Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tortorella je borec :D Na hráče je hodně tvrdej, nic jim neodpustí, navíc se nebojí ani narozdíl od svých kolegů mluvit upřímně :wink:
Renney to měl nahnuté již loni při dlouhé krizi Rangers, také letos se docela držel, ale nakonec padl. Jako člověk je mi velmi sympatický, ale zkrátka z kádru který Rangers mají tak musí trenér vyždímat více. A Tortorella to dokáže, s jeho jmenováním jsem spokojen........... !!!!
Výměna trenérů jasně ukazuje,že Renney byl měkouš a tým potřebuje zvednout morálku a nasazení.Tortorella již SP vyhrál a myslím,že dokáže tým nabudit.Hráči kteří to nebudou chtít pochopit se budou od Rangers poroučet.
Obrázek
sám sem zvědavy jaky směrem se ted budou Rangers ubírat u Tampy sem měl Tortrellu rád ale u Rangers nevim no :D
http://www.newyorkrangers.cz/view.php?c ... 2009022501

je vidieť, že Satherovi a spol záleží na tom ,aby sa Rangers o play off ešte pobili ,uvidíme či sa to podarí.
tak Tortorella by prý rád víc využíval hvězdy, stejně jako to dělal v Tampě. To se z ledu skoro nehli Lecavalier, St.Louis, Richards a Boyle.

„Nejlepší hráči musí být ti, co rozhodují,“ tvrdí impulsivní kouč a svou strategii se chystá dát pocítit i tahounům newyorských Rangers. Jen co je lépe pozná. Více prostoru tak zřejmě dostanou Scott Gomez a Nikolaj Žerděv, dosyta by si měli zahrát i Chris Drury a Brandon Dubinsky.

„Nejsem muž čtyř útočných formací,“ říká pro list New York Post.
Zatím velmi podprůměrný hokej NYR-TBL http://www.selfcast.com/Rags2Riches
pustat body sa nepatri, obzvlast v domacom prostredi a s timom, podobne bojujucim o PO...ta golova efektivita jazdcov je :thumbsdown: trener je porieseny, na rade su hraci..
Obrázek
cepi: napsal si to dobře trener je pořešený na řadě sou hráči :good: no nevím no prohrát doma s Floridou která taky bojuje o play off ... rangers sou letoss takoví divní nevím jak to říct ale což mě jako fandu Devils vubec nevadí :D
Tak Rangers spolu s Falmes 2 nejaktivnější kluby, jsem zvědav jak jim to nyní pošlape. Jsem rád že odešel Dawes, což byla jen nafouknutá bublina a ve skutečnosti hráč na ho*no, Průcha si alespoň snad zahraje, zde by mu již pšenka nekvetla, Kalininovi se také nějak extra nedařilo. Co se týče příchodů tak ty jsou zajímavé - Antropov je velmi dobrý hráč, který se jen potřebuje vyhnou výkyvům formy, snad mu v tom Tortorella helfne, Morrise není potřeba řešit - jednoznačná posila v bojích o PO........ :thumbsup: :thumbsup: !!!!
jj myslím že Rangers to dobře zvladli...Antropov je dobrý a neodešel i Voros ??? nebo šel jenom na farmu někde sem o tom slyšel...Voros je podle mě hodně průměrný
Po odchodu Jágra u mě Rangers skončili! :thumbsdown: Mohli pro jeho podpis udělat víc! To mi nikdo nevymluví!
no zase oni mu nabídli myslím smlouvu na rok ale odmítl ji...nevím mě celkem Jarda zklamal protože kdyby chtěl tak zůstane a vylepší rekordy v NHL ale podle mě šel takhle jenom za penězma
Bobby píše:Po odchodu Jágra u mě Rangers skončili! :thumbsdown: Mohli pro jeho podpis udělat víc! To mi nikdo nevymluví!
A jéjé. Vinu by si spíš měl dávat Satherovi, generálnímu manažerovi, a Jágrovi. To Sather ho chtěl podepsat jen za určitých podmínek (jeden rok) a... neustoupil. Kdyby Jágr opravdu chtěl zůstat v Rangers, tak tu nabídku přijme a neodejde do Ruska.
Collin píše:
Bobby píše:Po odchodu Jágra u mě Rangers skončili! :thumbsdown: Mohli pro jeho podpis udělat víc! To mi nikdo nevymluví!
A jéjé. Vinu by si spíš měl dávat Satherovi, generálnímu manažerovi, a Jágrovi. To Sather ho chtěl podepsat jen za určitých podmínek (jeden rok) a... neustoupil. Kdyby Jágr opravdu chtěl zůstat v Rangers, tak tu nabídku přijme a neodejde do Ruska.
Ona ze mě spíš mluví flustrace...Flustrace z toho, že hráč kterého obdivuji a kterého jsem tak rád sledoval (v TV, na netu, na teletextu) už není a asi nebude v NHL, ale že hraje u komu......eh, pardon, v rusku.......S*** mě to.....Všichni mě s**ou, Sather, i Jágr!!!
Bobby píše:
Collin píše:
Bobby píše:Po odchodu Jágra u mě Rangers skončili! :thumbsdown: Mohli pro jeho podpis udělat víc! To mi nikdo nevymluví!
A jéjé. Vinu by si spíš měl dávat Satherovi, generálnímu manažerovi, a Jágrovi. To Sather ho chtěl podepsat jen za určitých podmínek (jeden rok) a... neustoupil. Kdyby Jágr opravdu chtěl zůstat v Rangers, tak tu nabídku přijme a neodejde do Ruska.
Ona ze mě spíš mluví flustrace...Flustrace z toho, že hráč kterého obdivuji a kterého jsem tak rád sledoval (v TV, na netu, na teletextu) už není a asi nebude v NHL, ale že hraje u komu......eh, pardon, v rusku.......S*** mě to.....Všichni mě s**ou, Sather, i Jágr!!!
Skvělý, že to přiznáš. Jó, kdyby to takhle přiznali všichni Jágrovo fanoušci.
Podla najnovších špekulácii Omsk potrebuje šetriť a nebude zrejme mať na plat Jágra.A je možnosť, že sa vráti do NHL -Edmontonu, který mu už nabíd i plat 7 mil.dolárov na sezonu.Sejít by se tam mohl i se svým starým trénerem Reeneym, ktorý je kandidát na post trénera Edmontonu.

Ať to sú špekulácie či nie šanca ,že Jágr sa ešte vráti do NHL stále žije. :wink:
Satherovi išlo v Edmontone, ale v NYR dodrbáva, čo sa dá.
Podpisovať zmluvy so skrachovanými hokejistami je pomaly Rangers Trademark.
Je na pováženie, že najlepší hokejista je teraz u vás Žerdev, ktorý určite nemá takú zmluvu ako Drury, Redden alebo Naslund a často tomu bolo tak i v minulosti, že Rangers ťahali úplne iný hráči ako tí z bombastickými zmluvami. 6 miliónov za Druryho, ktorý robí 50 bodov za sezónu je trochu moc, Näslund už nikdy nebude mať formu z Vancouveru z prelomu milénia a Redden sa konečne vyfarbil a všetkým dokázal, aký je preceňovaný.

Ale aby som len nekydal: tieto nové nákupy vyzerajú veľmi dobre - Morris i Antropov. Len či cena nebola privysoká.

Celý tím posiluje :cinka: a na Averyho sa už všetci veľmi tešíme :bitka:
Tak NYR nakoniec predsa len nenašli streleckú pohodu, dnes slabota.
„Jágrův tým potom v prvním kole ohromil šampióna základní části pětizápasovým šokem, kde vstřelil důležité góly v zápasech číslo 4 a 5.“

Larry Brooks (NY Post) konsternuje tuzemská média „velmi dobře informovanými zdroji“, podle nichž Jaromír Jágr jedná s Edmontonem, a přitom si není schopen zjistit ani to, že série Omsku v prvním kole play off KHL trvala jen 4 zápasy (3:1).

nhl.cz
na Averyho se těším do Devils až mu zase Clarkson rozbije hubu :wink:
Martin #27 píše:na Averyho se těším do Devils až mu zase Clarkson rozbije hubu :wink:
To pochybuju.... Avery je totiz provokater, ale jak jde do tuheho tak ho neni videt :D Leda ze by mu tu hubu rozbil pukem :roll:
Selly8 píše:Avery je totiz provokater, ale jak jde do tuheho tak ho neni videt :D Leda ze by mu tu hubu rozbil pukem.
Však on si na neho počká keď bude odchádzať zo štadióna domov :D
Avery je debil nemam rad takove typy hráčů jak tehdy dostal od Clarkyho to sem byl cely den v sedmém nebi :cool:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS