Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Getzo píše:Presne preto vždy tvrdím, že u vás sa stala chyba. Po Luongovi už druhá.
Já si přál Keslera... Luongo omyl nebyl. Byl to náš největší lídr a bojovník. Zkusilo se to :ja_neviem:
leo píše:Já si přál Keslera... Luongo omyl nebyl. Byl to náš největší lídr a bojovník. Zkusilo se to :ja_neviem:
Ako sa ukázalo, omyl to bol. Ak nemáš kapitána do poľa, nejdeš so žiadnym, tak to proste funguje. Vy ste riskli a nevyšlo, toť vše.
Obrázek

Ako obvykle...jeho masky sú ako NHL pre konzoly/PC. Každý rok to isté, veľmi malé pozitívne zmeny. Hry ale aspoň zarábajú miliardy. :D

EDIT: vyzerá to tak, že Sauer i Staal zmeškajú začiatok ročníka, to je rana. :cert:
Brad Richards
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

:fucker2:
Vyzerá to na útok Wolski - Richards - Gáborík....v modelovanom zápase sa ich formácií darilo :thumbsup:
Wolski v průběhu sezony odpadne :sarcasm:
kisin píše:Wolski v průběhu sezony odpadne :sarcasm:
Ak odpadne, možno bude ohurovať svojimi nájazdami :
Na nájezdy sere pes. Wolski je labilní a časem se určitě propadne. Nakonec Torts obnoví spolupráci Brada s Fedsem :giggle:
Čo tam po forwardoch. Staal má po tvrdších rozcvičkách bolesti hlavy, to vyzerá na dlhú pauzu. Eric :serus:


:moj:
Avery’s agent has confirmed that if Avery clears waivers, he’ll explore all options, including playing in Europe. Seems pretty official. :rofl:
:D No když už jsme u toho Averyho tak se musím podělit a svoji osobní zkušenost s tímto nesmírně arogantním a namyšleným člověkem. Byl jsem s kamošema na NHL premiere Rags - Sparta. Navštívili jsme i otevřený trenink Rangers. Před treninkem se přišli protahnout ke střídačkam Prust a Avery. Muj kamoš ( fanda Rangers ) v triku Rags s jmenovkou Avery poprosil Averyho, který stál asi 2 metry od něj o společnou fotku. Averymu - tomu ko*otovi namyšlenemu bylo za moc jít za klukem s jeho jmenovkou a vyfotit se s nim a řekl mu pouze after practice - přitom na tom treninku nakonec ani nebyl. O kousek dal Prust se ochotně podepsal těm par fans co tam stáli, vyfotil se a šel do kabiny. Prostě fakt Avery je takový pi*us až to bolí. Nakonec šel Avery na trenink s druhou skupinou ( farmáři ) a tam byl suvereně nejhorší :D při cvičeních neuměl přesně nahrat, všechno na paty, při střelách netrefoval bránu, prostě fakt moula :) . Jinak celkově z této akce mám příijemne pocity. Před hotelem kámoš odchytl Lundqvista a má s ním fotku. Já jsem s nikým fotku nechtěl ( proč asi :) ) , jenom s Ruppem ale ten spěchal do autobusu. Co se týče samotného zápasu tak ten si Rangers v treninkovem tempu pohlídali
megaton píše:Avery’s agent has confirmed that if Avery clears waivers, he’ll explore all options, including playing in Europe. Seems pretty official. :rofl:
Marty Brodeur si vydýchol :D Teraz vážne. Averyho nemám rád, hnusák, provokatér. Bol by bláznivý hociktorý GM, ak by ho stiahol :scare:
theroyalhalf The Royal Half
by wyshynski
Between Richards and Gaborik I haven't seen this much money looking lost out there since Lehman Brothers.

Obrázek

:razzi:
Nevim jestli je NHL tak blba, ale NYR odehraji 2 zapasy na neutralni pude v Evrope a v obou zapasech je napsali jako hostujici muzstvo... Vysledkem toho je, ze z klasicky hranych zbylych 80 zapasu odehraje NYR 41 doma a jen 39 venku. Je to mozna banalita, ale je to kazdopadne nefer! Klidne se muze stat ze v pripade NYR bude opet o postupu do playoffs rozhodovat kazdy bod a ono je pak rozhodne prijemnejsi odehrat o 2 zapasy doma vice. Ale jo, Manhattanu je prece nutno pomahat :hroza:

Naopak LA napsali v Evrope 2 krat "doma" a pak Kings odehraji prakticky o 2 zapasy venku vice. To byl takovy problem prohodit vcera v zapisu NYR a LA? Tohle se proste melo zohlednit...
Atlantik píše: Ale jo, Manhattanu je prece nutno pomahat :hroza:
Kam ten svět spěje? Penguins fan si stěžuje na nadržování.
Některým se k poháru už dopomohlo, tak teď jsou asi na řadě jiní.
Co jineho od tebe cekat, vsechno obratis na Penguins, ubohost... Neco k veci by nezaskodilo, podle me jde o zrejmou chybu NHL.
Me zas prijde ze moc brecis a za druhy je to takova kompezace za ten trip do Evropy ale nevim jak to maj dalsi tymy.
Anger píše:Me zas prijde ze moc brecis a za druhy je to takova kompezace za ten trip do Evropy ale nevim jak to maj dalsi tymy.
Atlantik pisal, ze LA, ktore ma tiez trip, hra doma menej zapasov ako vonku.

Tu by som sa ho zastala, v tom roku im sice pomahali, ale to je minulostou a ja nevidim dovod, preco by Atlantik nemohol poukazat na fakt, ze Rangers su v tomto zvyhodneni, len neviem, preco LAK neprotestovali. Predsa si to museli vsimnut, alebo nie, pripadne za tym bolo nieco ine o com nevieme?
K věci?
Tak dobře. Jak jsem si všiml, tak po oprávněné i neoprávněné kritice dění kolem Pittsburghu tady na fóru už nějaký čas strháváš pozornost na jiný tým a akorát sis vybral jako obětního beránka Rangers. Prostě se tady snažíš dokázat (nevím jestli nám nebo jenom sobě), že se vedení pokouší Rangers zametat cestičku, jako jsme to viděli u jiného týmu, u kterého jsem ale tvoji přehnanou honbu za ,,spravedlností,, nezaznamenal. Nic víc nic míň.
Jako tohle je neskutecne dejfe, opet uplne mimo... K veci si se samozrejme nevyjadril, ale ja vim ze to uz jsem chtel od tebe hodne. NYR i LA odehraji na neutralni pude 2 zapasy, NYR pak odehraje doma 41 zapasu a venku 39 zapasu. LA doma 39 a venku 41... Je to jedno? Je to koser? Nemohla to NHL osetrit? Brecim nesmyslne? Nemam pravo na to upozornit? Asi ne, ze jo... Takze OK, zaver muzeme udelat takovy, ze moc brecim a ze nemam pravo se vyjadrit k nekterym zalezitostem v NHL a ze mam drzet hubu protoze Pittsburghu se udajne pred trema lety pomohlo... OK, pochopil jsem, vivat Flyers, jste vy ale borci!
Hlásam uzmierenie. :serus:

No tak pánové, vždyť atlantik jen ukázal na 100% pochybení NHL ve prospěch Rangers, podle mě je to velmi dobrý postřeh. Nevidím v tom nic špatného a nechápu vaše útoky na něj. A i kdyby tak nevidím důvod, proč by se k tomu nemohl vyjádřit, od toho tady snad jsme ne ?

Atlantik: Ale to "údajně pomohlo" bych změnil na "jednoznačně velmi pomohlo", za celou dobu co sleduju NHL si nepamatuji podobnou frašku a to říkám i s odstupem času a naprosto chladnou hlavou. Neber to jako osobní útok, protože přece nemůžeš za to, že vedení potřebovalo Crosbyho jméno na SC...
To sme ale riesili predtym a v teme na to urcenej. Teraz riesime Rangers v teme na to urcenej, tak nechapem, preco do toho musel dejf zatiahnut Pens, ked tu ide o jasne pochybenie nHL na ktore Atlantik spravne poukazal (a mna prekvapuje, ze LAK nereagovalo).
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS