Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

OK, diky vam! Alespon nekdo tady uvazuje strizlive... Dejf je totiz pro me dlouhodobe ztraceny pripad... Jinak ja jsem priznal(nekolikrat) ze nam v playoffs pomohli, nerikal jsem nikdy ze tam nic nebylo. Ale byly i horsi frasky, viz napr. loni Chicago ke konci sezony a pod... Mym zamerem samozrejme nebylo odvadet pozornost pryc od PIT(to mi ani nenapadlo), nam to muze byt totalne jedno, protoze my by jsme NYR stejne predbehnout meli... Jde mi ciste o princip a poukazal bych na to kdykoliv, bez ohledu na to jaky team by byl poskozen/zvyhodnen, protoze tady jde o jasny prehmat ligy. Krome znevyhodneni v jednotlivych zapasech prijde LAK napr. i o financni prijem za domaci zapasy...

Je zajimave, ze jsem si nikde jinde nevsiml ze by se to nejak resilo, vsiml jsem si toho jen dnes ja sam, ciste nahodou a nechapu to. Umysl ligy v tom asi nebyl, ale amaterismus ano...
Nektere tymy (Flyers :angel:) hrali treba lepe venku, nez doma.
A voilà, Rangers take, dokonce jeste vyrazneji. Je to konspirace proti Rangers :wink2:
Bývalý slavný kanadský hokejista Mark Messier se 6. listopadu zúčastní Newyorského maratonu.
Škoda tej včerajšej prehry :) Ale nevadí, ideme dalej! :wave:


Torts aj dnes bodoval. :super:
Rangers sign D Anton Stralman to one-year contract for $900,000 -- per @TSNBobMcKenzie.
Martin #27 píše:
Rangers sign D Anton Stralman to one-year contract for $900,000 -- per @TSNBobMcKenzie.
no bohužial so Staalom to vyzerá velmi zle :-( tak preto tento podpis.Počítam,že bude nastupovať hlavne na presilovkách,som zvedavý ako si tam povedie. :)
Obrázek

Tak nám svoje dresy pre Winter Classic zverejnili aj Rangeri. No neviem...
Getzo5 píše:Obrázek

Tak nám svoje dresy pre Winter Classic zverejnili aj Rangeri. No neviem...
pripomina mi to oilers road jerseys.

To logo tam nepasuje.
http://www.nytimes.com/interactive/2011 ... #chapter/1

Trojdielny videoseriál o Boogardovom živote i smrti (NYTimes). :thumbsup:
Obrázek

švolco « 09 Dec 2011, 02:30 » lol :lol: rangers bitka, lebo anisimov pri oslave golu naznacil ako hokejkou "striela" na hraca tampy :D

:slap:
Artem :wub: :cool:

Lecavalier trapas, Downie wtf a Stamkos? To bolo čo do riti? Maloney má úplnú pravdu. A prečo tak reagovali? Skúste hádať proti komu mal Ovechkin svoju známu "horúcu hokejku" oslavu po strelenom góle? Proti Tampe. Chlapci sú už asi z toho na prášky, že ich niekto "zosmiešňuje". Ja to síce tak neberiem i keď si uvedomujem nepísané pravidlá, každopádne ich reakcia bola zbytočná a prehnaná.

Ale no tak... Zadna prehnana reakce od Bolts a zbytecna uz vubec ne. Pristi zapas bych si Anisimova nenapadne vycihal (neco jako Ovechkin Neila) a dal mu co proto. Neni se co divit ze Tampa po 4ech prohrach v rade nema naladu na nejake trapne frajeriny oslavujiciho Rusa. Downieho bych nechal Downiem, i kdyz legislativa na jeho strane v tomhle pripade neni. Uhel pohledu.
Takže podľa teba je instigator a pokus o päsť do tváre nepripravenému súperovi v poriadku? (bez ohľadu na to, čo urobil)

Zaujímavé tvrdenie.

EDIT: aby som doplnil, ja som v tomto tiež old school a uznávam tradície, no na druhej strane dodávam, že sa podobným oslavám (alá Foligno atp.) teším. Je pre mňa stále nepochopiteľné, prečo to považovali za neprijateľné. Lebo "namieril" na ich bránku? No a? To mal akože strieľať do publika? Neviem, uchádza mi pointa toho celého. On okolo toho netancoval ako Ovechkin, podobné gesto ako "puška", "luk a šíp" či "šabľa", takých bolo v histórii spústa a ani jeden mi neprišiel ako prekročenie hranice.

Ó Bože! On namieril na kojenca v hľadisku! Proste nie, toto ako primeranú reakciu neberiem.

A Anisimov nie je žiaden d-bag, je to fajn chalan, dokonca si vôbec nezaslúži označenie "nejakej Rus" (je jasné čo tým naznačuješ), takže o tom by som radšej pomlčal :psst: Bol to SHG, tá radosť bola oprávnená.
Praveze s ohledem na to čo urobil :yes: (edit na tom nic nemeni, svuj nazor jsem rekl uz predtim a vic rozebirat to neminim. Chapu i pohled z druhe strany, jak rikam uhel pohledu.)
Atlantik píše:Praveze s ohledem na to čo urobil :yes:
Máš tam EDIT. :yes:
Anisimov says he won't do that celebration again and understood immediately why the Lightning were upset.

:thumbsup:
kisin píše:Anisimov says he won't do that celebration again and understood immediately why the Lightning were upset.

:thumbsup:
:thumbsup: Povedal som, je to dobrý chalan. Navyše to vôbec nevylučuje fakt, že to naozaj nič strašné nebolo (napr. narozdiel od gesta Ashama, ktorý sa ale zachoval rovnako tak dobre ako Anisimov).
Mne sa zdá, že Lecavalier mal pocit, že tá snajpra bola mierená na neho :lol: Aspoň to tak vyzeralo...Či Vinnyho to tak podráždilo, že si z jeho tímu robí Arťom prdel ?
Já se zase vůbec nedivím Vinnymu za jeho reakci ... jestli moula Anisimov mířil na něj tak bych se taky vyčertil. Měl "střílet" mimo lidi :D ( viz Seloš )
Obrázek

Anisimov se dostal už i do Call of Duty :giggle:
HLundqvist30 Henrik Lundqvist
Tried the #winterclassic mask today, what do u guys think?
35 minutes ago

Obrázek

Ja myslím, že nádhera. :thumbsup:
Danoss píše:Jeden z mích oblíbených týmu NHL a vůbec celého hokeje.
Tak to si u mě nezahraješ
DarrenDreger
Tortorella fined $30,000 for his WC postgame rant on officiating.

:wave: Tady mel snad Torts i pravdu, ale kazdy zapas do zeber hučí jak blazen, tak mu to proste spocetli.

Ale kdyby se to stalo nam, tak nevim jak reaguju, resp. vim... Proste ten trest je šílený, 30000$ za vyjadreni sveho nazoru na sudich, pricemz vsichni videli jaka byla skutecnost... Jak rikam, jeho nelituji, ale nechapu to. Hrac muze dostat $2,500 za to ze nekomu ohrozi zdravi a Torts tady dostane takovouhle palku za kecy na sudich, kteri opravdu hrube nezvladli zapas.
Atlantik píše:DarrenDreger
Tortorella fined $30,000 for his WC postgame rant on officiating.
:wave: Tady mel snad Torts i pravdu, ale ....
njn, za pravdu sa plati :)
clovek si od tohto prostorekeho cloveka :D vypocuje nielen nieco originalne, ako to tradicne diplomaticke :blabla: ale castokrat aj pravdive....ako spomina Atlantik, sudi vyraznym a dost nechutnym spôsobom zasiahli do priebehu zapasu, teda najmä do jeho zaveru, tak hadam s tym pocitat mohli :-P
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES