Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

LETS GO RANGERS!!!
Zdá se mi, že se Jezdci začínají rozjíždět! Jenom mi dělá starosti Jágr, který po třetí v řadě nebodoval!
Frustrácia z utorkovej prehry s Los Angeles Kings sa prejavila i v rámci včerajšieho tréningu New Yorku Rangers. Napätie vyústilo do bitky medzi Seanom Averym a Marekom Malíkom.

Malík odohral kvôli zraneniu len dva z posledných ôsmich stretnutí, pričom pred Zápasom hviezd mal nezhody s trénerom Tomom Renneyom. Počas tréningu vrazil Averyho tvrdo na mantinel a následne sa medzi obomi kohútmi strhla slovná výmena názorov. Tá vyústila až do fyzického kontaktu, keď Malík zhodil Averyho na ľad.

Renney po tréningu vyhlásil, že z toho zatiaľ žiadnu vedu robiť nebude. Situáciu bagatelizoval i Malík, ktorý povedať, že Avery jednoducho reagoval na jeho narazenie. (hokejsk)

ehm, nechcel by som byt v Malikovej kozi..ten je v drese Rangers za trest
cepi píše:
ehm, nechcel by som byt v Malikovej kozi..ten je v drese Rangers za trest
cepi ked ti ho je tak luto tak si ho vezmite do Bostonu. :wink: Je našim snád najslabším obrancom a za to berie 3 miliony. :x Som rád, že mu v lete končí zmluva.Už aby bol preč.Na jeho post, v podstate 7 obrancu ,čakajú na farme ,mladý šikovný hokejisti Pock,Baranka...
:box:
nie Milosi, dakujem pekne neprosim :) bral som to tak, ze by som nechcel byt ako v jeho kozi a urcite by bolo vykupenim ak by sa pakoval..fuuha, riesit 2.500 na striedacke, resp. riesit 0 hru, dost drahy spasik
Rangers jsou zoufali. To byla bida !!! Jagr je na tom fakt blede, jediny hrac, ktery je na tom vzhledem ke svemu jmenu jeste zoufaleji, tak to je Lundqvist. Se svoji uspesnosti zakroku se za chvili dostane mezi bandu zoufalce ctvrte desitky. :thumbsdown:
Ať jdou už Rangers do pr*****!!! :evil: PO letos neudělají!!! :!: :thumbsdown: :rozlucka:
Alex_GR8 píše:Ať jdou už Rangers do pr*****!!! :evil: PO letos neudělají!!! :!: :thumbsdown: :rozlucka:
No není to krása, mať takýchto fanúšikov? :lol2: :lol2: Čo to berieš tak tragicky.Tak proste v tejto sezóne, play off Rangers nevybojujú.Rangers majú základ kádra zložený s mladých perspektívnych hokejistov a na šancu čakajú na farme a v Rusku, další veľmi perspektívny hokejisti.Po sezóne sa rozlúčia s veteránmi typu Malíka,Straku,Shanahana a aj tak má tento tým, celkom sľubnú perspektívu do dalších rokov.A to je myslím dôležitejšie, ako to ,či v tejto sezóne PO vybojujú či nie. :good:
ved este nie je nic stratene Rangers mozu postupit do PO este ma kazdy tim sancu postupit dokonca aj LA este budu mat Rangeres ale aj ine timy sancu hrat dost slusne mnozstvo zapasov takze sa uvidi ako to dopadne moze sa vsetko este skomplikovat hlavne je aby sa hraci Rangers vyhybali zraneniu ale to plati aj pre inych hracov inych timov ak chcu pomyslat na postup do PO ved co by napr. robili capitals bez Ovechkina keby bold dlksie zraneny :roll: by to mali velmi tazkze aj teraz to maju Rangers dost tazke ked je zraneny Shanahan on je velka strata pre tim takze cim skorej sa uzdravi ale aj Malik ci Hossa bude to lepsie pre ich tim
Rangers dnes zaznamenali cennú výhru, na ľade Phily 2:0.Ako som pozeral ten zápas, tak som nadobudol pocit, že najväčšou slabinou jazdcov je ,že nám chýba strelec typu Kovaľčuka,Hossu,Ovečkina ...do útoku, ku Gomezovi.Ten dáva supr prihrávky svojim spoluhráčom(Jágr,Straka,Avery), bohužiaľ, tí ich nevedia využívať. :evil: Tento tím je docela dobre poskladaný, verím, že má dobrú perspektívu, len potrebuje doplniť o kvalitného kanoniera a myslím, že sa o jeho budúcnosť ,nemusíme báť. :roll:
Zápas byl na Galaxii a musím říct, že to stálo za to :!: Rangers předvedli aktivnější výkon a zachytal jim skvěle Valiquete :!: Jen škoda že Jágr opět nebodoval. :?
Alex_GR8 píše:Zápas byl na Galaxii a musím říct, že to stálo za to :!: Rangers předvedli aktivnější výkon a zachytal jim skvěle Valiquete :!: Jen škoda že Jágr opět nebodoval. :?
Čo chceš radšej vidieť?Rangers vyhrávať, či Jágra bodovať?Ja si myslím ,že najlepšie roky Jágra a Straku sú už fuč a osobne by mi vôbec nevadilo, keby ich vymenili.Gomezovi a aj produktivite jazdcov, by len prospelo, keby miesto Jágra v 1 útoku, dostal nejaký mladý kvalitný kanonier. :wink:
Jasně že mi záleží na úspěších Rangers, ale taktéž mi záleží na výkonech Jágra :!:
Alex_GR8 píše:Jasně že mi záleží na úspěších Rangers, ale taktéž mi záleží na výkonech Jágra :!:
Vieš ja som veľmi zvedavý, koľko fanúšikov ostane Rangers, ked raz odídu Jágr,Straka ... proste tá česká kolonia.Vtedy sa práve ukáže, koľko fanúšikov fandilo klubu ako takému a koľko ich fandilo klubu iba kvôli prítomnosti ,Jágra a spol. :wink:
milos76 píše:
Alex_GR8 píše:Jasně že mi záleží na úspěších Rangers, ale taktéž mi záleží na výkonech Jágra :!:
Vieš ja som veľmi zvedavý, koľko fanúšikov ostane Rangers, ked raz odídu Jágr,Straka ... proste tá česká kolonia.Vtedy sa práve ukáže, koľko fanúšikov fandilo klubu ako takému a koľko ich fandilo klubu iba kvôli prítomnosti ,Jágra a spol. :wink:
Já si myslím, že spousta fandů přišla s příchodem české kolonie, ale nemyslím si, že s odchodem Jágra odejdou i oni.Někteří určitě ano, ale myslím že spousta těch fanoušků našla přes Jágra i svůj milovaný klub a zůstanou u něj :)
Snyder píše:
Já si myslím, že spousta fandů přišla s příchodem české kolonie, ale nemyslím si, že s odchodem Jágra odejdou i oni.Někteří určitě ano, ale myslím že spousta těch fanoušků našla přes Jágra i svůj milovaný klub a zůstanou u něj :)[/quote]

No u teba a dalsich fanúšikov z fora Rangers mi to je jasné.Ale je aj dosť takých(Johny...) ,ktorý odídu po odchode Jágra.Keď čítam hlášky typu- pekné, že sme vyhrali, ale Jarda nebodoval a podobné tak to vyzerá skôr na fanklub Jágra, ako Rangers. Bude zaujímavé sledovať, koľkí fanúšikovia jazdcov po odchode Jágra, prejdú k iným klubom.
Keby odidu vsetci Cesi z Rangers tak by som im mozno aj fandil. :D
Paradni zacatek, 4:0 po 13 minutach. :thumbsup:
Crab píše:Paradni zacatek, 4:0 po 13 minutach. :thumbsup:
no a Jágr dneska konečně protrhl tu šňůru zápasů kdy nebodoval, dokonce už má 0+2 :!: není možné :roll: zítra toho budou v česku plné zprávy :|
Crab píše:Paradni zacatek, 4:0 po 13 minutach. :thumbsup:
presne tak paradny zaciatok dnes som ocakaval ze Rangers poriadne rozbiju Buffalo sice nie je este koniec ani 1 tretiny ale dovolim si sem napisat ze dnes maju Rangers vyhru istu som dnes tusil ze Buffalo dostane riadnu nakladacku a to je len 1 tretina a prehravaju o 4 goly :lol: a co bude v dalsich 2 tretinach :sad2: kolko golov este dostanu :D tak toto je poriadny uder pre Buffalo po tych uspesnych seriach vyhier :o ale dalo sa to aj cakat Buffalo neni takym dobrym timom ako minulu sezonu tuto sezonu posobia dost neisto aj ked sice odohraju par zapasov velmi dobre ale aj tak to neni to co bolo minulu sezonu :thumbsdown: a dovolim si sem tiez napisat ze Buffalo tuto sezonu nepojde do PO toto je moj nazor mozno vy mate iny a myslite ze pojdu do PO v pohode kazdy ma iny nazor a ja ho respektujem :wink:
jj parádní první třetina :clap: Miller si za čtvrt hoďky šels ednout :biglol: Jinak si ale myslím, že nějaká gólová smršť už nebude, možná ještě ěnjaký gól v přesilovce.Zítra hrajeme se San Jose, takže hráči budou trochu šetřit síly..a Buffalo už to bude chtít mít za sebou, takže bych se o výsledek moc nebál.Abych nepůsobil jako moc velký optimista- jedno velké ALE- u Rangers je možné téměř vše :?
Jinak další skvělá zpráva :clap: Dan Girardi prodloužil smlouvu o dva roky. První rok bude pobírat plat 1,5 milionu, druhý 1,6. Po skončení kontraktu by měl být RFA.
Velmi dobře podepsaná smlouva :)
Všetko tu už bolo v podstate napísané, o tomto našom zápase proti Buffalu. :good: Doplním len, že Reeney urobil skvelú zmenu zloženia útokov, keď k Jágrovi a Averymu dal ako centra Dubinskiho a tento útok, sa postaral o 3 naše góly a spolupráca klapala na 1.Gomeza dal znovu dokopy so Shanahanom, s ktorými hraje rýchlik Dawes a 3 útok, hral v zložení Straka,Drury Callahan.Gomezovi so Shanahanom to klapalo aj predtým výborne a Drurymu spolupráca so Strakom, tiež myslím prospeje a bude z jeho nahrávok, strieľať dôležité góly.Musím tento krok Reeneyho oceniť, bol to veľmi chytrý ťah, na rozloženie palebnej sily, do viacerých útokov. :clap: :cool:
len skoda je to milos76 ze Lundqvist si neudrzal ciste konto :( a bol tak blizko k shut downu
x-men píše:len skoda je to milos76 ze Lundqvist si neudrzal ciste konto :( a bol tak blizko k shut downu
To je síce pravda x-men, ale dôležité 2 body ostali doma a novozložené útoky, klapali na 1.A to je dôležitejšie, ako dalšia 0 ,na konte Henka nemyslíš? :wink: :oslava:
tak urcite mas pravdu :yes: ale tak ja moc zas Rangers nemusim ale dnes predviedli fakt super vykon :thumbsup: a tuto dnesnu vyhru som od nich aj ocakaval co sa aj splnilo :) a co sa tyka Lunqvista to je proste very good brankar :good: opora timu :frajer2:
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS