Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

milos76: Tak vzhledem k tomu, že začal chytat až teď, tak se o něj moc opřít nemohli.
no to čo dnes ráno stvárali rozhodcovia v zápase Chicaga a Rangers , sa len tak nevidí.5x nám vylúčili 2 hráčov naraz a väčšinou nikto netušil za čo to bolo. :x :x V jednu chvilu v 3 tretine sa Reeney tak naštval, že skoro skočil na lad ,aby si to s rozhodcami vysvetlil z očí do očí, čo to stvárajú.Tak biedny výkon rozhodcov som ešte nevidel.

skvelo zachytal Henrik,výborne sme bránili a vyrážali do rýchlych brejkov a potešilo ma, že nakoniec ten zápas naši hráči zvládli a vyhrali golom Druryho, v predlžení pri presilovke 3:2. :good: :good:
milos76 píše:v 3 tretine sa Reeney tak naštval, že skoro skočil na lad
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1T43zZRL8pw&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1T43zZRL8pw&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube] :D ale z pohladu Rangers asi nic zabavneho..
Rangers dnes vyhrali nad Carolinou 3:2.Dobrý zápas odohrali Gomez s Näsundom ktorý sa stali aj hviezdami zápasu spolu s Dubinskim a pekne zachytal Valiquette. :clap: :clap:Strelecky to opäť žiadna sláva nebola , ale celý tím bojoval a tak 2 body ostali doma. :good:
Pittsburgh-Rangers 6-2...
Rikal jsem vam to, kdyz Penguins dvakrat prohrali vyhrane zapasy v MSG po najezdech, ze v Pittsburghu to bude celkem jinak(posledne v Pittsburghu v pohode 3-0) . Rangers jsou proste naprosto hratelni, nad vodou je drzi jenom stesti a kdyz je sance, schopnost vyhravat vyrovnane zapasy. Je vynikajici, ze jsme si vas takhle vychutnali, v posledni tretine to byla exhibice a Lundqvist nafasoval. Ne, ne hosi v tehle sezone ani nehrajete lepe nez trapici se Penguins. A je tady jeden podstatny rozdil, Penguins maji celou sezonu spoustu zraneni, Rangers jsou porad kompletni. Penguins maji na to jit nahoru, pro vas je maximem prvni kolo playoffs, zadny vetsi potencial nemate.

Sorry, ale fakt vas nemusim, vsechno, celou strategii Rangers, styl atd...
Nesmíš zapomenout na to, že až v PO se naplno ukáže přínos Gomeze a hlavně Druryho pro mužstvo. Drury byl snad i za tímto účelem podepisován, protože jeho statistiky v posledních 2 sezónách v ZČ nejsou nic moc, zejména když přihlédnu k jeho platu. A hlavní trumf Rangers v bojích PO bude Král Henrik, ten jestli bude mít fazónu tak rozhodne utkání sám, někdy je prostě "The WALL"...... :yes: :yes: !!!!
Atlantik píše:Pittsburgh-Rangers 6-2...
Rikal jsem vam to, kdyz Penguins dvakrat prohrali vyhrane zapasy v MSG po najezdech, ze v Pittsburghu to bude celkem jinak(posledne v Pittsburghu v pohode 3-0) . Rangers jsou proste naprosto hratelni, nad vodou je drzi jenom stesti a kdyz je sance, schopnost vyhravat vyrovnane zapasy. Je vynikajici, ze jsme si vas takhle vychutnali, v posledni tretine to byla exhibice a Lundqvist nafasoval. Ne, ne hosi v tehle sezone ani nehrajete lepe nez trapici se Penguins. A je tady jeden podstatny rozdil, Penguins maji celou sezonu spoustu zraneni, Rangers jsou porad kompletni. Penguins maji na to jit nahoru, pro vas je maximem prvni kolo playoffs, zadny vetsi potencial nemate.

Sorry, ale fakt vas nemusim, vsechno, celou strategii Rangers, styl atd...
Štěstí. To není žádná argument. Šťěstí můžeš mít několik zápasů, ale ne 50.
http://www.newyorkrangers.cz/view.php?c ... 2009012902

Fritsche odchází do Minnesoty za Reitze.
Tak co se týče Dana tak tento trejd jsem opravdu nepochopil - on nedostal v Rangers od Ren vůbec žádnou šanci, přitom by si určitě zasloužil ukázat co v něm je. Ve Philly by jsem ho bral hned, jeho styl se mi moc líbí. To ho mohli nechat hned v Col a vytrejdovat Tju jen za Žer. No snad Danovi jeho stěhování do Min pomůže, držím mu palce........ :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Come on ENGLAND píše:Tak co se týče Dana tak tento trejd jsem opravdu nepochopil - on nedostal v Rangers od Ren vůbec žádnou šanci, přitom by si určitě zasloužil ukázat co v něm je. Ve Philly by jsem ho bral hned, jeho styl se mi moc líbí. To ho mohli nechat hned v Col a vytrejdovat Tju jen za Žer. No snad Danovi jeho stěhování do Min pomůže, držím mu palce........ :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Pre mňa je to tieź nepochopiteľné.
Po dlouhy dobe se podivam na Rangers a ono tohle...
Pěknej výprask ... :cool:
boss píše:Pěknej výprask ... :cool:
Najmä posledná tretina bola výprask :cool:
kanter píše:
boss píše:Pěknej výprask ... :cool:
Najmä posledná tretina bola výprask :cool:
On ten hostující Valiquette nebo jak se ten šašek jmenuje, není adekvátní náhrada za Lundqvista a neměl by ani jako dvojka co dělat v NHL. Je plno lepších brankářů i na farmách.
boss píše:
kanter píše:
boss píše:Pěknej výprask ... :cool:
Najmä posledná tretina bola výprask :cool:
On ten hostující Valiquette nebo jak se ten šašek jmenuje, není adekvátní náhrada za Lundqvista a neměl by ani jako dvojka co dělat v NHL. Je plno lepších brankářů i na farmách.
nepíš blbosti když o nem nic nevíš :bitka3: :bitka3: :x Vali je skvelá 2 jedna z najlepších v lige.Problém jazdcov je vo forme ich"lídrov" Gomeza,Druryho,Reddena ... a streleckej impotencii nie v golmanoch.Valiho mi bolo lúto, že si to, že sa na ten zápas jeho spoluhráči vys.... musel odtrpieť v bráne. :thumbsdown:
loooooooool 10:2 :shock: slušní výprask :wowo: :wowo: :wowo: :wowo:
Tak jsem se na to koukl ze záznamu a :-O do začátku 3.třetiny to tak strašně nevypadalo ovšem potom tedy Jezdci dostali nakládačku :thumbsdown: katastrofa v obraně. :nasraty:
milos76 píše:nepíš blbosti když o nem nic nevíš :bitka3: :bitka3: :x Vali je skvelá 2 jedna z najlepších v lige.Problém jazdcov je vo forme ich"lídrov" Gomeza,Druryho,Reddena ... a streleckej impotencii nie v golmanoch.Valiho mi bolo lúto, že si to, že sa na ten zápas jeho spoluhráči vys.... musel odtrpieť v bráne. :thumbsdown:
Prej kvalitní dvojka ... to si mě pobavil :lol: :fucker: ... A viděl si ten zápas :?: Rozhodně bych neřekl, že se hráči na zápas vybodli :!: Podívej se na celej zápas a pak piš :frajer2:

ad Vali ... ten díru do NHL v životě neudělá :!:
boss: Valimu je v prvé řadě 31, čili ani žádnou díru do NHL udělat nemůže. Za druhé mi připadá, že jsi viděl tak možná první zápas Rangers v této sezóně.
Ono to tak zrejme bude.Ináč by ho boss nemohol hodnotiť, podla jedného zápasu. :smile03:
Ja som si až do dnes myslel, že Valiquette je černoch. :doh: :lol:
boss píše:On ten hostující Valiquette nebo jak se ten šašek jmenuje, není adekvátní náhrada za Lundqvista a neměl by ani jako dvojka co dělat v NHL. Je plno lepších brankářů i na farmách.
Podle toho, co píšeš, víš o Rangers a o Valiquettovi slušně řečeno kuloví. To, že dostal 10 gólů není jeho vina. Sice nechytal nijak zázračně, ale spoluhráči ho nechali na holičkách. Navíc nemohl být vystřídán, protože Lundqvist měl chřipku a naskočil by jen v případě zranění. Valiquette naopak patří mezi lepší dvojky v NHL.
Lukas33 píše:Ja som si až do dnes myslel, že Valiquette je černoch. :doh: :lol:
Pletl sis ho s Weekesem.
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES