Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

x-men píše:
Hockey_King píše:Dnes odveta s Pens na Sport1! Doufám že uvidíme zápas bohatší na góly a především vítěztví Jezdců! :good:
Ja ocakavam jednoznacne vyhru Rangers v riadnom hracom case. :yes: Vyhra Rangers by velmi pohohla Montrealu, takze by Montreal stracal na Pittsburgh, len 1 bod. Dnes som bol podat tiket a na tiket som dal aj na vyhru Rangers. :)
Vidím že máme stejný zájem! :wink: Věřím ve vítěztví Jezdců a také mám ještě jedno přání! Jágrovi schází 8 bodů do jubilejních 1600!!! A byl bych rád kdyby jich ještě letos dosáhl! Bůhví kde bude příští sezónu!!! :?

GO RANGERS GO!!! :yahoo:
Tak dobytci su nejaki nepodareni operenci, trochu zamrzi, ale tak Rangers maju svoje kvality, neobavam sa o nich ani najmenej! :oslava:
NECHÁPU PROČ NENÍ JÁGR MEZI TŘEMI HVĚZDAMI ZÁPASU!!! JASNĚ PATŘIL K NEJLEPŠÍM NA LEDĚ A NAVÍC SI PŘIPSAL 1+1!!!
KDYBY MĚL CROSBY 2 BODY, TAK SE ZASE Z NĚHO VŠICHNI PO**ROU!!! :dole:
MIMOCHODEM, CROSBY HRÁL DNES :ho*no:
Hockey_King píše:
Vidím že máme stejný zájem! :wink: Věřím ve vítěztví Jezdců a také mám ještě jedno přání! Jágrovi schází 8 bodů do jubilejních 1600!!! A byl bych rád kdyby jich ještě letos dosáhl! Bůhví kde bude příští sezónu!!! :?

GO RANGERS GO!!! :yahoo:[/quote]

Ja by som mu to tiež prial, aj keď myslím, že je to nereálne.V tých zostávajúcich 3 zápasoch, to už zrejme nestihne.A čo sa týka tej budúcej sezony, mne je to v podstate jedno, kde bude, či v Omsku, Kladne ,či inom týme NHL, tak či tak ,to je zrejme koniec jeho pôsobenia v Rangers.
Ty voe, Ide len o to, na koho narazia Rangers v PO, podla mna to maju iste, chlapi, drzte sa, uvidime sa vo finale vychodnej konferencie...ako kto....
Obrázek

nie, nie, jazdci nie su na kolenach, jazdci su TAM :!: aj za pomoci pana Henrika :yes:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ideální by bylo kdyby: Jezdci vyhráli ještě v normální hrací době, a skončili tak na skvělém 4 místě v konferenci!! A Jágr by si připsal 2 body a dosáhl tak na magickou hodnotu 1600 bodů v historickém žebříčku kan.bodování!!! :modlenie:
Ono este otazka kto proti komu nie je na 100% vyriesena, aspon sa mi zda, ale Rangers by si mali dat derby s Devils a podla mojich predpokladov (ktore sa v tejto sezone az na 3 vyplnili) pojdu dalej JAZDCI.
Fíííha tak Devils jsem nechtěl, ono se sice nedá v Play-off moc vybírat, a i když jsem Brodoura hodněkrát kritioval a stojím si za tím - není zase tak super brankář jak z něj dělají, tak je to dost dobry brankář na to aby Rangers nadělal problémy, mají výbornou defensivu a útok když se rozehraje je docela nezastavitelný, to už bych radši WSH - tam by stačilo uhlídat Ovechkina, ale nebudu nad tím plakat - GO RANGERS GO
BigPete píše:Fíííha tak Devils jsem nechtěl, ono se sice nedá v Play-off moc vybírat, a i když jsem Brodoura hodněkrát kritioval a stojím si za tím - není zase tak super brankář jak z něj dělají, tak je to dost dobry brankář na to aby Rangers nadělal problémy, mají výbornou defensivu a útok když se rozehraje je docela nezastavitelný, to už bych radši WSH - tam by stačilo uhlídat Ovechkina, ale nebudu nad tím plakat - GO RANGERS GO
BigPete Wahington už zdaleka není iba Ovečkin, ale góly vedia strielať aj další hráči, ako Semin,Bäckstrom a veľmi dobre si počínal ,aj obranca Green.Ale hlavne na sile získali ,príchodom skvelého gólmana Hueta a ten im to play off vlastrne vychytal a myslím ,že svoju silu predvedie aj v play off.Ja som s Jersey spokojný.V tejto sezóne s nimi máme veľmi priaznivú bilanciu a myslím, že máme na to ich vyradiť.Netreba plakať nad rozliatym mliekom, ale držať našim chlapcom palce a veriť im. :clap: :clap:
Moc gólů od téhle série neočekávám!! Nicméně Rangers věřím, naše letošní bilance s Devils je skvělá!!
Jsem zvědav na Jágra a jeho stoupajicí formu!! Můj táta povídá: "Uvidíš že bude hlavní hvězdou Play Off!" :D Kéž by měl pravdu!!
Dnešní zápas dává v TV Sport1 !!! 8)

LETS GO RANGERS!!! :clap:
2:0 v serii. :thumbsup:
jeste si ale nedovolim tvrdit, ze je konec. S Rangers je to vzdycky jako na houpacce.

Pokud bych si ale mel zaspekulovat nad semifinale, tak si preju dvojce Montreal-Rangers a Washington-Pittsburgh. Capitals a Tucnaky povazuju za nejnebezpecnejsi, tak at se vymlati navzajem. :P
Kéž by se nám povedlo následujicí dvě utkání v Madison Square Garden vyhrát!!! :modlenie:
HK, chces trochu vela, ale je to velmi realne, to by sa potom Debils chytali za hlavu, ze kde sa stala chyba. Vsetci vieme. Ziadna osobnost v poli. Len Brodeur.
Muž večera :lol2:

Hovado sproste! AK niekoho nemam rad, tak je to Avery! Ale musim ocenit jeho originalitu!!! :!: :!: :!:
SLAVME!!! RANGERS POSTOUPILI HLADCE DO 2 KOLA!!! :clap: :clap: :clap: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :oslava:
Hokej-fanaticka píše:http://www.bleskovky.sk/cl/12/260809/NH ... NY-Rangers

:clap: :clap: :clap:
Další! :frajer2:
To je pozitívna správa.Ale je to len malý krok, na ceste do A týmu Rangers.Počítam že minimálne budúcu sezónu strávi na farme a aj po tom to bude mať riadne ťažké, aby sa presadil do A týmu jazdcov, popri mladých talentovaných hokejistoch, ako sú Dubinski,Dawes , Čerepanov,Anisimov...No uvidíme ,snáď sa mu to pri troche sťastia podarí.Ostáva len držať palce. :good: :cool:
Tak Martin Straka opúšťa Rangers a odchádza do Plzne, robiť hrajúceho manažéra klubu.Ostáva mi len zapriať mu vše nej, do daľších rokov kariéry. :thumbsup:

Som zvedavý, či toto rozhodnutie Straku odísť s NHL, bude mať dopad na rozhodnutie Jágra, ohľadom možného predlženia zmluvy s Rangers. :wink:
no ty vogo, ta vidi z toho :D no Milosi, treba si pockat tak, ako ja cakam na Majove rozhodnutie :roll: inak bol by si za to, aby obliekal dres Rangers aj nadalej..?..(taku 1,2 sezony)
cepi píše:
no ty vogo, ta vidi z toho :D no Milosi, treba si pockat tak, ako ja cakam na Majove rozhodnutie :roll: inak bol by si za to, aby obliekal dres Rangers aj nadalej..?..(taku 1,2 sezony)
Vieš cepi mne z toho článku vyšlo asi to, že jeho eventuálne predlženie zmluvy, není moc reálne.On tam píše, že najlepší hokej hrá keď je hlavným lídrom týmu a je na neho preto, vyvíjaný veľký tlak.A tým už v minulej sezóne, v Rangers nebol.Hlavnými lídrami týmu ,sa stali aj Drury a Gomez a v nich, je budúcnosť Rangers.Podľa mňa, ak ostane v NHL, tak skôr v nejakom inom týme.Podľa mňa ,je Jágr ešte stále veľmi kvalitný hokejista, ale plakať nebudem ,keď odíde.Podľa mňa, by kvôli tomu zrejme musel ostať v týme aj Straka a to nechcem.Straka je kvalitný hráč ,veľký bojovník,ale už je za zenitom a je čas mu poďakovať za služby a poslať ho domov.A bez neho sa bojím ,že by sa Jágr v týme veľmi trápil a mal by problém zvyknúť si na iných spoluhráčov v útoku, čo by sa odzrkadlilo na jeho výkonoch-bodoch.Minulú sezónu si nevedel zvyknúť, ani na 1 centra Gomez,Drury,Dubinski( aj keď s ním, to ako tak šlo) a za takú cenu ,by to bolo len trápenie, pre neho i klub.Podľa mňa, by skôr sa Sather mal pokúsiť ,za peniaze ušetrené na jeho a Strakovom plate, získať nejakých kvalitných strelcov, k Gomezovi a Drurymu do útoku. Jágr,Gomez,či Drury, takého pri sebe v minulej sezóne nemali a tam nás tlačila bota podľa mňa ,v minulej sezóne najviac.´ 8)
Tak Martin Straka je pryč, ale doufám, že vedení Rangers Jágříka nějak udrží, to je zkrátka nutnost, je to stále špička !!!!
1990 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS