Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Paneboze toto neni pravda flames zas zacali vyhravat na konci sezony ked to mali dotankovat aspon do top3 picku. Flames potrebuju este jeden topend talent do utoku specialne na RW. Konkretne idealna volba Puljujarvi velky talentovany RW uplne idealna volba.
Vsak se stejne o prvni 3 picky losuje, akorat budete mit o par % mensi pravdepodobnost no.
mitch píše:Paneboze toto neni pravda flames zas zacali vyhravat na konci sezony ked to mali dotankovat aspon do top3
Ved preto sa to vola calgary mod :dudo:
Paráda Backs, síce len zo zostrihov som si pozrel jeho konečne vytúžený debut, ale odchytal to veľmi solídne. Canes ho moc nepreverili a i ten jediný gól bol ztoho, že pri tej strele mu clonilo vo výhlade viacero hráčov a i to tušim ešte mierne tečoval McCaron. Vyzeralo to, že Backs už zrejme skončí pôsobenie v NHL a dokončí karieru v EU alebo by to už úplne zabalil, ale naštastie prišiel ešte trade. Osobne ma mrzelo, že keď Kuemper alebo Dubnyk vypadli zo zostavy pre zdravotné problémy tak Niklas bol viackrát backup v zápase a stále som čakal kedy už konečne dostane šancu, ale stále nič. Ale postupom času to už začínam chápať prečo Wild konali tak ako konali. Backs mal v končiacej sa zmluve tušim klauzulu no-trade, jedine ak by sám súhlasil a i to, že nemohol by byť poslaný na farmu čo po tak skvelých sezónach s Wild nikto ani nečakal, že by to hrozilo a vyzeral to ako zanedbatelný bod v kontrakte. A tak Niklas musel vždy ostať s A tímom i keď bol prakticky trojka. Zakaždým bol prvý na tréningu potom uvolnil ľad pre tímový tréning a až ten skončil tak znova ešte dotrénovával a takto to išlo prakticky celú sezónu. Na druhej strane tým, že vyše rok nedostal šancu v bránkovisku si sám i s agentom museli uvedomovať, že sa zrejme jedná o poslednú sezónu v NHL ak nedostane žiadnu šancu. A tak povolili a boli ochotný upustiť z no-trade klauzuli až nakoniec ztoho vzišiel trade s CGY. S ktorým som spokojný, Backs to mal už určite zrátane v drese Wild, ale stále v sebe zahrňoval velkú hodnotu a ťahom, že mu nedávali šancu zlomili agenta, ktorý súhlasil s tradom. Jones zatial dobre zapadol do zostavy z 9 zápasov už 2x skóroval + jedna asistencia. Doplnil bottom six a dokonca dostáva i priestor momentálne v herne najlepšej tretej formácii s Niederreiterom a Haulom, ktorí sú v poslednej dobe famózny a i dnes mali obaja veľký podiel na oboch góloch s Hawks. Stále som presvedčený, že ten "bonus" síce len v podobe 6.kola draftu nemusel byť alebo by ho mohli získať Wild ale s tou priveľkou vypočítavostou a rizikom do posledného dňa TDL v podstate Flames si nemohli byť istý koho získavajú a preberali väčšie riziko v trejde a tak pribalenie toho neskoršieho draftu im môže ponúknuť aspoň miernejšiu satisfakciu ak by Backs sklamal. Rozhodne mu prajem len to najlepšie u Flames a snáď ešte nepovedal posledné slovo v NHL.
Tréner Flames už potvrdil i skvelú správu, že dostane šancu i proti Wild a tak na ten zápas sa už veľmi teším ako zachytá proti bývalému tímu :thumbsup2:
Minnesota1 píše:Tréner Flames už potvrdil i skvelú správu, že dostane šancu i proti Wild a tak na ten zápas sa už veľmi teším ako zachytá proti bývalému tímu
shutout :pray:
petrik píše:
Minnesota1 píše:Tréner Flames už potvrdil i skvelú správu, že dostane šancu i proti Wild a tak na ten zápas sa už veľmi teším ako zachytá proti bývalému tímu
shutout :pray:
Minnesote ide po najazdoch. Ak sa nemylim tak vyhrali teraz 2 zapasy po sebe v najazdoch. Tak do tretice vyhraju po vysledku 0:0. Bude aj tvoj ziadany shutout aj 2 body pre Wild :-D :-D :-D
Getzo5 píše:
Velmi sikovny player. Az rozum ostava stat nad tym, kolko timov ho prehliadlo :))
Resp. kto vsetko bol povazovany v case draftu za nadejnesieho hraca...
Backstrom+Hiller :paperbag:
https://www.youtube.com/watch?v=EcyB_cSH81c" onclick="window.open(this.href);return false;

Johnny Hockey :good:
Toho kluka nejde nemít rád :waa:
Mozeme si pogratulovat ako sme ti zas hrdo zvladli a zacali vyhravat na konci. Ono si nemyslim ze mame zly tim ale je tam este jeden top talent potrebny specialne na RW.
ja som na zaciatku sezony pisal ze ocakavam zmenu defenzivneho systemu z toho pasivneho boxu a blokovania striel na viac klasicky aktivnejsi system. Ta transformacia nastala a nebola dobre prevedena. Spolu so spatnymi brankarmi je toto primarny vysledok.
Istemu koucovi LA skoncil kontrakt ze by nahodicka? :jn:
mitch píše:Istemu koucovi LA skoncil kontrakt ze by nahodicka? :jn:
:nono: :noway: :neviem:
Tak kdo bude tim našim coachem? Co myslíte? Boucher pryč, Boudreau taky. Bude to snad Huska, který by se posunul o level výš? Nebo Gulutzan, jenž se dobře zná s Trelivingem a který vedl náš farm. tým 6 roku. Nebo žeby Yeo, který je s našim GM momentálně na MS, takže nějaké připadne „námluvy" tam padnout už mohly. We'll see.
Demon píše:Tak kdo bude tim našim coachem?
Podstatné je, že Brad Treliving neponúkol contract Marcovi Crawfordovi, ktorého nakoniec podpísala Ottawa na pozíciu asistenta. Po Nagane (Bourque over Gretzky) a Bertuzziho incidente, nehovoriac o jeho neúspechoch ako coacha, by som mu ponúkol maximálne miesto dishwashera. Defensive-minded Huska predstavuje improvement v oblasti, ktorá má u vás najväčšie nedostatky - 257 goal against, najviac v NHL. Medzi hráčmi je obľúbený, tak ak sa cíti pripravený, šancu by som mu dal skôr ako napr. Yeovi.
vypada to ze to bude bud Gulutzlan alebo Reirden. obidvaja aktualne asistenti. nie som z toho na prasky.
aj ked je to asistent canucks :-? neviem o nom nic takze neviem co mam ocakavat
mitch píše: aj ked je to asistent canucks :-? neviem o nom nic takze neviem co mam ocakavat
Doufal jsem, že on bude příští nástupce Willieho :?
Uz je zas plna prdel internetu ze budeme trejdovat vsetko mozne. Chceme MAF, Bishopa, Varlamova, Bobrovskeho zaroven chceme trade-up na 3-4. draft (na kery ony sme zacali vyhravat posledny mesiac).

Ja by som ziadneho stareho draheho brankara netrejdoval, picburg chce nase prve kolo za fleuryho , no akurat ani druhe kolo by som nedal. Dajme tam nejakeho mladeho co mame na farme.
update okrem hore uvedeneho chceme este reimera a lucica a subbana a zaroven chceme tradeup a zaroven chceme 2 top 10 picky.
dougie hamilton available supeeer
nemam nejak specialny nazor. dali sme dost za elliota co ma rok do konca kontraktu ale zas podla mna lepsie ako maf alebo reimer alebo bishop s jeho poziadavkami na mega kontrakt. tkachuk uvidime ma dobre ruky ale je pomaly. nemam nanho nejaky specialny nazor. je to skoda mohli sme mat niekoho z tych finov a teraz ma puljujarviho oilers. dalsi velky talent.
Ten Elliot ok uvidime jak bude fungovat beriem to ako pozitivne vzhladom na zufalu brankarsku situaciu.

Brouwer - no toto je podpis Frolik 2.0. Preplateny stary s pol bodom na zapas s dlhym kontraktom.Nie som z toho nadseny. aj ked nemame na top RW aktualne ziadneho poriadneho hraca po odchode Hudlera, tak unahlit sa s takymto konktraktom za priemerneho hraca , toto nie je dobry podpis aj ked kratkodobo to mozno bude vyzerat dobre. Pride mi to ako na hojdacke. Naprv sa zbavime fyzickych hracov lebo maju malo talentu, potom zistime ze sme zas malo fyzicky a preto nevyhravame, tak zas podpiseme fyzickych ale menej talentovanych hracov. Dokolecka jak debili.
Skoro to vypadá, že vám pomáháme :arrow: Shinkaruk, Vey, Gulutzan, Jerrard (Utica) a na draftu jsme vám přenechali Tkachuka kdo bude další? :hroza:
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS