Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TORONTO MAPLE LEAFS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:bitka: :censored: :twisted: Som nasrany za vsetkych, ktori maju radi HOKEj a nie nejakych mantakov, co mali viac stastia, nez rozumu. Skoda, Leafs! Tentoraz lepsi do playofff nepostupili, ale upozornujem na predposledny zapas sezony!

Alexei Ponikarovsky ma v kapse zmluvu na dalsie 3 roky, do vacku mu tak pribudne 6,315 miliona dolarov..

Obrázek

To je uz len spasa klubu, Toronto pekne rozhadzuje, ale je to ich vec. :lol:

tak hrac, bez ktoreho by bolo Toronto "polovicne" je dohodnuty s listkami na 2 rocnom kontrakte...rec je o ikone Toronta Matsovi Sundinovi

operacny zakrok riesit nemusi a mĂ´ze sa tak v pohode pripravovat na novu sezonu..zmluva mu za 2 roky prinesie cca 11 melonikov..z 12 sezon v drese Leafs bol 11x NAJprodkutoivnejsim hracom timu..co k tomu dodat..

Obrázek

Raz ho predstihol Alexandr Mogilnyj o 7 bodov, to tiez treba pripomenut....

tak Pavel Kubina si k svojej 30tke zadovazil zaujimaveho tatosa..za 6 milionov cz korun mu do vitrinky pribudlo cervene Ferrari F430 (predtym riesil zlteho konika Modenu 360) :roll:

Obrázek

Takto to vyzera, ked niekto nevie, co s peniazmi, ale lepsie, ako prepit a presulozit....

tych 5.000 co pobera je naozaj sila, len by ma zaujimalo, ci Toronto spada pod nejaku dobrocinnu organizaciu..to Markov je v porovani s Kubinom na tom este v pohode..

Kubina je dobry, patri medzi lepsich obrancov v lige, co sa o nenapadnom Markovovi povedat neda.

to myslis vazne?!!! oki, beriem ako vtip :) neexistuje, tych 5 melonov si Kubina nezasluzi :!: mĂ´j (subjektivny) nazor..

Smrtelne! Kto je Markov? Kubina si aspon meno urobil a mal by zarabat viac penazi, azda o niekolkosto litrov. To ale neznamena, ze Markov ma mat 5 melonov!!!

Antropov podpisany na dva roky. Peniaze neboli zverejnene. Odhaduje sa okolo 2miliony.

Sundinovi ponukaju 5.75 na dva roky. Podla mna to zoberie.

cepi píše:tak hrac, bez ktoreho by bolo Toronto "polovicne" je dohodnuty s listkami na 2 rocnom kontrakte...rec je o ikone Toronta Matsovi Sundinovi
v pripade Matsa, podla mna hotova vec

Antropov, dalsi z klucovych borcov listkov, vela toho v minulej sezone neodohral (54) ale kvalitny, perspektivny (26) centrik; a nie moc drahy, naspoledy riesil 1.007, do tej 2.000 na rok by sa mohol zmestit..

Ale Mats ziadal posilnenie Leafs, ktovie, co mu Fergusson nasluboval, ze co za posily chce priviest.

cepi píše:
cepi píše:tak hrac, bez ktoreho by bolo Toronto "polovicne" je dohodnuty s listkami na 2 rocnom kontrakte...rec je o ikone Toronta Matsovi Sundinovi
v pripade Matsa, podla mna hotova vec

Antropov, dalsi z klucovych borcov listkov, vela toho v minulej sezone neodohral (54) ale kvalitny, perspektivny (26) centrik; a nie moc drahy, naspoledy riesil 1.007, do tej 2.000 na rok by sa mohol zmestit..
Souhlas Cepi - Mats je dle mého názoru také jasný a Antropov - skvělá věc, že ho vedení Maple Leafs podepsalo......... !!!!

Sa z neho nezosypte, zasa taka megastar to nie je.

chorche píše:Sa z neho nezosypte, zasa taka megastar to nie je.
Že by závist, že je již pod smlouvou, co Chorche....... :D :D ??

Tak Mats Sundin zůstává v Torontu za 5 a půl mega :wink: Bude důležité jaké další útočníky se GM Toronta podaří sehnat páč Sundin už má svůj věk a bývá často zraněný.Ovšem stále je to velmi platný hráč ze spoustou zkušeností a na ledě má důležitý respekt soupeřů.

chorche píše:Sa z neho nezosypte, zasa taka megastar to nie je.
pre Toronto je vsetkym..ako som bol byval spominal, bez neho su a budu listky polovicne..Mats uz za iny klub v NHL hrat nebude..respect..

Obrázek

cepi píše:
chorche píše:Sa z neho nezosypte, zasa taka megastar to nie je.
pre Toronto je vsetkym..ako som bol byval spominal, bez neho su a budu listky polovicne..Mats uz za iny klub v NHL hrat nebude..
Je to tak,Mats je ikona Toronta,podobně jako Sakic u Lavin nebo Yzerman u Křídel,to že by na stará kolena měnil dres,je v jeho případě nemyslitelné a to je dobře

excelent píše:Tak Mats Sundin zĹŻstává v Torontu za 5 a pĹŻl mega :wink: Bude dĹŻleĹľitĂ© jakĂ© další ĂştoÄŤnĂ­ky se GM Toronta podaří sehnat páč Sundin uĹľ má svĹŻj vÄ›k a bĂ˝vá ÄŤasto zranÄ›nĂ˝.Ovšem stále je to velmi platnĂ˝ hráč ze spoustou zkušenostĂ­ a na ledÄ› má dĹŻleĹľitĂ˝ respekt soupeřů.
Myslím, že výška platu je úměrná tomu, co předvádí......... !!!! Určitě je to ikona klubu a jsem, jako fanda Maple Leafs strašně rád, že je podepsaný a že bude za Toronto i nadále hrát.............. :cool: !!!!

uprimne, ja by som nebol moc smutny, ak by nepodpisal, predsa len, Toronto, je nas divizny super a jeho sila by tym padom klesla dost vyraznym %

pre NHL ako taku, je vsak fajn, ze tato ikona bude brazdit klziska NHL aj v jej dalsom rocniku :thumbsup:

Ano, tomu Cepi rozumím................ 8) !!!! Ale jak říkáš, tak pro celou NHL a pro mne :cool: , jako jejich fandu je to "velmi pozitivní"........... :D !!!!

:) Pro nás je Sundin 8) vĹľdy obávaná, ale vĂ­taná konkurence.FandovĂ© i fanynky po nÄ›m šílĂ­,vznikajĂ­ dohady jestli dneska pĹ™edÄŤĂ­ Koivu ,Sundina ,nebo obrácenÄ›.Sundin v kaĹľdĂ©m zápase pĹ™ispÄ›je k zajĂ­mavosti celĂ©ho duelu a kdyby mÄ›l zmizet do Evropy,tak Toronto je poloviÄŤnĂ­ a všichni pĹ™ijdeme o to,naÄŤ se tak těšíme. :!: To nikdo nechce!!! :!: VĹľdy jsem ho obdivoval je to centr jak má bĂ˝t.Jak jsme ho oznaÄŤili,,Pan Toronto"Nedokážu správnÄ› posoudit výši penÄ›z,ale pokud Markovovi plácli/podle mÄ› je to moc/5,75 mil,/tak Sundin 8) má minimálnÄ› stejnou hodnotu.OsobnÄ› si myslim,Ĺľe by krom megageniálnĂ­ch hvÄ›zd tipu Gretzky :P mohli hrát všichni za mĂ­Ĺ

V Matsovi se určitě shodneme Montry, ale co se týče peněz, tak já jsem proti platovému stropu, a poté ať každý bere kolik chce........... 8) !!!!
1282 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS