Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Hej, Holweg nech si zahra, po tom zasahu vyzeral byt v poriadku, jedina otazka bola, ci bude moct jest inak, ako slamkou. Hmm, neboli tie dva body vydolovane nahodou az v predlzeni? To znamena, ze aj Carolina na tom nie je zle, ale skor naopak....

chorche píše:Hej, Holweg nech si zahra, po tom zasahu vyzeral byt v poriadku, jedina otazka bola, ci bude moct jest inak, ako slamkou. Hmm, neboli tie dva body vydolovane nahodou az v predlzeni? To znamena, ze aj Carolina na tom nie je zle, ale skor naopak....
Boli získané až v predlžení, v tom máš pravdu.Ale pointa je v tom, že teraz majú Rangers prípadný postup vo vlastných rukách a nemusia sa spoliehať, na výsledky iných tímov.

To ma, samozrejme, velmi tesi. Nech len pekne Rangers idu do playoff. Nedokazem si predstavit, co by tam robili ine timy miesto nich, Rangers by v playoff byt mali.

Rangers dnes rozstrieľali Boston 7:0 :cool: Lundqvist sa vytiahol a vychytal svoje 4 čisté konto, v tejto sezóne.Rangers si tak stále udržali šancu, na postup do play off.Veľmi ma teší ,že sa dobre uviedol aj nováčik Callahan, ktorý včera strelil 2 góly.Vyzerá to ,že má chlapec talent a čuch na góly, dúfajme, že mu to vydrží.Pri zraneniach našich kľúčových hráčov ,dostávajú šancu mladý hráči z farmy a myslím, že nám dokazujú, že v nich máme veľký potenciál, do budúcnosti.To je tá príjemnejšia stránka tých smolných zranení, čo hráčov Rangers, postretli v poslednej dobe. :wink:

dnes najlepsi vykon noci......dali sedem golo z toho styri v presilovych hrach...Lundquist opat ciste konto.....zaskvel sa opat vinikajuci Jagr(0+3)....a aj stabilny Cullen(2+1)...a nakoniec rozbiehajuci sa Callahan(2+0)...drzme palce aby im to vydrzalo :cool:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

..PO suboje o viac ako 2 body..

6. New York Rangers 76 zápasů / 87 bodů

- 27. března venku s Montrealem
- 1. dubna doma s Torontem
- 3. dubna venku s Islanders
- 5. dubna doma s Montrealem

Sledoval jsem celý víkend urputné bitvy které Rangers svedli a získali důležité body.Nechci to zakřiknout :wink: proto nemá smysl se radovat,protože ještě to není zdaleka rozhodnuté kdo postoupí v tomto dramatu do play off NHL.Rangers bojují jako celý tým a důležité goli dávají i hráči od kterých se to nečeká.Velkou pochvalu zaslouží bitkař Colton Orr za branku do sítě Islanders :wink: puk doslova protlačil skrz golmana do branky.Hlavně vydržet Rangers Vydržet !!

excelent píše:Sledoval jsem celĂ˝ vĂ­kend urputnĂ© bitvy kterĂ© Rangers svedli a zĂ­skali dĹŻleĹľitĂ© body.Nechci to zakĹ™iknout :wink: proto nemá smysl se radovat,protoĹľe ještÄ› to nenĂ­ zdaleka rozhodnutĂ© kdo postoupĂ­ v tomto dramatu do play off NHL.Rangers bojujĂ­ jako celĂ˝ tĂ˝m a dĹŻleĹľitĂ© goli dávajĂ­ i hráči od kterĂ˝ch se to neÄŤeká.Velkou pochvalu zaslouží bitkaĹ™ Colton Orr za branku do sĂ­tÄ› Islanders :wink: puk doslova protlaÄŤil skrz golmana do branky.HlavnÄ› vydrĹľet Rangers VydrĹľet !!
Vyzerá to, naozaj dobre.Len by som doplnil ,že hlavnú zásluhu na výhrach Rangers , má skvelá forma Henrika Lundqvista. :taptap: :taptap: Ale musím pochváliť tiež celý tím, ktorý bojujú, o každý kúsok ľadu.Verím, že sa skoro vyliečia aj naši zranení hráči Hossa,Tiutin a Rachúnek, aby sme mohli bojovať o play off ,v plnej sile. :cool:

Hlavne s Isles to bude velka bitka, ale myslim, ze ti to uz maju nahnute, kym Rangers to playoff dosiahnu.

potřebuju aby Rangers zaváhali, nejlépe už dnes proti Torontu, v případě výhry Rnagers se totiž dostanou před Tampu :o

To mi moze byt sedem, potrebujem Rangers v playoff a Toronto tiez.

...

ja potrebujem aby nepostupili ziadne newyorske timy ani carolina..ostatni si postupte ked cete
marek85 píše:ja potrebujem aby nepostupili ziadne newyorske timy ani carolina..ostatni si postupte ked cete
smaozřejmě že chceme, myslím že ale dále půjde Montreal(nebo Toronto) Rangers a Tampa.

Rangers + Toronto + Tampa. Musel by sa stat zazrak, aby postupil Montreal, ale stale nema boj strateny! :!:

chorche píše:Rangers + Toronto + Tampa. Musel by sa stat zazrak, aby postupil Montreal, ale stale nema boj strateny! :!:
co tu to pises..videl si uz tabulku?? abo nevies citat..toronto o bod menej jeden zapas prehra a je v ****..navyse posledny zapas hrame s nimi..

Toronto strci tych poloblaznov, co nevedia spravit poriadok medzi brankarmi a zo Samsonova urobia osla nasadzovanim v 4. formacii do zadneho vrecka kedykolvek!

...

tha sak uvidis..jak natru prdel..jediny hrac co stoji za daco je dedko sundin..ani brankrasky post nict moc.a ako tu uz padlo obranci su precenovany...

Obrancovia su lepsi, nez keby sa Souray naklonoval a hrali taki hraci za Habs dvaja. Toronto ma odohraty o 1 zapas menej, nez Montreal, vyzera to s nimi jasne lepsie. To uz ani nehovorim o Tampe a Rangers, ktori naopak maju o nejake bodiky viac.

...

no sak o jeden bod maju menej..aj ked vyhraju ten zapas, co neni iste, tak v poslednom zapase toronto rozbijeme a j e to..vybavene..

Hej, Toronto hra 4 zapasy, kym Montreal 3, matematika nepusti, navyse Toronto ma silnejsiu zostavu, vyhra!

...

aj kosice mali lepsi tim jak trencin..aj detroit mal lepsi jak edmonton a j lfarjestad mal lepsi tim jak linkoping..dalsie priklady..o vsetko rozhoduje aktualna forma.

Lecavalier-number4 píše:potĹ™ebuju aby Rangers zaváhali, nejlĂ©pe uĹľ dnes proti Torontu, v případÄ› vĂ˝hry Rnagers se totiĹľ dostanou pĹ™ed Tampu :o
Ja zase potrebujem, aby prehrala Tampa.TĂş 6 prieÄŤku chceme "my" :cool:

Lecu, delas chybu...pokud totiz Rangers prohrajou, zvysuje se sance, ze Tampa vypadne z PO, protoze se toronto dotahne na rozdil 1 bodu.
To, ze se pred vas jinak Jezdci dostanou by te ani tak stvat nemuselo jako tohle...
ja dneska fandim Torontu, GO GO GO

...

tak ja zase xcem aby vyhrali ragers..toronto sa nesmie pred nas dostat..rangers dobehneme v dalsom spolocnom zapase
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO