Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak delší dobu jsem tu nebyl ale musím se zeptat... co říkate na přestavbu týmu a jaký máte názor na nového trenéra ?
Hauss píše:Tak delší dobu jsem tu nebyl ale musím se zeptat... co říkate na přestavbu týmu a jaký máte názor na nového trenéra ?
nooo, sem na to zvědavej :roll:
Rangers mi dělaj radost, jen tak dál... :champions: :fan:
Idealna offseason? Yzerman, Fox, Hughes, Karlsson/Panarin
Connor McDavid píše:
sob 06. dub 2019 00:06
Idealna offseason? Yzerman, Fox, Hughes, Karlsson/Panarin
Yzerman pude späť do Detroitu,tá šance je hodne malá,za mne by som tam dal klubovou legendu jezdcu a bývalého kapitána Messiera. :wink:inak hlavne tý posledný menovaný by byli TOP. :wink:
Mas pravdu, tiez som ho videl jasne v Detroite, ale co som cital, ta moznost je realna. Uvidime. Ja preferujem niekoho skuseneho, ktory uz aj co to dosiahol v NHL, Messier je v tejto roli neovereny.
Connor McDavid píše:
sob 06. dub 2019 00:06
Idealna offseason? Yzerman, Fox, Hughes, Karlsson/Panarin
Tak uz len Yzerman, Fox a Panarin/Karlsson. :)

Ako som tento rok prospekty moc nesledoval, tak ma prekvapilo, aku dobrú sezónu mal Kakko. Tie cisla vo finskej lige ako 17-ročny... Cital som aj názory, ktoré ho stávajú vyššie ako Hughesa. Rangers si azda konecne budu môcť potiahnut budúcu superhviezdu, nech uz je to ktorýkoľvek z nich. Zaujímavé bude sledovať aj ďalšiu stratégiu po drafte, na ktorom Rangers budu mat okrem dvojky i ďalšie zaujímavé picky. Gorton uz avizoval, ze sa bude snazit vylepšiť mužstvo.
1. Kravtsov a Shesterkin su podla Brooksa dohodnuti s Rangers na tom, ze podpisu zmluvy po konci tejto sezony. Shesterkin by mal mat v zmluve KHL klauzulu. Shesterkin je dlhodobo vnimany ako nastupca Lundqvista v brane Rangers, ale bude velmi zaujimave sledovat, ako do toho prehovori Georgiev, ktory ukazal velky potencial tuto sezonu. Zmluvu s Rangers prednedavnom podpisal aj Huska (Rangers mu ponukali konrakt uz v lete 2016, ale on chcel pokracovat v studiu a zlepsovani sa na univerzite, tak odmietol).

2. Napriec NHL sa vraj ma za jasnu vec, ze Fox skor ci neskor podpise s Rangers, ale Brooks varuje, ze stat sa este moze hocico. Rangers maju niekolko solidnych pickov v tomto drafte, takze mozno to poriesia vymenou, ak nie, Fox sa pravdepodobne vrati na Harvard.

3. Pisal som tu o Yzermanovi, ale favoritom na poziciu prezidenta Rangers je John Davidson, ktory v sucasnosti posobi v Columbuse. Davidson stravil vacsinu svojej kariery v Rangers.
Tak ten Troubov trade, to je majstrstyk. Presne to, co Rangers chybalo dlhodobo, odkedy ich sledujem , nemali tuto poziciu adekvatne obsadenu, Trouba je dokonaly fit. Ta protihodnota je vzhladom na okolnosti a kvalitu Troubu zanedbatelna. Az sa mi nechce verit, ze nik iny neponukol viac, i ked mozno v tom zohrala ulohu aj vola Trobu. Spolu so ziskom Foxa sa kvalita pravej strany obrany vyrazne zlepsila. A zajtra draft, najvyssia pozicia Rangers v historii. Som zvedavy, kto to nakoniec bude. Kazdopadne, uz teraz som nahypovany na novu sezonu, a ak by sa nebodaj podaril aj Panarin.

Mimochodom, Brooks pise o moznej vymene Kreidera.
Connor McDavid píše:
čtv 20. čer 2019 23:50
Az sa mi nechce verit, ze nik iny neponukol viac, i ked mozno v tom zohrala ulohu aj vola Trobu.
Trouba měl prý jen maximálně 2 týmy v seznamu.
Panarin je hracom Rangers. Tohto hraca som chcel v drese Blueshirts vidiet uz od MS 2015 a dnes je to realita. Nielenze sa jedna o top hraca, ale sa na jeho hru aj nesmierne dobre pozera. Vitaj, Artemi.
tak připrava zatím děsná, ale doufám, že v sezoně budem exelovat :jupi: :clap: :clap: :jupi: :clap: :clap:
Panarin nominovany na Hart Trophy. Bravo.
Kakko 0 bodov v 9 zapasoch toto moc dobre nevypada.
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS