Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rangers zahráli důležitý zápas s Buffalem velmi dobře! :cool: Především první třetina byla parádní :cool: v závěru už hráli na udržení náskoku neboť dnes je čeká další náročný soupeř Žraloci ze San Jose.
U sestavy týmu je zajímavé jak trenér promýchal mládíky se staršímy hráči.Doufám,že tato chemie bude fungovat co nejdéle. :cool:
Philly-The Scud píše:Chlapi, dnes snad zopakujete včerejší parádní výkon a se SJ zametete, jak pro sebe samé, tak tím hodně píchnete i Dallásku........... :good: :good: !!!!
Díky Philly.Ano po bojovnom výkone, sme porazili San Jose 3:1 keď naše góly strelili :2 Callahan a 1 Drury. :good:Zaznamenali sme tak cez víkend, veľmi dôležité 4 body, ktoré nás stále držia v hre, o play off. :good:

Som rád ,že sme urobili radosť tou výhrou i tvojmu Dallasu ,i keď zabrať ste dnes museli i vy a museli ste poraziť trápiaci sa Detroit, čo sa vám aj podarilo. :good:
Philly-The Scud píše:Včera navečír mi Miloši Rangers i Dallásek opravdu udělali velikou radost....... :good: :good: !!!! Jsem zvědav, jestli Jezdci získají toho Kabelku, bylo by to skvělé........ :clap: :clap: !!!!
Myslím že nie.Toronto ho nepustí.Skôr sa spomína Blake.No uvidíme, koho Sather nakoniec privedie.Ja by som bol za nejakého mladého, kvalitného útočníka-strelca.
GM Toronta ho bude chtít z trojice McCabe, Kubina, Kaberle vyměnit nejmíň, to znamená, že ho pustí jen v případě velmi zajímavé nabídky.Což mi moc poskytnout nemůžeme.Jedině že bychom vyměnili naše mladé nadějné hráče typu Dubinsky, Staal....což by podle mě byla chyba, protože nemáme tolik prospěktů, abychom je mohli vyměňovat za jednoho hotového hráče.Jestli čekat výměnu tak bych to tipoval na výměnu Malíka za jiného obránce(něco jako Mara<=>Ward loni) možná Jágra...žádný větší příchod nečekám...
Philly-The Scud píše:No, pánové, nechme se překvapit......... 8) !!!! Mám takové tušení, že starý lišák Sather vymyslí něco ve stylu jako loni příchod Averyho, který změnil naprosto celý tým........... :good: :good: !!!!
Philly - ja mám zase také tušenie, že žiadna veľká ryba to nebude, dokonca je celkom možné, že Sather nebude vôbec aktívny a nechá káder pokope. Keď si zoberieš, že kvôli tej bodovej vyrovnanosti, je ešte skoro každý tým v boji o play off , tak moc veľké mená myslím ,v hre nebudú.A šikovných mladých hráčov máme v kádri už teraz dosť a další čakajú na šancu, na farme.No nechajme sa prekvapiť.
Philly-The Scud píše:Tak co se Miloši týká útočníků, tam se shodneme, ty bych také nechal jak jsou, myslím, že se z nich dají poskládat parádní lajny, ale chtělo by to 1 ofenzivního beka, ten Kabelka by byl ideální, hodně útočný, produktivní, ale vzadu spolehlivý........ :good: :good: !!!!
Philly aj v tomto sa zhodneme.Len ide o to, že Toronto Kaberleho nepustí.Pôjdu Mc Cabe a Kubina.Nám by sa Kaberle veľmi hodil, práve takýto typ obrancu nám chýba ,ale už aj sám vyhlásil, že chce v Toronte zostať, čiže smola.
Sel jsem spat za stavu 5:0. :eek2:

Ale v podstate me to ani neprekvapuje...
pro Rangers to musí být krutý zvrat, no Montreal zazářil. Jágr 0+4, ten se nějak rozjel :roll: dneska nebude v zpráívách nic jiného...jinak v posledních dvou zápasech jste měli super vstupy do zápasu :thumbsup:
Keď mal Brendan Shanahann 18 rokov a hrával za New Jersey, zvykol volať o deväť rokov staršieho Kevina Dineena "starec". Dnes má 39 rokov a v NHL hrá svoju dvadsiatu sezónu.

"Mojim cieľom bolo od malička jednoducho dostať sa do NHL," hovorí Shanahan. "Keď sa mi to podarilo a videl som 30-ročného hráča, tak som ho považoval naozaj za starého. Po tridsiatke to samozrejme vnímam inak a uvedomujem si, že každý môj zápas môže byť aj posledný."

"Musím povedať, že každý hráč, ktorý pokračuje na špičkovej úrovni aj po 35-tich rokoch to musí mať jednoducho v génoch. Alebo musel mať vo svojej kariére veľmi veľa šťastia."

Brendan pôsobí momentálne vo svojom piatom klube. Po odchode z Devils hrával v St. Louis, Hartforde, Detroite a teraz pôsobí v NY Rangers. Vo svojej kariére vyhral trikrát Stanleyho pohár a je osemnásobným účastníkom Zápasu hviezd. So 647 gólmi je na čele aktívnych strelcov. Už 19 sezón v rade strelil aspoň 20 gólov a takouto štatistikou sa môže pochváliť jedine Gordie Howe.

Shanahan má momentálne platný ročný kontrakt na 2,5 milióna dolárov, ale svoje ďalšie zotrvanie v NHL nevylučuje.

"Tréning i medicína sa zlepšili. Lekári majú k dispozícii lepšie liečebné procedúry. To všetko predlžuje hráčom kariéru. Na druhej strane sa rokmi mení i myslenie hráčov. Keď som bol nováčik, tak som si dal v lete mesačnú pauzu. Teraz je to tak týždeň. Ak sa chcem udržať v kondícii, tak na sebe musím pracovať. To predtým veteráni nerobili. V lete oddychovali a na tréning mali kemp. Teraz sa však o seba musíte starať, pretože inak dlhú kariéru mať nebudete," vysvetľuje Brendan.

"Ak ste mladý, tak je všetko prirodzené. Vstanete a cítite sa dobre. Teraz však musím brať vitamíny, venovať sa rozcvičke, chodiť na pravidelné masáže. Všetko je iné. A každý z hráčov potrebuje iné veci. Ja nemôžem robiť to čo robí Chris Chelios, on nemôže robiť to, čo robí Gary Roberts. Je to individuálne. Musíte počúvať svoje telo. Ak vás niečo bolí, tak tomu treba venovať pozornosť."

Dôležitým prvkom je samozrejme motivácia. Shanahan dosiahol prakticky všetko, čo dokázať mohol. Hra pred domácim publikom mu však dodáva stále novú energiu.

"Hra v Madison Square Garden je pre mňa obrovským zážitkom. Som fanúšikom histórie a je mi veľmi ľúto chlapcov, ktorí si nikdy nemohli zahrať v niektorom z klubov pôvodnej šestky. Každý hráč by mal dostať šancu okúsiť atmosféru v týchto historických kluboch a zároveň i tlak, ktorý tam pôsobí," dodal Shanahan. (hokejsk)

Obrázek
Philly-The Scud píše:Tak hoši, makejte, dnes nad MÁSLY jedině výhra......... :good: :good: :box: :box: !!!! Chrisi, ukaž jim zač je toho loket......... :good: :good: !!!!
Philly tak sme ten zápas vyhráli.Nebol to ľahký zápas, ale nakoniec jazdci dokázali získať 2 body, pre seba. :good:
Toto napísal jeden týpek(Collin), z fora Rangers:Ještě se mi nechce spát, tak jsem se rozhodl sepsat produktivitu našich útoků v novém složení (4 zápasy)

Avery (4+1) - Dubinsky (3+4) - Jágr (1+6)
8 gólů

Dawes (1+1) - Gomez (0+3) - Shanahan (3+2)
4 góly

Straka (0+4) - Drury (2+3) - Callahan (3+0)
5 gólů

-------------------------------------------------------


Myslím, že to hovorí, za všetky komentáre.Naozaj to vyzerá, že si v novozložených útokoch naši hokejisti sadli a spolupráca, im začína fungovať.Najmä Jágr konečne zrejme našiel k sebe centra, s ktorým si rozumie a s ktorým mu to na ľade ide, tak ako svôjho času s Nylanderom. :good:A Drury sa tiež zobudil a začína viac bodovať, po príchode skvelého nahrávača Straku. Akurát nevidím miesto v zostave, pre Prúchu a Marcela Hossu.Zrejme sa ich čas v Rangers naplnil a sú žhavý kandidáti, spolu s obrancami Malíkom a Marom, na výmenu.
milos76 píše:
Philly-The Scud píše:Tak co se Miloši týká útočníků, tam se shodneme, ty bych také nechal jak jsou, myslím, že se z nich dají poskládat parádní lajny, ale chtělo by to 1 ofenzivního beka, ten Kabelka by byl ideální, hodně útočný, produktivní, ale vzadu spolehlivý........ :good: :good: !!!!
Philly aj v tomto sa zhodneme.Len ide o to, že Toronto Kaberleho nepustí.Pôjdu Mc Cabe a Kubina.Nám by sa Kaberle veľmi hodil, práve takýto typ obrancu nám chýba ,ale už aj sám vyhlásil, že chce v Toronte zostať, čiže smola.
Tohle bych enbral zas tak vážně.Po takovhle spekulacích obvykle vždy přijdou prohlášení tohoto typu.Kdyby řekl ano chci přestoupit do Rangers fanoušci by to asi nerozdejchali.Navíc tyhle obchody se do poslední chvíle tají..
milos76 píše:
Philly-The Scud píše:Tak hoši, makejte, dnes nad MÁSLY jedině výhra......... :good: :good: :box: :box: !!!! Chrisi, ukaž jim zač je toho loket......... :good: :good: !!!!
Philly tak sme ten zápas vyhráli.Nebol to ľahký zápas, ale nakoniec jazdci dokázali získať 2 body, pre seba. :good:
Jo když jsem koukal na vývoj skóre tak to bylo docela drama.Zaujali mě naše bleskurychlé odpovědi na góly Sabers :thumbsup: Docela mě ale zarazilo, že naše první lajna byla u všech inkasovaných gólů.Taky by ěm zajímalo jak to vypadá se zraněním Mary :?:
milos76 píše:Toto napísal jeden týpek(Collin), z fora Rangers:Ještě se mi nechce spát, tak jsem se rozhodl sepsat produktivitu našich útoků v novém složení (4 zápasy)

Avery (4+1) - Dubinsky (3+4) - Jágr (1+6)
8 gólů

Dawes (1+1) - Gomez (0+3) - Shanahan (3+2)
4 góly

Straka (0+4) - Drury (2+3) - Callahan (3+0)
5 gólů
Jj taky už sem koukal, že to Collin pěkně shrnul.Sice to trochu zkreslují góly z přesilovek, ale u naší tragické přesilovky to není až tak velký rozdíl.
milos76 píše: Myslím, že to hovorí, za všetky komentáre.Naozaj to vyzerá, že si v novozložených útokoch naši hokejisti sadli a spolupráca, im začína fungovať.Najmä Jágr konečne zrejme našiel k sebe centra, s ktorým si rozumie a s ktorým mu to na ľade ide, tak ako svôjho času s Nylanderom. :good:A Drury sa tiež zobudil a začína viac bodovať, po príchode skvelého nahrávača Straku. Akurát nevidím miesto v zostave, pre Prúchu a Marcela Hossu.Zrejme sa ich čas v Rangers naplnil a sú žhavý kandidáti, spolu s obrancami Malíkom a Marom, na výmenu.
Přesně tak.Lajna Dawes-Gomy-Shany se mi líbila už v přípravných zápasech.U Dubinskyho je vidět velký pokrok za celou sezonu.Když to zkoušel s Jágrem poprvé, tak byl dost zbrklý a kazil to.Teď hraje s dobrým přehledem a vpohodě :thumbsup: A produktivita třetí lajny mě velice mile překvapila :) Čekal jsem že tam to bude skřípat.Ale Callahna se po zranění vrátil ve skvělé formě a Straka se taky zvedl :good:
A s tím Průchou a Hossou máš taky pravdu.Průcha už druhou sezonu nehraje tak jak se od něj čeká.V psoledním období už mi přišlo, že se zvedá, ale pak se zas zranil.A teď když tým šlape, nevidím důvod ho do sestavy cpát.Takže bychom opravdu mohli uvažovat o nějaké výměně Petra v balíkus Marcelem, který se nám taky jen těžko vejde do sestavy a jednoho z dvojce Mara/Malík.Spolu s draftem nebo Montoyou už by to mohla být pro jiný klub zajímavá nabídka[/quote]
Dnes sme prevalcovali Floridu a vyhrali 5:0. :good: 2 cenné body, ostali doma.O góly sa postarali hráči 1,2 a 3 formácie :Gomez,Malik,Jágr,Dawes a Straka.Potvrdili tak stúpajúcu formu jazdcov a rozloženie streleckého potenciálu, do 3 formácii. :clap: :oslava:
LETS GO RANGERS :yahoo:

Skvělé, nesmíme polevit a udržet si současnou formu :!:
Henrik má dálší nulu :thumbsup: a útok Avery-Dubinsky-Jágr zdá se že šlape :clap:
Philly-The Scud píše:Tak Rangers se zbavili Montoyi, nepřivedli nikoho, možná ten Josh Gratton k něčemu bude, ale nač další bitkař, když máme Orra a Holwegga......... :shock: ?? Jinak do obrany opravdu nikdo nepřišel - no uvidíme jak to půjde v PO...... !!!!
Philly ako to myslíš, že nikto neprišiel do obrany ,ved prišiel - Christian Bäckman.Je to dobre stavaný obranca, ktorý hrával vo Švédsku, za jeden klub s Lundqvistom.Podľa mňa, by mohol byť docela kvalitným obrancom.Uvidíme.Hlavné je, že nikto z dôležitých hráčov neodišiel a tak dobre poskladané útoky, môžu pokračovať v nezmenenom zložení a to je dobre.To je dobrá správa.Obranu budeme riešiť v lete ,ked odídu preplatený Mara s Malíkom.
Philly-The Scud píše:Tak Rangers se zbavili Montoyi,
Toho Montoyu je škoda, ale pre neho je to dobré.U nás by popri Lundqvistovi, asi nikdy poriadnu šancu nedostal.Tak ju snád, dostane vo Phoenixe.
milos76 píše:
Philly-The Scud píše:Tak Rangers se zbavili Montoyi,
Toho Montoyu je škoda, ale pre neho je to dobré.U nás by popri Lundqvistovi, asi nikdy poriadnu šancu nedostal.Tak ju snád, dostane vo Phoenixe.
tam těch golmanů taky mají dost...no určitě je pro vás škoda že odešel, je to dobrý talent do budoucna. JInak očekával jsme odchod Malíka nebo Průchy, oba zůstali :|
leci píše:
milos76 píše:
Philly-The Scud píše:Tak Rangers se zbavili Montoyi,
Toho Montoyu je škoda, ale pre neho je to dobré.U nás by popri Lundqvistovi, asi nikdy poriadnu šancu nedostal.Tak ju snád, dostane vo Phoenixe.
tam těch golmanů taky mají dost...no určitě je pro vás škoda že odešel, je to dobrý talent do budoucna. JInak očekával jsme odchod Malíka nebo Průchy, oba zůstali :|
Malík,Mara,Prúcha a možno aj Rozsíval, odídu v lete.Toto leto bude perné.Z obrancov máme do dalšej sezony, istých v podstate len 4 obrancov(Girardi,Staal,Bäckstrom a Tiutin).Potrebujeme získať, ofenzívneho obrancu.Dúfam, že sa to Satherovi ,v lete podarí.
Philly-The Scud píše:
Jinak Ty již přemýšlýš nad létem, ale já řeším teprve nyní PO :lol2: :lol2: - takže udělat letos nejprve hodně dlouhou cestu PO a pak teprve budeme řešit léto, OK :wink: 8) :good: :good: ??
Ale jinak nechápu, k čemu nám bude ten Sjostrom a ani ten J. Gratton......... :thumbsdown: :thumbsdown: !!!![/quote]

No to vieš Philly, ja zvyčajne myslím o nejaký čas dopredu, ako ostatný. :D :D Ja už premýšľam aj nad letom, lebo budú tie zmeny v obrane a hlavne, do NHL z Ruska zrejme zamieri môj obľúbený mladý hokejista - Čerepanov. :thumbsup: A na toho, sa už veľmi teším.Tiež nechápem na čo boli dobré tieto výmeny čo spomínaš, vôbec tých hráčov nepotrebujeme a budú mať čo robiť, aby neskončili na farme.Jediné vysvetlenie je snad to, že sa chceli zbaviť Montoyu, ktorý by u nás aj tak nedostal šancu chytať a chceli získať Davida LeNeveua.Je to vraj talentovaný mladý golman, o ktorého tréner golmanov Rangers, veľmi stál.No uvidíme ako sa nový hráči predvedú a či budú pravidelne hrávať.
Philly-The Scud píše:Ano, ano, Čerepanov, vím o něm...... :good: :good: !!!! Tak on ten Josh Gratton je docela good player, ale nechápu jeho příchod, když máme Orra a Hollwega...... !!!! Jinak dneska Miloš v Car, takže snad 2 bodíky....... :good: :good: !!!!
Philly- no on asi Sather chcel náhradného bitkára získať, pre prípad zranenia Orra.Hlavné je ,že sme za neho nikoho dôležitého, nemuseli obetovať.

Heh hej Philly, Rangers dnes opäť vyhrali a získali dôležité 2 body.Robia mi veľkú radosť, po tom rozdelení do nových útokov, strieľajú góly skoro v každom zápase 3 útoky a to nám prináša, dôležité výhry.Len tak daľej chlapci. :good:
Obrázek

tak sa Milosi tam vpredu nahaname jedna radost :roll: bodujute po 8x v rade..6V - 0 P - 2PP..fuu, bude to teda pekna drama :x

v akcii Fredrik Sjonstrom
Obrázek
Obrázek
cepi píše:Obrázek

tak sa Milosi tam vpredu nahaname jedna radost :roll: bodujute po 8x
Tat tak cepi.Aj vy hráte supr,vyhrávate a pripisujete si jednu výhru za druhou.Skvelo hrá najmä Chára ,ktorý už bodoval v 6 zápasoch za sebou. :clap: Dnes ste ma veľmi prekvapili.To že takto rozbijete Pens, som teda nečakal.Klobúk dole. :thumbsup:
Tak to zase zacina ke konci nabirat grady, jako predesle sezony. Zapasy Rangers v play-off patrily k nejlepsim/nejzazivnejsim, tak doufam, ze to tuhle sezonu napodobi.
newyorkrangers.cz píše: Avery a Rangers ukončili vyjednávání o nové smlouvě
Útočník Sean Avery potvrdil, že zprávy kanadského televitního magazínu Hockey Night In Canada o tom, že jednání o prodloužení jeho kontraktu byla ukončena, jsou pravdivé. Důvodem je velká odlišnost ve finančních náležitostech smlouvy.

Avery si letos vydělá 1,9 milionu USD, které mu přiřkla loňská arbitráž. Po sezoně se stane nechráněným volným hráčem a bude tak moci odejít do kteréhokoliv týmu. Jeho cena na volném trhu se odhaduje dokonce na 4,5 milionu ročně.
No tak to je hodně špatný :thumbsdown: Averyho bych chtěl v týmu i příští rok :?
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES