Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tak rangers podepsali Brashera....nooo konečně nějaky soupeř pro Clarksona a Ruppa při derby :D
Meh, tak momentálne obrovské GRATULUJEM!
Ale predsa len škoda, že nemáte na to centra, ktorý by dokázal hrať na Gabbyho úrovni. :D
Podla mna pojde Gabo v NYR dole ako vsetky ich doterajsie hviezdy (Bure, Lindros, Gomez, Drury) na koho som zabudol? A v NY si budu buchat hlavu, co to zase spravili za deal.. :yes:
Nestras! Gabo je Slovak, on poprie fyzikálne zákony a trejd mu pomoze nielen co sa konta tyka :D :lol:
tak Gaborik v Rangers....se dalo čekat celkem no Rangers zase museli skoupit nějakou hvězdu jinak by to nebyli oni :D
Najlepší Sather:
Videl som lekársku správu, je absolútne zdravý :D
Jak jsem psal, dalo se očekávat že uvolněné místo pod stropem Rangers briskně zaplní, vybrali si tedy a hlavně dokázali podepsat Gáboríka, jsem hodně zvědav jak se mu u Jezdců povede. Podpis Brashe je vždy dobrý, alespoň než-li mu bude nějakých 40 let :wink: . Co taková dvojička Dubinsky-Gáborík - hmm, v kempu bych to určitě zkusil, z toho by mohlo něco vzejít !!!!
pry mají Rangers zájem i o Heatleyho hmm že by další velká ryba u jezdců?
Ono zmluvy v NHL su este jedna zaujimava vec.
Ten kto ma velky kontrakt vela hra, bez ohladu na vykon. Cize by som to skor videl na dvojicu a prvy utok Drury - Gabby, s tým, že ak podpíšu Žerďev alebo Antropov s nimi na krídle.
Žerděv šel myslím do ruska ne??
No ten Heatley teda nevím, jednak co za něj a hlavně mu se nelíbí u Sens taky kvůli trenérovi. Heh, hochu, u Tortorelly bys na tom nebyl líp, ten nedává ice-time podle jména, ale podle toho jak hraješ. S takovýma manýrama bys u něho nepochodil :-D
Na to sem taky zvědavý, jak naloží Torts s Gabbym.
jedinym pozitivom spoluprace Gabby - Rangers zostane tych 5 golov, ktore im nasukal v jednom zapase :razzi:
WildCelt píše:jedinym pozitivom spoluprace Gabby - Rangers zostane tych 5 golov, ktore im nasukal v jednom zapase :razzi:
a ešte väčším bude, ked vám pridá k tej kôpke golov 2 navrch, v budúcej sezone. :fucker: :razzi:
Martin #27 píše:Žerděv šel myslím do ruska ne??
On je obmedzený voľný hráč - RFA.
aha díky za info :good:
Antropov už zmizol do Atlanty údajne citujem: Aby sme Iľjovi spravili radosť. :D :lol: :lol2:

Źerdeva by sa vzdávat nemali!
Tak to vypadá že v předsezóním kempu bude přesně jak jsem navrhoval prioritou vyzkoušení souhry dua Dubinsky-Gáborík. Dle mého názoru by to mohlo šlapat, ale bude samo také záležet na tom 3 do party. Něco jsem také četl o možném příchodu našeho Brada Richardse, to si myslím že je nereálné, my ho z Dallásku nemáme nejmenší důvod pouštět, navíc Rangers za něj nemají co nabídnout !!!!
tak Kotalík se nedohodl z Oilers a končí v Rangers...další zajímavá posila pro jezdce
Však dostal slušných 9 mega na 3 roky :thumbsup:
jak jinak u Rangers :)
Pro mě nepochopitelný přestup. Kotalík je naprosto průměrný hráč, nevyniká v ničem, snad jen ta jeho střela od modré by se dala označit za slušnou :thumbsdown: :thumbsdown: . Hodně mi to připomíná loňský příchod Sjöströma, tohoto hráče Rangers dle mého názoru nepotřebují, nechápu to, navíc za 3 mil. za rok :shock: :shock: :thumbsdown: :thumbsdown: ?? Kde to jsme, tento hráč si takové peníze nezaslouží, velky zkrat Sathera. Jinak podpis Brashe v pořádku, bijec který umí hrát hokej, nahradí Orra, Gáborík - není o čem extratřída, která když nebude zraněná bude řádit. Ale Kotalík - chyba, chyba !!!!
Tady mu někdo chce dát šanci na top6....ale to se dělá smlouvou na rok za 2M-2.5M maximálně. Ale tak Rangers že....třeba to vyjde, ale spíš to bude druhý Vrbata, s tím to začlo na chlup stejně :D
Jinak si taky myslím, že Kotalík je spíš dobrý hráč do 3.lajny....dost mě zklamal na MS.
Ënglande : jo je to průměrný hráč sice umí dát gol ale podle mě fakt průměr
Mountaine: na MS hrál uplně hnuss,stejně jako Pleky
Já jsem z Kotalíka v prvnim okamžiku neměl moc radost, ale nakonec si říkám, že to neni tak špatnej podpis, tři roky jsou fajn, jen mohl jít pod tři mega.

Když bude Kotalík zdravý, tak může nastřílet 20-25 gólů (a to jsou naprosto realistická očekávání). Minulou sezónu nedokázal nikdo v Rangers nastřílet 25 gólů, přes 20 se dostali 4 hráči. Kotalík je platný při přesilovkách a v Buffalu hrál s Drurym, se kterým se znovu sejde. Je to slušnej bruslař, místo ve druhý formaci mu bude sedět.

Taky jeho podpis znamená odchod Žerděva.
Další důležitý úkon k zkvalitnění týmu Rangers do nové sezony!!Novou smlouvu podepsal Ryan Callahan jednen z nejlepších útočníků Rangers v uplynulé sezoně. :good: Smlova na 2 roky s příjmem okolo 2,3 milionů dolarů za sezonu.



Jezdce opouští Lauri Korpikoski LW který byl vyměněn do Phoenixu.Od Kojotů přichází talenovaný Ruský útočník Enver Lisin RW.Lisin již má v NHL dostatek zkušeností a v případě výpadku hlavních útočných hvězd Rangers by se mohl velmi výrazně střelecky prosadit. :cool:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO