Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

mitch píše:
pát 10. lis 2017 08:04
Toto je idealny cas na trejd Monahana. Ma bod na zapas a je historicky najproduktivnejsi z jeho draftu. Idealne to vytrejdovat za tavaresa alebo tak nejak. Monahan je najvecsi cherrypicker z celej ligy zbiera body ani nevie ako. Bez gudra ma tak polovicu bodov.
Toto som pisal na konci roku 17. Mohli sme davno trejdovat monahana ked mal este zdanlivo vysoke cisla a vysoku trejd hodnotu. videl som ze je to len taky jednodimenzionalny hrac a urcite nie elitny center. teraz sa to jasne ukazuje a chapu to aj calgaryfans ktori ma silne je*ali co si to dovolujem kritizovat ich oblubeneho hraca. Sme v stave kedy ani nedame plajof a to jadro tymu uz zdaleka nema taku hodotu pre trejd. von z toho je len bolestivy rebuild ani novy trener sutter s tymto timom nedokaze azraky.
Už iba bod za mastnými hlavami.
Robil nam radost dlhe roky a zasluzeny hall of fame

Obrázek
Obrázek
Neviem ci je udrzatelne aby mal Markstrom 94.2% uspesnost a 1.68 GAA celu sezonu. Myslim si ze skor nie co bude vidiet na vysledkoch a budeme skor bojovat o plejof nez o nejake predne priecky. Rad sa budem mylit ale nemame zas taky top talent.
Pomer striel 40:22 a vysledok 6-4, nemozeme dostavat styri goly z 22 striel.
Pomer striel 62-23 s kolambasom. Takto by som si to prial kazdy zapas.
to je skoda, ze dnes dostanete kefu v STL a nemozete si tento vykon uzit dlhsie.
kefa :hop:
Ten Huberdeau sel dobre dolu.. cekal jsem, ze prvni sezona byla slabsi, jelikoz nove prostredi, spoluhraci a trener. Hodne se psalo, jak ma problemy s trenerem ale ani po zmene trenera nic nepredvadi, ba naopak. Co jsem koukal i na nejake rozbory, tak pry mu nesedi styl Calgary. Ze byl zvyklej na rychle prechody a ne pomale akce od mantinelu. I tak.. za ty prachy.. Calgary to nezavidim. Nezbejva, nez doufat, ze se zvedne a bude aspon point to game hrac. Jinak to bude bota jeste na dlouhe roky. Ale my zrovna nemame co rikat, ldyby se Bobr nechytil, tak mame podobny problem ze..

Kazdopadne jeste jednou diky za Tkachuka.. :klobuk: Huberdeaua jsem nikdy nemel moc rad. Za to Tkachuk je ma krev. :jn:
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS