Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SAN JOSE SHARKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

UZ MA SERIETE :!:
TO MUSITE V KAZDEJ TEME DISKUTOVAT O VANCOUVERI?
:backtotopic:

Prepac, tema je SAN JOSE SHARKS, zaujimalo by ma, aky je nazr fanusikov na pomerne nevydarene angazovanie Billa Guerina, ked mu v playoff naozaj neslo....

neviem ako je na tom u nich, ale u mna je pase..Bill si uz svoje odohral..uz len spominame na prijemne bostonske casy..viac ma zaujima osud Vesa Toskalu, Nabokov je jasny, ten ma v zmluve klauzulu o nevymenitelnosti..

Ale obaja podavaju porovnatelne vykony, len je rozdiel v cene. Toskala je navyse pohyblivejsi brankar, jeho styl sa mi viac paci, ako ten "stojak" Nabbyho....

ale o kvalitach jedneho, ci druheho sa nemusime bavit, Nabbyho post je v SJS nikym a nicim neotrasitelny..jeho prijem 5.000 (5.500 - 6.000) ho na poziciu "jasnej" 1tky taky tak predurcuje

Tosky urobi najlepsie ak so SJS zbali po 1.7. brankarky, zaujem o jeho sluzby je (bude) enormny a v time do ktoreho poputuje bude jasnou timovou 1tkou

Avs maju v brane rovnake platove pomery, ba Buddy zaraba menej, ako Toskala a vsetci vidime, ako zosmiesnil Theodora. Nabby je prilis drahy a ak nebude podavat vykony, koho tam daju v pripade odchodu Toskalu? Na farme to nie je nijak slavne....

hej, lenze ked Theo dostal prilezitost nijako neoslnil..Tosky zastupoval Nabbyho vynikajuco, no potom dostal prilezitost opät Nabby a ako si pocinal...? odpoved hladaj v zavere zakl. casti + PO.. :wink:

No ano, obaja su dobri, ale bez jedneho z nich moze ist San Jose tak do.... Bojov o tretie miesto. V divizii....

akoze po nich zostane diera..? no ano, ak sa Nabbymu pritrafi zranenie (vid. rocnik 06/07) a Tosky bude zarezavat inde, co, kto potom.. :hmm: Dimitri Patzold..? :) dilema, ale tak podstatne je to, ze zraloci disponuju 1tkou (a momntalne i 2jkou) ako hrom..ech, mat tak zralocie, minessotske, ci flyerske brankarske "starosti".. :roll:

Flyerske starosti, maju 3 brankarov, Esche je prebytocny a ten Patchhold, ci co to je za pocitacovy vyraz je este od NHL na mile daleko. Ked ma Vesa odist, preco neangazovat nahradu, ktora ma aspon dost skusenosti z NHL? Mozno by ho Nabby pozdvihol konecne na vyssiu uroven, ked od neho bude odpozorovavat dobre veci.

:!: Vesa Toskala odchází do Toronta spolu s Marcem Bellem za 1.a 2. volbu v letošním draftě a 4.volbu v roce 2009 pozor pánové kteří nemáte příliš jistoty a kvality na brankářském postu výběr se nm velmi tenčí a omezuje GO WILD GO vy z toho můžete vytřískat neskutečný nabídky !!!!! :!: :!: :!: :!:

ou tak počet volných golmanů se nám zmenšuje, Toronto určitě získalo

:o :o :o pane jo cakal som vselico ale Toronto urcite nie :shock:

takze ako sme opomenuli uz davnejsie, Raycroft sa prilis neujal, Toskala to isti..o tom, kto ziskal sa bavit nemusime, brankar je brankar...

takze Manny, zostavas nam jedine ty.. :modlenie:

Manny pôjde na Floridu,Boston má toho fína Toivonena či jak sa píše,Florida potrebuje dobrého brankára viac

na slunnou Floridu si bylí kufry Tomáš Vokoun :!: takže Florida je ze hry venku golmana by měla uvidíme co na to ostatní !!!

lamik píše:na slunnou Floridu si bylĂ­ kufry Tomáš Vokoun :!: takĹľe Florida je ze hry venku golmana by mÄ›la uvidĂ­me co na to ostatnĂ­ !!!
To vazne tam ide Vokoun ? toho by som nechcel ani zadarmo mozno v minulosti bol dobry ale teraz mu to nejde lebo ajtak ani sancu nedostaval lebo chytal Mason

lamik píše:na slunnou Floridu si bylĂ­ kufry Tomáš Vokoun :!: takĹľe Florida je ze hry venku golmana by mÄ›la uvidĂ­me co na to ostatnĂ­ !!!
a neaký zdroj pridať?ved to by NSH asi nespravili další odchod dobrého hráča

Ohlund píše:a neakĂ˝ zdroj pridaĹĄ?ved to by NSH asi nespravili další odchod dobrĂ©ho hráča
je to uz vsade....

Tak Sharks maju uz len Nabokova, a ten ked sa zrani na dlhsiu dobu, tak budu strateni...
ObrázekObrázek

San Jose z toho mozno do buducnosti, mozno blizkej, vyryzuje viac, myslim si, ze na kazdy post by sa im zisiel hrac, najma stabilny utocnik, nemusi to byt hviezda, len aby bol stabilny. Takych hracov je v NHL malicko.

Tak San Jose předvedlo nové logo.
Obrázek

„Chtěli jsme, aby s námi byli fanoušci více spřízněni,“řekl CEO Sharks Greg Jamison. „Myslíme si, že nám k tomu nové logo pomůže.“

VedenĂ­ Sharks zároveĹ

:thumbsup: jednoznacne, pozitivnejsia zmena, suhlasim leci

Obrázek

San Jose podepsalo jednoletou smlouvu s obráncem Alexejem Semjonovem. Ruský hokejista zahájil minulý ročník doma v celku Salavat Julajev Ufa, ale v půli listopadu odletěl do zámoří a připojil se k týmu Floridy. Panteři mu po sezóně nepředložili kvalifikační nabídku, takže se stal volným hráčem.

Obe loga su dobre, ale to nove mi pripada agresivnejsie, do istej miery lepsie, len mi tam vadi ta zlta.

zraloci podpisali 1 rocny kontrakt s Dimitrim Patzoldom (24) (toho casu RFA)..brankarske posty v SJS uzavrete..

Obrázek
948 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS