Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Řekl bych že Mats nezačne hed v první lajně, uvidí se až po kempu. Přece jenom Elitserien se nemůže s NHL vubec rovnat, a Matsovo parametry 171 cm a 73 kg taky k tomu taky nepřispějou :roll: Pořád je u ale možnost, že se mu dokáže probojovat do špičky, ale dle mě to pár let ještě potrvá.
PainKiller píše:Řekl bych že Mats nezačne hed v první lajně, uvidí se až po kempu. Přece jenom Elitserien se nemůže s NHL vubec rovnat, a Matsovo parametry 171 cm a 73 kg taky k tomu taky nepřispějou :roll: Pořád je u ale možnost, že se mu dokáže probojovat do špičky, ale dle mě to pár let ještě potrvá.
jj, je to tak, určite to nebude hneď..jak si už hovoril, možno to potrvá, nejaké tie roky.. :wink:
Ale prdlajs. MZA naskočí do NHL ako hotový hráč. Rovnako ako Linus Omark.
K rangers bych snad jenom chtel rict ze jim od poradneho budovani tymu brani nekolik "Genialne" podepsanych smluv
napriklad:Chris Drury 7 milionu do roku 12/13
Wade Redden 6,5 do roku 14/15
Rozsival 5 do roku 12/13 I kdyz tady to jeste neni tak hrozny.

tito tri hraci ukrajuji z rozpoctu celkem 18 Milionu coz je dohromady stejne jako Malkin s Crosbym a to jeste nepocitame Gomeze ktereho se nechapu jak podarilo Satherovi vymenit do Montrealu coz by bylo dalsi 8 mil takze 4 hraci by meli 26 a rozhodne nepatri mezi spicku nhl.

Prvni co bych delal jako majitel rangers tak bych vykopnul Sathera nechal dobehnout smlouvy a pak bych se snazil rozume nakladat s penezi.

Dodejme jenom ze Rangers maji k dispozici neco mezi 12 az 13 miliony pred platovym stropem a hraci z minule sezony kterym konci smlouva.

Christensen,Jokinen,Lisin,Prospal,Sheley,Prust,Eriksson,Girardi,Staal + 2 brankari.

takze Rangers budou mit co delat. Uprime si ale myslim ze tento tym zadnou velkou diru do sveta v pristich peti letech neudela prave kvuli velkym zatezim ktere jsem uz jmenoval.
zbaviť sa Brasheara a nezaujímavého Rissmillera z farmy za Todda Whitea je celkom šikovný ťah, ak sa mu budú vyhýbať zranenia, bude prínosom.
Zuzarello podľa mňa v NHL ešte nezačne. Bude záležať samozrejme na kempe, no trénerovi, aký si vytvorí o ňom obraz a samozrejme i na Matsovi.

Inak, som zvedavý ako sa v Rangers uchytia Stepan (najproduktívnejší hráč MSJ 2010) a Chris Kreider (účastník MS 2010). Tiež bude záležať na kempe, ten rozhodne. Každopádne, v Rangers by šancu dostať mohli.

White Rangers posilní a Frolova beriem ako omyl...
toto podľa mňa bude fungovať a myslím si, že jazdci na tomto trejde určite neprerobili...

http://www.hokej.sk/clanok76848-Frolov_ ... trikom.htm
Chris Drury 4 týždne mimo so zlomeným prstom.
Druryho zlomený prst nevyžaduje sadru, len bandáž.
Lundqvistova nová maska... :lol2: Toto je zatiaľ to najhoršie, čo som kedy na jeho hlave mal možnosť vidieť a to rátam aj Frolundu. :thumbsdown:

Obrázek
Mne sa to tiež nejako špeciálne nepáči...
no veru, ziadna originalita :thumbsdown:
tak si sa dočkal Dean, :hmm: Redden je out (zapísali ho na listinu nechránených hráčov) Tých 6.5 mega za takéto výkony čo predvádzal bol neskutočný luxus a konečne sa niekto zobudil. Som zvedavý ako dopadne, či pôjde na farmu, do Európy alb nebodaj ukončí kariéru..?
Cap circumvention :bitka3: :D
Walt píše:tak si sa dočkal Dean, :hmm: Redden je out (zapísali ho na listinu nechránených hráčov) Tých 6.5 mega za takéto výkony čo predvádzal bol neskutočný luxus a konečne sa niekto zobudil. Som zvedavý ako dopadne, či pôjde na farmu, do Európy alb nebodaj ukončí kariéru..?
no vdaka bohu za tie dary.Hned som to išiel s kamarátmi zapiť :oslava: Dalo sa to čakať,vzhladom k problémom s platovým stropom,že sa ho konečne zbavíme a som rád,že je to tu. :yahoo: A čo s ním bude dalej?Neriešim pre mňa za mňa nech ide zametať produkty po holuboch do parku. :D
Skvělá zpráva pro všechny fanoušky Rangers :yahoo: :yahoo: Redden dostal padáka :clap:
Tak dnes sme vyhrali v Buffale 6:3 a Stepan dal vo svojom 1 zápase kariéry 3 goly, čo pred ním dokázali len 3 hráči v históriii,on bol z nich najmladší a to nastrelil v závere tyčku, mohol dať i 4 gol. :wawe: Klobúk dole skvelá premiéra v lige,je to šikovný chalan a som presvedčený, že o sebe dá už v tejto sezóne poriadne vedieť. :thumbsup:
Dean píše:Tak dnes sme vyhrali v Buffale 6:3 a Stepan dal vo svojom 1 zápase kariéry 3 goly, čo pred ním dokázali len 3 hráči v históriii a to nastrelil v závere tyčku, mohol dať i 4 gol.Klobúk dole skvelá premiéra v lige,je to šikovný chalan a som presvedčený, že o sebe dá už v tejto sezóne poriadne vedieť. :thumbsup:
STEPAN :shock:
Naozaj, konečne poriadny center ku Gabbymu. Neviem, nejak som nezaregistroval, s kým hral, ale ked mu to takto pôjde, tak s Gabbym jednoducho hrať bude. Včera hral fantasticky (vlastne dnes ) :)
BruinsFan píše:Naozaj, konečne poriadny center ku Gabbymu. Neviem, nejak som nezaregistroval, s kým hral, ale ked mu to takto pôjde, tak s Gabbym jednoducho hrať bude. Včera hral fantasticky (vlastne dnes ) :)
No tiež dúfame,že by sa časom mohol stať 1 centrom medzi Gabbym a Frolovom,kvality na to má,myslím,že šancu určite dostane.Hral fakt fantastický zápas dnes,bodaj by v tom pokračoval aj v dalších zápasoch. :wink: Stepan bol dnes centrom 3 útoku a na krídlach mal Averyho a Fedotenka,skvelo im to takto šlapalo už aj v príprave,najmä Avery si s ním velmi rozumie a dával mu skvelé pasy z ktorých Stepan strielal góly. :frajer2:
Stepan hatrick v prvnim zapase nhl to jsem teda necekal I kdyz vzpomente na Fabiana Burnstroma nebo jak se jeho jmeno pise :) Ten dal taky hatrick ale pak byl hodne matnej zbytek sezony.

Uz aby zse hral Prospal :)
Dnešní derby jsem sice neviděl, ale podle toho co jsem viděl na nhl.com, to musel být parádní hokej se vším všudy! Radost hráčů po každé vstřelené brance byla znatelná! A 10 golů muselo potěšit každého hokejového fajnšmekra! :)
Chabal píše:Dnešní derby jsem sice neviděl, ale podle toho co jsem viděl na nhl.com, to musel být parádní hokej se vším všudy! Radost hráčů po každé vstřelené brance byla znatelná! A 10 golů muselo potěšit každého hokejového fajnšmekra! :)
Viděl jsem sestřih na ESPN :cool: branky to byli parádní.Bohužel Rangers inkasovali po hrubkách obránců.Doufám,že si zadáci dají příště lepší pozor. :thumbsdown:
Kedy sa ma vratit Vinny?
Injury report:
Rangers: Gaborik, separated shoulder, out 2-3 weeks; Drury broke same finger, different place, out 6 weeks
:?
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS