Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

-Ach NYR maju stastie ze sa dvihol platovy :)
-Tak dufam ze Marcelovi daju aspon cca 1.5 mlUSD ked ne ta to konec :(

Mudro, Kral Henrik si tie peniaze zasluzi! Nervak Avery ukazal, ze ked ma dobrych spoluhracov, vie hokejku podrzat tak, aby sa od nej, pripadne od jeho tela odrazali puky, ci uz do brany, alebo na hokejistov, co daju gol. Zato Hossa ukazal hlavne zaciatkom sezony totalne nic, az potom sa prebral....

Zajímavý rozhovor s kapitánem Jezdců-na iDnes
http://hokej.idnes.cz/jagr-ze-uz-neberu ... 57_nhl_cig

Rangers vsak predsalen riesili otazku platoveho stropu, pustili Cullena do Caroliny za Hutchinsona a nejakeho mladeho centra s velkymi parametrami.

Cullen moc bodů loni neudělal, ale musí se probudit Průcha, jinak i těch pár bodů bude Rangers chybět........... !!!!

PHILLY FOREVER píše:Cullen moc bodĹŻ loni neudÄ›lal, ale musĂ­ se probudit PrĹŻcha, jinak i tÄ›ch pár bodĹŻ bude Rangers chybÄ›t........... !!!!
Ano, je to pravda, že Cullenovi sa tá sezóna v Rangers, bodovo moc nepovedla.Herne bol celkom kvalitným hokejistom, len sa mu nedarilo strelecky.Bol platným členom kádra a aj vďaka nemu, sa Rangers prebojovali do semifinále, východnej konferencie.Prajem mu, aby sa mu v daľšej kariére darilo, ako herne, tak aj strelecky (samozrejme s výnimkou zápasov, proti Rangers :D ).

Petr Prúcha sa určite zobudí a verím tomu, že znovu bude patriť k najlepším strelcom Rangers, ako tomu bolo v obidvoch sezonach, ktoré odohral za Rangers. :cool: Ale nemyslím si, že to závisí od Petra, či nám tie Cullenove body, budú chýbať.Nylanderovu a Cullenovu produktivitu majú nahradiť hlavne Gomez s Drurym a verím, že svoju úlohu, v pohode zvládnu.Kvality na to majú a ak sa im budú vyhýbať zranenia, tak sa zaradia po boku Henrika,Stračenu a Jágra, k lídrom tímu. :cool:

Milosi,to že fandíš (českým)Jezdcům a jsi z Bratislavy,to je už samo o sobě zajímavé.Slováků,kteří se k tomu,odkud hráči pochází staví neutrálně a zajímají je jen jejich výkony na ledě,tady moc není(cepi,debil,chorche).Samozřejmě taky sleduju Rangers a přeju jim úspěch,ale to jen tak okrajově,hlavní jsou pro mě vždy Letci a Rudá Křídla a pokud s nimi N.Y.R. hrají,tak mě prohra Jezdců s PHI a DET,rozhodně nemrzí,ba naopak. :wink: 8)
Budou letos ale silní a nepříjemní. :wink:

Baffy píše:Milosi,to Ĺľe fandíš (ÄŤeskĂ˝m)JezdcĹŻm a jsi z Bratislavy,to je uĹľ samo o sobÄ› zajĂ­mavĂ©.SlovákĹŻ,kteří se k tomu,odkud hráči pocházĂ­ stavĂ­ neutrálnÄ› a zajĂ­majĂ­ je jen jejich vĂ˝kony na ledÄ›,tady moc nenĂ­(cepi,debil,chorche).SamozĹ™ejmÄ› taky sleduju Rangers a pĹ™eju jim ĂşspÄ›ch,ale to jen tak okrajovÄ›,hlavnĂ­ jsou pro mÄ› vĹľdy Letci a Rudá Křídla a pokud s nimi N.Y.R. hrajĂ­,tak mÄ› prohra JezdcĹŻ s PHI a DET,rozhodnÄ› nemrzĂ­,ba naopak. :wink: 8)
Budou letos ale silní a nepříjemní. :wink:
Díky Baffy.Ja sa na zápasy proti PHI a Detroitu, tiež veľmi teším.Najmä na tie proti PHI sa teším ( vždy to boli supr zápasy, s otvoreným koncom),myslím, že sa dobre posilnili a už nebudú fackovacím panákom, ako tomu bolo, v minulej sezone.Zápasov proti Detroitu bohužial toľko nebude, ale tiež majú supr tím a som zvedavý ,ako si s nimi, hráči Rangers poradia.Som zvedavý, ako sa proti svojim dlhoročným spoluhráčom, bude dariť Shanahanovi.Verím, že sa bude chcieť proti nim vytiahnuť a pridá, aj nejaký golik.

Teda si pamätam play off 1997/98 no to bola parada taký pekný hokej...teda som viaej Philke držal tedy no obe strany paradny hokej..no so šťastnejším koncom pre Detroit...Sorry za offtopic ale no len som sa vyjadril k rozobratej teme..

Cullenovi trejd len prospeje, v caroline je ziadany. Rangers maju snad este nejake prostriedky...?

Rangers sa podarilo dohodnut s Marcelom Hossom na 1 rocnej zmluve na $780.000 cim sa vyhli arbitrazi.

Takého hráča ako je Marcel Hossa by som v Colorade nechcel mať ani zadarmo, nič v zlom nech sa mu darí ale nemam ho rád no jeho brat to je uz iná kategória :cool:

Kower píše:Rangers sa podarilo dohodnut s Marcelom Hossom na 1 rocnej zmluve na $780.000 cim sa vyhli arbitrazi.
Myslím si, že tá suma, je primeraná jeho schopnostiam.Som rád, že zostal a snád svojimi výkonmi v budúcej sezóne, dokáže, že môže byť platným hráčom Rangers. :wink:

Teraz treba už len podpísať Averyho a káder, bude komplet.

Tentoraz musim "zlemu muzovi NHL" dat za pravdu, na arbitrazi ho povlacili naozaj spinavo a pritom on odviedol kus dobrej roboty. Netusil som, ze tento drevorubac dokaze bodovat. Ale Jagr urobi hraca aj z ho...cicoho.... :!:

:)
21:04 - Sean Avery z NY Rangers má arbitráž za sebou. Nezávislý soudce mu přiřkl plat 1,9 miliónu amerických dolarů. Avery přitom požadoval 2,6 miliónu, zatímco Rangers nabízeli pouze 1,3 miliónu. Jezdci rozhodnutí arbitráže akceptovali, takže Avery zůstane na Manhattanu i v příští sezóně.

Tak Rangers si pĹ™eci jen oddychli.Ĺ

No,myslĂ­m,Ĺľe nakonec mohou bĂ˝t spokojeny obÄ› strany.Sean,se v tĂ˝mu JezdcĹŻ ukázal ve velmi dobrĂ©m svÄ›tle.Ĺ

chorche píše:Tentoraz musim "zlemu muzovi NHL" dat za pravdu, na arbitrazi ho povlacili naozaj spinavo a pritom on odviedol kus dobrej roboty. Netusil som, ze tento drevorubac dokaze bodovat. Ale Jagr urobi hraca aj z ho...cicoho.... :!:
Lenže Avery nehral v útoku s Jágrom :wink: .

Sme velmi radi, ze sme dostali Seana pod zmluvu. Uz teraz sa tesime na jeho nadsenie a vasen pre hru, ktore prejavil v predoslej sezon..je to uzasny bojovnik, ktory hral velku rolu pri nasej uspesnej sezone." povedal GM Rangers Glen Sather.

Sean Avery

07/08 :arrow: 1.900
08/09 :arrow: UFA

..jazdci maju s konecnou platnostou hracsky vymalovane..nabity kader je definitivne pripraveny vstupit do sezony 07/08..

Tak Rangers mají opravdu výborně poskládaný kádr, Averyho mají za docela pro ně solidní sumu, jelikož loni odváděl výkony za mnohem více pěněz, již letos by se navíc mohl v obraně prosadit super talent Marc Staal, no - Rangers letos tipuji hodně moc vysoko........... :wink: !!!!

Bude tam „Hossička“

KeÄŹ sa ÄŤeskĂ©ho ĂştoÄŤnĂ­ka Rangers Martina Straku prednedávnom pĂ˝tali, koho by si prial k sebe a JaromĂ­rovi Jágrovi ako strednĂ©ho ĂştoÄŤnĂ­ka, ÄŤi Gomeza alebo Druryho, s Ăşsmevom odpovedal: „VĂ´bec si nemyslĂ­m, Ĺľe budem hraĹĄ v elitnej formácii. PodÄľa mĹ

Nie je podstatne, fenomen Jagr ma vplyv na cele muzstvo, Avery sa na nom povozil. :!:

Nádejný Anisimov sa upísal New York Rangers
Tím NHL New York Rangers podpísal zmluvu s devätnásťročným ruským útočníkom Artemom Anisimovom, ktorý minulú sezónu strávil v drese superligového Lokomotivu Jaroslavľ. V 39 stretnutiach si na svoje konto pripísal dva góly a 8 asistencií. Anisimov pomohol ruskej reprezentácii k zisku striebra na tohtoročných majstrovstvách sveta. Vedenie "jazdcov" si ho vybralo v druhom kole minuloročného vstupného draftu.

Skvele, dalsi chlapik, co si zahra na farme mozno tak o rok, ale Rangers momentalne nepotrebuju nic.

chorche píše:Skvele, dalsi chlapik, co si zahra na farme mozno tak o rok, ale Rangers momentalne nepotrebuju nic.
No nejaký kvalitný ofenzívny obranca, by sa šikol.Ale inak, máš v podstate pravdu.Už sa teším, na novú sezonu. :cool:

Dobre si ma doplnil, prave obrana je miesto, kde by sa mohli Rangers posilnit, ale maju este peniaze?
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES