite o dost tezsi a uvidis, ze prijdou prohry pro Blueshirts.
Přesně tak, Atlantika sere že je Král Henrik nejlepší ale holt nehraje za Pit, takže je to "Zlý brankář" :fucker: !!!!
Henrik je skvělý brankář...Sice trochu manekýn, ale o to tu nejde. :D
Nevím, jestli je to tím, že ten zápas sleduju na půl oka, ale pokaždé když se podívám na hru, tak se hraje výhradně na jedné straně hřiště...

Na to play-off se Rangers asi ještě dost namakají.
nj a navyse dostali teraz v zavere 2.tretiny 2 goly a prehravaju uz 0-3 pri oboch tych goloch si moze obrana spytovat svedomie :D
ottawa vás teda pěkně drtí,příště radši vsadím na ni :D
4-5-1 za posledních 10 zápasů. :roll:
herne nic moc aj ked v poslednej tretine ste hrali len utok viacmenej ale dost slabe a 4 gol torsku nestastny ale bol len odrazom zapasu
potrebovali by ste navart Henrika do brany :frajer2:
prehry Pens i Rangers nam docela zahrali do karat :angel:
ObrázekObrázekObrázek
dnes očakávam pohodovú jazdu celého tímu a potvrdenie mnou natipovanej 1 :bavme:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG