Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rangers si odnasaju z Toronta krasnu 9ku :) .Henkemu sa moc nezadarilo a chlapci v utoku si asi tiez vybrali volno:13 striel?????? :shock:

Tak cakal so uz dlhsie (nie, ze by som im to prial) zavahanie jazdcov a to, ze konecne prehraju, ale takyto debakel som teda necakal. Myslel som, ze Toronto zabojuje, ked sa im tak nedari, ale asi im to slo akosi samo :roll:

tak to čekal málokdo, dostali nakládačku :o ne že by mi to vadilo :P

TAk Rangers pořád a pořád překvapují... co nám přichystají příště? Že by porazili Devils 10:0 a zápas na to stejným způsobem prohráli :lol:

já bych se ani moc nedivil :)

No a co :P tak dostali devítku!Mají tet jeden zápas za druhym tak po serii výher přišla prohra důležitý,že Jarda má dva body!!! :cool:

tak nakupit 9! v trapiacom sa Toronte :shock: no, kazdy ma pravo na slabsiu 9 golovu chvilku, resp. bohaty vianocny balicek :D
tak aspon JJ sa 2x bodovo zapisal

dalsia zahanbujuca prehra!
skore z posl. 2 z = 1:15 :!: :doh:

hmm... :twisted: tak další výprask od New Jersey to je nepříjemné mužstvo postihla chřipková epidemie :x :x

tak dostali další výprask od New Jersey, jsem zvědavý jak dlouho vám krize vydrží, jinak se po dlouhé době trefil Průcha :) to by ho mohlo nakopnout :wink:

no tak teraz sa im nedari to je tak ako aj v Atlante :
Ked nedava body Jagr tak nevyhravaju !No ale to ma fakt Sere ze nevyhravaju aspon po predlzeni mozu prehravat ale take dve debakli tak to je na zaplakanie :lol:

Příští zápas proti NYI tak snad si neudělají ostudu 8)

no derby dufam ze to dopadne najmenej 3:0 lebo ked aj nad nimi prehraju tak to bude trapas jak sa patry

aby nedostali zase devĂ­tku 8)

no 9vitku asi nedostanu len aby neprehrali tak o tie 3 goly lebo nabehnem do MEDISON SQUARE GARDEN a poviem im svoje :lol: neviem ci som to napisal dobre tu arenu :oops:

to máš jedno, a co bys jim řekl?devítku asi nedostanou, ale pamatuješ na poslední zápas těchto týmů?

ne ako skoncili tipujem:6:1 pre NYI no povedz

prohráli 4:7, já nevím tipuju 4:1 pro Islanders, ale těžko říct

no tak ja dufam ze to bude teraz tak isto iba ze vyhraje Rangers : :)

no doufat můžeš 8) ale nejsem si jist :)

ale ano sak kazda kriza musi raz prejst a unich by bolo najlepsie keby presla prave proti NYI

pro ně by to bylo určitě dobře, ale vem si to tak že jak dlouho už má krizi třeba Tampa :cry:

tampa nema krizu tampa je slaba :wink:

neblázni, Tampa dokáže porazit kohokoliv a v play-off vám to ukáže :P , třeba proti Rangers :)

Ted ten další zápas zase někoho rozmetou, uvidíte

proti NYI???No dufamyze to tak bude lebo ked ne tak sa asi pifnem a Marcel da 2 body :)
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS