Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Come on ENGLAND píše:Tak Martin Straka je pryč, ale doufám, že vedení Rangers Jágříka nějak udrží, to je zkrátka nutnost, je to stále špička !!!!
Myslíš česká nie? :wink: Popravde ja myslím, že skončí v Omsku. Sather mu nabídl 1 ročnú smlouvu, za 6 mil a on v Omsku má možnosť podepsat za vyššiu sumu a hlavne, na dlhšiu dobu by mal istotu.A otázne je, či neprejaví o neho záujem, nejaký iný klub NHL.
Vůbec ne Milošu, já považuji Jágříka stále za absolutní špičku ligy (snad již jen v té rychlosti ne :wink: ) !!!! Jinak včera došlo k opravdu velké výměně - do Columbusu odcházejí Tyutin a Bäckman, zejména odchod Fjodora mě neskutečně mrzí :cry: :cry: !!!! Ale na druhou stranu přicházejí Žerděv a Fritchie - opravdu výrazné posílení ofenzívy :good: :good: !!!!
A...máme nového aktívneho fanúšika :D

No ja ho považujem za dobrého(Jágra)ale v lige poznám i lepších,nieje u mňa špička :)
Come on ENGLAND píše:Vůbec ne Milošu, já považuji Jágříka stále za absolutní špičku ligy (snad již jen v té rychlosti ne :wink: ) !!!! Jinak včera došlo k opravdu velké výměně - do Columbusu odcházejí Tyutin a Bäckman, zejména odchod Fjodora mě neskutečně mrzí :cry: :cry: !!!! Ale na druhou stranu přicházejí Žerděv a Fritchie - opravdu výrazné posílení ofenzívy :good: :good: !!!!
Vieš Come on ENGLAND- po podepsaní Reddena a Rozsívala, sa dalo s niečim takým počítať.Otázkou bolo, či odíde Tyutin ,či Girardi, výmenou za posily do útočných radov.A.Tyutin bol spoľahlivý bek (až na tú minulú sezónu, tá mu moc nevyšla a občas vyrobil veľké kiksy) ale jazdci potrebovali posilniť útočnú silu týmu, po odchodoch Averyho,Straku,Jágra? Shanahana? a toto bola cesta ako toho dosiahnuť ,bez toho, aby sme museli vynaložiť veľké prostriedky, na kúpu kvalitných útočníkov a tým ohrozili podpis zmluvy s Jágrom, či iným kvalitným útočníkom.Takto sme získali kvalitné krídla k našim centrom Gomezovi s Drurym a ešte máme slušnú rezervu, v platovom strope.Takže myslím, že za takú cenu, odchod Tyutina stál. :thumbsup:
To se Miloši teprve ukáže, přeci jen Žerděv je poměrně blázen, takže uvidíme :wink: !!!! Jak říkám, odchod Fjodora mě mrzí, docela jsem so ho oblíbil !!!! Let´s go RANGERS !!!!
Tak a je to tady - Jágřík definitivně odchází, nejen z Rangers, ale z celé NHL :cry: :cry: !!!! Škoda, byl to opravdu skvělý hráč i vůdce !!!! Jako náhrada za ně nastupuje Näslund, snad se zase rovzpomene na svoje nejlepší léta ve Van !!!! Do obrany přichází Kalinin, to není též špatné, naše obrana bude v takřka novém "kabátku" :wink: !!!!
„Rangers loni podepsali dva hráče a potom je odsunuli na vedlejší kolej, nenechali nás hrát spolu. Kdybych zahrál dobře se Scottym nebo Druem, ještě bych tu byl.“

Jaromír Jágr zmiňuje jeden z důvodů, proč nedosáhl na 84 bodů nutných pro naplnění opce ve smlouvě s Rangers.

To hovorí za vše.Až teda na to, že Reeney Jágra skúšal v jednej formácii s obidvomi a vôbec im to s nimi nešlo.Keby si sadol aspoň s jedným z nich, podľa mňa, by novú zmluvu určite dostal.Takže to, že ho nechali ísť ,je s tohto pohľadu pochopiteľné a správne.Proste bol by zbytočný prepych, tak dobrých a aj drahých hráčov, ako Gomeza a Druryho aj v budúcej sezóne nechať na vedľajšej koľaji, ako tomu bolo v minulej sezóne.Dosť ľudí kritizovalo v minulej sezóne Druryho ,že nehrál nič moc a ani nebol moc produktívny.Dobre, lenže s kým hral v útoku?S nováčikmi v NHL, síce šikovnými a perspektívnymi hokejistami Dawesom a Callahanom, ale tí nedokázali jeho nahrávky premienať v góly a v tom bol problém.Teraz po odchode Jágra, sa Drury presunie do 2 útoku a verím tomu, že bude hrať oveľa lepšie, než v minulej sezóne a nazbiera aj oveľa viac bodov.Takto sa zodpovednosť lídrov týmu rozdelí medzi Gomeza,Druryho,Naslunda, čo je lepšie, ako ked tým lídrom bol iba 1 hráč.
Já osobně jsem také rád za to, že Rangers podepsali Paula Maru - i když ho hodně lidí chtělo vytrejdovat v minulé sezóně respektive s ním nyní novou smlouvu nepodepsat, tak já jsem byl s jeho službami velice spokojen a jsem rád že zůstává :good: :good: !!!!
Tak již máme pod smlouvou Dawese i Fritcheho, takže já se domnívám, že kádr je již prakticky uzavřen - čeká se jen jak to bude dál se Shanym :good: :good: !!!!
Tak tento krok vedení Rangers opravdu nechápu :thumbsdown: :thumbsdown: - proč podepsali Sjöstroma, když je to víceméně průměrný hráč, který nám bude nanic, když je potřeba podepsat Shanyho a nyní bude těch 850 tis. pro jeho podpis zcela jistě chybět - NECHÁPU :cry: :cry: !!!!
http://www.nhl.cz/index.php?lng=CZ&view ... 874&flag=7

Keď tak pozerám zostavu jazdcov, tak sa mi zdá, že Shanny v týme jazdcov, zrejme nezostane.Rangers majú už teraz dosť šikovných útočníkov a to sa o miesto v zostave, pobijú v kempe aj hráči z farmy, Korpikoski a Asinimov.Čiže ak Shanny neostane svet sa nezborí.Prednosť dostanú mladší,perspektívnejší hokejisti.Skôr premýšľam o tom, čo urobia s Prúchom.Či dostane ešte jednu šancu dokázať, že môže byť platným hokejistom, či sa ho pokúsia vytrejdovať. :frajer2:
Průcha je průměrný hráč, takových je v Rangers 6, ale Shanyho zkušenosti a branky budou hodně moc potřeba !!!! I když je mu již 39 let, tak je to stále sniper, to je holý fakt !!!! Na co je nám Sjöstrom, když je tam Žerděv, Dubinsky, Dawes, Fritche, Průcha, Callahan, Voros, Rissmiller, Orr a Betts ?? Samo nepočítám svatou trojku Gomez, Drury a Näslund !!!! A hlavně tedy ten Shany, snad ještě bude :eek2: :eek2: !!!!
http://hokej.idnes.cz/hokejista-nedved- ... 819_nhl_ot

No uvidíme, či to Petrovi vyjde.Svôjho času, patril k mojim najobľúbenejším hráčom jazdcov.Bojím sa, že to bude mať v porovnaní s ostatnými adeptami na stály flek u jazdcov dosť ťažké( bojím sa, že zenit výkonnosti ,už má dávno za sebou) ale snáď milo prekvapí. :clap: :good:
Avery pre redaktora denníka Sportingnews povedal svoj názor na nové posily New Yorku Rangers a prečo vlastne odišiel z tohto tímu. „Neviem. To je zaujímavá otázka. Predpokladám, že šlo o peniaze. Je to zaujímavá situácia, pretože sa zrazu zmenili a minuli ich na hráčov, na ktorých to nemuseli minúť. Bude to zaujímavá situácia, určite ju budem sledovať. New York je ťažké miesto pre hranie. Markus Näslund to bude mať ťažké, rovnako aj Wade Redden. Nemyslím si, že naplnia očakávania.“ Avery však podľa vlastných slov svoj krok neľutuje : „Išiel som do lepšieho tímu,“ zhodnotil svoj prestup do Dallasu (hokejportal)
Ludia neviem ci ste zachytili ale podla portalu newyorkrangers.cz (v inych som to nehladal) sa chysta na comeback Petr Nedvěd

Lets go RANGERS !!!! :)
doublel píše:Ludia neviem ci ste zachytili ale podla portaran newyorkrangers.cz (v inych som to nehladal) sa chysta na comeback Petr Nedvěd
Býval to dobrý hráč, ale jestli se objeví v letošní sezóně v sestavě NYR, tak to se zasměju a zeptám se, kolik jim platí, že tam může být.
Jinak o tom, že bude hrát za NYR nic nevím. Když tu byl naposled, tak říkal, že se pokusí přes kemp dostat do prvního týmu, ale nemyslím si, že by ho vzali :!: :thumbsdown:
Čítal som úvahy o možnom príchode Sundina do Rangers a myslím si o tom toto:Ja nie som nekritický obdivovatel Sundina.Ja som fanúšik Rangers a fandím tým hokejistom, ktorý obliekajú jeho dres a uprednostňujem ich, pred hocijakým iným hokejistom, nech to je Sundin,Crosby,Malkin,Nash.,Hossa..Uznávam a rešpektujem ich kvalitu, len proste keď nehrajú za Rangers, tak ma ich vzostupy či pády v sezóne, až tak nezaujímajú.Mojimi najobľúbenejšími súčasnými hokejistami, sú Drury s Naslundom, ktorých príchod do týmu, ma veľmi potešil.Čo sa týka toho, čo by príchod Sundina znamenal pre tým, že by museli uvoľniť miesto svojím odchodom Drury,Fritsche, či iný hokejista, v tom je práve ten problém.Už keď pre nič iné, tak preto ,že majú ešte veľa rokov kariéry pred sebou, kdežto Sundinovi do konca kariéry už veľa rokov nezbýva.Skôr si myslím, že ak by Sundin mal záujem hrať v týme Rangers, tak by možno išiel s platom o hodne dolu, lebo už má zarobené dosť peňazí a myslím ,že u neho už nehrajú až takú prioritu.Myslím, že našim veľkým problémom v minulej sezóne bola produktivita presiloviek, kde sme patrili k tým horším týmom a tu si myslím že by nám Sundin mohol veľmi prospieť.Píšeš, že by to bolo na úkor Dawesa či Dubinského, čo je síce fakt, len si myslím, že to, že Sundin by ich viac gólovo vedel zúžitkovať je tiež fakt a myslím ,že o to hlavne ide v presilovkách.Všimol som si v minulej sezóne, že Dawes ale hlavne Dubinski, moc produktívny hráči neboli a často zahadzovali aj takzvané gólové šance.Čo sa týka toho, že by bolo najlepšie nezasahovať do týmu tak si myslím ,že nám v súčasnej predpokladanej zostave, chýba ešte aspoň 1 produktívny útočník, čo by sa nám mohlo vypomstiť v sezóne, nizkou produktivitou.Zdá sa mi ten tým docela dobre poskladaný, akurát problém vidím v tom ,že sa mi zdá ,že nemáme v ňom moc produktívnych hráčov, čo by sa mohlo vypomstiť v počte dosiahnutých gólov v sezóne,tým pádom aj možným nižším počtom výhier,bodov ..

Kedže som realista ,tak myslím, že šanca že Sundin skončí v Rangers, je veľmi malá, ak nie nulová.Osobne si myslím, že zrejme pôjde do Vancouveru.Ale podľa mňa, Sather by sa mal pokúsiť získať ešte nejakého produktívneho hráča, pred začiatkom sezóny a myslím, že ten tým je zložený veľmi kvalitne a bude zvádzať vyrovnané partie, s hociakým špičkovým týmom ligy.
Miloši, Sundin by se k Rangers vůbec nehodil. Už teď je to kvalitní mužstvo, které bohužel nebylo za tu sezónu až tak sehrané. Pens nehráli zase tak dobrý hokej, aby na ně Rangers neměli, spíše opět nakoupili hráče, které pak k sobě nepasují, to je věčný problém. Ne nejdražší hráč musí být nutně nejlepší. Naslund Jágra určitě nenahradí. U Jágra viděl každý kanadskou tabulku a jak nedal gól nebo si nepřipsal asistenci, tak se po něm šlo. Ale ten kluk, ještě je mladý :-), toho má před sebou dost, nějaký ten rok v Rusku. Už to, že je na ledě, že na sebe vážně x hokejistů, neskutečný přehled v přesilovkách, to jsou vlastnosti těch nejlepších. A když se podíváš, kolik mu je, že už mu není 20, kdy byl plný elánu, tak je to Pan hokejista. Jsem zvědav na jeho výkony v repre.
Já osobně se domnívám že je moc velký přetlak v útoku, např. podepsání Sjo bylo naprosto zbytečné - se Shanym to již vypadá zle, ale jinak souhlasím s Milošem, že kádr je v pořádku a cíle vysoké :thumbsup: :thumbsup: - Let´s go RANGERS......... :good: :good: !!!!
P. S. Na Jágříka se také těším, líbí se mi jak se zachoval a že chce ještě reprezentovat, alespoň se mlaďasové něčemu přiučí 8) !!!!
http://www.nhl.cz/index.php?lng=CZ&shor ... iew=clanek

Verím, že sa Marcusovi v Rangers bude dariť spolupráca s Gomezom a bude patriť k jedným z lídrov Rangers, ako vplyvom v kabíne, tak aj v produktivite. :good:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS