Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

milos76 píše:nepíš blbosti když o nem nic nevíš :bitka3: :bitka3: :x Vali je skvelá 2 jedna z najlepších v lige.Problém jazdcov je vo forme ich"lídrov" Gomeza,Druryho,Reddena ... a streleckej impotencii nie v golmanoch.Valiho mi bolo lúto, že si to, že sa na ten zápas jeho spoluhráči vys.... musel odtrpieť v bráne. :thumbsdown:
Naprosto souhlasím s Milošem - i já osobně Val považuji za velmi dobrou 2, moc lepších 2 v celé lize není. Jen bych možná upřesnil že Rangers jsou nyní ve srabu ani ne tak díky "skvělé" formě lídrů, ale "skvělé" formě celého manchaftu....... !!!!
fajin, aspon sme neni jedini v lige, ktory dostavaju naklepy.
arek píše:fajin, aspon sme neni jedini v lige, ktory dostavaju naklepy.
no málem ste nás vyrovnali tesne po tom, čo si to arek napísal,dostali ste 8 od Detroitu. :wink:
Come on ENGLAND píše:Jen bych možná upřesnil že Rangers jsou nyní ve srabu ani ne tak díky "skvělé" formě lídrů, ale "skvělé" formě celého manchaftu....... !!!!
to je pravda, ide o to ,že od tých lídrov čo berú 6-8 mil.dolárov sa očakáva logicky viac. :bitka3: :bitka3:
Crab píše:boss: Valimu je v prvé řadě 31, čili ani žádnou díru do NHL udělat nemůže.
hohohooo Crabe :) Timmymu je 35 a hla :frajer2: zrejme si mal na mysli perspektivu, ale na farme ju predsa mate mat :yes:
spomenul som si v tejto suvislosti na Jersey, Broduer mimo, sanca pre nahradnika, resp. nahradnikov a ti sa jej chopili vsetkymi 10timi..podobne jasna 2jka v CGY, al. u Vas, niekto sa jej chopi, iny nie, ale odcudzovat Valiho pre 1 zapas nie je na mieste :thumbsdown:
inak taka 10tka nie je niekedy od veci...a to myslim absolutne vazne :yes:
Nadával jsem už při podpisu Druryho a Gomeze, nadával jsem po podepsání Reddena a Naslunda a nepodepsání Jágra. Nadával jsem nad jejich hroznou hrou první polovinou sezóny, a to ještě alespoň byli nahoře v tabulce. Co teď? Jejich hra se změnila z hrozné na hrůzostrašnou a nadávám ještě víc.

Tenhle tým je čiré utrpení...
veru z Rangers to ide dolu vodou co je dost smutne .
som si myslel, ze v derby padne remizka, ale efektivita jazdcov je :thumbsdown: na strane druhej sa cini(l) Brodeurov nahradnik Clemmensen (0/27)
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Super, že Rangers prehrali :clap:
ja by som to prial aby Clemmensen dochytal tuto sezonu za New Jersey ako brankarska jednotka, zasluzil by si to
Lundqvist dneska získal bod a Vokoun by se pěkně vyjímal v českém dresu na MS.

Jinak to byl docela pěknej zápas, hlavně ze strany Floridy.
Jestli se Flo dostane do PO tak Vokoun v nároďáku nebude, v to také já doufám. Tohoto maníka nemám rád a přál bych si aby na MS dostal pořádnou šanci Mensator, toho já vidím jako naši budoucí repre 1........ !!!! Jinak když jsme u toho tak také nechápu proč Růžička nepozve alespoň na 1 turnaj Pöpperleho, to je dle mého názoru také skvělý gólman...... !!!!
Poperle dělá často chyby co sem ho sledoval a jiank já taky Vokouna nějak nemusm nelíbí se mi jeho styl...podle mě bude jednou naše golmanská jednička Pavelec :good:
Tak Pavelec se určitě jeví docela solidně, uvidíme jestli opravdu v NHL prorazí. Co se týče Pöpperleho tak to asi zase taková díra není, když je 1 ve Spartě a pustili kvůli němu na hostování i Dubu, který jim nedávno vychytal titul. No uvidíme jak to dopadne s těmi gólmany na tom letošním MS, vypadá to že Flo má opravdu našlápnuto do PO, Růža to nějak rozlouskne........ !!!!
Duba podle mě odešel sám...co se týče pavelce tak jestli bude tak pokračovat na farmě tak do 2 sezon podle mě by mohl byt v Atlantě jednička ale uvidíme
PHI 5:0 NYR v polovině zápasu.

Další debakl na cestě...
zastavte kolotoč :D
Kedy sa podla vas Avery pripoji k tymu Rangers? Myslim, ze to nepotrva dlho.
Tak zatim po 2 tretinach hraji Rangers s Torontem bez golu. Jezdci jsou sice aktivnejsi, ale v koncovce se nemuzou prosadit. Na jejich vykonu je az hodne znat soucasna krize, sanci maji sice dost, ale chybi klid v zakonceni. Chtelo by to se prosadit treba nejakym smudlou nebo nejakym na silu dotlacenym golem. Zatim je ta jejich snaha hodne krecovita, navic Toskala chyta velice dobre. A mohlo byt jeste hur, 10 sekund pred koncem tretiny se paradne uvolnil Stajan a trefil tyc!!!

3.tretina: konecne zacaly padat goly, jeste v posledni minute domaci prohravali 1-2, ale v powerplay vyrovnal Rozsival. V prodlouzeni pak v presilovce rozhodl o vyhre hosti Kubina. Takze cesti kluci byli videt :thumbsup: , Rangers opet prohrali a teda nevim na kom by se meli chytit :thumbsdown:
Trener Renney dostal padaka a spolu s nim aj asistent Parry Pearn. Nahradou by mohol byt John Tortorella, alebo Jim Schoenfeld
Skorpion píše:Trener Renney dostal padaka a spolu s nim aj asistent Parry Pearn. Nahradou by mohol byt John Tortorella, alebo Jim Schoenfeld
Konečne :!: po dobrom začiatku hrajú úplne nanič a takýmto tempom by to nedotiahli ani do PO.
Dúfam že tam príde ten Tortorella a naučí ich hlavne dávať goly. S blížiacim sa trade deadline by mohli vymeniť Reddena a viem si ich predstaviť aj bez Gomeza.
Skorpion píše:Trener Renney dostal padaka a spolu s nim aj asistent Parry Pearn. Nahradou by mohol byt John Tortorella, alebo Jim Schoenfeld
ocakavany vyhadzov...len ci bola chyba vyslovene v trenerovi :hmm: mf, Tortty by mohol byt zaujimavym trenerskym artiklom :roll:
To je teprve prvni krok. Navic je pozitivni, ze odesel i Pearn, jehoz prinos tymu byl suverene nejmensi ze vsech lidi v cele organizaci, uklizecky nevyjimaje.
Dalsim krokem by mohlo byt odebrani C Drurymu (tezko se ale hleda, komu to dat, jediny skutecny leader by tam mohl byt Henrik, neni tam moc jinych hracu, kteri by dokazali vest tym v satne a hlavne na lede) a nejaky ten trade. Pripadne i prichod Averyho by pomohl, byt snad jen k tomu, aby to muzstvo nevypadalo tak apaticky a ja to nevypinal v polovine zapasu.

EDIT: John Tortorella novy kouc? No, vypada to hodne zajimave. :D
Ohlund píše:
Skorpion píše:Trener Renney dostal padaka a spolu s nim aj asistent Parry Pearn. Nahradou by mohol byt John Tortorella, alebo Jim Schoenfeld
Konečne :!: po dobrom začiatku hrajú úplne nanič a takýmto tempom by to nedotiahli ani do PO.
Dúfam že tam príde ten Tortorella a naučí ich hlavne dávať goly. S blížiacim sa trade deadline by mohli vymeniť Reddena a viem si ich predstaviť aj bez Gomeza.
No ja si viem tím predstaviť aj bez Druryho.Problém je, že kto by ich s ich platmi chcel? :? Sather nám poriadne zavaril tými zmluvami.
John Tortorella je novým koučem Rangers :wink: http://www.nhl.cz/CZ/18510/bude_to_john_tortorella.html
A Tom Renney by mohl do Tampy :D
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES