Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Crab píše:NYR 4:2 CHI

Docela slušný výkon v podání Rangers, Lundqvist se taky párkrát zablískl (narozdíl od Hueta). Každopádně pořád žádní pořádní pořádní soupeři. Konkurenti v boji o play-off budou jiné kategorie a v jiné konferenci.
Ano Crabe, jistě, ale zkrátka z úvodních 3 záp. jsme získali 6 b a to je start jako hrom, jedno s kým jsme hráli, 6 b je 6 b :wink: . Jen jsem zklamán že opět nedostal šanci Dan Fritche, to opravdu nechápu :cry: :cry: . Skvěle zahrál Brandon a také mě zatím velmi mile překvapuje Voros :good: :good: !!!!
Crab píše:NYR 4:2 CHI

Docela slušný výkon v podání Rangers, Lundqvist se taky párkrát zablískl (narozdíl od Hueta). Každopádně pořád žádní pořádní pořádní soupeři. Konkurenti v boji o play-off budou jiné kategorie a v jiné konferenci.
Když už,tak zablýskl Crabe :wink: Ale k věci,doufám,že těch 6bodů jim teď bude stačit na celý měsíc a víc už nezískají. Věřím,že do úsměvu jim jako první,dnes v noci skočí Phillka! :cinka: :box:
No já myslím Baffy, že dnes bude nádherná remízka po 60-ti min. a pak nechť vyhraje šťastnější (či lepší) 8) ??
No neviem. Podľa mňa nebol výkon Rangers nijako oslnivý. Najmä v 1 a začiatku 2 tretiny keď si hráči Hawks s vami miestami robili čo chceli. Nebyť Lundquista ( a Hueta na druhej strane) mohlo byť v polovici zápasu rozhodnuté a myslím, rozhodnuté o víťazstve Jastrabov.
Ale získať v 3 zápasoch 6 bodov to je skvelý štart.
Zápas sa vydaril ako ste už spomínali najmä Vorosovi a Dubinskemu.(a Lundquistovi samozrejme)
3:0 za 8 minut. :cool:
Ale koukám na Detroit, takže jinak nemůžu hodnotit.
Baffy píše:
Když už,tak zablýskl Crabe :wink: Ale k věci,doufám,že těch 6bodů jim teď bude stačit na celý měsíc a víc už nezískají. Věřím,že do úsměvu jim jako první,dnes v noci skočí Phillka! :cinka: :box:
Baffy nestačilo im :good: Po štvrtom zápase v rade, máme stále plný počet bodov.Tomu hovorím úvod ligy ako hrom. :clap: :clap:
milos76 píše:
Baffy píše:
Když už,tak zablýskl Crabe :wink: Ale k věci,doufám,že těch 6bodů jim teď bude stačit na celý měsíc a víc už nezískají. Věřím,že do úsměvu jim jako první,dnes v noci skočí Phillka! :cinka: :box:
Baffy nestačilo im :good: Po štvrtom zápase v rade, máme stále plný počet bodov.Tomu hovorím úvod ligy ako hrom. :clap: :clap:
No je to něco nepředstavitelného ... tomu jsem nevěřil ani já a proto jsem vsázel na PHI :-/ ... naštěstí v kombíků, takže žádná velká újma :yahoo:
Nejlepší start do sezóny pro Rangers od roku 1983 :good: :good: !!!!
Crab píše:3:0 za 8 minut. :cool:
Ale koukám na Detroit, takže jinak nemůžu hodnotit.
Já koukal a do stavu 4:0 Rangers na ledě jasně dominovali. Ke konci třetiny tam už bylo pár šancí Flyers.

Jen tak dál! :)
Rangers začali skvěle! Ve čtyřech odehraných zápasech mít plný počet bodů, je skvělá vizitka! Jen tak dál. :good:
Jo to máš pravdu, skvělý vstup to doopravdy, ale stejně se zase rozhodne v play-off
Cherepanov je pry po smrti... :o
Crab píše:Cherepanov je pry po smrti... :o
si delas prdel..? :o
cepi píše:
Crab píše:Cherepanov je pry po smrti... :o
si delas prdel..? :o
Nedělá :( http://rangers.nhl.com/team/app/?servic ... eid=386385
:o no ty vogo; vraj sa mu to prihodilo pocas KHL..?.. :ja_neviem:
milos76 píše:Počítam že minimálne budúcu sezónu strávi Záborský na farme a aj po tom to bude mať riadne ťažké, aby sa presadil do A týmu jazdcov, popri mladých talentovaných hokejistoch, ako sú Dubinski,Dawes , Anisimov,Čerepanov...
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/c5SJSG9AW54&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/c5SJSG9AW54&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]Obrázek
cepi píše::o no ty vogo; vraj sa mu to prihodilo pocas KHL..?.. :ja_neviem:
Zástava srdce asi na konci 3třetiny,oživovali ho ještě,ale marně.Dokonce už prý lékaři byli pryč a museli je volat zpět,
tím asi přišel o život. Ale kdoví jak to tam bylo,zatím to je spíš (jedna paní povídala),více se dozvíme až ráno.
Nicméně,je to moc smutná zpráva :sad2: :? :(

http://hokej.idnes.cz/tragedie-nadejny- ... evropa_Mkr
A pak jsem ještě četl, že to bylo po srážce s loktem Jágra, který se potom rozplakal. http://alexovetjkin.blogspot.com/2008/1 ... nt-to.html

"According to comments on SportBox.ru it was Jagr's elbow. Jarg is Cherepanov's teammate. Apparently Jarg didn't see him. Afterwards Jagr was shouting "Wake up Alexei" and was in tears."
no ty vole...ak rusaci nieco zanedbali..KHL si spravila reklamu..ale nepredbiehajme, mudrejsi budeme rano, kazdopadne :|
Sila, tak to je obrovska tragedia, len teraz som si to porecital v cepiho prispevku na hokej.sk..velmi som sa nanho tesil, pamatam si, ako som sa hneval, ze ho Caps nevytiahli..do kelu, to je fakt obrovska tragedia
Podla poslednych sprav nedoslo k ziadnemu kontaktu s inym hracom a cele sa to odohralo na striedacke
"They also report that there were no hard collisions and Cherepanov's heart stopped when he was at the bench."

Jedno je vsak jasne. Mat tak funkcny defibrilator, mohol v pokoji zit. Stalo sa to dve dvadsat pat pred koncom a sanitka uz na stadione nebola. "Uz sa nic nemoze stat." Ked sa vratili, nemali u seba funkcny defibrilator. Takze adrenalin a masaz. Mal im niekolkokrat "naskocit" a potom znova upadnut do bezvedomia. Po prevoze umiera v spitali.

Nie je to prvy krat co sa stal podobny pripad, iste si pamatame na smrt Zoltoksa v Minsku. Tiez chybal defibrilator. Takisto si pamatam ako pocas vyluky a posobenia v Rusku Elias vyfasoval poriadnu zltacku a mohol byt rad ze je rad. KHL a ani ziadna ruska liga nebude schopna konkurovat NHL. Nikdy. Vdaka hluposti, neschopnosti a obmedzenosti.

Velka tragedia :cry: :cry: :cry:
Co k tomu víc dodávat :cry: V NHL by přežil, stejně jako Fischer....
To je neuveriteľné. Ako mohol taký mladý človek ako Čerepanov zomrieť na zástavu srdca? :shock: :bye2: :bye2: Neuveriteľné... R.I.P.


phillipo_canya: No, Alexej skolaboval na striedačke. To už sa vedelo. V tej správe sa nepíše o Jágrovi. Ale dúfam, že nakoniec tu alternatívu vylúčia. Jágr si to neslaúži, aby prežil takúto hrôzostrašnú vec.
Neskutečná tragedie :cry: Bohužel se domnívám, že tento trend bude stále častější. Lidské hranice nejdou stále "čistě" posouvat dopředu, potom stačí jen sebemenší vrozený problém na srdci a je zaděláno na další tragedii =(
Co se týče neschopnosti lékařské pomoci, z toho je mi až do breku :cry: Odešel velký hráč a hokejový svět je na kolenou =(
Oni tam neměli ani obyčejný nosítka...Takže si udělejte obrázek sami, z toho jak to tam vypadá! :thumbsdown: :cry:
R.I.P. Alexej :cry: . Okamžite si zistím čo najviac info v ruštine.

Čo sa týka defibrilátorov, aj NHL ich povinne zaviedla až po niekoľkých takých prípadoch. Tak ako iné ligy. Na druhej strane ma zaráža, že tam nemali nosítka :shock:.

Oni Rusi sa asi stále riadia príslovím "nas mnógo".

Dnes idem na pohreb 10 ročnému chlapčekovi a teraz si prečítam toto. Je mi z toho nanič :cry:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO