Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rono píše:Prosím, "Bože", ať Suckers po 82. zápase odpálí někam do pí*e (čti :golf: ) ... :modlenie:
A ano. Díky Mártymu jim to už tuplem nepřeju...
No, vypada to s nima divne.. St.louis me vubec neprekvapuje, uz na manhattanskym hrbitove pohrbili i mladsi lidi. Pokud Philla a Jackets(jeste maj dohravku s Dallasem kde vedou 1-0) jen cca. udrzej nastoleny tempo, tak je to pro Rangers golf nebo Boston, coz tedy je dost prusvih pro tak ambiciozni organizaci.
Jen horší je to s týmama ze spodka tabulky. Detroit hrajou s AHL sestavou. New Jersey proti slabším ztrácet prostě pravidelně a Capitals na to dle mě nemaj.

Ale asi by mělo stačit i to, kdyby šli na Boston a po prvním kole letěli.
Rono píše:Jen horší je to s týmama ze spodka tabulky. Detroit hrajou s AHL sestavou. New Jersey proti slabším ztrácet prostě pravidelně a Capitals na to dle mě nemaj.

Ale asi by mělo stačit i to, kdyby šli na Boston a po prvním kole letěli.
Ano, tak to vidim i ja.. Zacina se to trosku krystalizovat a zespodu tam tezko nekdo dalsi vyskoci. Caps ted jdou na kalifornsky trip, to bude finito.
Atlantik píše:
Rono píše:Jen horší je to s týmama ze spodka tabulky. Detroit hrajou s AHL sestavou. New Jersey proti slabším ztrácet prostě pravidelně a Capitals na to dle mě nemaj.

Ale asi by mělo stačit i to, kdyby šli na Boston a po prvním kole letěli.
Ano, tak to vidim i ja.. Zacina se to trosku krystalizovat a zespodu tam tezko nekdo dalsi vyskoci. Caps ted jdou na kalifornsky trip, to bude finito.
A ono žiadne finito se nekonalo,naopak WSH aj vdaka dobrým výkonom Haláka stále reálne sú v boji o play off a bude to tak napínavé až do konca a to je len dobre. :)
Atlantik píše:
Rono píše:Prosím, "Bože", ať Suckers po 82. zápase odpálí někam do pí*e (čti :golf: ) ... :modlenie:
A ano. Díky Mártymu jim to už tuplem nepřeju...
No, vypada to s nima divne.. St.louis me vubec neprekvapuje, uz na manhattanskym hrbitove pohrbili i mladsi lidi. Pokud Philla a Jackets(jeste maj dohravku s Dallasem kde vedou 1-0) jen cca. udrzej nastoleny tempo, tak je to pro Rangers golf nebo Boston, coz tedy je dost prusvih pro tak ambiciozni organizaci.
Dnes chalani porazili CBJ na ich lade,kde boli lepší,len Bobr CBJ dlho držal nad vodou.Takže ani tu sa akosi tie predpovedi moc nenaplnajú,chalani sa nakopli,bojujú a hrajú dobrý hokej, na ktorý sa dá pozerať,žiadne urputné bránenie ale naopak neraz svôjho súpera prestrielaju,len s tou koncovkou majú ešte problémy.Inak by to bola úplne iná pesnička. :)

Márty zatial nič moc,ale verím,že príde zápas ešte do konca ZC kde to trápenie zlomí a v play off to bude úplne iná pesnička. :wink:
Ještě dodám, návrat Nashe na půdu Columbus měl dvojí příchuť. nejprve mu diváci tleskali ve stoje a dávali "díky" za vše, co v jejich dresu udělal. Následně na něj však bučeli při každém dotyku s pukem. Navíc tam měl potyčku s gólmanem Bobrovskym. Tady se pozastavím.. Bobrovsky se ukázal jako pěkná svi*ě. V první třetině při přesilovce totiž podrazil clonícího Nashe. Ten to nechal být.. Potom se však při jedné z šancí nash natlačil do brány ve snaze skórovat. Bobr to ustál ale hned do Nashe šel.. Tohle se mi od rusáka opravdu nelíbilo. Svědčí to o jeho charakteru, který postrádá (snad jako každý rusák vyjma vyjímek..).

Brassard jako jeden z bývalých tázaných "columbusáků" po zápase komentoval tyto šťouchanice mezi Nashem a soupeřem jako "skvělou zábavu" a že Nash i díky bitce ukázal, že má charakter a nebojí se soupeře. Prý takhle má vypadat správný vůdce týmu a tím prý momentálně je. Každopádně, zápas to byl dobrý a kdyby rendři proměňovali šance, jak psal Chris, mohlo to skončil i 3-4 góly navíc. :klobuk:
Guddy.44 píše:Bobrovsky se ukázal jako pěkná svi*ě. V první třetině při přesilovce totiž podrazil clonícího Nashe. Ten to nechal být.. Potom se však při jedné z šancí nash natlačil do brány ve snaze skórovat. Bobr to ustál ale hned do Nashe šel.. Tohle se mi od rusáka opravdu nelíbilo. Svědčí to o jeho charakteru, který postrádá (snad jako každý rusák vyjma vyjímek..).
:lol2: :lol: Můžeš mi říct, jak Bob do Nashe šel? To byla prostě obyčejná provokačka, kterou Nash neunesl a napadl Boba. Nash se má v takových chvílích ovládat a ne ho hned napadnout. Ale chápu, že jeho frustrace z toho, jak Rangers byli proti Bobovi bezradní, mu holt zatemnila mozek.
honziss píše:
:lol2: :lol: Můžeš mi říct, jak Bob do Nashe šel? To byla prostě obyčejná provokačka, kterou Nash neunesl a napadl Boba. Nash se má v takových chvílích ovládat a ne ho hned napadnout. Ale chápu, že jeho frustrace z toho, jak Rangers byli proti Bobovi bezradní, mu holt zatemnila mozek.
Tak on Bobr provokoval Nasha celý zápas,nielen tento prípad, ,ale máš pravdu,Nash tými vylúčeniami mohol tímu zavariť,tam sme mali poslať Dorsetta alebo Carcilla aby Bobrovi vysvetlil,ako sa po kostele hvizda a dal poriadnu nakladačku za to,nie lídra tam nechat.A bezradný?Nemyslím si,jazdci boli lepší ako CBJ mali viac z hry,viac šanci a bola len otázka času kedy to tam spadne.
Chris píše:Dnes chalani porazili CBJ na ich lade,kde boli lepší,len Bobr CBJ dlho držal nad vodou.Takže ani tu sa akosi tie predpovedi moc nenaplnajú,chalani sa nakopli,bojujú a hrajú dobrý hokej, na ktorý sa dá pozerať,žiadne urputné bránenie ale naopak neraz svôjho súpera prestrielaju,len s tou koncovkou majú ešte problémy.Inak by to bola úplne iná pesnička. :)
Zeby tedy precijen v 1.kole na Flyers? Tohle byl kazdopadne dobrej krok pro.. Mne by to jen vyhovovalo, psal jsem tu o tom scenari celou sezonu (ale furt je to ve hvezdach). Ono, momentalne bych stejne favorizoval Flyers, myslim ze pod Berubem je ten komplex z NYR uz pryc a hrajou dost dobre a sebevedome..
Chris píše:Tak on Bobr provokoval Nasha celý zápas,nielen tento prípad
Provokoval, no, ale vždyť to k hokeji patří a aby tady Guddy dělal z Boba hned nějakou svini na základě toho, že si dovolil provokovat Nashe a nějakého předsudku vzhledem k jeho národnosti, to je hloupost. Navíc co, Nash do něj najel jako první, tak holt mu to vrátil. To, co pak udělal Nash, bylo sviňské mnohem víc. :yes:
honziss píše:
Chris píše:Tak on Bobr provokoval Nasha celý zápas,nielen tento prípad
Provokoval, no, ale vždyť to k hokeji patří a aby tady Guddy dělal z Boba hned nějakou svini na základě toho, že si dovolil provokovat Nashe a nějakého předsudku vzhledem k jeho národnosti, to je hloupost. Navíc co, Nash do něj najel jako první, tak holt mu to vrátil. To, co pak udělal Nash, bylo sviňské mnohem víc. :yes:
Ty jsi asi zápas neviděl.. Jinak by jsi netvrdil, že Nash do něj najel první... Ale soudit dle záznamů.. :giggle:
A svini z něj nedělám. Já rusáky neuznávám. Jejich pracovní morálka je mnohdy otřesná. Jsou i hráči, co toto "pravidlo" obcházejí a tím je třeba Pasha. A vůbec.. to co udělal NAsh bylo v pohodě. Příště si aspoň přečti celý můj příspěvek a poté něco piš. Bobrovsky ho totiž během PP (UŽ!!! v první třetině) Rangers zezadu podrazil hokejkou a Nash byl v pohodě. To že na konci zápasu už toho měl plné zuby je věc druhá. :slap:
Sledoval jsem sledoval.. zápas to byl dobrý.. Rangers dnes měli kopec smůly. O začátku zápasu ofenzivní smršť a mnoho šancí na obou stranách (Rangers 15! střel v první třetině) a 2 neproměněná sóla Nashe se St. Louisem. Ten druhý se dnes snažil sebevíc, nicméně mu to k vytouženému bodu nedopomohlo. Ottawa standartní výkon. DOpředu dobré (Hemský-SPezza-Michálek je parádní trojka a žral jsem jejich akcičky celý zápas), ale dozadu to byla bída a jen díky nemohoucnosti soupeře to dopadlo jak dopadlo. Jo, nesmím zapomenout na Lehnera, který předvedl hlavně v 1. třetině pár senzačních savů včetně toho tečovaného od Pouliota (nebo kdo to safra byl..). Body Ottawě asi do PO nepomohou, Rangers by také nepomohly. Zápas splnil má očekávání a nenudil jsem se. :klobuk:
Respekt...
http://vimeo.com/92867833" onclick="window.open(this.href);return false;
NY Rangers se rozhodli vyplatit ze smlouvy Brada Richardse, 34letý útočník se tak stane volným hráčem. Richards v roce 2011 podepsal s Jezdci devítiletý kontrakt za 60 miliónů dolarů, víc než polovina z částky mu ale byla vyplacena během prvních tří sezón. Podle pravidel o vykoupení ze smlouvy mu Rangers v příštích dvanácti letech pošlou ještě 20,67 mil. dolarů.

:hehe:
http://www.nhl.cz/CZ/35567/brad_richard ... louvy.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tady je k tomu cely clanek :)

To jsou hrozny matlaci s tema obr smlouvama.
Hodně štěstí Danny, i tohle je lepší než DET :thumbsup: údajně by v tom mohl mít prsty i Márty. :)
Brassard prý požaduje po vedení Rangers 5,5 za sezónu.. :lol2:
Guddy.44 píše:Brassard prý požaduje po vedení Rangers 5,5 za sezónu.. :lol2:
no tak,že to požaduje je fakt ale to neznamená,že to dostane.Bud dostane rozum nebo se jen blíži jeho výmena. :wink:
Lee Stempniak signs a one-year, $900K deal with the Blueshirts
WTF, hlavne ze Glass dostal u NYR 1.45M per na 3 roky.. Nekdy tem kontraktum vubec nerozumim. Stempniak neni zadnej zazrak, ale aspon je to narozdil od Glasse NHLer. Dobrej bezrizikovej depth podpis pro Rags :-(
Chris píše:no tak,že to požaduje je fakt ale to neznamená,že to dostane.Bud dostane rozum nebo se jen blíži jeho výmena.
Nemáte na výběr. Chyběl by vám druhý centr. No rozhodně jej přeplatíte. Ale vždyť na to jste u Sathera zvyklí ne?
Guddy.44 píše:Nemáte na výběr. Chyběl by vám druhý centr. No rozhodně jej přeplatíte. Ale vždyť na to jste u Sathera zvyklí ne?
Lecavalieeeeeer :good: :-D
Tak Hobbit se uskromnil. pokud zopakuje výkon z minulé sezóny, tak dostane dlouhodobou smlouvu. Tohle je rozumné pro obě strany. Teď už jen ten Brassard. :giggle:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS